Bitcoin, Ethereum, Ripple cenu analīze nedēļā no 24. septembra līdz 30. septembrim

reklāma Phemex

Lai arī daļēji, Google piedāvā adjē kriptogrāfijas reklāmu aizliegumu. Ripple Craziness turpinās, jo Coinbase jaunā iekļaušanas politika varētu pavērt durvis XRP sarakstam. Starp uzņēmumiem, Walmart stāsta piegādātājiem, “Blockchain or Bust”. Stablecoin pieprasījuma risināšana Circle izlaiž Stablecoin (USDC). Starp normatīvajiem jaunumiem kriptogrāfijas vadītāji tiekas ar Kapitolija kalnu, lai pārrunātu kriptonauda nākotni. Starp biržām Mt. Gox pilnvarnieks ziņo par kriptovalūtu pārdošanu 230 miljonu USD vērtībā kopš 2018. gada marta. Starptautiski ievērojama Indijas kriptogrāfijas valūtas maiņas vietne Zebpay kļūst par pirmo Indijas regulatora kriptogrāfijas aizlieguma nelaimi, savukārt lietu virsotnes tiesā par aizliegumu paredzēts izskatīt šonedēļ.

Google šonedēļ paziņoja, ka viņu vispārējais ar kriptovalūtu saistīto reklāmu aizliegums beigsies oktobrī. Atjauninātā politika nenozīmē, ka tā būs visiem paredzēta bezmaksas reklāma. ICO reklāmas, maki un tirdzniecības konsultācijas joprojām ir melnajā sarakstā, un apstiprinātas reklāmas var rādīt tikai Amerikas Savienotajās Valstīs un Japānā. Sekojot Facebook vadībai, ar kriptogrāfiju saistītiem uzņēmumiem ir jāaizpilda pieteikums, lai reklamētu savus produktus vai pakalpojumus.

XRP cenas lec, kad ASV bāzētā Bitcoin birža Coinbase gatavojas uzskaitīt vairāk kriptogrāfijas aktīvu, paziņoja uzņēmums. Coinbase šobrīd piedāvā Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic un Litecoin. Savā emuārā uzņēmums paziņoja, ka šobrīd strādā pie atbilstības un normatīvajiem jautājumiem, kas vēl vairāk pavērs ceļu vairāk aktīvu piesaistīšanai. Tajā teikts: “Jaunais process sākas ar veidlapu, kurā emitenti var iesniegt aktīvus iekļaušanai sarakstā Coinbase, kuru mēs novērtēsim atbilstoši mūsu digitālo aktīvu ietvaram. Pieteikuma veidlapa un digitālo aktīvu ietvars tiks regulāri atjaunināti, un mūsu veidlapā būs norādīta ietvara jaunākā versija, pret kuru mēs vērtējam. ”

XRP ir arī cits jaunums tās vārdā, jo cenu kritums pēdējās pāris nedēļās bija saistīts ar Jed McCaleb pārdoto XRP. Digitālā marķiera cena iepriekšējās nedēļās ievērojami samazinājās, un uzņēmuma līdzdibinātājs Džeds Makkalebs šajā procesā “paātrināja” savu XRP pārdošanu, līdz jūlijam dienā pārdodot pat 40 000 žetonu. Tad viņš augustā katru dienu pārdeva gandrīz 500 000 XRP. Tagad, kad pēdējās dienās pulsācijas cena ir palielinājusies, iespējams, ka Makkalebs ir mainījis savu stratēģiju. Tomēr viņš katru dienu ir turpinājis pārdot marķieri aptuveni 150 000 USD vērtībā. Makkalebs nav atklājis savu stratēģiju, kā vien paziņot Wall Street Journal, ka viņš “nepārdod vairāk kā [viņš] ir piekritis ar Ripple”.

Šonedēļ Walmart informēja partnerus, ka Kalifornijas ražotājiem jāpievienojas piegādes ķēdes blokķēdes sistēmai vai jāzaudē bizness. Pārejai uz blockchain produkcijas izsekošanu vajadzētu palīdzēt Walmart samazināt atsaukšanas apjomu piesārņojuma gadījumā. Walmart pārtikas nekaitīguma viceprezidents Frenks Yiannas žurnālistiem sacīja, ka Walmart jau divus gadus izmēģina blokķēdes tehnoloģiju, tāpēc prasībai “nevajadzētu īsti pārsteigt”.

Stablecoins ir atgriezies ziņās, kad Circle uzsāk Stablecoin (USDC). Varbūt vienā no odder tendencēm kriptonauda telpā, Bostonā bāzētā maksājumu kompānija Circle uzsāka savu dolāra piesaistīto stablekoīnu ar nosaukumu USDC. Šis izlaidums seko kriptonauda apmaiņas Gemini’s stablecoin (GUSD) izlaišanai. Lai gan šie stablecoīni tiešā veidā nekonkurē, jo, visticamāk, tie būs tikai vietējie katrā biržā (Circle = Poloniex), tiek prognozēts, ka tie no tirgus daļām atdalīs stablecoin līderi Tether (USDT)..

Vairāk nekā piecdesmit dalībnieku otrdien pievienojās apaļā galda diskusijai, kuru vadīja reperis Vorens Deividsons, Ohaio štatā, lai pārrunātu kriptonauda pasaules nākotni. Galvenais tika minēts, ka regulatīvās nenoteiktības svars apslāpēs inovācijas, jo uzņēmumi nepareizi interpretējot likumus, baidīsies pārspīlēt resursus juridisku pārkāpumu izdarīšanai..

Lasiet arī: Bitcoin & Kripto tirgus ir gatavs vēršu rallijam, eksperti paskaidro kāpēc

Saskaņā ar neseno laidienu Mt Gox vietnē, Mt. Kā ziņots, Gox pilnvarnieks Kobajaši kopš 2018. gada marta ir pārdevis USD 230 Mn Bitcoin un Bitcoin Cash, atklāja ziņojumu par Mt. Gox vietne. Mt. Gox bija neapšaubāmi vispopulārākā Bitcoin birža pasaulē, pirms tā tika uzlauzta 2014. gadā.

Indijas vadošais kriptovalūtas maiņas operators Zebpay ir pārtraucis maiņas operācijas, kas stājas spēkā no 28. septembra. Savā emuārā izplatītajā paziņojumā Zebpay teica: “Šajā brīdī mēs nevaram atrast saprātīgu veidu, kā veikt kriptonauda apmaiņas biznesu. Rezultātā mēs pārtraucam apmaiņas aktivitātes. Šodien plkst. 16.00 (2018. gada 28. septembrī) mēs atcelsim visus neizpildītos kriptogrāfijas – kriptogrāfijas pasūtījumus un ieskaitīsim jūsu kriptogrāfijas monētas / žetonus atpakaļ savā Zebpay makā. Jauni pasūtījumi netiks pieņemti līdz turpmākam paziņojumam. ” Tomēr tas piebilda: Zebpay maks turpinās darboties arī pēc apmaiņas pārtraukšanas, un viens var brīvi noguldīt un izņemt monētas / žetonus savā makā..

Atkal no Indijas, virsotnes tiesai nākamnedēļ var būt sēde par Indijas Rezervju bankas aizliegumu šifrēšanas uzņēmumiem. Runājot par lietu, Rahula Raja līdzdibinātājs un Koinex izpilddirektors tika citēts, stāstot medijiem, ka “Atkarībā no augstākās tiesas sprieduma normatīvajā regulējumā, regulatoros vai apmaiņās būs daži cita veida noskaņojumi vai kustības. vai lietotāji nonāks situācijās ar daudz lielāku skaidrību par to, kā šī telpa izskatīsies tuvāko nedēļu vai mēnešu laikā. ”

bitcoinAvots: Coin360.io

Bitcoin (BTC)

Pēc tam, kad pēdējās pāris nedēļas bijuši zaļie, BTC saka, ka daži nelieli pārdošanas apjomi šonedēļ, kas beidzas nedēļā, samazinājās par 2%. Cenas nedēļas laikā sasniedza augstāko punktu USD 6 785,03 un zemāko punktu: USD 6 381,86. Neatkarīgi no BitMEX rādītājiem, kuru apjoms bija 19,31%, apmaiņa, kas bija aktīvāka apjomā, ar BTC šonedēļ dažādos pāros bija Bithumb (3,00%), Binance (2,57%) un DOBI Trade (2,31%),

Starp ievērojamām balsīm Fundstrat pārstāvis Toms Lī sacīja, ka Bitcoin stabilitāte pie 6000 ASV dolāriem neatkarīgi no tā zemākajiem augstumiem ir optimistiska. Lī citēja blooombergs, sakot: “6000 USD ir līmenis, kas ir svarīgāks nekā mēs to sapratām. Šī gada sākumā mēs norādījām 6000 USD kā peļņu uz Bitcoin ieguvi, lai šim līmenim būtu jābūt. Fakts, ka Bitcoin tur šeit, ir ļoti labas ziņas. Es domāju, ka gada beigās ir katalizatori, tāpēc, manuprāt, neskatoties uz redzētajiem zemākajiem augstumiem, es domāju, ka mēs sākam mainīties. “

Ethereum (ETH)

Ethereum atkal tika novērots, apmainoties vietām ar XRP par lielāko kriptovalūtu sarakstā pēc tirgus cenas. Lai arī XRP atguva savu vietu, XRP atrodas bīstamā attālumā. Ēteru cenas šajā nedēļā bija USD 245,11 un bija zemākas par USD 206,49, samazinoties diezgan tuvu USD 200 barjerai. Tirgi, kas bija aktīvāki apjomā, ar ETH šonedēļ dažādos pāros bija DOBI Trade (5,82%), Binance (4,78%) un Huobi (4,40%)

Tāpat kā Bitcoin, arī Ethereum Toms Lī šoreiz CNBC citēja, ka pēdējās četras no četrām reizēm tas atpalika no saviem vienaudžiem, ka ar divām standarta novirzēm ēteris redzēja “galveno tendenču maiņu”. Lī arī teica, ka noskaņojums pret ETH ir pārāk negatīvs un ka žetons, kas pārspēj savus vienaudžus ar divām standarta novirzēm, ir “kapitulācijas pazīme”.

Ripple (XRP)

Ripple XRP joprojām šoreiz ir traki ar cerību, ka Coinbase politikas maiņa var atvērt durvis XRP slavenajā biržā. Šonedēļ XRP cenas bija USD 0,587431, bet uz leju – USD 0,441519. Apmaiņa, kas bija aktīvāka apjomā, ar XRP dažādos pāros šonedēļ bija Bitbank (12,65%), Upbit (12,55%) un Binance (11,10%).  

Par XRP šonedēļ Kanādas visprogresīvākā Bitcoin un kriptovalūtas birža CoinField paziņoja, ka pēta iespēju padarīt XRP par savu pamatvalūtu.

Pārējie kustinātāji un kratītāji

Citas monētas, kas šonedēļ tika izgatavotas augšpusē un apakšā saskaņā ar monētu tirgus vāciņu (piekļuve 30. septembrī plkst. 23:30 IST), bija

Pārvietotāji

  • MŪŽĪGAIS TOKENS – pieaugums par 714,23%
  • EJOY – uzrāda pieaugumu par 390,55%
  • ONG – uzrāda pieaugumu par 220,57%

Kratītāji

  • Konsjerža monēta – 69,69% kritums
  • Coin2Play – parāda kritumu 57,31%
  • Banyan Network – parāda kritumu par 39.07%

Kā jūs domājat, kāds būtu kripto tirgu noskaņojums nākamnedēļ? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me