COTI ICO pārskats un pilnīga analīze

COTI ICO pārskats

Sveiki puiši,

Pēc mūsu lasītāju pieprasījumiem mēs esam izvēlējušies COTI kā mūsu nākamo ICO pārskatu. Uz DAG datu struktūras, piemēram, IOTA, veidotā ICO izskatās daudzsološa. Nirsim dziļi, lai apskatītu tuvāk.

Pārskats

Mūsdienu tiešsaistes maksājumu nozarē ir iesaistīti miljardiem cilvēku ar vairāk nekā triljonu dolāru lielu darījumu apjomu, kas turpmākajos gados ir paredzams arī turpmāk. Lai gan tiešsaistes tradicionālās maksājumu sistēmas var piedāvāt mērogojamību un ātrākus darījumus, tās iekasē augstas maksas. Šeit digitālās valūtas var piedāvāt pārsteidzošu alternatīvu, veicinot lielāku drošību un zemas maksas. Tomēr viņi saskaras ar mērogojamības un zemā adopcijas līmeņa problēmu. Mūsu šodienas ICO pārskats ir par uzņēmumu, kurš vēršas pret šiem šķēršļiem, izstrādājot decentralizētu tīklu, kurā integrēti abu sistēmu ieguvumi.

Sekojiet līdzi mūsu COTI ICO pārskatam, lai uzzinātu, kā tā plāno to sasniegt!

Svarīgi datumi

 • Sākas marķiera pirmspārdošana: 4. jūnijs
 • Žetonu Presale baltais saraksts: No 21. maija līdz 23. maijam
 • Maksimālā piegāde: 2 000 000 000
 • Pārdošanas žetons: 600 000 000
 • Cietais vāciņš: 30 000 000 USD
 • Cena: 1 COTI = 0,1 USD
 • Pieņem: ETH, BTC

COTI: digitālā valūta, kas paredzēta maksājumiem

COTI (interneta valūta) ir maksājumu darījumu tīkls, kuru atbalsta tā vietējā digitālā valūta. Tas apvieno labāko no tradicionālajiem maksājumiem un blokķēdes tehnoloģiju, lai noteiktu maksājumu sistēmas standartu.

Tā ir vairāk nekā tikai platforma vai digitāla valūta, tā ir digitāla maksājumu ekosistēma, kas sastāv no DAG balstīta vienprātības modeļa, Mediācijas sistēmas, valūtas maiņas, Trust Scoring Engine un decentralizētas pārvaldības.

Šis maksājumu tīkls veicina efektīvu pasaules tirdzniecību, izmantojot tūlītēju, uzticamu un zemu izmaksu maksājumu risinājumu. Izdevīga iespēja gan tirgotājiem, gan patērētājiem. Tas vēl vairāk paātrinās pieprasījuma tirgus un mobilos maksājumus, vienlaikus nodrošinot masveida digitālo valūtu pieņemšanu maksājumiem..

Tagad, novērtēšanas laiks!!!

 • Detalizēts baltā grāmata

COTI ir detalizēts tehniskais papīrs kopā ar diviem citiem dokumentiem, kas apraksta biznesa pārskatu un simbolisku ekonomiku. Šeit pietrūkst prototipa, kas ir neatņemama projekta sastāvdaļa. Komandai nav arī GitHub informācijas, kas investoriem nenodrošinātu kaut ko konkrētu, lai uzticētos.

Projektā ir iesaistīts arī vairāku valūtu maks kopā ar lēta multisig un darījuma konta pakalpojumiem, tomēr nav informācijas par to, kur tiks izlietoti sākotnējie līdzekļi.

ICO finansē budžeta plānošanu

Projektā ir skaidri norādīts līdzekļu sadalījums, kas piešķir lielāko daļu līdzekļu, t.i., 30 procentus no R&D. 15 procenti līdzekļu tiks novirzīti mārketingam, kamēr tie ir likumīgi & atbilstības departaments saņems 15 procentus.

Lai izveidotu funkcionējošu COTI tirgu, 7 procenti nonāk tirgus veidotājā, bet 8 procenti tiks piešķirti tirgotāju pakalpojumiem, piemēram, riska ierobežošanas pakalpojumiem. 7 procenti līdzekļu segs darbības izdevumus, un vēl 7 procenti tiks rezervēti COTI fondam, bet pārējie 5 procenti no pārdošanas ieņēmumiem būs vērsti uz kiberdrošību.

 • Komandas profils

21 cilvēka komanda, COTI noteikti zina, ka cilvēki ir nepieciešami, lai projekts būtu veiksmīgs. Sākot ar datu zinātni, pētījumu inženieriju, programmatūras inženieriju, finansēm, juridisko jomu & atbilstība, biznesa attīstība, mārketings sabiedrībai, sociālais & darbību, programmatūras izstrādi un blokķēdi, COTI komanda ir labi apveltīta ar plašu nozares pieredzi.

COTI ICO apskats – komanda

Šahafs Bārs-Gefens – Izpilddirektors Šahafs iepriekš ir līdzdibinājis digitālo mediju reklāmas uzņēmumu un Telavivas universitātē ieguvis bakalaura grādu biotehnoloģijā un ekonomikā, kā arī bijis Izraēlas gaisa spēku virsnieks (majors, rezerves).

Dr Nir Haloani – CTO, mašīnmācīšanās, AI un datu saspiešanas novators, Nir ir vairāk nekā 19 gadu pieredze pētniecības un attīstības komandu vadīšanā. Viņš ir ieguvis datorzinātņu un matemātikas grādu un doktora grādu. lietišķajā matemātikā.

Idans Lakrics – Blockchain eksperts, Idans ir bijis blokķēdes telpā kopš 2013. gada ar profesionālu pieredzi kā CPA PwC un E&Jā.

COTI ICO apskats – informācija

 • Biznesa modelis

Sākotnēji ERC20 žetoni tiks izsniegti, lai būtu oficiāls pārdoto žetonu reģistrs. Tiklīdz tā Mainnet palaidīs, ERC20 žetoni tiks pārveidoti par COTI marķieriem. Paredzēts arī, ka ERC20 žetoni tiks iekļauti vismaz vienā lielākajā biržā līdz 2018. gada septembra beigām.

COTI vietējā valūta nodrošinās tīkla darbību un mijiedarbību starp tirgotājiem, starpniekiem, patērētājiem un mezglu operatoriem. Šo valūtu var izmantot dažādiem mērķiem:

Lai gan COTI tīkls atbalsta citas digitālās, kā arī fiat valūtas, COTI piedāvā darījumu maksu no zemas līdz nullei. Starpniecībai ir nepieciešamas COTI monētas, un mezglu operatori tiks stimulēti arī vietējā valūtā, un viņiem turpmāk būs nepieciešams, lai tie apstiprinātu visas mezglu darbības. Turklāt visas nodevas var samaksāt tikai ar COTI monētām, un arī tirgotāju ritošie fondi ir denominēti šajās monētās.

 • Atbalsta tehnoloģija

COTI sadalītās virsgrāmatas pamatā ir virzītas acikliskās diagrammas (DAG) datu struktūra, līdzīgi kā IOTA. Šī struktūra ļaus COTI veikt vairāk nekā 10 000 darījumu sekundē.

Projektā ievēroti pasākumi, kas jāzina par klientu, kā arī pret noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas standartiem.

Runājot par ierobežotajām zonām, COTI neļauj diezgan daudzām valstīm piedalīties šajā SIO, ti. Ķīnas Tautas Republika, Afganistāna, Bosnija un Hercegovina, Centrālāfrikas Republika, Kuba, Kongo Demokrātiskā Republika, Korejas Tautas Demokrātiskā Republika, Eritreja, Etiopija, Gvineja-Bisava, Irāna, Irāka, Izraēla, Lībija, Libāna, Somālija, Dienvidsudāna , Sudāna, Sīrija, Uganda, Amerikas Savienotās Valstis, Vanuatu un Jemena, kā minēts tās FAQ lapā.

Projektam ir seši atbalstītāji un padomdevēji, izņemot galveno komandu, kurā ietilpst Dr. Mets Makbradijs, Stīvens Heilbrons, Avi Česeds, Stass Oskins, Sebastians Stupuraks un Ofīrs Gertners, kuri ir eksperti investīciju un blokķēdes jomā..

 • Kripto pārdošanas elastība

COTI ir reģistrēta Gibraltārā, kuras mērķis ir regulēt digitālo marķieru reklamēšanu, pārdošanu un izplatīšanu. Gibraltārs ir kripto draudzīga valsts, kas cenšas nodrošināt atbilstošu un līdzsvarotu informāciju investoriem, kuri pērk žetonus.

Žetonu izplatīšana: No kopējiem 2 miljardiem COTI žetonu 30 procenti tiks izmantoti gan publisko, gan privāto žetonu pārdošanai, t.i., 600 miljoni. 440 000 000 (22%) COTI žetonu varēs rezervēt ekosistēmas attīstībai un stabilitātei.

Komandai tiks piešķirti 15 procenti žetonu kā kompensācija par agrīnu iesaistīšanos, kas tiks bloķēta uz 6 mēnešiem, pēc tam proporcionāli atbrīvota reizi ceturksnī.

13 procenti marķieru tiks novirzīti uz stimulēšanas programmu tirgotājiem, partneriem, lietotājiem un apstiprinātājiem, lai tos varētu pieņemt ātrāk, un kuriem nav bloķēšanas perioda. Atbalstītāji, partneri un konsultanti iegūst 10 procentus no žetoniem, bet pārējie 10 procenti tiks piešķirti likviditātes pasākumu nodrošināšanai.

Drošība: Kas attiecas uz valūtas maiņas drošību, birža ievieš daudzpakāpju drošības arhitektūru, kas ierobežo uzbrukuma vektorus un uzbrukumu iekļūšanu. Visa trafika COTI centrāle tiek šifrēta no gala līdz galam, izmantojot transporta slāņa drošību (TLS) 1.2 (izmantojot SHA256 atslēgas), un visi miera stāvoklī esošie dati tiek nodrošināti ar AES-256 šifrēšanu.

 • Kopienas akceptēšana

Komanda ievēro plašāku komunikācijas pieeju, jo tā ir pieejama vairākās platformās, piemēram, Twitter ar 12,4 000 sekotāju, Facebook, Youtube ar 742 abonentiem, vairāk nekā 2 000 sekotāju LinkedIn un aptuveni 29 000 dalībnieku Telegram. Viņi atrodas arī Steemit, Medium, Reddit, Bitcointalk, Bountyox un, GitHub.

 • Ceļvedis

Projekta posms

Alfa tīkls, kuru veiks 10 mezgli, tiks palaists šī gada trešajā ceturksnī. Projekta ceļvedī ir runāts arī par citiem nozīmīgiem sasniegumiem. COTI pakalpojumu pārbaudes tīkls ir gaidāms 2018. gada 4. ceturksnī, savukārt mainnet būs pieejams 2019. gada 2. ceturksnī..

COTI ICO apskats – vērtējumi

Vidējais vērtējums: 8,2 / 10

Piezīme investoriem

COTI mērķauditorija ir tiešsaistes maksājumu nozare, kurai ir liels potenciāls. Nodrošinot visaptverošu risinājumu, kas piedāvā tādas priekšrocības kā decentralizācija, drošība, zemas maksas un mērogojamība, kā arī papildu uzticības slānis un vietējās valūtas maiņa. Tas viss un dinamiska komanda, kuras reģistrētā valsts ir kriptogrāfijai draudzīgs Gibraltārs, COTI ir daudz iespēju.

Visaktuālākais jautājums ir prototipa nepieejamība, kura Alpha versija tiks izlaista tikai pēc ICO.

Metodoloģija

Lai novērtētu ICO, mēs sekojam parametru sarakstam, kas būtībā ir projekta KPI (galvenie veiktspējas rādītāji), ti:

 • Baltā grāmata – Koda vai prototipa pieejamība, līdzekļu sadalījums, seifs pārdošanai
 • Komandas profils – Komandas spēks un reputācija
 • Biznesa modelis – Problēma atrisināta, mērķis & marķiera un ekonomiskā modeļa lietderība
 • Atbalsta tehnoloģija – Blockchain infrastruktūra, terminu skaidrība & nosacījumi un token programmatūra
 • Kripto pārdošanas izturība – Iekļaušana, žetonu izplatīšana, juridiskie riski un drošības aspekts
 • Kopienas pieņemšana – Skaidrība & saziņas biežums un sociālo mediju klātbūtne

Uzdodot pareizos jautājumus, mēs saglabājam savu integritāti un dzīvotspēju ICO pārskats ievērojot reitinga metodi, kas balstīta uz konkrēta faktora kritiskumu. Piemēram, tādiem elementiem kā marķieru lietderība un līdzekļu sadalījums ir piešķirta vislielākā nozīme, savukārt komandas locekļu reputācija un plāns piesaistīt lietotāju bāzi ir vidēji kritiski.

Mums ir spēcīgu profesionāļu komanda, kas novērtē ICO projekti pilnīgi objektīvā veidā.

Vai vēlaties, lai Coingape pārskata jūsu ICO? Paziņojiet mums

Uzmanību: Coingape ICO projektu pārskatus publicē tikai informatīviem nolūkiem. Tas nav uzaicinājums investīcijām. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, veiciet individuālu novērtējumu un konsultējieties ar padomdevēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me