Muzika ICO pārskats un pilnīga analīze

Pārskats

Mūzikas industrija strauji pieaug ar globālās digitālās mūzikas ieņēmumu pieauguma tempu par 17,7%. Ņemot vērā digitālās mūzikas nozares attīstību un attīstību, šī jaunā ICO ienāk tirgū ar lielu potenciālu. Izveidojot jaunu digitālās mūzikas ekosistēmu kā virzību uz decentralizāciju, Muzika plāno uzņemties esošo starpnieku lomu un īstenot taisnīgu izplatīšanas struktūru. Tātad, ienirsim tieši Muzika ICO, lai uzzinātu visu tā vērtību!

Muzika: Blockchain integrēta digitālajā mūzikā

Muzika iesaistās kriptogrāfiskajā pasaulē, lai risinātu izaicinājumu, ka mūziķi un fani ir patiesie vērtības radītāji mūsdienu mūzikas industrijā, bet netiek pienācīgi atalgoti par viņu vērtības radīšanu..

Šajā pasaulē, kur mūziķi nesaņem maksu un fani ir “baloži kā patērētāji”, kamēr starpnieki uzņemas peļņu, Muzika mērķis ir ieviest jauninājumus digitālās mūzikas nozares vērtību ķēdē.

Plāns ir “reformēt to, kā vērtību rada un uztver dažādi nozares dalībnieki.” Atlīdzība tiks atgriezta tiem, kas rada vērtību, vienlaikus atgūstot daļu, kas zaudēta no digitālā pirātisma, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Novērtēšanas laiks!!

 • Detalizēts & ar datiem pamatots baltā grāmata

Muzika sniedz detalizētu un skaidru informāciju, izmantojot paskaidrojošo dokumentu. Ar profesionālu izjūtu šajā dokumentā tas piedāvā detalizētu pētījumu par mūzikas industriju, tās vērtību un izaugsmi. Blokķēdes tehnoloģijas tehniskie aspekti tiek arī viegli apskatīti, vienlaikus uzrādot faktus ar datiem un diagrammām.

Muzika Studio v0.1.0 programmatūras demonstrācija ir publiski pieejama lejupielādei dažādām ierīcēm, ti. Mac, Windows un Linux.

 • Spēcīgs komandas profils

Muzika komandas sākums ir labs, jo tās līdzdibinātāji ir vieni no jaunākajiem un veiksmīgākajiem uzņēmējiem. Vidēji vecumā no 22 gadiem, visiem viņiem tika piešķirta Forbes 30 līdz 30 Āzija 2018 balva.

Inseo Čungs- Līdzdibinātājs un izpilddirektors: Čungs ir sērijveida uzņēmējs ar pieredzi gan mūzikas, gan blokķēdes pasaulē. Profesionāls pianists viņš ieguva 2. vietu Nacionālajā studentu mūzikas konkursā. Viņš ir bijis arī viens no agrākajiem Ethereum kalnračiem Korejā.

Sangmin Heo- Līdzdibinātājs un CTO: Ar datorzinātņu grādu Heo ir bijis arī globālais finālists Intel Science and Engineering Fair. Papildus tam, ka viņam ir atbilstoša tehniskā pieredze, viņš ir bijis vienīgais “The Bamboo Network” izstrādātājs.

Džangvons Lī- Līdzdibinātājs un COO: Lee ir arī līdzdibinājis Shadal Inc. un Youthglobe Korea, vienlaikus būdams trīsvalodu uzņēmējs ar globāliem tīkliem. Viņš ir ieguvis biznesa administrācijas grādu Seulas Nacionālajā universitātē.

Uzņēmums ir uzskaitījis 12 savus departamentu vadītājus, kas saistīti ar blokķēdi, biznesa attīstību, UX projektēšanu, mārketingu, izstrādātāju, mūzikas pārvaldību, izpēti un atbilstību.

Investori & partneri: NEO Global Capital, Ontology, BlackHorse, Everest Ventures, 256 Ventures, V3 Ventures, Ulysses Capital, Vestigium un Divergence Digital Currency (DDC) fonds.

 • Biznesa modelis: MZK- lietderības marķieris

Muzika atbalsta jau izveidota platforma ar nosaukumu Mapiacompany, kurai ir aptuveni 2 miljoni aktīvo lietotāju, kas aptver vairāk nekā 150 valstis abonentu un mākslinieku ziņā no vairāk nekā 30 valstīm. Tagad, lai izveidotu lojālu un stimulētu kopienu, uzņēmums iet blokķēdes ceļu.

Iedvesmojoties no populārā Steemit projekta kopienas, ir izveidota Muzika monēta (MZK). Vienīgais apmaiņas līdzeklis Muzika ekosistēmā tas pildīs četras funkcijas, t.i. kopienas veidošana, komerciālu priekšmetu un pakalpojumu darījumu veidi, sponsorēšanas iespējas un kopienas programmas.

Lai iegūtu MZK, ir trīs iespējas, proti, dalība ICO, kriptovalūtas apmaiņa un lojalitātes punkti.

 • Atbalsta tehnoloģija: uz ontoloģijas balstīta Blockchain

Muzika izmanto Ontology platformu, lai izveidotu savu decentralizēto projektu. Koncentrējoties uz pārredzamību un drošību, Ontology platformas atlase projektam ir piemērota. Kas attiecas uz viedajiem līgumiem, komanda vispirms mēģina izprast funkcionalitāti un ieviešanas procedūru.

 • Kripto pārdošanas elastība

Projekts ir iekļauts Singapūrā, savukārt uzņēmums Muzika atrodas Korejā, un tas ir aprīkots ne tikai ar digitālo tehnoloģiju līderi, bet arī pēc ieņēmumiem Korejas mūzikas tirgus ir 10. lielākais pasaulē.

Tā kā tās vietnē ir uzskaitīti apmēram 12 konsultanti, tas ir aptvēris visus jautājumus. Ar tādiem vārdiem kā Michael Cho – Kakao direktors bez izpilddirektora, JoonKee Hong – Kakao Bank izpilddirektors, Yoonwoo Lee – (EX) izpilddirektors & Samsung Electronics priekšsēdētāja vietniece un Stella Kung – QTUM CMO starp daudziem citiem, Muzika ir izveidojusi labu garu padomdevēju sarakstu.

Žetonu izplatīšana

No kopējiem 1 miljardam MZK žetonu pārdošanā būs 20,5 procenti, t.i., 205 000 000 žetonu. Galvenā žetonu daļa, t.i., 40 procenti tiek piešķirti atlīdzības ekosistēmai. Partnerattiecības un komanda iegūst 10 procentus no katra MZK žetona. Aptuveni 14,5 procenti tiks rezervēti, bet atlikušie 5 procenti – padomdevējiem.

 • Kopienas akceptēšana

Uzņēmums piedāvā labu sasniedzamību potenciālajiem investoriem, izmantojot Reddit, Facebook, Twitter, Medium un GitHub. Ķīniešu telegrammas kanālam ir vairāk nekā 280 biedru, savukārt angļu valodas versijai ir aptuveni 2160 biedru un Korejas versijai ir vairāk nekā 1480 biedru.

 • Ceļvedis

Projekta posms:

 • Projektā tiek parādīts darbojošs un īstenojams ceļvedis, kurā katrā ceturksnī platformai ir būtiski attīstības papildinājumi. Sākot ar 2017. gada 1. ceturksni, šobrīd projekts veiks tā simbolisko pārdošanu.
 • Apmaiņas saraksti, testnet un pēc tam platformas palaišana tīklā ir projekta nākotnes mērķi.

Piezīme investoriem

Ideja revolucionizēt miljardu dolāru mūzikas industriju, vienlaikus pievēršoties tās sāpīgajiem punktiem, projektam ir labs sākums. Tas turpina virzīties uz priekšu ar spēcīgu un pieredzējušu komandu, vienlaikus piedāvājot auditorijai programmatūras demonstrāciju. Turklāt komanda ir iesniegusi labi izstrādātu un īstenojamu plānu, kas atspoguļo pakāpenisku izaugsmi.

Galvenais vērts atzīmēt ir platformas esamība ar 2 miljoniem lietotāju aiz Muzika, kas veicina blokķēdes tehnoloģijas decentralizēto raksturu.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Whitepaper – koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – blokķēdes infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – iekļaušana, marķieru izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam mūsu ICO pārskata integritāti un dzīvotspēju, vienlaikus ievērojot vērtēšanas metodi, kuras pamatā ir noteikta faktora kritiskums. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas ICO projektus vērtē pilnīgi objektīvi.

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me