Kriptogrāfijas maksājumi ir tuvāk pārejai uz galveno, jo PayPal atver durvis

Kriptovalūtu ieviešana galvenajos finanšu tirgos kļūst arvien ātrāka. Vairāki uzņēmumi tiešsaistē un bezsaistē tagad ir pieņēmuši kriptogrāfijas valūtas tirgus graujošo spēku, cita starpā kā maksāšanas veidu pieņemot arī bitcoin, ethereum, ripple un litecoin. Pārtraukumu garā vairāki jaunie uzņēmumi ir mēģinājuši uzsākt savu kriptovalūtu izveidi.

Pat tradicionālās bankas, piemēram, JPMorgan Chase, Goldman Sachs, kā arī tehnoloģiju giganti, kurus vada Facebook, ir nolēmuši uzsākt savu kriptonauda. Tādējādi vairākās platformās, kas pieņem kriptogrāfijas maksājumus, tagad to platformās kā pieņemami maksājumu veidi ir uzskaitīti desmitiem kriptovalūtu. Tas, pēc finanšu drošības ekspertu domām, rada iespējamus drošības draudus.

Nepieciešamība pēc kriptogrāfijas makiem

Tas ir izraisījis negausīgu vajadzību pēc drošiem risinājumiem kriptovalūtas aktīvu glabāšanai un pārsūtīšanai. Dažādiem tehnoloģiju gigantiem, kuru vadībā ir PayPal, Apple, Samsung un Google, ir izdevies izstrādāt neprātīgus mobilos makus, kurus daudzi patērētāji ir pieņēmuši ar ievērojamu drošības sajūtu. Tomēr viņu kompetence neattiecas uz kriptovalūtām, un tas atstāj plašu plaisu traucējošiem kriptogrāfijas jaunizveidotajiem, lai kapitalizētu.

Tas ir izraisījis strauju kriptogrāfisko maku skaita pieaugumu, un katrs no tiem vēlas piedāvāt labākās funkcijas par saprātīgu cenu, neapdraudot drošības protokolus.

Viens no ievērojamākajiem spēlētājiem šajā pārliecinošajā kriptovalūtu tirgus segmentā ir Monēta. Kosmoss, moderns kriptovalūtas maks, kuru 2015. gadā dibināja Džonatans Speinjers. Šī novatoriskā maka veidotājs ir dziļš tehniskais eksperts drošības, kriptonauda, ​​mobilitāte, mākoņdatošana un ar to saistītās tehnoloģijas. Seifs ir veidots, īpašu uzmanību pievēršot kriptovalūtu investoriem iesācējiem un cilvēkiem, kuriem nav bankas konta.

Monētu maks cenšas aizpildīt plaisu banku nozarē, kuru ir izmantojusi decentralizētu finanšu risinājumu parādīšanās. Tradicionālajā banku jomā daudzi cilvēki tiek atstāti ārpus sistēmas, jo tie neatbilst dažādām “zini savu klientu” (KYC) prasībām, kuras ir ieviesušas centrālās bankas. Tas apgrūtina ievērojamas naudas summas pārskaitīšanu galvenajā finanšu sistēmā.

Tomēr, parādoties kriptovalūtām, cilvēki tagad var konvertēt savas fiat valūtas, ieguldot Bitcoin, ripple vai citās populārās kriptovalūtās. Pēc tam viņi var uzglabāt šos aktīvus kriptogrāfijas makā un vērot, kā vērtība reizēm pieaug vairāk nekā vidējā depozīta likme, ko piedāvā tradicionālās bankas.

Pretestība ir veltīga

Vairākas finanšu iestādes ir pamanījušas negausīgu pieprasījumu pēc kriptovalūtas makiem un tagad uzsāk savas versijas, lai mēģinātu pieprasīt daļu no strauji augošās tirgus telpas. ASV reģistrētās Mastercard un Bank of America ir daži no ievērojamākajiem uzņēmumiem, kas veikuši šo soli. Japānā arī pasaules finanšu banku gigants Rakuten ir pievienojies to cilvēku rindai, kuri palaiž kriptonauda maku.

Tomēr PayPal līdz šim ir bijis trūkstošais gabals ceļā, lai kriptogrāfijas makus izmantotu mainstream. Tiešsaistes maksājumu gigants lepojas ar simtiem miljonu tiešsaistes lietotāju, padarot to par ideālu transportlīdzekli, lai veicinātu kriptogrāfijas maka pieņemšanu. Vairāki cilvēki, kas veic maksājumus tiešsaistē, izvēlas izmantot PayPal tiešsaistes drošības ugunsmūra dēļ, salīdzinot ar kredītkartes izmantošanu. Tā kā tiešsaistes maksājumu gigants pagājušajā mēnesī paziņoja, ka strādā pie kriptovalūtas iespēju ieviešanas savā platformā, vairākās plašsaziņas līdzekļu publikācijās tika parādīti stāsti, kas izvirzīja ideju kā svarīgu soli ceļā uz kriptogrāfisko maksājumu iekļaušanu.

Uzņēmums seko citu tehnoloģiju giganta Alphabet Inc. pēdām, kas arī šā gada sākumā paziņoja, ka tā Google Pay maku sāks pieņemt kriptovalūtas maksājumus.

Ceļš uz priekšu

Kriptogrāfijas makiem ir milzīgs potenciāls kriptovalūtu tirgū. Tie nav tikai apakškopa, bet gan galvenais spēlētājs tajā, kas izrādās viens no visvairāk graujošajiem inovācijas spēkiem kopš tūkstošgades mijas. Kriptogrāfijas maki ir saistīti ar tiešsaistes kriptogrāfijas kreditēšanas platformām, kriptovalūtu apmaiņas platformām, kriptogrāfijas CFD tirdzniecības platformām, starptautiskām naudas pārskaitīšanas platformām un pat tirdzniecības vietu (POS) sistēmām..

Viņi kļūst arvien populārāki tirgū, jo cilvēki arvien vairāk izvēlas pārskaitīt naudu kripto, nevis fiat valūtas veidā. Viņi arī izvēlas izmantot kripto norēķinu sistēmas, jo ir zemākas maksas salīdzinājumā ar tradicionālajiem naudas pārskaitīšanas pakalpojumiem. Uzņēmumi, kas sākotnēji pretojās kārdinājumam pieņemt kriptogrāfiju, tagad sāk izrādīt interesi. Daži no tiem, piemēram, PayPal, bez šaubām, spēlēs izšķirošu lomu kriptogrāfisko maksājumu iekļaušanā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me