Pankūku maiņas (KŪKU) cenu prognoze – kāda būs kūka cena 2021. gadā?

Pēc pārsteidzošā 400% pankūkas maiņas (CAKE) cenas pieauguma pēdējās divās nedēļās, vairāki investori ir izrādījuši milzīgu interesi un pieprasījumu pēc marķiera. Šajā rakstā mēs prognozējam CAKE žetona nākotnes cenu, prognozējam, cik augsta cena var sasniegt 2021. gadu, un turpmākās Pancakeswap norises, kas padara to par labu ieguldījumu. 

Piesprādzējieties, lai Pancakeswap (CAKE) turētājiem ceļojums uz Mēnesi būtu ātrāks, nekā jūs domājat!

CAKE žetona pieaugums

CAKE marķieris ir vietējais pārvaldības marķieris Pankūku maiņa, decentralizēta birža (DEX), kas veidota uz Binance Smart Chain (BSC). Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka Pancakeswap platformai tika izveidoti arī citi marķieri – FLIP un SYRUP.. 

Izlaista 2020. gada beigās, decentralizētā lietotne (Dapp) ir kļuvusi par vienu no lielākajām BSC – tieši konkurē ar citiem labi zināmiem projektiem, piemēram, Uniswap un Sushiswap. 

PancakeSwap ir visbiežāk izmantotais #DeFi produkts vietnē DappRadar!

Aizvadītajā nedēļā, @PancakeSwap lietotāju skaits pieaudzis par 36%, sasniedzot 54,4 tūkst. aktīvo maku! @BinanceChain @cz_binance

&# 128071; https://t.co/8fIi22N9DS

– DappRadar (@DappRadar) 2021. gada 10. februāris

Pancakeswap ir izgriezis unikālu platformu, kas lietotājiem ļauj izbaudīt jebkuru DeFi funkciju, sākot no žetonu nomaiņas, mietošanas, lauksaimniecības un pat NFT. Tas nodrošina automatizētu tirgus veidotāju (AMM), kas darbojas ar viedu līgumu, atverot lietotājiem pasauli, lai izbaudītu plašo un interesanto DeFi pasauli.. 

Nākamajās sadaļās mēs koncentrējamies uz īsu CAKE cenu vēsturi, mūsu analītiķu prognozēm par CAKE cenu turpmākajos gados, par cenu pieaugumu 2021. gadā un pievienojam dažus ekspertu atzinumus par CAKE cenu mērķi. No dažādiem analītiķiem savāktie paraugi paredz, ka nākamajos gados cena svārstīsies no 10 līdz 20 ASV dolāriem. 

CAKE žetona vēsture un cenu veiktspēja

Pirms iedziļināties cenu prognozēs, apskatīsim īsu CAKE vēsturi un to, kā cena ir attīstījusies kopš tās ieviešanas 2020. gada beigās. Sākot ar piedāvājuma cenu 1,40 USD, CAKE 2020. gada beigās vēl samazinājās – gadu noslēdzot plkst. zemu cenu 0,586 USD, saskaņā ar Coinmarketcap statistiku. 

Pārsteidzoši, bet Pancakeswap un CAKE pieaugums sākās februārī pēc pēkšņa pieprasījuma pieauguma pēc tā pārvaldības marķiera. Statistika no DApp radars janvāra beigās parādījās pēkšņs Pancakeswap lietotāju skaita un skaita pieaugums, kas varētu izraisīt pieprasījumu pēc CAKE.

dappradarCAKE darījumu skaita un apjoma pieaugums janvāra beigās (Attēls: DApp Radar)

28. janvārī CAKE uzstādīja jaunu visu laiku augstāko līmeni – 1,49 USD, kas ir milzīgs 155% smaile tikai mēneša laikā – sākot savu ceļu uz Mēnesi. Uzrakstīšanas laikā CAKE tirgo 6,00 USD, kas ir straujš 25% kritums no visu laiku augstākajiem punktiem, kas tika noteikti 2021. gada 10. februārī.. 

Kopā tiek piegādāti 112 870 066 CAKE žetoni ar kopējo tirgus kapitalizāciju 680 miljonu ASV dolāru vērtībā, monētu ierindojot kā 75. lielāko kriptogrāfijas projektu CMC sarakstos.. 

Kūka cenu prognozēšana – cik tālu var tortes žetonu cenu pieaugums 2021. gadā?

Šogad jau par 1200% vairāk, CAKE marķieris, šķiet, drīzumā palēnināsies. Šajā sadaļā mēs koncentrējamies uz CAKE turpmākajām cenu prognozēm – koncentrējoties uz marķiera īstermiņa un ilgtermiņa perspektīvām. 

monētu tirgus vāciņšCAKE marķiera veiktspēja no gada līdz šim (attēls: Coinmarketcap.com)

Vieglākais veids, kā izteikt prognozes par decentralizētu apmaiņas marķieri, ir aplūkot tā iepriekšējo cenu un tā topošā projekta pamatus. Aplūkojot RSI, MA līmeni un atbalstu / pretestību ikdienas diagrammās, mēs prognozējam, ka CAKE cena 2021. gadā svārstīsies no 8 līdz 15 USD. 

Kāda ir CAKE / USD ilgtermiņa nākotnes cenu prognoze?

Pancakeswap unikalitāte – tā tiek veidota uz Binance viedās ķēdes – padara CAKE par labu pirkumu ilgtermiņā. Savienojums ar Binance dod decentralizētai apmaiņai plašu aktīvu tīklu, ar kuru var veikt darījumus, mērogojamu un augstas caurlaidspējas platformu un zemas maksas. Ja Ethereum joprojām saglabājas mērogojamība un augstas gāzes maksas, tad sagaidiet pieprasījuma pēc Pancakeswap pieaugumu – kas varētu būt vērojams arī CAKE. 

Cits veids, kā prognozēt turpmāko CAKE cenu, ir analizēt DEX apjomus, kuru pieaugums pagājušajā mēnesī pārsniedza USD 2,8 miljardus – tas ir 427% pieaugums pagājušajā mēnesī. Ja CAKE cena atdarina darījumu apjoma pieaugumu, mēs nākamajos mēnešos varētu redzēt, ka cena noslīdēs virs USD 10. 

Atcerieties, ka CAKE joprojām ir topošs projekts, un tam ir arī riski. Mēs iesakām ikvienam iegādāties monētu to darīt piesardzīgi. 

Vai kūkas cena pieaugtu tālāk?

Galvenais Cake marķiera cenas piesaistes iemesls ir Binance viedās ķēdes pieprasījuma un apjoma pieaugums, kas pēc tam ir licis paaugstināties jebkuram marķierim vai protokolam, pamatojoties uz platformu, vai tas būtu Cake vai BNB. Kūkas žetons tikai pirms pāris nedēļām tika tirgots zem USD 1, un kopš BSC izvirzījās defi un ERC-20 darījumu apstrādes priekšgalā, Cake ir pieaudzis līdz vairāk nekā 18 USD. Pieauguma intensitāti varēja saprast no tā, ka tas īsi pagrieza Suši par tirgus ierobežojumu.

Tas ir īsts, @PancakeSwap tikko pagriezts $ Suši! pic.twitter.com/Gd7rRE3tXX

– Prodigy (@Prodigy_ETH) 2021. gada 19. februāris

Kūkas cena pieaugtu sinhronizācijā ar BNB cenu kustību un pieaugošo Binance Smart ķēdes apjomu, saistītais projekts turpinātu pieaugt, kamēr Ethereum tīkls neatrisinās mērogojamības problēmas.

Analītiķa viedoklis par CAKE cenu

CAKE cenas un platformas apjomu pieaugums ir jauns monētas sekotājs – pat kritiķi tam sāk ticēt. Neskatoties uz Pancakeswap, The Block pētnieka un kriptogrāfijas entuziasta centralizēto raksturu, Lerijs Cermaks paziņoja, ka platformas aizpildītie apjomi ir “diezgan iespaidīgi” un sagaida īstermiņa CAKE cenas pieaugumu. 

Centralizēta vai nē, ja šis apjoms saglabājas un tā nav tikai anomālija, tas ir diezgan iespaidīgi. Tas notiek tad, kad ķēdes darījumi kļūst pārāk dārgi, lai iespējas meklētu mazumtirdzniecību https://t.co/fl0ai1wCLG

– Lerijs Čermaks (@lawmaster) 2021. gada 10. februāris

Viens Twitter lietotājs Moneycaller sagaida, ka CAKE sekos konkurenta – SUSHI – trajektorijai un tuvāko mēnešu laikā sasniegs vismaz 16 USD. Tomēr viņš šaubās, vai cena spēs iznīcināt Uniswap kā lielāko DEX projektu – 21 USD, kas pašlaik ir. 

Bez šaubām $ kūka seko $ suši cenu, bet mums jāredz, vai tā var pārsniegt $ uni

– Nauda (@_Moneycaller) 2021. gada 12. februāris

Secinājums 

KŪKA piedāvā jums veselīgu iespēju ieguldīt un palielināt peļņu nākotnē, taču tai ir arī savi riski. Mēs iesakām ieguldīt tikai to, ko esat gatavs zaudēt, un dariet to piesardzīgi. Tas nozīmē, ka CAKE trajektorija nākamajā gadā, 2022. un 2023. gadā, izskatās bullish, tāpēc investori var optimistiski vērtēt tās nākotni. 

Visbeidzot, Pancakeswap nākotne lielā mērā ir atkarīga no Binance un BSC – diviem projektiem, kas kļuvuši par Binance izpilddirektora Changpeng Zhao mārketinga punktu. Pancakeswap ieguldītie centieni – gan izstrādes, gan mārketinga jomā dod ļoti optimistisku perspektīvu, ka CAKE sasniedz 15 USD. 

Bieži uzdotie jautājumi

  • Vai pankūku maiņa ir droša?

Pankūku maiņa ir labs ieguldījums agrīnajiem investoriem, kuri gatavi braukt ar DeFi vilni. Projektu pārbauda arī CertiK, un to atbalsta pasaules lielākā kriptogrāfijas birža Binance, kas padara to par stabilu projektu.  

  • Vai CAKE ir labs ieguldījums?

Ja jūs 2021. gada sākumā ieguldījāt CAKE, jūs varētu būt palielinājis savu kapitālu par 1200% + parādot, ka žetons ir labs ieguldījums. Pamati izskatās arī stabili, pieaugot decentralizētās apmaiņas apjomam, un Binance atbalstam arī ir milzīga loma monētas nākotnē.

  • Kāda būs KŪKAS cena viena gada laikā?

Saskaņā ar mūsu analīzi CAKE marķiera cena 2021. gadā svārstīsies no 8 līdz 15 ASV dolāriem. Tas nozīmē, ka, ja jūs šodien ieguldījāt 100 ASV dolārus CAKE, līdz 2022. gada februārim var sagaidīt USD 133 līdz 250 USD. 

  • Kāda ir KŪKES cenu prognoze 2030. gadā?

CAKE žetons īstermiņā piešķir ļoti optimistisku izskatu, bet ilgtermiņā tas var būt neskaidrs. Saskaņā ar mūsu empīrisko analīzi CAKE cenu prognoze 2030. gadā ir 19,95 ASV dolāri, parādot, ka žetona pieaugums varētu palēnināties šīs desmitgades pēdējos gados. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me