Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], Ripple [XRP] cenu analīze nedēļai no 23. jūlija līdz 29. jūlijam

reklāma Phemex

Buļļi izjūt pozitīvu noskaņojumu, jo viņi droši pārņem Bitcoin virs USD 8k, taču Altcoins neatkārto to pašu rādītāju. Kopējais monētu tirgus ierobežojums pieaug. SEC turpina kavēties un noraida Bitcoin ETF lietojumprogrammas, Google noņem MetaMask un aizliedz kriptonauda ieguves lietotnes no saviem veikaliem,

Šķiet, ka buļļi otro nedēļu tur savu vietu kriptogrāfijas tirgos, jo viņi veiksmīgi pārņēma BTC cenas virs 8K. Diemžēl tas notika tikai ar Bitcoin, jo lielākā daļa altkoīnu, ieskaitot Ethererum, Ripple un Bitcoin Cash, to nevarēja atkārtot, jaukta nedēļa bija ar šauru pozitīvu cenu vai dažos gadījumos negatīvām kustībām.

Kamēr darbība turpinājās tirgū, bija daudz citu ziņu, kas saglabāja kripto ielu aizņemtu. Arī šīs nedēļas kopējais tirgus ierobežojums bija gandrīz 5%, kas norāda uz līdzekļu ieplūdi, jo BTC atkal medijos uztver dažas pozitīvas frontes ziņas. No tehnoloģiju viedokļa Google pēkšņi bez paskaidrojuma no Chrome paplašinājumu veikala izņēma Dapp pārlūka paplašinājumu MetaMask.

Google arī atjaunināja vadlīnijas savam Play veikalam, kas tagad aizliedz lietotnes, kas nodarbojas ar kriptonauda ieguvi. No regulatoriem ASV SEC aizkavēja lēmumu par pieciem Bitcoin ETF pieteikumiem, kurus fonda nodrošinātājs Direxion iesniedza līdz septembrim, vienlaikus noraidot Winklevoss dvīņu iesniegto ETF pieteikumu.

bitcoinAvots: Coin360.io, skatīts 2018. gada 29. jūlijā plkst. 10:55 IST.

Bitcoin [BTC]

Bitcoin šonedēļ redzēja stabilu smaili aptuveni 10,5% apmērā, kas pārsniedza USD 8000, otro nedēļu liekot vēršiem kontrolēt. Bitcoin, kas atrodas krietni virs drošības zonas USD 8000, izbauda pozitīvo noskaņojumu, kas tam apkārt veidojas, jo īpaši ar dažādiem jaunumiem par pieaugošo institucionālo interesi. Lai gan Bitcoin ETF noraidīšanas un kavēšanās dēļ bija daži satricinājumi, tomēr ar to nepietika, lai ievērojami pārkāptu USD 8000 atbalstu.

Cenas nedēļas laikā sasniedza 8 424,2 USD augstāko punktu un 7 409,10 USD zemāko punktu. Apmaiņa, kas šonedēļ bija aktīvāka un apjomīgāka, ar BTC dažādos pāros bija Binance (5.64%), OKEx (4.17%) un ZB.com (3.96%)..  

Šonedēļ Business Insider intervēja Jeffery Wernick, vienu no agrīnajiem Bitcoin ieguldītājiem, kurš teica, ka cilvēki ir nepareizi sapratuši Bitcoin un neapzinās tā filozofiju, kad tas tika izveidots. Viņš nosauca Bitcoin par “People’s Money”, izskaidrojot to kā vērtības krājumu, nevis maksāšanas mehānismu. Bils Millers, Miller Value Partners dibinātājs un investīciju vadītājs, arī pārrunāja savu viedokli par Bitcoin, sakot, ka BTC ir interesants, bet daudz Altcoins viņu neuztrauc.

Svarīgi: Bitcoin analīze: Kāpēc SEC varētu apstiprināt Bitcoin ETF? Kas šoreiz ir savādāk?

Ethereum [ETH]

Kamēr Bitcoin turpināja savu soli, Eteram neizdevās to atkārtot, šonedēļ dodot tikai sentimentālu pieaugumu par 0,5%. Daudzi analītiķi uzskata, ka Ethereum ir savi tehniski jautājumi, tostarp blokķēdes sastrēgumi, kas lēnām padara monētu mazāk pievilcīgu. Tā Wallet Metamask tika noņemts arī no Google Play veikala. Bet, tā kā nedēļa drīz beigsies, Ethereum apjomā traki lēca apjomi, pārņemot Bitcoins apjomu, kas tika uzskatīts par zīmi, ka buļļi varētu atgriezties. Nākamajai nedēļai mums vajadzētu pateikt skaidru priekšstatu, lai gan dažreiz apjomi mēdz izplūst.

Ēteru cenas šonedēļ bija USD 483,70 un bija zemākās USD 461,42, kas ir diezgan daudz šajā šaurajā diapazonā. Tirgi, kas bija aktīvāki pēc apjoma, ar ETH šonedēļ dažādos pāros bija DOBI tirdzniecība (6.36%), Binance (4.74%) un ZB.COM (4.08%)..

Ziņās, kas apņēma Ethereum, bija tas, ka Ethereum bloku pētniekam Etherscan bija acīmredzams uzlaušanas mēģinājums, kurā topošais uzbrucējs mēģināja izmantot komentāru sadaļu, lai apkalpotu ļaunprātīgu kodu. Šķiet, ka komentētājs ir spējis apiet Disqus XSS aizsardzību.

Daudzi eksperti, tostarp Ņujorkas Tetras Capital un Timothy Young no Sanfrancisko ģimenes biroja, Hidden Hand Capital, kuri abi uzskatīja, ka ETH vērtēšana un satraukums ap to nebija pamatoti, jo Ēterim bija tehniskas problēmas, piemēram, tīkls sastrēgumi, decentralizācijas jautājumi un iespējamā regulēšana attiecībā uz apkārtējiem ICO, kas izmanto Ehtereum Blockchain, kas tiks uzskatīti par vērtspapīru piedāvājumiem.

Lasiet arī: Pakistānas skatīšanās kriptogrāfija izdzīvošanai krītošās ekonomikas apstākļos var virzīties uz Venecuēlas ceļu

Lasiet arī: Ir pienācis laiks, ASV valdība. Lai pārbaudītu kriptovalūtu nākotni kā naudu uzklausīšanā, 18. jūlijā

Ripple [XRP]

No visām galvenajām monētām XRP, šķiet, sagādāja vislielāko vilšanos. Spoks, kas tiek saukts par drošību, nav gatavs pamest XRP, jo cenas, neraugoties uz pozitīvo noskaņojumu, paliek nemainīgas – negatīvas. Šonedēļ XRP cenas bija USD 0,4666983, bet uz leju – USD 0,438565. Apmaiņa, kas bija aktīvāka apjomā, ar XRP šonedēļ dažādos pāros bija HitBTC (12,62%), Huobi (11,82%) un Binance (8,57%)..

Neskatoties uz lielo cenu kustību, XRP tomēr izdevās apkopot dažas ziņas, jo Litecoin dibinātājs Čārlijs Lī XRP dēvēja par dimantu. Plašsaziņas līdzekļi arī ziņoja par korporācijas Ripple galveno tirgus stratēģi Koriju Džonsonu, sakot, ka XRP bija pareizā monēta naudas pārvietošanai, jo šim nolūkam tā ātrumu sauc par Bitcoin un Ethereum. Viņš arī teica, ka Ripple ir saviļņots, ka regulatori iesaistās kriptos, jo tas radītu lielāku skaidrību.

Pārējie kustinātāji un kratītāji

Citas monētas, kas šonedēļ izgatavotas augšā un apakšā saskaņā ar CoinMarketCap (skatīts 29. jūlijā plkst. 23:15 IST) bija.

Pārvietotāji

  • Refereum – pieaugums par 224.71%
  • DMarket – uzrāda pieaugumu par 174,96%
  • adToken – pieaugums par 131,42%

Kratītāji

  • SyncFab – parāda kritumu par 53,49%
  • Seele – parāda kritumu 51,03%
  • Toacoin – parāda kritumu par 49.51%

Kā jūs domājat, kāds būtu kripto tirgu noskaņojums nākamnedēļ? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me