Atjauninājums Tokensale, Airdrop un Exchange sarakstā

Šeit, CoinFi, pēdējās nedēļas mēs esam gājuši pedāļus pie metāla, un mēs beidzot esam sasnieguši punktu, kur mēs varam nākt klajā ar gaisu un sniegt jums visiem padziļinātu atjauninājumu.

Šajā amatā mēs runāsim par dažām lietām, no kurām viena ir neticami aizraujoša:

 • Mēs sniegsim kopsavilkumu par marķieru pārdošanu un atjauninājumu par marķieru metriku (piegāde utt.).
 • Mēs vairāk runāsim par gaidāmo gaisa pili tiem, kuri izturēja KYC, bet neizlaida marķieru zāli.
 • Mēs ietaupīsim labāko pēdējam un runāsim par mūsu gaidāmajiem Kucoin saraksts!

Tokensale pārskats

Kā daudzi no jums tagad zina, pieprasījums pēc mūsu pūļa bija neticami liels. Mēs tikām iekļauti daudzos “Top upcoming ICO” sarakstos, un galu galā mēs to abonējām.

Tiem no jums, kas, iespējams, tikai pirmo reizi atklāj CoinFi, CrushCrypto veica ļoti līdzsvarotu, neatkarīgu pārskatu par mūsu platformu un sniedza tai pozitīvu ieteikumu.

2018. gada janvāra sākumā mūsu telegrammas kanāls piedzīvoja vīrusu pieaugumu un bija viens no visstraujāk augošajiem telegrammu kanāliem, kas nonāca mūsu ICO.

Avots: ICOWhitelists ICO telegrammu izsekotājs

Ar ārkārtēju pieprasījumu apvienojumā ar Ethereum cenas pieaugumu mēs nonācām pie mūsu USD 15 miljonu USD pirms mūsu publiskā tirdzniecība pat tika atvērta. Mēs noraidījām lielu privāto investoru finansējumu, lai rezervētu piešķīrumu pārdošanai, taču pieaugošās ETH cenas lika mums agri sasniegt mūsu hardcap, un mēs izvēlējāmies godāt šo hardcap.

Mēs sagaidām, ka platformas pieprasījums būs vienlīdz augsts, tāpēc, ja jūs interesē piekļuve CoinFi platformai (sīkāka informācija par platformu zemāk), jūs vēlaties paņemt žetonus Kucoin cik ātri vien iespējams.

Gaidāmais COFI Airdrop

Tā kā marķiera pārdošanas veikšana vairs nebija iespēja, mēs nolēmām nomest 500 COFI žetonus visiem, kas jau bija iekļauti baltajā sarakstā, kā arī samazināt platformas piekļuves prasību prasības šiem 18 000 un vairāk baltajiem sarakstiem.

Airdrop notiks šonedēļ, pirms uz mūsu sarakstu ar Kucoin, kas notiks 29. janvārī, un mēs jums paziņosim, tiklīdz tas notiks. Airdropped marķieri tiks bloķēti līdz 28. janvārim, dienu pirms biržas iekļaušanas datuma.

Sākotnēji mēs paziņojām, ka marķieri tiks atbloķēti, kad notiks gaisa piliens, taču tas notiks tikai līdz 31. janvārim, tāpēc, lai nu kā, jūs esat izmantosiet savus žetonus ātrāk nekā sākotnēji.

Tiem no jums, kas KYC iekļāvis baltajā sarakstā, jums nav jādara nekas, lai saņemtu marķierus (ja vien esat iesniedzis derīgu ethereum adresi, kas jums pieder – t.i., nevis apmaiņu)..

Daudzi cilvēki mums ir lūguši informāciju par viedo līgumu, lai saviem MEW makiem pievienotu marķierus, lai saņemtu marķierus.

Mēs vienkārši vēlamies precizēt šeit:

Jūs ne jāpievieno pielāgots marķieris MEW vai jebkuram citam makam, lai saņemtu marķierus. Jebkura derīga ethereum adrese var saņemt erc20 marķierus neatkarīgi no seifa un neatkarīgi no tā, vai ir pievienots pielāgots marķieris.

Turklāt jūs faktiski nevarat pievienot pielāgotu marķieri, kamēr vien to neesat saņēmis.

Kad lidojuma piliens ir noticis, mēs iekļausim viedā līguma adresi un detalizētu informāciju par marķiera izmantošanu MEW un Metamask. Pagaidām jums nekas cits nav jādara, kā vien jāgaida.

Kucoin saraksts & Konkurss

Mēs esam ļoti priecīgi paziņot, ka COFI žetoni tiks iekļauti Kucoin sarakstā 29. janvārī.

Kucoin ir viena no lielākajām un noteikti visstraujāk augošajām biržām, un mēs priecājamies, ka tās ir mūsu pirmais biržas saraksts.

Iekļaujot sarakstā COFI, tiks savienots pārī gan ar Bitcoin, gan ar Ethereum, tāpēc, ja jūs interesē COFI iegāde, jūs vēlēsities iestatīt Kucoin konts un iemaksājiet tai vai nu BTC, vai ETH, lai izvairītos no kavēšanās, kad būsim uzskaitījuši.

Turklāt mēs rīkosim arī konkursu kopā ar Kucoin ar šādām balvām:

 • Tirdzniecības konkurence – 250 000 COFI + 2,5 BTC balvās
 • Depozītu konkurss – 25 ETH balvās
 • Sekojiet & Retvītu konkurss – 10 ETH balvās

Plašāka informācija par to, kā jūs varat iegūt šīs balvas, ir atrodama vietnē KuCoin paziņojumu lapa šeit.

CoinFi platforma

Tiem no jums, kuriem nepieciešams atgādinājums par CoinFi platformas priekšrocībām un to, kā darbosies COFI žetons, skatiet zemāk:

Piekļuve COFI marķierim atver 3 CoinFi tirgus izlūkošanas platformas līmeņus:

1.) Pamata piekļuve

Lietotājs lieto 10 000 COFI žetonus. *

Prasība, lai žetoni joprojām būtu iesaistīti, palīdz apbalvot žetonu īpašniekus un samazina cenu svārstības.

 • Tirgus kustīgā ziņu plūsma
 • Lielākā daļa pētījumu & analīze
 • Pamata tirdzniecības signāli
 • Uzlaboti portfeļa pārvaldības rīki

* Var tikt mainītas, ņemiet vērā, ka šī minimālā prasība ir tikai 2500 tiem, kas iekļāvuši baltajā sarakstā.

2.) Premium piekļuve

Lietotājs maksā abonēšanas maksu COFI žetonos, kā arī maksā par pamata piekļuvi.

Visas funkcijas Basic, kā arī:

 • Augstākā līmeņa pētījumi & analīze
 • Reāllaika brīdinājumi pa e-pastu, īsziņu un stumšanas paziņojumus
 • Algoritmi (piemēram, labākā izpildes cena)
 • Noskaņojuma analīze
 • Uzlabotas datu plūsmas

3.) Izsole

Izsoles cenām nepieciešami COFI žetoni.

Dažām platformas funkcijām ir samazinoša vērtība, jo palielinās to lietotāju skaits, kuriem ir piekļuve. Lai saglabātu šo funkciju vērtību, piekļuve tiks piešķirta izsolē, lai noteiktu tirgus cenu.

 • Uzlaboti tirdzniecības signāli
 • Arbitrāžas bot
 • Vēl priekšā!

Arī mums būs pamata bezmaksas līmenis.

Izstrādājot platformu, pieprasījums pēc marķiera pieaugs, tāpēc, ja jūs interesē piekļuve CoinFi platformai un COFI marķiera savlaicīga iegūšana, tas būs pieejams vietnē Kucoin.com 29. janvāris.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me