10 labākās DeFi kreditēšanas platformas 2020. gadā

DeFi kreditēšanas platformas ir apsolījušas aizpildīt tradicionālo banku atpalicību. Līdz ar to tas kalpo kā jaunais finanšu pakalpojumu sniedzējs, vienlaikus izpildot Blockchain un kriptovalūtas masveida pieņemšanas vajadzības. To tautā dēvē par atvērto finansējumu, jo tā ir atvērta banku kustība, kur cilvēkiem nav vajadzīga centrālā partija finanšu pakalpojumiem.

Tikmēr šajā rakstā ir paskaidrots, kas jums jāzina par DeFi kreditēšanu, vienlaikus daloties dažās detaļās par populārākajām DeFi kreditēšanas platformām. Tomēr ir svarīgi precizēt, kas ir DeFi aizdevums, un izdarīt dažas atšķirības par DeFi aizņēmumiem.

DeFi kreditēšana un aizņemšanās

DeFi kreditēšanas jomā ieguldītāji un aizdevēji izsniedz aizdevumu vai depozītu par procentiem, izmantojot izplatītu sistēmu un decentralizētu lietojumprogrammu. No otras puses, privātpersona vai uzņēmums aizņemas naudu procentiem, izmantojot decentralizētu tīklu. Gan aizdevumos, gan aizņēmumos tiek izmantoti DApps, Smart līgumi, kā arī citi DeFi protokoli.

Kāpēc decentralizēta kreditēšana?

Kamēr decentralizētā finansēšana finansēm piešķīra jaunu nozīmi, decentralizētā kreditēšana aizdevējiem sniedza dažādas kreditēšanas iespējas un priekšrocības. Tāpēc DeFi aizdevumiem ir zemāk uzskaitītās priekšrocības:

  • Dzīvžogu finansējums

Kriptovalūtas telpa kopumā ir nestabila, kas investoriem bieži vien iesaiņo. Tāpēc, ja ieguldītājs nevēlas sadedzināties tirgū, nomākta cenu svārstības, ieguldītājs vai turētāja pārdošana vēršu skrējienā, tomēr DeFi aizdevumi sniedz iespēju investoriem, kuri vēlas turēt kriptogrāfiju noteiktu laiku laiks.

Arī DeFi aizdevumi ļauj tirgotājiem vai investoriem noguldīt Crypto for fiat, lai izpildītu citas vajadzības, nepārdodot. Piemēram, uzņēmums, kas tur kriptogrāfijas aktīvus un nevēlas pārdot, lai īstenotu projektu, varētu vienkārši vērsties pie DeFi kreditēšanas platformas, lai deponētu Crypto for fiat projekta izpildei.

  • Nopelniet interesi par kriptogrāfijas aktīvu glabāšanu

Jums kā kriptogrāfijas aktīvu īpašniekam nav jāpārdod, lai izvairītos no lāčiem. Drīzāk jūs to aizdodat ar nolīgtajām procentu likmēm, kas noteiktas viedajā līgumā. Noteiktajā laikā jūs nopelnāt naudu ar procentiem.

Līdz ar to DeFi kreditēšana kļūst par panikas pārdošanas patvērumu.

Tikmēr DeFi tehnoloģija neprasa stingru dokumentāciju, kā tas redzams tradicionālajā kreditēšanas sistēmā. Drīzāk tā ir klikšķu funkcija, izmantojot decentralizētu lietojumprogrammu. Es šobrīd esmu, aizdevēji bez stresa nopelna procentus izplatītā un centralizētā tīklā.

Kā darbojas DeFi kreditēšana?

Decentralizētā kreditēšana ir tikpat vienkārša kā rokas pieliešana kabatā, lai aizdotu aizņēmēju. Tomēr decentralizētā lietojumprogramma un viedais līgums attiecīgi pārstāv jūsu starpniekus un sarunu vedējus. Pieņemot, ka jums ir 50 000 USD, ko aizdot ar DApp palīdzību, datorā ir jānospiež tikai dažas pogas, un tas ir viss.

Notika tas, ka jūs atvērāt DApp, kurā atrodas vieds līgums un aizņēmēju kopa. Tātad, veicot klikšķi, jūs izlemjat, kādu procentu likmi vēlaties izsniegt aizdevumam, ja dodat priekšroku, tad kreditēšana ir ceļā. Vienlaikus viedais līgums automatizē kreditēšanas un aizņēmuma līgumu.

Populārākās DeFi kreditēšanas platformas

DeFi kreditēšanas platforma ir līdzīga tradicionālajai kreditēšanas platformai, izņemot to, ka nav centrālās iestādes. Līdz ar to viss, ko jūs darāt, tiek veikts neuzticamā tīklā. Tomēr jūs varat vēlēties uzzināt vairākas DeFi kreditēšanas platformas. Tie ir šādi:

1. Aave [Aizdot]

Aave

Tas ir Ethereum balstīts atvērtā koda un ar glabātāju nesaistīts protokols, kas ļauj izveidot naudas tirgus. Lai gan tas piedāvā citus pakalpojumus, tas ir populārs kreditēšanai un aizņēmumiem. Tāpat kā vairākas DeFi kreditēšanas platformas, tā piedāvā dubultu DeFi marķiera modeli: aToken un LEND.

aToken ir ERC-20 marķieris, kurā aizdevējiem ir procentu likme, savukārt LEND ir pārvaldības marķieris. Aave piedāvā dažādas aizdevumu un kreditēšanas pakalpojumus, piemēram, nenodrošinātus aizdevumus, likmju maiņu, ātro aizdevumu un unikālus nodrošinājuma veidus.

Procentu likme svārstās no sākotnējiem un ātrajiem kredītiem, attiecīgi 0,25% un 0,09%.

Tomēr tā ir viena no DeFi kreditēšanas platformām, kas atbalsta daudzus aktīvus, tostarp Basic Attention Token (BAT), Dai (DAI), Ethereum (ETH), Kyber Network (KNC), Aave (LEND), ChainLink (LINK), Decentraland ( MANA), Maker (MKR), Augur (REP), Synthetix (SNX), TrueUSD (TUSD), USD monēta (USDC), Tether (USDT), Wrapped BTC (WBTC), 0x (ZRX) un Synthetix USD (SUSD) ).

2. Veidotājs

Veidotājs

Maker protokols, tautā saukts par Multi-Collateral Dai (MCD) sistēmu, ir viena no cienījamākajām DeFi kreditēšanas un aizņemšanās platformām. Tas tika dibināts 2015. gadā kā līdzeklis, lai apietu kriptonauda nepastāvību. Tādējādi DAI ir piesaistīts dolāram par kreditēšanu un aizņemšanos, kad ir izpildīti viedo līgumu nosacījumi.

MakerDAO, atvērtā koda protokols, kas veidots uz Ethereum, ļauj lietotājiem, kuriem ir ETH, un kuriem ir piekļuve MetaMask, aizdot DAI formā. Līdzīgi kā daudzās citās DeFi kreditēšanas platformās, tajā ir izvietots divu marķieru modelis: Maker un Dai. Dai ir stabils monēta, kas piesaistīta dolāram, lai lietotāji varētu attiecīgi aizdot un aizņemties. No otras puses, Maker Token ir pārvaldības marķieris, kas uztur stabilitāti sistēmā.

Platforma lietotājiem piedāvā 9,05%, 4,6% procentu likmi un 30D vidējo likmi. Ja esat ETH, WBTC, USDC un BAT īpašnieks, varat aizdot un aizņemties, izmantojot Maker protokolu.

3. Savienojums 

Savienojums

Savienojums ir vēl viens populārs atklāti pieejams viedais līgums, kas veidots uz Ethereum Blockchain. Tas ļauj gan aizņēmējiem, gan aizdevējiem fiksēt savus kriptogrāfijas aktīvus protokolā.

Atšķirībā no citām DeFi kreditēšanas platformām, tas ļauj tokenizācijas aktīvus, kas ir bloķēti to sistēmā, izmantojot cTokens. Tokenizācija ļauj lietotājiem digitāli attēlot savus aktīvus tirdzniecībai, aizdevumiem utt.

Līdz ar to, noguldot ETH, jūs saņemat cToken, ko var izmantot kā nodrošinājumu. No otras puses, COMP marķieris ir tā DeFi marķieris. Tomēr tas atbalsta plašu deviņu Ethereum emitēto aktīvu klāstu, tostarp BAT, DAI, SAI, ETH, REP, USDC, WBTC, USDT un ZRX.

Tam ir atšķirīga DeFi kreditēšanas un aizņēmuma likme atkarībā no atbalstītās valūtas. BAT, DAO, ETH, USDC, WBTC, USDT un ZRX aizdevuma likme ir attiecīgi 0.03%, 2.99%, 0.14%, 3.08%, 0.29%, 2.2%, 2%.

4. InstaDApp

Instaapp

Šī ir universāla DeFi platforma, kas pārvalda digitālos aktīvus. Tas nodrošina dažādus DeFi pakalpojumus, piemēram, kreditēšanu, aizņemšanos, mijmaiņu, aizņemto līdzekļu izmantošanu utt. Skatieties uz to kā uz DeFi banku, kas ļauj integrēt savus pakalpojumus jūsu mērķa sasniegšanai.

Platforma piedāvā lietotājiem viena klikšķa pārslēgšanās platformas, lai viegli pārslēgtos uz lētākām kreditēšanas platformām ar zemākām procentu likmēm, īpaši Maker un Compound.

Netieši tas piedāvā jums viedo seifu portālu DeFi protokoliem. Tomēr tas ir tikpat vienkārši kā piederēt Coinbase makam vai MyEtherWallet vai jebkuram citam, kas saistīts ar aizdevumu, aizņemšanos, tirdzniecību vai mijmaiņu..

Tomēr platformu var brīvi izmantot, izņemot to, ka jums ir jābūt pietiekami daudz ETH, lai samaksātu par darījumiem.

5. dYdX

dydx

dYdX ienesa bloku ķēdes telpā maržinālo tirdzniecību, opcijas un atvasinātos instrumentus, kas parasti ir sastopami fiat tirgos un ir izplatīti tradicionālajiem ieguldījumiem. Platformā lietotāji var tirgot, aizdot un aizņemties ETH, DAI un USDC. Tas piedāvā arī starpvalstu tirdzniecību un izolētu starpības tirdzniecību, kā arī izmantojot BTC / USDC pastāvīgo tirgus līgumu ar 10x svirām

Aizdevumi platformās ir nodrošināti ar 125% nodrošinājumu un 115% pašlikvidāciju. Tikmēr atšķirībā no daudzām citām DeFi kreditēšanas platformām tai nav dzimtā marķiera, jo šādi tiek iekasēta tirdzniecības maksa atbalstītajos marķieros.

6. Dharmas protokols

Dharma

Tā ir simbolizēta decentralizēta parāda un finansēšanas platforma, kurā aizdevēji, aizņēmēji un citi fondu pārvaldnieki tirgojas un veic darījumus ar otru. Tas lepojas ar Dharmas norēķinu līgumiem, kas atdarina tradicionālos finanšu instrumentus un ieinteresētās personas, piemēram, aģentus, kas parasti piedalās aizdevuma atvieglošanas procesā. Tīklu vada četri galvenie aģenti: aizņēmēji, aizdevēji, parakstītāji un pārdevēji. Aizņēmēji un aizdevēji ir vienkārši operatori. Pārsūtītāji ir aģenti, kas izvieto pasūtījumu grāmatu potenciālajiem aizdevējiem, lai tos pārlūkotu, savukārt parakstītāji ir aģenti, kas atbild par saistību nepildīšanas iespējas identificēšanu un parāda emisijas nosacījumu strukturēšanu..

Tā izmanto dToken pārvaldībai un Dao kā stabilu monētu. Tomēr tas pašlaik atbalsta tikai divus aktīvus – Dao un USDC. Tas darbojas ar atvērtā koda maku un ar brīvības atņemšanu nesaistītu brīvības atņemšanas maku, kur lietotājiem ir 100% kontrole pār līdzekļiem. Dolāra noguldījumi nopelna 2.7% GPL, izmantojot salikto protokolu, savukārt noguldījumus kriptovalūtas nodrošinājumā garantē vairāk nekā USD 1B. Tomēr platforma pieļauj līdz 1000 USD dienā.

7. bZx 

bzx

Platforma nodrošina unikālu alternatīvu decentralizētai maržas tirdzniecībai dYdX. Tas izmanto bZxR marķieri starpniekiem, lai iekasētu tirdzniecības maksas. Atšķirībā no dažām citām DeFi platformām, Relayers pielīdzina aizņēmējus un aizdevēji pasūta tā, lai aizņēmēji varētu saņemt aizdevumus ar starpību. Tomēr platforma paļaujas uz dziļas apdrošināšanas fonda uzturēšanu. Tāpēc iekasē aizdevējiem 10% no viņu ienākumiem un summē tos fondos, lai nodrošinātu, ka aizdevēji vienmēr tiks segti, ja aizņēmēji nespēj atmaksāt savus aizdevumus.

Tomēr kopš zīmolu maiņas 2018. gadā tā ir integrējusi divas citas DeFi platformas: Fulcrum Trade and Torque, decentralizētu kreditēšanas un maržas tirdzniecības platformu un DeFi aizņēmumu platformu..

Tas atbalsta kreditēšanu un aizņemšanos ar Basic Attention Token, Kyber Network, 0x, Chainlink, Ethereum, Augur, sUSD, USD monētu, Bitcoin, Dai un Sai.

Aizdevumi un aizņēmumi ir atkarīgi no iToken un pToken, savukārt bZxR marķējums ir paredzēts pārvaldībai.

Tā kā tā kreditēšanai izmanto iToken, kreditēšanas likmes ir šādas: Dao, USDC un ETH ir attiecīgi 1,03%, 1,29% un 0,95%.

8. Kitija cīņa

kaķfinanses

Šī ir pirmā novatoriskā DeFi kreditēšanas platforma, kas izmanto spēlētu pieeju, lai nodrošinātu kreditēšanu spēlētājiem un citiem kriptogrāfijas lietotājiem. Tas pievienoja spēles kā veidu, kā palielināt likviditāti, izmantojot ienesīguma lauksaimniecību un stimulētus turnīrus. Lai gan spēlētāji un izstrādātāji saņem stimulus par DApps mitināšanu un atlīdzību par spēlēšanu, viņiem ir privilēģija laimēt KTY žetonus un aizdot ETH.

Tomēr tagad nav pieejama daudz informācijas par DeFi aizdevuma likmēm un atbalstītajām valūtām, jo ​​viņi veic IDO. Tikmēr varētu secināt, ka platforma atbalsta ETH un tās vietējās pārvaldības marķieri KTY.

9. Mainframe

lieldators

Galvenais lieldators oficiāli tiek palaists 2018. gadā kā decentralizēta sakaru platforma. Pēc Sablier iegādes, reāllaika finansēšanas protokola Ethereum blokķēdē, tā tika atsākta kā DeFi kreditēšanas platforma..

Pēc atkārtotas palaišanas tā pārdošanas punkts ir romāns Garantētāju kopas, kas cer aizsargāt nodrošinājuma glabātavas, nodrošinājuma koeficienti var būt daudz zemāki, nepalielinot risku sistēmai, atšķirībā no Kripto-aizdevuma nodrošinājuma normas 150%.

Platforma izmanto Mainframe marķieri, MFT pārvaldībai un yToken, lai atalgotu aizdevējus.

FAQ

Kas ir DeFi platforma?

Tās ir platformas, kas piedāvā decentralizētus finanšu pakalpojumus, vai tās platformas, kas nodrošina jums pašbankas protokolus.

Kas ir decentralizēta kreditēšana?

Tas attiecas uz tām kreditēšanas metodēm, kuras nav vajadzīgas centrālai struktūrai, lai pieņemtu lēmumus par kreditēšanu, tostarp kreditēšanas likmes.

Kā darbojas DeFi kreditēšana?

Jums jāreģistrējas tikai decentralizētā lietojumprogrammā, kas piedāvā vēlamos pakalpojumus. Ja vēlaties aizdot, noklikšķiniet uz DeFi aizdevuma likmēm un citām prasībām, kuras varētu vēlēties aizdot.

Vai BlockFi ir DeFi?

BlockcFi ir centralizēts, bet DeFi decentralizēts. Netiešā nozīmē, ka, lietojot BlockFi, jums nav atslēgu.

Kā jūs DeFi?

Tas ir tik vienkārši, kā reģistrēties izvēlētajā DeFi platformā, lai izlemtu par kreditēšanu, aizņemšanos, ietaupīšanu, tirdzniecību un atkarībā no gadījuma..

Kā jūs pelnāt naudu ar DeFI?

Jūs varat nopelnīt naudu, aizdodot procentus, tirgojoties ar peļņu utt.

Kāds ir DeFi pulss?

Tas ir līdzīgs monētu tirgus vāciņam, Coingecko un citiem kriptovalūtas resursiem. Tomēr tas nodrošina visu, kas jums jāzina par DeFi tirgu un statistiku.

Kas ir DeFi žetoni?

Tie ir DeFi platformu pārvaldības vai vietējie marķieri. Piemēram, KTY, LEND, dToken ir KittieFight, Avare un Dharma DeFi žetoni.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me