Binance palaidējs pierāda, ka ir kriptogrāfijas nozare

reklāma Phemex

2019. gada sākumā Binance, lielākā kriptovalūtas apmaiņa pēc apjoma, uzsāka savu altcoin līdzekļu vākšanas programmu, Binance palaidējs, kas piedāvāja jaunas iespējas altkoīniem un to iespējotajām platformām.

Kopš sākšanas programma ir bijusi veiksmīga. Piemēram, BitTorrent, kas ir viens no pirmajiem un gaidītākajiem marķieru pārdošanas darījumiem Binance Launchpad, piecpadsmit minūtēs savāca 7,12 miljonus ASV dolāru, atjaunojot nozares pārliecību par jaunu kriptogrāfijas projektu dzīvotspēju.

Arī citas platformas, piemēram, Fetch.AI, saņēma milzīgus līdzekļu vākšanas numurus, kas 10 sekundēs ienesa 6 miljonus ASV dolāru, kas bija galvas pagriešana, nozares veidojoša summa, kas Binance Launchpad radīja ievērojamu entuziasmu..

Tagad, kad esam iesaistījušies vairāk nekā sešus mēnešus projektā, ir īstais laiks pārbaudīt Binance Launchpad un dažus uzņēmumus, kuri ir izmantojuši šo mehānismu, lai sāktu savas iniciatīvas.

Šeit ir apskatīts trīs ievērojamas platformas, kas piedalījās Binance Launchpad, un to attīstība pēc pārdošanas.

# 1 Matic tīkls

Galvenais mērķis bija padarīt decentralizēto ekosistēmu pieejamāku un lietotājam draudzīgāku. Matic Network bija ceturtā žetona pārdošana Binance Launchpad.

MATIC marķieris tika pārdots, izmantojot Binance Network jaunāko izlozes programmu, un visi 1,9 miljardi žetonu tika izpārdoti, ienesot 5 miljonus ASV dolāru uzņēmuma attīstības finansēšanai. Viņu tīkls izmanto sānu ķēdes tehnoloģiju, lai izveidotu tīklu ar zemām izmaksām, ātru bloku apstiprinājumu, kas atbalsta gan maksājumus, gan viedos līgumus.

matic tīkls

Pēc marķiera pārdošanas MATIC marķieris turpina darboties labi, kopš palaišanas ir pieaudzis par 445%.

Tagad Matic tīkls sadarbojas ar Cere tīkls platformas marķiera iepriekšējai pārdošanai. Vienošanās ļauj Matic žetonus Cere izmantot privāto pārdošanas dalībnieku starpā. Cere, kuras sākotnējais finansējums jau ir sasniedzis 3,5 miljonus ASV dolāru un bijušo Amazon, Twitch un Bebo dalībnieku tehniskā pieredze, ienāk CRM tirgū, un viņu integrācija ar Matic Network padarīs šo soli pamanāmāku un iespējamāku.

Šī partnerība dod Matic Network dalībniekam iespēju iegādāties uzņēmuma daļu, izmantojot Matic Coin, kas ir lieliska iespēja abiem tīkliem.

Kopumā Matic Network pilda savus ideālus, izveidojot tehnoloģisko infrastruktūru, lai uzlabotu decentralizēto pieredzi, kas ir visredzamākais viņu partnerībā ar Cere Network.

# 2 Wink

Wink, pirmā uz blockchain balstītā spēļu platforma Binance Launchpad, ļauj lietotājiem spēlēt spēles, sazināties ar spēlētājiem un piedalīties vairākās bloku ķēdes ekosistēmās. Platformu atbalsta TRON fonds un to pārdošanas rezultāti, kas bija paziņoja 31. jūlijā atklāja, ka procesā piedalījās 40 870 cilvēki.

piemiedz

Tas ir ievērojams stimuls platformai, kas vidēji 4000 aktīvo lietotāju katru dienu.

Kopš tās dalības Binance Launchpad, Wink ir ieguvis spēļu Kurakao licenci. Kirasao salas valsts ir tiešsaistes spēļu uzņēmumu centrs, un šī licences piešķiršana ir liels solis uz bloku ķēdes balstītām spēļu platformām kopumā.

Turklāt Vinks ieguva Kostarikas patenta sertifikāts. Viņu turpmākā attīstība liecina, ka viņu briedums neapstājās ar Binance Launchpad, taču, kā norāda nosaukums, tas bija tikai sākums.

# 3 Saskaņa

Harmony atvērtā infrastruktūra cenšas nodrošināt bloku ķēdes nozarei lielu caurlaidspēju, zemu latentumu un zemu maksu vienprātības platformu, kas var ieviest decentralizācijas nākotni. Uzsverot mērogojamību, Harmony koncentrējas uz uzņēmumu, nodrošinot mehānismu visam, sākot no lojalitātes punktiem līdz darījumiem ar nekustamo īpašumu.

harmonija.viens

Harmony marķiera palaišanas laikā tika pārdoti 1,58 miljardi ONE žetonu, un marķieris turpina darboties labi arī pēc tā pārdošanas.

Turklāt Harmony turpina koncentrēties uz sava Mainnet un jūlijā uzņēmuma izlaišanu paziņoja, ka visa viņu attīstība būs atvērta pirmkoda, ieviešot jaunu pārredzamības un ieskatu to turpmākajā attīstībā.

Tā kā viņu galvenā tīkla trešā fāze joprojām ir gaidāma, Harmony ir labā pozīcijā, lai darbotos kā funkcionālāka un vieglāk lietojama blokķēde uzņēmumiem.

Secinājums

Binance Launchpad turpinās katru mēnesi iepazīstināt ar jauniem simboliskiem projektiem, sniedzot jaunām platformām lielu auditoriju ar ievērojamu apetīti pēc decentralizētiem produktiem un pakalpojumiem.

Ja Matic Network, Wink un Harmony rezultāti ir kādi norādījumi, šie nākotnes projekti būs labi izvietoti, lai saprastu, ka to potenciāls ir saņēmis finansiālo atbalstu un plašo pakļautību, kas nāk ar Binance Launchpad.

Lai gan nākotne vienmēr būs atkarīga, īstās iespējas var uzlabot visu projektu izredzes, un tas ir galīgais secinājums no pirmā Binance Launchpad iniciatīvu komplekta.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me