Top 3 vienkāršie hacks, lai prognozētu īstermiņa kriptogrāfisko cenu kustības, DYOR

Ikviens, kam ir bijusi kāda pieredze ar kriptovalūtu nozari, iespējams, jau ir pamanījis kriptogrāfijas cenu svārstības. Cenas virzās uz augšu un uz leju, šķiet, bez iemesla, kā arī bez pārtraukumiem.

Tā kā kriptovalūtu cenas nepārtraukti iet uz augšu un uz leju, šķiet, ka nav iespējams paredzēt, kas notiks tālāk. Un, ja jūs nevarat paredzēt viņu kustību, kā jūs kādreiz varat gūt labumu no kriptogrāfijas tirdzniecības?

Labā ziņa ir tā, ka patiesībā jūs varat salīdzinoši precīzi paredzēt, kas notiks ar cenām. Sliktā ziņa ir tā, ka tā darbosies tikai īstermiņa cenu izmaiņām. Tāpat kā dažu minūšu laikā, jūs varat uzzināt, kā prognozēt cenu kustību. Parunāsim par to, kā jūs to varat izdarīt.

Kriptogrāfijas cenu kustības prognozēšanas stratēģijas

Kriptovalūtas ir ļoti svārstīgas vairāku iemeslu dēļ, no kuriem viens ir fakts, ka tiem nav reālas vērtības, kas tos atbalstītu un piešķirtu tiem vērtību. Jūs varat redzēt, kā stablecoīni salīdzinājumā ar to paliek pilnīgi stabili, pateicoties tam, ka tos nodrošina fiat valūtas vai citi aktīvi, kuriem ir salīdzinoši nemainīga vērtība.

Kriptos, piemēram, Bitcoin, šādas priekšrocības nav, un tāpēc to cenām ir tendence ļoti viegli mainīties, un gandrīz viss ietekmē tos. Tātad, lai varētu paredzēt, kā tie mainīsies, jums vajadzētu sekot līdzi:

1) Ziņas

Jaunumiem ir galvenā loma kriptogrāfijas cenu mainīšanā. Ikreiz, kad kriptogrāfijas projekts jebkādu iemeslu dēļ sniedz ziņas, tā cenai ir būtiskas īstermiņa izmaiņas. Visi redzēs vienus un tos pašus jaunumus un steidziet nopirkt dažus minētā projekta žetonus, ja ziņas ir pozitīvas. 

Sekojiet Crypto NewsSekojiet Crypto News

Gadījumos, kad tas ir negatīvs, tie, kuriem jau ir dažas monētas, visticamāk, steigsies tos pārdot, lai nezaudētu naudu, jo viņi sagaida, ka monētas vērtība kritīsies. To darot, viņi ar savu rīcību izraisīs cenas kritumu. Pats jaunums var ietvert jebko, sākot no jauna kriptogrāfijas projekta partnerība, izmaiņas likumdošanā, vai pat ietekmīgs indivīds sakot kaut ko par kriptogrāfiju.

Tāpēc, ja vēlaties uzzināt, kāda būs cena, sekojiet līdzi ietekmīgākajiem ziņu avotiem.

2) Spekulācijas

Varētu teikt, ka kriptogrāfijas nozare ir uz spekulācijām balstīta nozare. Ikviens, kurš pavadījis kādu laiku, var to apstiprināt, jo aktīva cena var pieaugt vai pazemināties vienkārši tad, ja pietiekami daudz cilvēku uzskata, ka tā pieaugs vai samazināsies.

Spekulatīvie investori nonāk garās vai īsās pozīcijās, pamatojoties uz šīm cerībām, un, šādi rīkojoties, tie ietekmē citu domas un cerības. 

Līdzīgi var notikt ar kriptogrāfijas derībām uz tādām platformām kā AlfaPlay. Šī ir decentralizēta organizācija ar kolektīvā īpašuma formu. Kā tāds tas novērš cilvēciskā faktora ietekmes risku, paļaujoties uz viedajiem līgumiem blokķēdē.

Tikmēr platforma ļauj tās lietotājiem derēt par reālo kriptovalūtas kursu un 5 minūšu laikā dubultot savas likmes. Tomēr tā ir interesanta un aizraujošāka pieeja nekā ieņemt tradicionālās pozīcijas. Cenas ir simtprocentīgas, jo dati tiek ņemti no pasaules vadošās biržas Binance.

Platforma ir izveidojusi arī savu kriptovalūtu ALPHA ERC20, kas ir pieejama pārdošanai kā daļa no Alfa azartspēlēm lojalitātes programma līdz 2020. gada 8. augustam. Žetonu īpašnieki bonusā saņem 6% no visa platformas apgrozījuma. Tajā pašā laikā ikviens var laimēt līdz pat 90% no apgrozījuma kā balvas un nopelnīt 4%, vienkārši spēlējoties ar draugiem vai no nosūtījumiem. 

3) Monētu kustības

Vēl viens veids, kā prognozēt, kas notiks ar kriptogrāfijas cenu, ir sekot līdzi monētu daudzumam, kas ienāk biržās. To ir salīdzinoši viegli izdarīt, izmantojot blokķēdes pētniekus un Twitter kontu Vaļu brīdinājums dara to pastāvīgi.

Sekojot līdzi tam, kā monētas pārvietojas starp makiem, vai arī tās ienāk vai nepiedalās biržās, jūs varat uzzināt, vai vaļi plāno pirkt vai pārdot milzīgu daudzumu monētu. Tā kā lielākā daļa cilvēku sagaida, ka vaļiem ir ieskats, ka viņiem nav, viņi sekos vaļu vadībai. 

BTC kustībasBTC kustības

Tātad, ja valis noguldīs milzīgu daudzumu BTC, visi sagaida, ka BTC cena kritīsies, un viņi sāks to pārdot. Atkal, to darot, viņi (biežāk nekā nē) ir avārijas izraisītāji. Tas pats notiek, ja valis pērk milzīgu daudzumu BTC, tikai šoreiz cena pieaug, jo visi tiek iedrošināti par BTC.

Šādi vaļi kontrolē un manipulē ar tirgu, taču tie joprojām ir noderīgi tiem, kurus interesē peļņa no cenu izmaiņām.

Secinājums

Šīs ir dažas lietas, kurām jāpievērš uzmanība, ja vēlaties spēt paredzēt ļoti īslaicīgas kriptogrāfisko cenu kustības un gūt no tām labumu. Būtībā viss ir saistīts ar sekošanu tam, kas notiek kriptogrāfijas kopienā, un reaģējot uz to starp notikumu un cenu reakciju. 

Ja esat pietiekami ātrs un pārliecināts, šādā veidā tirgojot kriptogrāfiju, varat nopelnīt labu naudu. Bet, kā vienmēr, neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt, jo lietas vienmēr var notikt negaidīti. Tieši tā ir ar kriptogrāfiju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me