YPTOSPACE ICO pārskatīšana, vērtēšana un pilnīga analīze

Pēdējo gadu laikā ievērojams skaits ICO nāca klajā ar idejām izveidot revolucionāras kriptovalūtu ekosistēmas un neizdevās. Vai YPTOSPACE atšķiras? Seišelu salās esošais YPTOSPACE plāno atvērt digitālās valūtas tirgu, tiešsaistes veikalu, kriptogrāfijas karti, banku sistēmu, derību vietni, tirdzniecības botu un daudzus citus pakalpojumus..

YPTOSPACE: Finanšu ekosistēma, ko nodrošina kriptogrāfija

YPTOSPACE ir vērienīgs uz blokķēdi balstīts projekts, kas plāno izveidot ekosistēmu visiem galvenajiem kriptogrāfijas lietojumiem. Izmantojot uzņēmuma marķieri (YPTO), kriptogrāfijas investori var tirgot altkoīnus un bitkoīnus drīzumā palaists tirdzniecības platformā. Viņiem būs pieejams arī īpašs tirdzniecības robots, kas automatizē visas viņu darbības.

Viņi var lasīt kriptogrāfijas ziņas un mijiedarboties ar citiem investoriem ekosistēmas ziņu vietnē un tērzēšanas forumos. Tie, kas mīl straumēšanas saturu, iegūs jaunumus platformas YPTO TV, savukārt ieguldītājs domā īpašu platformu ideju tirdzniecībai.

Unikāla banku platforma, kas pazīstama kā BankYPTO, palīdzēs projekta investoriem turēt naudu kontā, kas integrēts vairākos maciņos. Viņi arī varēs nosūtīt un saņemt naudu, izmantojot fiat un lielāko daļu kriptovalūtu.

Tāpat kā jebkurai mūsdienu bankai, arī BankYPTO lietotājiem, kā arī lietotājiem, kuriem nav lietotāju, būs piekļuve debetkartei, kas ļauj jums iepirkties un izņemt naudu jebkurā bankomātā visā pasaulē. Kartes īpašnieki to papildinās, izmantojot kriptogrāfiju, eiro vai ASV dolārus. Joprojām banku jomā ieguldītājiem būs piekļuve e-maka lietotnei PayYPTO, kas ļauj nekavējoties nosūtīt un saņemt līdzekļus, izmantojot kriptogrāfiju vai FIAT.

YPTOSPACE pēdējā sastāvdaļa būs iepirkšanās vietne, kurā cilvēki pērk un pārdod dažādus produktus. Padomājiet par to kā uz eBay līdzīgu platformu – tikai tas, ka to nodrošina blokķēde, un kriptogrāfija ir standarta maksājuma metode.

  • Detalizēts baltā grāmata

YPTOSPACE detalizēti izklāsta visus sava projekta aspektus skaidrā 31 lappuses dokumentā. Tas sākas ar visu nozaru iezīmēm, kuras kriptogrāfija ir traucējusi, pirms iedziļināties YPTOSPACE ekosistēmā un kā tā tiek veidota.

Viss, ko YPTOSPACE vēlas, lai zina tā investori, ir saprātīgi dokumentēts. ICO pamatmērķis ir izveidot platformu, kas reālos pakalpojumus savieno ar blokķēdi. ICO marķiera izmantojums un vērtība, ko ieguldītāji iegūst no tā, ir pareizi uzskaitīti. Tehniskie aspekti ir izskaidroti skaidri un kodolīgi. Turklāt dokumentā profesionāli tiek izskaidroti YPTOSPACE pakalpojumi un to priekšrocības. Nav pārspīlēšanas un nereālu solījumu sajūtas.

Diemžēl baltā grāmata neatstāj svarīgu informāciju, ko daudzi investori vēlētos uzzināt. Piemēram, dokumentā tiek apgalvots, ka YPTOSPACE sastāv no kvalificētiem komandas locekļiem, taču tajā nav norādīti neviena komandas locekļa vārdi.

Tas arī neatstāj informāciju par piesaistīto līdzekļu izmantošanu. Baltrakstā ir minēts, ka ICO mērķis ir iegūt 150 miljardus YPTO monētu. 60% no tiem jau ir iepriekš iegūti. 30% tiks pārdoti ICO laikā, bet pārējos 30% glabās YTPOSPACE. Bet, izņemot to, tajā nav minēts, kādiem mērķiem tiks izmantota ICO posmā piesaistītā nauda.

YPTOSPACE ICO video

Globālais komandas profils

Daudzi ICO dalās ar informāciju par saviem komandas locekļiem un viņu akreditācijas datiem. Neatklātu iemeslu dēļ YPTOSPACE atklāj tikai informāciju par to dibinātāju.

  • Gregorijs STOOS—Dibinātājs un izpilddirektors. Gregorijam ir pieredze programmatūras izstrādē. Pirms tam viņš ir dibinājis vairākus uzņēmumus un pirms YPTOSPACE sākšanas ir strādājis par ārštata tīmekļa izstrādātāju. Viņa izglītība ir saistīta arī ar datorzinātnēm, prasmēm, kuras, pēc viņa domām, palīdzēs virzīt viņa kriptogrāfijas startēšanu globālā augstumā.

YPTOSPACE Stiprās puses

  • Mērķa pakalpojumi Pierādīts darbam Blockchain telpā

Lai gan blokķēdes tiek uzskatītas par spējām atrisināt plašu reālo problēmu klāstu, dažās nozarēs tas ir guvis vairāk panākumu nekā citās. YPTOSPACE ir vērsta uz visām galvenajām jomām, kurās blokķēde ir guvusi panākumus: banku, tirdzniecības, azartspēļu un iepirkšanās tiešsaistē.

Ja ICO spēj izveidot funkcionējošu uz ķēdēm balstītu ekosistēmu, ir lielas izredzes, ka projekts gūs panākumus visās nozarēs, uz kurām tā vērsta.

  • Piesaista Blockchain

Blokķēdes pamatā būs visa YPTOSPACE ekosistēma. Tas ir svarīgs bonuss, lai jebkurš ICO gūtu panākumus. Sākot no drošības līdz maksājumu sistēmām, projekts tiks integrēts un aizsargāts ar drošu un nemainīgu blokķēdes projektu.

  • Milzīgs tirgus potenciāls

Visas nozares, uz kurām attiecas YPTOSPACE, ir miljardu dolāru nozares. Kopš to darbības uzsākšanas tiešsaistes banku un azartspēļu tirgus ir pieaudzis. Kriptogrāfijas tirdzniecību plūst miljoni, kamēr iepirkšanās ir bijusi pasaules mēroga nozare gadu desmitiem.

Būtībā ekosistēmai ir milzīgs, gatavs tirgus. Viss, kas tam jādara, ir izpildīt savus solījumus un pienācīgi tirgot savus pakalpojumus, un YPTO monētas vērtība varētu pieaugt.

Biznesa modelis: YPTO marķieris

YPTOSPACE plāno gūt labumu no savas ekosistēmas, saglabājot daļu YPTO žetonu un iekasējot zemas tirdzniecības maksas par dažiem saviem pakalpojumiem. Precīzāk sakot, uzņēmuma dibinātāji glabās 30% no 150 miljardiem YPTO žetonu. ICO fāzēs tiks pārdoti 45 miljardi žetonu, bet atlikušie 40% tiks iegūti vēlāk.

Uzņēmuma ekosistēma gandrīz katram pirkumam būs atkarīga no YPTO žetoniem. Neatkarīgi no tā, vai tā ir tirdzniecība savā tirgū vai konvertē naudu savā bankā, žetoni tiks izmantoti kaut kur. Ja YPTOSPACE izdosies, tas izdosies arī uzņēmumam. Ja tā sabruks, cietīs uzņēmums un visi marķiera investori.

Lai nodrošinātu projekta panākumus, starta mārketinga nodaļā pašlaik notiek novirzīšanas programma, kurā tiek apbalvoti visi, kas popularizē YPTO marķieri. Komanda aktīvi darbojas arī sociālo mediju kanālos, regulāri rīko kampaņas un citas reklāmas metodes.

Atbalsta tehnoloģija: Testnet palaists

YPTO strādās pie blokķēdes ekosistēmas, kas veidota no zemes un integrēta ar tradicionālajām programmatūras programmām. Starta uzņēmums izmantos blokķēdi, lai aizsargātu savu ekosistēmu un atbalstītu ātrus, zemus maksas maksājumus.

Uzņēmuma mainnet tiks atvērts vēlāk. Tas tiks izstrādāts, lai viegli tiktu galā ar uzņēmuma paplašināšanos, integrētu vairākas valūtas un starpbloku ķēdes apmaiņu. Tas vēl vairāk ļaus YPTO ekosistēmas lietotājiem efektīvi tirgoties ar fiat un crypto.

Kripto noturība

KYC pārbaude ir obligāta ieguldītājiem, lai piedalītos YPTOSPACE projektā. Tomēr ir arī agrīna ieguldītāja ieguvumi. Tie, kas iegādājas YPTO žetonus līdz 25. martam, maksās tikai 0,01 USD par žetonu. Citi investori maksās vairāk. Investori var nopelnīt arī vairāk žetonu, piedaloties novirzīšanas programmā.

Žetonu izplatīšana

YPTO šobrīd ir ieguvis tikai 60% no aplēstajiem 150 miljardiem žetonu. Lai gan tas sīki neparāda, kā marķieri tiks koplietoti, tas dod mājienu, kā tie tiks izplatīti. Uzņēmums aizturēs 30% iepriekš izrakto žetonu, domājams, ka tos dalīs tā darbinieki. Pārējie 30% tiks pārdoti tā ICO fāzēs.

SIO nenorāda, cik procentu žetonu saņem tās konsultanti un vai komandas locekļu akcijas tiks bloķētas drošības apsvērumu dēļ. Daudzi SIO dalās ar šādu informāciju pārredzamības apsvērumu dēļ un lai pārliecinātu ieguldītājus, ka izpilddirektors nebēg, kad SIO būs beigusies.

Kopienas pieņemšana

YPTOSPACE projekts ir nesen uzsākts, un pašlaik tā reklamē savus pakalpojumus sociālo mediju platformās. Uzņēmuma Facebook, Twitter, Instagram un Telegram vadītāji ir aktīvi.

Ceļvedis

  • Projekta posms

 Viņiem ir profesionāla vietne un baltā grāmata, kas dalās ar savu redzējumu, ir dažas ceturtdaļas no viņu pakalpojumu pabeigšanas. Pašlaik uzņēmums atrodas ICO fāzē un plāno četrās nedēļās piesaistīt stingru ierobežojumu USD 1,05 miljardu apmērā.

Ar kapitālu uzņēmums 2019. gada 2. ceturksnī uzsāks savu mainnet platformu. Platforma ietvers PayPTO, BetPTO, TradePTO un CardPTO. Tā sāks tērzēšanas un ideju platformas trešajā ceturksnī un vairāk pakalpojumu sāks 2019. gada beigās un 2020. gada pirmajā ceturksnī.

Piezīme ieguldītājiem

YPTOSPACE ir vērienīgs projekts, kas apvieno daudzus pakalpojumus, kurus kriptogrāfijas fani ir baudījuši citur. ICO nāk ar solījumu par zemākiem maksājumiem un nulles saraksta maksu par saviem tirgotājiem un partneru altkoīniem.

Pievienojot mediju kanālus, derību pakalpojumus un banku sistēmas, atbalstu vairākām valodām, YPTOSPACE izskatās kā pārāk laba ideja, lai tā notiktu. Ar laiku kļūs skaidrs, vai viņu agresīvie mērķi kļūs par realitāti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me