Atskats uz baltajiem dokumentiem un ceļu uz priekšu caur kriptogrāfijas ziemu

Hei CoinFi fani,

Šajā atjauninājumā mēs atskatīsimies uz CoinFi Whitepaper un mūsu ceļu uz kriptogrāfijas ziemu.

Atskatīšanās uz CoinFi baltrakstu

Toreiz, kad mēs publicējām CoinFi baltā grāmata 2017. gada oktobrī mums bija jāsaka par mūsu biznesa modeli:

Tajā laikā mēs redzējām tirgu, ko vadīja masveida mazumtirdzniecības spekulācijas. Ilgtermiņā par mūsu platformas galveno tirgu uzskatījām institucionālos tirgotājus.

Tur mēs šodien stāvam. Mēs redzējām, kā burbulis nāk un iet, un, burbulim pārsprāgstot, mēs redzējām, ka lielākā daļa mazumtirdzniecības spekulantu iziet no kriptogrāfijas.

Lai gan kosmosā nav noticis un gandrīz noteikti nebūs pēkšņs masveida institucionālās naudas pieplūdums (viens no galvenajiem stāstījumiem, kas palīdzēja burbulim uzpūsties), mēs esam redzējuši, ka institucionālā tirdzniecība nepārtraukti pieaug, jo nikns mazumtirdzniecības spekulācijas ir nomiris.

Kā tas ietekmēja CoinFi?

Sākotnējā dokumentā mēs veltījām lielu sadaļu tirdzniecības signāliem (beta versiju, kuru mēs izlaidām 2018. gada oktobrī), kā arī lielu sadaļu institucionālās pakāpes tirdzniecības algoritmiem..

Mēs redzējām milzīgu iespēju nodrošināt tirdzniecības algos, kas palīdzēja liela apjoma pircējiem un pārdevējiem samazināt tirdzniecības izmaksas un saglabāt lielāku atdevi.

2018. gada vidū mēs noalgojām komandu, lai strādātu pie tirdzniecības algo izstrādes. Ikmēneša atjauninājumu laikā mēs neesam veltījuši lielu uzmanību viņu darbam, jo ​​galvenokārt nodrošinājām atjauninājumus par produktiem, kurus būvējām mazumtirdzniecības pakalpojumu vajadzībām.

2017. gada decembrī / 2018. gada janvārī, kad pabeidzām savu simbolisko pārdošanu, mazumtirdzniecības interese par kriptogrāfiju bija visu laiku augstākā. Tā rezultātā bija jēga koncentrēties uz produktiem un simbolisku ekonomiku, kas galvenokārt kalpoja kriptogrāfijas mazumtirdzniecības investoram.

2019. gada februārī ainava ir pilnībā mainījusies. Video skatījumi ievērojamiem kriptogrāfijas ietekmētājiem ir samazinājās par 90–95% kopš 2018. gada janvāra. ETH cena ir samazinājusies par 90%, un lielākā daļa ERC-20 žetonu ir samazinājušies par 95–99% no viņu ATH. Tātad, kamēr 90% no kriptogrāfijas privātajiem ieguldītājiem atstāja tirgu, atlikušo ieguldāmie aktīvi arī samazinājās par 90%. Runājiet par eksponenciāli sarūkošu tirgu.

Tajā pašā laikā, lai gan tirgū var nenotikt institucionālā kapitāla plūdi, kā daudzi prognozēja pēdējā burbuļa laikā, lēnām un vienmērīgi institucionālā tirdzniecība ir turpinājusi augt salīdzinājumā ar mazumtirdzniecības apjomu.

Šifrēšanas biržas, piemēram, Bittrex, Binance, Coinbase, Kraken all nesen atvērti ārpusbiržas galdi lai bloķētu lieluma darījumus. Ārpusbiržas galdi turpina iegūt tirdzniecības apjomu līdz 2018. gadam pat tad, ja kopējais tirdzniecības apjoms saruka.

Tādas biržas kā CoinSuper ir koncentrējoties uz institucionālajiem investoriem jo stājas spēkā jauni noteikumi. Lielie vārdi, piemēram, Uzticība un Starpkontinentālā birža ienāca tirgū ar institucionāliem piedāvājumiem.

Genesis Capital, kas kalpo tikai institucionālajiem partneriem, radās $ 1.1B kriptogrāfijas aizdevumos 2018. gadā, neskatoties uz to, ka tie sāka darboties 2018. gada martā, 500 miljoni ASV dolāru no šiem kredītiem bija tikai 2018. gada 4. ceturksnī, un to galvenokārt noteica tirgotāji, kuri vēlas saīsināt vai ierobežot savas pozīcijas.

Tirdzniecības algoritmi institucionāliem tirgotājiem

Pašlaik mēs izmēģinām dažādas mūsu tirdzniecības algos lietojumprogrammas, lai palīdzētu projektu izstrādātājiem, dibinātājiem, VC, kriptogrāfijas fondiem un ģimenes birojiem rentablāk tirgot savus kriptogrāfijas aktīvus..

90. gados, ja jūs gribējāt atrist lielu akciju bloku, vienīgais veids, kā to izdarīt, bija piezvanīt savam draudzīgajam brokerim un paļauties, ka viņš to attīs lēnām, neizplūstot informācijai un dodot citiem iespēju izlēkt jums priekšā. pārdot. Tas tika traucēts 2000. gados, ieviešot labākos izpildes algoritmus un darkpoolus.

Mūsdienās, ja lieli akciju turētāji vēlas atpūsties, tas viss tiek darīts algoritmiski ar ierobežotu ietekmi uz tirgu.

No otras puses, ja vēlaties pārdot lielu kriptogrāfijas bloku, tas joprojām daudz vairāk izskatās pēc zvana jūsu 90. gadu brokerim, nevis pašapkalpošanās, zemu izmaksu, algoritmiski izpildītas pieejas, ka akciju tirgotāji tagad ir ieradušies, uzskatīt par pašsaprotamu. Mēs joprojām redzam nepieciešamību pēc platformas, kas nodrošina tiešu piekļuvi institucionāla līmeņa tirdzniecības algos kriptogrāfijā, ļaujot pircējiem un pārdevējiem iegūt vislabāko izpildi un pirkt / pārdot lielus pasūtījumus ar minimālu ietekmi uz tirgu.

Par laimi, pie tā ir strādājusi mūsu algo komanda.

Mūsu hipotēze ir tāda, ka mēs varam piepildīt tirgus vajadzības, piedāvājot tiešu piekļuvi mūsu labākajiem izpildes algotiem, kas samazina paslīdēšanu tirgotājiem, kuri vēlas atbrīvot / iegūt lielas pozīcijas mazāk likvīdos aktīvos.

Kā darbojas mūsu algoritmi?

Ir divi galvenie aspekti, ko mēs esam izstrādājuši – ņemot vērā algo loģiku, kas strādājusi akcijās, un pielāgojot to kriptogrāfijas tirgus vajadzībām, un izstrādājot stabilu infrastruktūru, lai veiktu darījumus un maksimāli palielinātu klientu ietaupījumus.

Piemēram, ja liels marķiera turētājs vēlas atvilkt lielu daudzumu Cardano (ADA) USD ar minimālu ietekmi uz tirgu un par vislabāko cenu, algoritms pastāvīgi skenē visas apmaiņas, kurās marķieris ir uzskaitīts, un maršrutē pasūtījumus, faktorējot nepieciešamība:

a) Pārdod par labāko cenu, t.i., tajā laikā lētāko biržu

b) aktīvi piedalīties visos ADA likviditātes portfeļos

c) maskē pārdevēja nodomu pārdot lielu pozīciju

Pārdodu par labāko cenu

ADA ir iekļauta ADA / USDT, ADA / BTC un ADA / ETH pāros, taču mūsu mērķis ir atpūsties USD. Uzraugot ADA / USDT, algoritmi USDT / USD likmē ņem vērā ADA / USD likmi. Līdzīgi kā ADA / BTC, BTC / USD likmes algo faktori reāllaikā nozīmē ADA / USD likmi. Mūsu izpildes algo dinamiski aprēķina neto ADA / USD likmi visiem 3 pāriem un novirza pasūtījumus uz biržu ar augstāko ADA / USD likmi.

Aktīvi piedalieties visos ADA likviditātes portfeļos

Atbrīvojot lielu, nelikvīdu pozīciju, algo ir arī jānodrošina, ka tas maksimāli palielina līdzdalību tirgū tirgotajā apjomā, jo pārdod, nepārvietojot cenu. Algo dinamiski nosver šo faktoru, lai līdzsvarotu nepieciešamību pēc labākās cenas cenas ar nepieciešamību pēc iespējas palielināt līdzdalību tirgū.

Maskē pārdevēja nodomu

Izpildes algo arī randomizē pasūtījuma lielumu un izpildes laiku, tāpēc šķiet, ka ir mazie individuālie pārdevēji, nevis 1 lielais pārdevējs, lai izvairītos no tirgus marķieru un kvantu algo, kas izšņāc lielo pārdevēju esamību..

Tas tikai saskrāpē to virsmu, uz kuru ir spējīgi mūsu izpildes algoritmi. Tirdzniecības izpildes automatizēšana samazina slīdēšanu un pašapkalpošanās piekļuves nodrošināšana pārdevējam ļauj ietaupīt izmaksas.

Pielāgotu apmaiņas savienojumu izveide, lai palielinātu uzticamību un samazinātu apmaiņas latentumu

Izpildes algo ir svarīgs ātrums, jo jūs vēlaties, lai pirms pasūtījumu atcelšanas tiktu sasniegti pasūtījumi, kas sola pasūtījumu grāmatā, un izvairītos no pasūtījumu izvēles, tirgum virzoties.

Kaut arī ikviens, kurš vēlas izveidot apmaiņas savienojamību, var izmantot atvērtā koda bibliotēkas, piedāvājumi joprojām ir pārāk nenobrieduši, lai tos varētu izmantot ārpus kastes, ja vēlaties tirgoties konkurētspējīgi. Pielāgota savienojamība ir nepieciešama, lai saglabātu ātruma priekšrocības. Turklāt kriptogrāfijas biržām vienkārši nav izturīgas tehniskās infrastruktūras, kas būtu nobriedušākām aktīvu klasēm – rezultātā apmaiņa bieži pamet savienojumus.

Lai pasūtījuma izpilde darbotos stabili visu diennakti, ir nepieciešami plaši risinājumi, testēšana un apkope, lai risinātu individuālo apmaiņu īpatnības un nodrošinātu maksimālu darbspēju..

Lai pārvarētu šīs problēmas, mūsu komanda ir pavadījusi daudz laika un pūļu, lai ieviestu pielāgotas apmaiņas savienojamības bibliotēkas, lai apstrādātu visus iespējamos gadījumus, ko apmaiņa var sniegt.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par tirdzniecības algoritmiem, apskatiet The CoinFi Podcast 9. sēriju, kur mūsu komanda sniedz nelielu jauku ievadu tirdzniecības algoritmu pasaulē.

Epizodē mēs apspriedām arī divus galvenos algo tirdzniecības veidus, kā algo tirdzniecība attiecas uz šodienas kriptogrāfijas tirgiem, kā augstas frekvences tirgotāji gūst labumu no algos un kāpēc augstas frekvences algo tirdzniecība faktiski var gūt labumu vidējiem ikdienas tirgotājiem ilgtermiņā palaist.

Tirdzniecības signālu atjaunināšana

2018. gada oktobrī mēs izlaidām tirdzniecības signālu beta mazumtirdzniecības kriptovalūtu tirgotājiem.

Pamatojoties uz sākotnējām atsauksmēm, mēs esam nolēmuši saglabāt signālus beta versijā, kad mēs novērtējam projektu. Lai arī nākotnē mēs varam piešķirt vairāk resursu jaunu signālu izstrādei, šobrīd komandas galvenā uzmanība tiek pievērsta mūsu tirdzniecības algoritmu platformas virzīšanai uz priekšu.

Lai gan mēs iesakām lietotājiem turpināt spēlēt, tā kā mēs paredzam, ka turpmāk tiks pievienota papildu marķieru lietderība, lietotāji, kas piedalījās beta versijā un kuri vēlas atteikties, to var izdarīt pēc 90 dienām, iesniedzot pieprasījumu šeit.

Turpinot piedāvāt bezmaksas utilītas

Mūsu dokumentā bija teikts:

Tas vienmēr ir bijis daļa no mūsu plāna piegādāt bezmaksas līmeni CoinFi platformai, un mēs to turpinām darīt.

Kopš mēs sākām CoinFi ziņas 2018. gada beigās, desmitiem tūkstošu apmeklētāju ir ieradušies CoinFi News, lai sekotu jaunākajiem kriptogrāfijas notikumiem.

Kaut arī mūsu sākotnējā vīzija bija par to, ka CoinFi News piedāvāja kriptogrāfijas investoriem spēju atklāt kustīgas ziņas tirgū, ainava kopš dramatiskā dokumenta publicēšanas ir dramatiski mainījusies.

Lāču tirgū mazumtirdzniecības pieprasījums pēc tirgus mainīgajām ziņām ir samazinājies, faktiskā ziņu ietekme uz kriptogrāfijas tirgiem ir ievērojami samazinājusies. Kaut arī 2017. gada buļļu laikā daudzi paziņojumu veidi, sākot no notikumiem līdz partnerattiecībām un apmaiņas sarakstiem, bieži virzījās tirgū, šāda veida ziņām lāču tirgū bija minimāla ietekme uz tirgu.

Nesenais piemērs tam bija XRP vietnē Coinbase. Lai gan tikai baumas par Coinbase kotēšanu bija klasisks piemērs ziņām, kas burbuļa laikā iekustināja tirgu, “Coinbase Effect” pašreizējos tirgus apstākļos ir bijusi salīdzinoši neliela ietekme..

Tomēr mēs turpinām veikt CoinFi News pakāpeniskus uzlabojumus, piemēram, Tumšais režīms.

Ja jums ir ieteikumi, kā uzlabot CoinFi ziņas vai citus bezmaksas CoinFi platformas līmeņus, varat to izdarīt iesniedziet savus ierosinājumus un funkciju pieprasījumus šeit.

ERC-20 uzlabotā marķieru metrika tagad ir pieejama CoinFi vietnē

Lietotāji tagad var izpētīt ERC-20 marķierus, izmantojot virkni unikālu marķieru metriku, kas pieejama tikai vietnē CoinFi.com.

Lai gan visi šie rādītāji tika izveidoti kriptogrāfijas investoru tiešu atsauksmju rezultātā, mēs domājam, ka visinteresantākā metrika ir “Žetonu piegāde biržā”. Kad lietotāji pārvieto savus žetonus uz apmaiņu, tas mēdz demonstrēt nodomu pārdot vai vismaz lielāku nodomu pārdot nekā tad, kad žetoni tiek turēti ārpus biržas.

Šie dati ir balstīti uz mūsu patentēto, visaptverošo apmaiņas seifu adrešu datu bāzi.

Paziņojiet mums, kā jūs izmantojat šos rādītājus, veicot ieguldījumus kriptogrāfijā, vai kā mēs tos varētu uzlabot. Mēs labprāt dzirdētu no jums!

Komandas pārstrukturēšana

Pagājušā gada atjauninājumā mēs minējām, ka tas ir pārāk maz izplatīts pārāk daudzos projektos. Mēs būtībā vadījām divas atsevišķas komandas, viena turpināja izstrādāt tirdzniecības algoritmus, kas galvenokārt nāk par labu institucionālajiem tirgotājiem, un otra komanda koncentrējās uz datu analīzi un signālu produktu, kas galvenokārt bija paredzēts mazumtirdzniecības tirgum..

Tāpat kā daudzi kriptogrāfijas uzņēmumi šajā lāču tirgū, arī mēs esam pieņēmuši grūtu lēmumu samazināt savas komandas lielumu. Diemžēl tas nozīmēja, ka mums nācās šķirties no vairākiem augsti vērtētiem komandas locekļiem, kuri ir devuši vērtīgu ieguldījumu CoinFi projektā. Tas noteikti nebija viegli pieņemams lēmums, bet nepieciešams, lai turpinātu virzīties uz priekšu kriptogrāfijas ziemas laikā.

Pārējās komandas nepārprotama prioritāte būs mūsu tirdzniecības algo platformas komercializēšana. Turpināsies mazumtirdzniecības produktu, tostarp signālu, ziņu un datu analīzes, izstrāde, taču tā būs zemāka prioritāte.

Iet uz priekšu

Kā projekts mēs noteikti zināmā mērā guvām labumu no ICO burbuļa. Bet tas ir divvirzienu zobens – burbulis arī radīja konsekventas cerības uz ātru atdevi no noteikta kriptogrāfijas tirgus segmenta, kas sagaida, ka lietas notiks ātri un viegli.

Bet šī mānija vairs nav, un tā neatgriežas. Lai pamatotu satraukumu, ir jāveido reāla vērtība, un tas nav tas, kas notiks pa nakti.

Ceļš uz priekšu būs garš. Mēs joprojām atrodamies ļoti topošā tirgū, un darāmā ir daudz darba. Tirgus ātri mainās, un mums arī jāpielāgojas. Mēs turpināsim nodrošināt infrastruktūru un datus, lai palīdzētu kriptogrāfijas tirgotājiem veikt labākus darījumus, taču tas, kā tas izskatās, turpinās attīstīties.

Reddit līdzdibinātājs Aleksis Ohanians nesen paziņoja, ka kriptogrāfijas ziema ir laba celtniekiem. Lai gan īstermiņā lāču tirgus var būt sāpīgs, mēs ticam, ka tieši šajā laikā tiks izveidota ilgtermiņa infrastruktūra kriptogrāfijas tirgiem.

Tiem no jums, kas turpina atbalstīt CoinFi, mēs novērtējam jūsu centienus un uzticību, ko jūs mums nododat.

-CoinFi komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me