Nimbus platformas pārskats: DeFi ekosistēmas savienošana ar tradicionālo finanšu pasauli

Decentralizēto finanšu (DeFi) ekosistēma pēdējā gada laikā ir piedzīvojusi milzīgu izaugsmi – pārsniedzot 26 miljardu dolāru atzīmi – no nepilniem 700 miljoniem USD pagājušā gada janvārī. Neskatoties uz neķītro DeFi telpas izaugsmi, tas joprojām ir izaicinājums saistīt šo jauno finanšu jauninājumu ar tradicionālajām finanšu sistēmām. 

Nimbus projekta, jaunas DAO pārvaldītas DeFi ekosistēmas, mērķis ir atrisināt problēmu, piedāvājot lietotājiem DeFi ekosistēmu “viss vienā”, izmantojot vietējās platformas marķieri NBU. 

Nimbus DEFI ekosistēmas palaišana 

Nimbus, pirmo reizi sāka darboties 2019. gadā, savā platformā ātri piesaistot vairāk nekā 50 000 lietotāju visā pasaulē. No šodienas, 2021. gada 27. janvāra, platforma oficiāli uzsāks savu DAO pārvaldīto DeFi ekosistēmu un vietējo NBU marķieri, lai sāktu jaunu finanšu ēru. 

Nimbus DeFi ekosistēma lietotājiem piedāvā plašu finanšu funkciju klāstu, tostarp likmes, atlīdzības fondus, likviditātes nodrošināšanas atlīdzības un mijmaiņas funkcijas. Turklāt Nimbus izveido savienojumu ar “tradicionālajām finansēm”, radot lietotājiem vairākas ieņēmumu plūsmas, pamatojoties uz sākotnējiem publiskajiem piedāvājumiem (IPO), kolektīvo finansējumu, P2P aizdevumiem un kriptogrāfijas arbitrāžas tirdzniecību..

Nimbus DAO

Kā galvenā Nimbus ekosistēmas sastāvdaļa Nimbus DAO ir pārvaldības protokols, kas vada visus platformā pieņemtos lēmumus. Nimbus DAO pārvaldības žetonu turētāji varēs balsot par platformas ekonomiskajiem, pārvaldības un tehnoloģiskajiem aspektiem – un saņemt uzkrāto platformas darījumu maksu daļas. 

DAO rada vērtību lietotājiem, decentralizējot kontroli uz platformas, tikai 10% DAO pārvaldības žetonu pieder Nimbus organizācijas komandai. Tās mērķis ir arī novērst tirgus dalībnieku krāpšanos un izveidot stabilu mehānismu, lai izvairītos no tā žetonu sūknēšanas un izvešanas shēmām. 

Nimbus decentralizētās lietojumprogrammas (dApps)

Ieņēmumu gūšanas mehānismi, kas atrodas pie marķiera, tiks balstīti uz Nimbus decentralizētajām lietojumprogrammām, tostarp:

 • Kripto arbitrāžas tirdzniecība dApp: 

Kripto arbitrāžas lietotne darbojas pagājušajā gadā, vilinot lietotājus pievienoties platformai. Tirdzniecībā dApp piedāvā lietotājiem riska mazināšanu un atlīdzības optimizāciju, platformā izmantojot platformas mehānismu.

 • IPO Hub dApp pool atlīdzības

IPO centrmezgls ir unikāls rīks, kas ļauj cilvēkiem visā pasaulē piekļūt IPO akcijām ar saviem kriptogrāfijas aktīviem, izmantojot kopas, neatkarīgi no viņu rīcībā esošās summas. IPO Hub lietotāji var aizmirst par papildu starpniecības maksu un baudīt sarežģītus novērtēšanas mehānismus un visu atbilstošo analīzi vienā vietā.

 • Kopfinansējums dApp baseins

Nimbus kolektīvais finansējums dApp ir unikāls decentralizēts rīks ar uzlabotām ārpusķēdes funkcijām, kas ļauj ikvienam, kurš izmanto kriptogrāfiju, regulētā un drošā veidā piedalīties starta kolektīvajā finansēšanā. Lietotāji var piekļūt konvertējamām parādzīmēm un sākuma kapitālam, izmantojot viedos līgumus. 

Citas platformas Nimbus pelnīšanas stratēģijas ietver: 

 • Stack Pools atlīdzības
 • Apmainiet atlīdzību pret likviditātes nodrošinātājiem
 • P2P kreditēšana dApp

Tagad, novērtēšanas laiks!!!

 • NBU žetons

Nimbus DAO protokols izmanto savu vietējo NBU marķieri kopā ar vēl diviem marķieriem – pārvaldības marķieri un STAN stablecoin -, lai atbalstītu platformas nevainojamu darbību.. 

The NBU žetons, pamatojoties uz ERC20 standartu, piedāvā īpašniekiem piekļuvi vairāk nekā 10 pelnīšanas stratēģijas kopām, piekļuvi NBU pārvaldības marķierim un mijmaiņu ar citiem aktīviem un kriptovalūtām. 

The Nimbus pārvaldības žetons, Paredzams, ka tas tiks palaists neilgi pēc NBU darbības uzsākšanas 27. janvārī, ļauj īpašniekiem balsot par ekonomiskām, tehniskām un pārvaldības izmaiņām platformā un nopelnīt no Nimbus iekasētajām tirdzniecības nodevām. Atšķirībā no citām platformām, Nimbus organizācijā būs tikai 10% žetonu, kas nodrošina patiesi decentralizētu DeFi ekosistēmu.

Visbeidzot STAN stablecoin, USD atbalstīts proporcijā 1: 1 lietotājiem piedāvās stabilu marķieri, kas ļauj platformā iegūt vairākus lietojuma gadījumus. Stablecoin palaišana paredzēta 2021. gada Q2. 

 • Komandas profils un partnerattiecības

Platformu vada pieredzējusi 11 dalībnieku komanda, kas veido Nimbus organizāciju, no dažādām dzīves jomām, ieskaitot fintech, kriptogrāfiju, blokķēdi, kiberdrošību, AI un mašīnmācīšanos.. 

Fernando Martinho vada komandu kā izpilddirektors, Waseem Mamlouk (finanšu tehnoloģiju vadītājs), Alexandra Serebrennikova (galvenais mārketinga direktors) un citi padomdevēji, tostarp Deivids Mazaheri, Patricio Pozzi un Jorge Sebastião. Šeit ir vairāk komandas biedru. 

Neskatoties uz to, Nimbus projekts jau veido partnerattiecības visā Āzijā, pievienojot Mars Finance, Alphabit un Sanctum Pte. SIA kā stratēģiskie partneri. 

 • Juridiskā fona pārbaude

Nimbus, kas tika uzsākts 2019. gadā, izmanto pilnībā pārbaudītus viedlīgumus, ko noslēgusi blokķēdes kiberdrošības firma Zokyo, apliecinot saviem klientiem, ka tokenomika ir arī “rūpīgi izstrādāta un pārbaudīta”.. 

Nimbus ir solo uzņēmums, kas reģistrēts Maltā salas kripto draudzīgo likumu dēļ. Uzņēmums šobrīd gaida ES kopfinansēšanas licenci, kas, domājams, nāks vēlāk gadā, plānojot iegūt SEC, FINRA un citas licences. 

Nimbus nodošanas programma

Kad platforma sāk darboties 27. janvārī, lietotāji tiks iepazīstināti arī ar jaunu Nimbus novirzīšanas programmu, lai “veicinātu lietotāja motivāciju un stimulētu ātrākas un stabilākas sabiedrības veidošanu”, teikts Nimbus komandas ziņojumā.. 

Lietotājiem ir pieejami trīs veidu novirzīšanas atlīdzības:

 • Žetona iegūšanas atlīdzība: 10% atlīdzība, tiklīdz jūsu tiesneši iegādāsies savus žetonus.
 • Apmaini atlīdzības: Nopelniet līdz 0,15% no katra jūsu draugu mijmaiņas darījuma 6 tiesnešu līmenī.
 • Iegūstot atlīdzību: Nopelniet līdz 12% APY no NBU žetonu ievietošanas. Jums ir jāiegūst un vismaz 6 mēnešus jāuzkrāj NBU žetoni vismaz USD 250 vērtībā. 

Vai Nimbus ir likumīgs uzņēmums?

Saskaņā ar mūsu pētījumu un veikto pienācīgu rūpību Nimbus platforma NAV scam projekts. Tā visa gada pieredze pierāda, ka uzņēmums ir smagi strādājis, lai piegādātu lieliskus uz blokķēdes balstītus rīkus, kurus faktiski izmantoja tūkstošiem lietotāju visā pasaulē. Pāreja uz DeFi tagad ir tikai loģisks nākamais solis viņu attīstības stratēģijā, nevis vienkārši veids, kā sekot hype (atšķirībā no daudziem citiem starta uzņēmumiem šajā jomā).  

Platforma jau piedāvā demonstrācijas versiju lietotājiem, lai pārbaudītu piedāvātos DeFi produktus, kā arī ļoti drošu un drošu platformu. 

Vienas pieturas aģentūra savieno digitālos aktīvus ar investīciju produktiem globāliem lietotājiem, nodrošinot piekļuvi vēl nekad nedzirdētiem aktīviem kriptogrāfijā. 

Secinājums 

Paredzams, ka Nimbus DeFi ekosistēma, uzsākot šo trešdien, lietotājiem pavērs jaunu ceļu, lai pārvarētu tradicionālās digitālās un finanšu sistēmas. Līdz šim platformai ir pievienojušies vairāk nekā 50 000 klientu un tagad gaida šo jauno DeFi funkcionalitātes palaišanu un unikālu piekļuvi IPO, starta finansējumu un citas iespējas.

Bieži uzdotie jautājumi

 • Kas ir Nimbus protokols?

Nimbus ir DAO pārvaldīta dApps ekosistēma, kas lietotājiem rada vairākas ieņēmumu plūsmas, pamatojoties uz IPO, kolektīvo finansēšanu, P2P kreditēšanu un kriptogrāfijas arbitrāžas tirdzniecību. Kopumā tas piedāvā vairāk nekā 10 dažādus baseinus vienā vietā, kam var piekļūt, izmantojot vienu marķieri: NBU. 

 • Cik man vajag, lai sāktu tirgoties ar Nimbus?

Jebkurš daudzums ir pieņemams Nimbus DEFI ekosistēmā. Lai sāktu izmantot platformu, lietotājiem būs jāpievieno ārējais maks, piemēram, Metamask un MEW. Demonstrācijas versija jau ir pieejama šeit: https://demo.nimbusplatform.io/

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me