7 labākās monētu apliecības (POS) – vērts ieguldīt

Labākais naudas monētu pierādījums – vērts ieguldīt

Ir pagājis diezgan ilgs laiks, ka blokķēdes tehnoloģija ir pastāvējusi, un lielākā daļa cilvēku ir aizraujoši tās konsensa mehānisms. Vienprātības mehānisms ir ļoti svarīga jebkura blokķēdes sastāvdaļa, jo tas nodrošina to, ka viss tīkls kopīgi piekrīt virsgrāmatas saturam.

Lai gan ir bijuši daudzi mēģinājumi izveidot labāku vienprātības mehānismu, vispopulārākie no tiem ir Proof of Work (PoW) un Proof of Stake (PoS) sistēmas. Kaut arī 90. gadu sākumā darba pierādījums tika konceptualizēts, tieši Satoshi Nakamoto to padarīja slavenu, kad viņš to ievietoja Bitcoin baltajā grāmatā.

Kaut arī PoW ir savas priekšrocības, ar laiku cilvēki sāka meklēt vairāk enerģijas veicinošu ieguves procesu. Tas noveda pie Likmes pierādījums (POS) – sistēma, kas izrādījās daudz videi draudzīgāka iespēja, salīdzinot ar Proof of Work sistēmām. Papildus videi draudzīgākajam, „Stake Proof” bija arī ekonomiski stimuli, kas varētu labāk paveikt tīkla veselības veicināšanu.

Kas ir pierādījums par likmēm?

Vispārīgi, Spēļu sistēmu pierādījums ir vienprātības mehānismi, kurus izmanto darījumu apstiprināšanai un tīkla apstiprināšanas kopīgai sasniegšanai. Daudzi var uzskatīt, ka tas ir līdzīgs Proof of Work sistēmām, taču tam nav nevienas matemātiskas mīklas, ko atrisināt. Tā vietā jauna bloka radītājs tiek izvēlēts deterministiskā veidā, pamatojoties uz viņu likmi. POS sistēma arī prasa, lai validatori pieder un atbalsta valūtu, kuru viņi pārbauda, ​​veicinot ādas izskatu spēlē.

Vēl viens būtisks atšķirības punkts starp likmju pierādīšanu un darba pierādījumu ir tas, ka saskaņā ar apliecinājumu par likmēm nav jaunu monētu, kuras radītu kalnrūpniecības process. Tā vietā visas monētas tiek izveidotas pašā sākumā. Tas nozīmē, ka validatori ir pilnībā jāatlīdzina, izmantojot darījumu maksu, nevis jaunizkalītās monētas.

Ieguldījumi likmju monētu pierādīšanā

Lai gan monētām ir daudzveidīgs vienprātības mehānisms, POS (Proof of Stake) monētu iegāde daudziem ir bijis aizraujošs piedāvājums. Pateicoties enerģijas taupīšanas funkcijām, POS monētas tiek uzskatītas par vienprātības mehānisma nākotni, investori par tām parasti domā kā par dividenžu izmaksām. Tas ir tāpat kā tad, ja investors iegulda vairāk monētu, viņš saņems līdzīgas atlīdzības kā dividendes. Lai izdarītu piesardzību, tas var izklausīties mazliet par labu, lai būtu patiesība. Tomēr tajā ir dažas papildu dinamikas, kas ieguldītājiem būtu jāzina pirms ieguldīšanas.

Lai gan ir daudz monētu, kas izmanto šo vienprātības mehānismu, dažas no POS monētām jau ir bijušas investoru mīļās. Ļaujiet mums apskatīt vadošo monētu sarakstu, kurās tiek izmantots POS mehānisms.

1. NEO

Tāpat kā Ethereum, arī NEO paredz būt gudra līgumu ekosistēma. Būdama viena no nedaudzajām POS monētām, kas nodrošina gudru līgumu ekosistēmu, NEO kļūst par viegli iedarbināmu platformu un lielisku tiltu tiem, kas vēlas pāriet no vienprātības par darba pierādīšanu uz likmes pierādīšanas mehānismu decentralizētajām lietojumprogrammām.

NEO ir dažas pārsteidzošas funkcijas, kas ir unikālas. Lietotājiem ir iespēja likt gan NEO, gan tā GAS monētu. Turklāt mazākā NEO daļa ir viena, un tā ir minimālā minimālā summa, kas nepieciešama ikvienam, lai spēlētu. Ja rodas neizpratne par divu monētu pieeju starp GAS un NEO, vienkārši ņemiet GAS kā degvielu blokķēdei, kamēr NEO pārstāv daļu no īpašumtiesībām.

2. Domuzīme

DASH ir populāra kriptonauda, ​​kas pazīstama kā digitālā nauda. Tā ir viena no galvenajām monētām, kas ievieš likmes vienprātības mehānismu. Dash ir unikāls, jo tas atrodas Bitcoin Core, bet tam ir papildu privātums un ātrs darījumu ātrums- PrivateSend un InstantSend. Dash pozicionē sevi kā P-2-P decentralizētu digitālu naudas formu un paredz aizstāt esošo fiat, paliekot šķidrs. DASH arī to atļauj HODLers nopelnīt dividendes DASH formā, palaižot Masternode. Bet nozveja ir tāda, ka, lai palaistu Masternode, nepieciešams vismaz 1000 DASH vienību.

Kaut arī ap Dash ir daudz diskusiju, kas nav īsts pierādījums par akciju paketi, tās Masternodes darbojas ļoti līdzīgā veidā.

3. PIVX

Dash Fork, kas izdalījās 2016. gadā, PIVX lēnām rada spēcīgu POS monētu, kas piesaista investorus. PIVX, privātās tūlītējās verificētās transakcijas anakronīms, tiek parādīts kā privātuma monēta, kas lietotājiem dod iespēju vadīt galveno mezglu, ieguldot 10 000 PIV. Lai sāktu likt PIVX, PIVX neprasa minimālu turēšanu, kas padara to par pievilcīgu zemu barjeras ieejas punktu. Tomēr lietotāja makam ir jāpaliek aktīvam, lai spēlētu.

PIVX vietne ir diezgan izsmeļoša, lai izskaidrotu monētas likmes mehānismu. Kopā ar likmju kalkulatoru vietne piedāvā arī galveno mezglu ceļvedi un padomu vadību, kas ir izsmeļošs un sniedz lielisku informāciju tiem, kas ir jauni.

PIVX ir unikāla nejaušība, kas saistīta ar likmju izdarīšanu, ko bieži salīdzina ar loteriju, kurā monētu skaits ir tāds pats kā šī paša loterijas biļešu skaita turēšana. PIVX savā atlīdzības sistēmā ir tīši iebūvēts nejaušības princips. Komanda, kas atradās monētas aizmugurē, to izdarīja drošības apsvērumu dēļ, taču atalgojuma aprēķināšana padara to par sarežģītu priekšlikumu.

4. PIA (Vechain)

VeChain ir vēl viens kriptovalūtas projekts un platforma, kas var viegli salīdzināt ar Ethereum un NEO, jo tā darbojas arī viedo darījumu nodrošināšanā. PIA koncentrējas uz piegādes ķēdes nozari un ir strādājusi pie ieviešanas arī farmācijas nozarē. Ar vairākām partnerattiecībām šajā telpā VeChain ir kļuvis slavens kriptogrāfijas kopienā. VeChain ir Proof of Authority blockchain monēta, kas ir līdzīga Proof of Stake blockchain, bet ar atšķirīgu vienprātības modeli.

Vechain ir arī divas monētu pieejas – PIA un VTHO. Par PIA ievietošanu Masternode saņem VTHO. Vechain VTHO ir degviela, savukārt PIA pārstāv īpašumtiesības. Ar dažādiem mezglu līmeņiem, ekonomiskajiem un X mezgliem, kas dod prēmijas, Vechain padara likšanu ļoti vienkāršu ar slidenu mobilo lietotni.

5. ARK

Atkal ļoti līdzīga Dash monētai Ark piedāvā unikālu monētu, kas vēlas kalpot kā līdzeklis mērķa sasniegšanai. Projekta mērķis ir sasaistīt atsevišķas blokķēdes, izmantojot savu SmartBridge risinājumu. Šis risinājums darbojas kā vieds līgums, kuru var izmantot dažādi blokķēdes, pat ja tiem ir pilnīgi atšķirīgi protokoli. Ark monēta arī izceļas, izmantojot deleģēto Proof of Stake tīklu. Izmantojot šāda veida sistēmu, lietotāji tieši neapdraud savas monētas. Tas, ko viņi dara, ir likt savu šķirstu, lai “nobalsotu” par vienu no 51 delegātu. Pēc tam delegāti dalās savā bloku atlīdzībā ar tiem, kas par viņiem balsoja.

Līdzīgi kā Dash, Ark ir arī viena atruna, kuru investori varētu uzskatīt par nedaudz pastiprinošu. Arks katram makam atļauj tikai vienu balsi vienlaikus. Tātad, ja ir vairākkārtēja likme, lietotājs var sadalīt savu ARK vairākos makos, lai balsotu par vairākiem delegātiem. Šis ierobežojums ir paredzēts, lai aizsargātu tīklu no sabojāšanas cilvēkiem, kuri tur daudz Ark.

6. Lisk

Bieži vien Lisk ir pazīstams kā parastā cilvēka Ethereum, monēta, kas ļauj rakstīt un izpildīt decentralizētas lietojumprogrammas, ko dēvē arī par dApps. Šajā monētā lietotņu izstrādē tiek izmantots JavaScript, kas piešķir monētai plašāku lietotāju bāzi. Tāpat kā Ark, arī Lisk izmanto deleģēto Proof-of-Stake tīklu, kas ir neliels solis atpakaļ no tīras Proof of Stake sistēmas. Tie, kuriem ir LSK, to izmanto, lai balsotu par saviem delegātiem. Tikai 101 labākais delegāts drīkst kaldināt blokus, kas nozīmē, ka viņi saņems ar to saistītās atlīdzības.

Lai balsotu par delegātu, lietotājiem ir nepieciešami vismaz 4 LSK. Delegāti var izvēlēties, kā viņi vēlas atšķirt atlīdzību. Tomēr šī informācija ir pieejama tiem, kas piedalījās pirms balsošanas par delegātu.

7. Navkoins

NavCoin ir atvērtā koda blokķēde, kuras galvenā uzmanība tiek pievērsta privātumam. Tam ir arī ļoti spēcīga uzmanība sabiedrībā, taču tas, kas padara Nav interesantu, ir trīs reizes salikta funkcija. Būt par privātumu balstītai kriptovalūtai ir viens, pārējie divi ir tas, ka to nosūtīt ir patiešām ātri un lēti. Tā ir pilnībā funkcionējoša POS kriptonauda, ​​kas darbojas kopš 2014. gada, pamatojoties uz Bitcoin galveno kodu. monēta bija viena no pirmajām likmju piekritēju apliecībām un ir viena no uzticamākajām monētām, kurai nav obligātu prasību lietotājam, kurš vēlas monētu likt.

Kaut arī nav obligātu prasību, jo vairāk monētu lietotājs spēlē ar NavCoin, jo lielākas ir viņu atlīdzības un ātrāk viņi saņem. 2018. gadā NavCoin pievienoja aukstās ievietošanas funkcijas, kas nozīmē, ka jūs varat viegli un droši nolikt monētas no auksta maka.

Likmes nākotni, visticamāk, veicinās arī Ethereum, kas pēc tirgus ierobežojuma šobrīd ir pasaulē otrā lielākā kriptonauda, ​​pāreja no PoW uz PoS. Kamēr miets tikai palielinās, var redzēt nepārtrauktu interesi par PoS sistēmām un arī būt drošiem, ka PoS modelim būs vairāk jauninājumu un pielāgojumu, kad vecās monētas pielāgojas un parādās jaunas PoS monētas..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me