Mobile Gaming atrod kriptogrāfisku risinājumu fiat problēmām

Kaut arī kriptonauda ir skārusi daudzas nozares, visredzamākā tās ietekme ir uz spēļu un azartspēļu nozari. Liekas, ka nozare, kuru pārņēma fiat un regulēto finanšu starpnieku kavēšanās un ierobežojumi, beidzot ir ieguvusi risinājumu.

Kriptogrāfisks risinājums fiat problēmām

Spēļu izstrādātāji un producenti nenogurstoši strādā, lai nodrošinātu, ka viņu spēles ir izklaidējošas un neaizmirstamas spēļu mīļotājiem. Bet tas ir saistīts ar kavēšanos, ko izraisīja fiat un finanšu institūcijas, nozare ir nomocīta, un klientam ir jāgaida dažas nedēļas, lai saņemtu maksājumus. Daļa no tā, ka izstrādātājiem un lietotājiem ir jāsedz nevajadzīgas darījumu maksas un komisijas. Tas atstāj spēļu izstrādātājiem nelielu peļņu, kas ietekmē viņu līdzekļus nākamajai spēļu izstrādei.

Vēl viena problēma, kas kavē nozares izaugsmi, ir krāpšana un pārkāpumi. Tā kā lielākā daļa spēļu pirkumu ir virtuāli, izvairīšanās no krāpšanas ir patiešām sarežģīta. Spēļu nozarē ļoti izplatīts krāpšanas gadījums ir gadījums, kad spēlētājs ir samaksājis par virtuālo priekšmetu vai spēles licenci, bet nekad to nav saņēmis. Ja nav daudz rokas, lai fiziski izsekotu vai pierādītu, ka virtuālie priekšmeti vai spēļu licences nav saņemtas, spēlētājiem parasti ir ļoti maz pierādījumu, lai saņemtu kompensāciju no bankas. Tas notiek arī tad, ja spēles izstrādātājs faktiski neplāno krāpšanos, bet dažu grūtību dēļ nesaņem maksājumus.

Kripto sniedz atbildi uz visiem šiem. Tā kā kriptonauda ir balstīta uz blokķēdes virsgrāmatu, virsgrāmatas caurspīdīgums ir dabisks krāpšanas novēršanas līdzeklis, jo visi reģistrētie dati ir pastāvīgi un pastāvīgi pieejami. Arī vērtības pārsūtīšana starp izstrādātāju un spēlētāju ir ātrāka un lētāka nekā tradicionālās fiat metodes.

MobileGO ir ideāls spēļu partneris

MobileGo ir ERC-20, kas ir izveidojis dažādas partnerības ar dažām populārākajām spēlēm. Papildus visām funkcijām, kuras bloku ķēde un kriptovalūtas nodrošina spēļu izstrādātājiem, marķieris nodrošina atlaides darījumos, kā arī atlīdzību lietotājiem.

Uzņēmuma izlaistā API ir atvērtā koda versija, tāpēc tā būs pieejama ikvienam. Ir arī maksas, ko iekasē Ethereum bloku ķēde, taču šīs maksas var samaksāt ar MobileGo marķieriem, izmantojot API maksājuma veidu. Bez tam, komanda ir centusies visu iespējamo, lai saglabātu pārredzamību, un nepārtraukti mēģina iesaistīties vadošajos risinājumos, piemēram, Mobile Metamask. MobileGo Payment API var notīrīt ar standarta ETH maksu, un tā var mainīties no ETH uz MGO, lai atvieglotu loģistiku.

Lūk, izstrādātāja piemērs, kas sedz maksas MGO: lietotājs veic spēles iekšējo pirkumu, kurā kopā ir 10 MGO žetoni, un maksa ir 0,1 MGO, tātad izstrādātājs saņem 9,9 MGO pēc tam, kad ir samaksāta 0,1 maksa. Ja lietotājs sedz maksu, viņš iztērē 10,1 MGO un izstrādātājs saņem 10. Salīdzinot ar ETH, maksājums par darījumiem MGO izrādās ievērojami lētāks.

Ir arī vērts atzīmēt, ka komanda var nodrošināt pielāgotu API, kuru var izmantot, lai palielinātu maksu par darījumu, lai finansētu konkrētu izstrādātāja izvēlētu iemeslu, iespējams, labdarības ziedojumu. Šajā gadījumā daļa no kopējām darījuma izmaksām tiks pārskaitīta labdarības organizācijai.

Šeit sniegtie maksas un maksājumu piemēri ir atkarīgi no ETH tīkla un neatspoguļo pašreizējo / ​​iepriekšējo / ​​nākotnes situāciju, tos izmanto tikai, lai sniegtu precīzu API mehānisma skaidrojumu.

MobileGo jaunā atvērtā koda maksājumu API ir paredzēta, lai nodrošinātu izstrādātājiem un lietotājiem vairāk iespēju, uzlabotu lietojamību un izmaksu efektivitāti, izmantojot MGO kā maksājuma veidu. Komanda ir paziņojusi, ka šobrīd tā ir iesaistīta sarunās ar potenciālajiem partneriem, kuri savās platformās vai spēlē varētu izmantot MGO jauno atvērtā koda maksājumu API..

MobileGo ir nodrošinājis tā atvērtību un pārredzamību, izlaižot to GitHub. Tādējādi ļaujot kopienai piedalīties un sniegt ieguldījumu ar atalgojuma programmu, lai apbalvotu ieguldītājus.

Izstrādātāji varēs integrēt šo API savās spēlēs, lai izmantotu MGO kā tiešā maksājuma veidu. Viss kods ir pieejams komandu oficiālajā GitHub kontā.

Komandu nesenais izlaidums neapšaubāmi palīdzēs palielināt MGO pieņemšanu spēļu sabiedrībā kā maksājuma veidu.

šeit ir vairāki citi notikumi, uz kuriem MGO strādā, piemēram:

  • Vieds līgums par decentralizētu spēles organizēšanu turnīros
  • eSporta platforma (veidota uz viedā līguma pamata)
  • Maksājumu API integrācija ar mūsu gaidāmo MGO veikalu

Tā kā spēļu industrija popularizējas strauji, MobileGO un citas līdzīgas monētas varētu būt svarīgs izmantošanas gadījums, kas palīdzēs spēlētājiem un spēļu izstrādātājiem veiksmīgi uzplaukt kopā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me