Ceļvedis Bitcoin opciju tirdzniecībai

ceļvedis bitcoin opcijas tirdzniecības vāka attēls

Bitcoins un opcijas nevar būt atšķirīgākas, ja runa ir par risku. Kaut arī ieguldījumi Bitcoin tiek plaši uzskatīti par masveida azartspēlēm, opciju tirdzniecība var būt diezgan droša tiem, kas zina, ko viņi dara. Mūsu Bitcoin opciju tirdzniecības ceļvedī mēs apspriedīsim, kas notiek, ja jūs abus apvienojat.

Kas ir Bitcoins?

Bitcoin ir sākotnējā kriptonauda. To 2009. gadā izveidoja nezināma persona vai grupa, kuras nosaukums bija Satoshi Nakamoto. Kriptovalūta ir īpaša digitālas un elektroniski pārnēsājamas valūtas forma, kuras pamatā ir kriptogrāfijas protokoli un algoritmi.

Lielākās daļas kriptovalūtu pamatīpašības ir šādas:

  • To piedāvājumu nenosaka neviena centrālā banka, bet gan publiski pieejams algoritms.
  • Kriptovalūtas darījumi tiek veikti tieši starp dalībniekiem. Citiem vārdiem sakot, tie ir decentralizēti un tiem nav nepieciešami starpnieki.
  • Darījumi notiek anonīmi.

Kriptovalūtu pieaugums

Kriptovalūtu pieauguma iemeslus – šajā gadījumā Bitcoin un it īpaši Bitcoin iespēju tirdzniecību – var plaši sadalīt finanšu, tehnoloģiskajos, sociālekonomiskajos un psiholoģiskajos.

Finanšu: Sāksim ar acīmredzamo iemeslu: nauda. Cilvēki ir redzējuši, ka agri Bitcoin lietotāji mazāk nekā desmit gadu laikā kļuvuši par miljonāriem, un viņi vēlas, lai šī darbība būtu daļēji. Tas ir tik vienkārši.

Tehnoloģija: Strauji attīstoties AI un viedajiem līgumiem, fintech uzņēmumi cenšas piedāvāt jaunus un arvien sarežģītākus vienādranga finanšu produktus. Viņu mērķis ir panākt, lai viņu tehnoloģija pārņemtu finanšu starpniecības lomu un būtībā novērstu nepieciešamību pēc bankām.

Sociāli ekonomiskā: Ticiet vai nē, kriptovalūtām ir spēcīgs humānās palīdzības gadījums. Darījumu ātrums, zemas maksas un dalībnieku anonimitāte nozīmē, ka Bitcoin apmaiņa daudziem cilvēkiem varētu būt stabilāka un demokrātiskāka iespēja nekā banka. Valstīs, kur ekonomika ir nestabila vai liela daļa iedzīvotāju paliek bez bankām, kriptovalūtām varētu būt liela ietekme uz cilvēku dzīvi.

Psiholoģisks: Kopš pasaules finanšu krīzes 2007. un 2008. gadā ir ievērojami apdraudēta gan finanšu iestāžu (galvenokārt banku), gan finanšu tirgu reputācija. Sabiedrības uzticības graušana tradicionālajām finansēm, “valūtas kari”, ko centrālās bankas veica vājas ekonomiskās izaugsmes periodos , un ģeopolitiskā spriedze ir ietekmējusi daudzus investorus pāriet uz strauji augošo kriptovalūtu tirgu.

Bitcoin sāka pirkt un pārdot par ASV dolāriem, parādoties specializētām tirdzniecības platformām, piemēram, Mt. Gox Tokijā, kas ļāva Bitcoin darījumu skaitam sākt eksponenciāli pieaugt. Kopš vairākiem gadiem ir parādījušies daudzi populāri pakalpojumi, kas pieņem BTC kā maksājumu. Daži ievērības cienīgi šādu uzņēmumu piemēri ir Microsoft, Newegg un airBaltic.

Vēl viens veids, kā kriptovalūtas tagad tiek izmantotas reālu preču un pakalpojumu iegādei, ir dāvanu kartes. Kopš 2013. gada sākuši parādīties pat Bitcoin bankomāti. Šīs reālās pasaules mašīnas atvieglo kriptovalūtu pirkšanu vai pārdošanu par tradicionālo naudu.

Kas ir Bitcoin opcijas?

Bitcoin iespējas ir atvasināti finanšu instrumenti, kas to īpašniekiem dod tiesības – bet ne pienākumu – pirkt vai pārdot Bitcoin par noteiktu cenu noteiktā derīguma termiņā / laikā. Šo cenu sauc par sākotnējo cenu, un derīguma termiņu sauc arī par termiņa beigu datumu. Lai iegādātos opciju, jums jāmaksā prēmija, kas parasti ir lētāka nekā pati kriptonauda.

Ir divi pamata opciju veidi: zvana un pārdošanas iespējas. Pārdošanas opcija ir līgums starp pircēju un pārdevēju, ar kuru jūs iegūstat tiesības iegādāties aktīvus par fiksētu cenu. Pārdošanas opcija dod jums tiesības pārdot ieguldījumu par iepriekš noteiktu cenu.

Kripto atvasinājumu tirdzniecībai ir draudīgs gredzens; tas šķiet ļoti sarežģīts un nepazīstams. Tomēr, atskatoties vēsturē, mums redzams, ka opcijām līdzīgi līgumi ir izmantoti vismaz kopš 332. gada pirms mūsu ēras. Šajā pirmajā instancē grieķu filozofs nopirka tiesības uz olīvu ražu.

Ciktāl tas attiecas uz sarežģītību, taisnība, ka opciju tirdzniecību nevajadzētu uztvert viegli. Jums ir diezgan rūpīgi jāizpēta lauks un jāinformē par visiem notikumiem, kas var ietekmēt pamata aktīva cenu, uz kuru attiecas opciju līgums..

Neskatoties uz to, opciju tirdzniecība ar pareizajām prasmēm un zināšanām var nopelnīt diezgan pensu ar Bitcoin iespēju tirdzniecību.

Lācis un Vērsis

Lai tirgotu opcijas, jums jāpārzina termini “lācis” un “bullis”. Protams, mēs nerunājam par patiesajiem dzīvniekiem; šie izteicieni tika iegūti no veida, kādā viņi uzbrūk oponentiem.

Vērsis uzticas ragiem gaisā, bet lācis slauka ķepas uz leju. Šīs darbības jau sen ir saistītas ar finanšu tirgu svārstībām. Ja vēlaties teikt, ka tirgus pieaug un ir ekonomiski pamatots, jūs to saucat par buļļu tirgu. Ja tirgus atkāpjas, to sauc par lāču tirgu.

Ja jūs iesaistīsities Bitcoin iespēju tirdzniecībā, jūs, iespējams, saskarsieties arī ar terminiem “lācīgs” un “bullish”. Opciju tirgotāji izmanto šos terminus, lai ātri paustu savu tirgus noskaņojumu. Tirgus noskaņojums ir vienkārši ieguldītāju vispārējā attieksme pret konkrētu vērtspapīru vai kopējo finanšu tirgu.

Tur ir daudz rīku, kas īpaši izstrādāti, lai novērtētu tirgus noskaņojumu. Investori tos izmanto, lai izveidotu savas tirdzniecības stratēģijas. Piemēram, daži tirgotāji dod priekšroku ievērot valdošo vienprātību un pārdot, kad visi pārējie to dara. Citi izmanto šos datus, lai atrastu nepietiekami novērtētus vērtspapīrus un tos lēti nopirktu.

Risinot kriptovalūtas iespējas, šāda veida informācija ir ārkārtīgi vērtīga, jo kriptogrāfijas tirgus uzvedība var būt ļoti nepastāvīga – daudz vairāk nekā tradicionālajos tirgos. Tirgotājiem parasti ir lielāka reakcija uz viņu izvēlētās virtuālās naudas pieaugumu un kritumu nekā attiecībā uz citiem aktīviem.

Aiz tā nav noslēpuma; cilvēki vienkārši dabiski reaģē uz nedrošības sajūtu, kas rodas ar kaut ko jaunu. Galu galā ar kaut ko tik nemateriālu kā Bitcoin, Ether vai Litecoin ir dabiski, ka vismaz nedaudz uztraucas par gaidāmo.

Kā tirgot Bitcoin iespējas

Pirms ienirt kriptogrāfijas iespēju pasaulē, jums ir jāveic daži pētījumi un jāizlemj, kur vēlaties veikt savu tirdzniecību. Diemžēl jūsu izvēle būs ierobežota, jo ir tikai dažas kriptonauda atvasinājumu platformas, no kurām izvēlēties.

Vispopulārākie ir Derbit, FTX, LedgerX, IQ Option un Quedex. ASV tirgotājiem mēs iesakām LedgerX, ņemot vērā, ka tā atrodas Ņujorkas pilsētā un to regulē ASV Preču nākotnes tirdzniecības komisija (CFTC).

Opciju stili

Kad esat izvēlējies platformu, jums būs jāpierod pie mazas, bet svarīgas detaļas attiecībā uz iespēju tirdzniecību. Ir divu veidu varianti: Eiropas un Amerikas.

Eiropas stila iespējas var izmantot tikai termiņa beigās. Tomēr jūs varat pirkt vai pārdot pašu līgumu jebkurā brīdī pirms opcijas termiņa beigām. Amerikāņu stila iespējas var izpildīt jebkurā laikā pirms termiņa beigām.

Tas jums tagad var šķist sīkums, taču zināšana par šādām atšķirībām bieži var būt galvenais faktors, kas atdala veiksmīgus darījumus no neveiksmēm.

Tirdzniecības stratēģijas

Šajā mūsu Bitcoin opciju tirdzniecības rokasgrāmatas daļā mēs pievērsīsimies tam, lai jūs iepazītos ar dažām pamata tirdzniecības stratēģijām.

Segtais zvans

Segtā zvana stratēģija ietver turēšanu pie jūsu BTC, tajā pašā laikā pārdodot zvana iespēju. Jūsu mērķis šeit būtu gūt ienākumus prēmijas veidā.

Kamēr mēs esam par aizturēšanas tēmu, jums jāzina termins “hodl”, lai, to ieraugot, neapjuktu. Nē, tas nav saīsinājums; tas ir kriptogrāfijas slengs, kas sabiedrībā ieguva popularitāti vēl 2013. gadā, kad Bitcointalk foruma lietotājs nejauši uzrakstīja, ka viņš “saimnieko”, nevis “tur”. Mūsdienās katrs kriptogrāfijas fans “aizturēšanas” vietā raksta “hodl”.

Aizsargājošs Put

Aizsardzības likmju stratēģija attiecībā uz opcijām uz Bitcoin prasa arī, lai jūs nogurdinātu savu BTC, taču šoreiz jūs vienlaikus iegādājaties pārdošanas opciju. Daudzi tirgotāji to izmanto kā veidu, kā pasargāt sevi no riska. Jums tas jāizmanto, kad jūtaties vērojams par savu aktīvu, bet baidāties, ka tā cena var pēkšņi pazemināties.

Straddle

Kā norāda nosaukums, straddle stratēģija ir līdzvērtīga tam, ka nevar izvēlēties starp diviem krēsliem un pēc tam izvēlēties abus. Mūsu apstākļos tas nozīmē gan pirkšanas, gan pirkšanas iespējas pirkšanu, kurām ir vienāda sākuma cena un derīguma termiņš.

Šī Bitcoin iespēju tirdzniecības stratēģija tiek izmantota, ja tirgotājam ir aizdomas, ka aktīva cenā notiks lielas izmaiņas, bet viņš nav pārliecināts par šo izmaiņu virzienu. Strandling tirdzniecība radīs peļņu, kamēr aktīvs virzīsies vienā vai otrā virzienā.

Secinājums

Straujais kriptovalūtu tirgus pieaugums un tā popularitāte ir pavērusi durvis daudzām dilemmām par tā potenciālajām priekšrocībām un riskiem. Lai gan daži uzskata, ka kriptonauda un to pamatā esošā tehnoloģija tektoniski pārveidos ekonomikas un finanšu pasauli, citi domā, ka ir tikai laika jautājums, kad kriptonauda pilnībā sabruks.

Paturot to prātā, ir grūti pateikt, vai Bitcoin iespēju tirdzniecība ir laba ideja. No vienas puses, tas noteikti nav drošākais aktīvs, kurā jūs varētu ieguldīt. No otras puses, šāda veida tirdzniecība var būt ļoti ienesīga, ja zināt, ko darāt, un veicat piesardzības pasākumus..

Rezumējot, jums pašiem jāizlemj, vai atlīdzība ir azartspēļu vērta.

FAQ

Kura ir labākā iespēju tirdzniecības stratēģija?

Viena no labākajām opciju tirdzniecības stratēģijām, ko mēs iesakām, ir segtā zvana stratēģija. Tas ir vienkārši, bet efektīvi. Tas nozīmē tikai līgumu parakstīšanu par jums piederošajām akcijām. Tā kā jūs pārdosiet, jūs saņemsiet tūlītēju prēmiju.

Vai jūs varat kļūt bagāts, tirgojoties ar Bitcoin?

Tehniski jūs varat kļūt bagāts, tirgojoties ar Bitcoin, taču jums jāzina, ka iespējamība, ka tā notiks, ir zema. Tas nenozīmē, ka jūs nevarat no tā gūt peļņu, bet Bitcoin augstā svārstīguma līmeņa dēļ zaudējumi ir tikpat izplatīti kā peļņa.

Kāpēc tirdzniecības iespējas ir slikta ideja?

Tirdzniecības iespējas ne vienmēr ir slikta ideja; tas faktiski var būt diezgan izdevīgi, ja jums ir nepieciešamās zināšanas un jūs cītīgi vācat informāciju, kas attiecas uz jūsu izvēlētā aktīva iespējamām cenu svārstībām. Tas nozīmē, ka tirdzniecība nav bezriska, jo nekad nevar būt pārliecināts, ka jūsu prognozes būs pareizas.

Kā es varu tirgot Bitcoin iespējas?

Mūsu ceļvedis Bitcoin iespēju tirdzniecībai detalizēti aptver šo tēmu. Īsāk sakot, vispirms jums ir jāapgūst pēc iespējas vairāk par tēmu un pēc tam jāizvēlas sev piemērotākā kriptovalūtas atvasinājumu platforma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me