Pieņemsim mirkli, Ethereum šodien kļūst “trīs”!

Kripto sacensības ir visaugstākajā līmenī, un Ethereum joprojām saglabā otro vietu monētu tirgū. 2015. gada 30. jūlijā nezināms kodētājs nezināmā vietā rakstīja vēsturisku notikumu. Sēdieties un izbaudiet, kamēr mēs aizvedīsim jūs pa joslu līdz visietekmīgākajiem jauninājumiem blokķēdē.

Pazemīgi pirmsākumi, Ethereum kā Bitcoin konkurents!

Ethereum dibinātājs Vitāliks Buterins jau ir kļuvis par globālu tehnoloģiju ikonu un tehnoloģiju ģēniju. Kā izteicās viens Ethereum līdzdibinātājs un ConsenSys izpilddirektors Džozefs Lubins, platformai, kuras ekosistēmā ir izlaisti vairāk nekā 700 žetoni un 1100 lietotnes

“Tas bija bezprecedenta gadījums, daudzi cilvēki teica, ka to [Ethereum] nevar izdarīt; daudzi cilvēki teica, ka to darīt ir stulbi, jo uzbrukuma dienests būs tik liels un izplūdis. Un tas, manuprāt, izrādījās ievērojams panākums. ”

Vitalik Buterin programmētājs, kas iesaistīts Bitcoin Magazine, 2013. gada beigās bija izvirzījis mērķi izveidot decentralizētas lietojumprogrammas. Viņa ideja bija un kuru viņš sirsnīgi apgalvoja, ka Bitcoin pats par sevi nav pietiekams un lietojumprogrammu izstrādei ir nepieciešama skriptu valoda, kas varētu apmierināt dažādas funkcijas. Nespējot panākt vienošanos no toreizējiem ģēnijiem, viņš ierosināja izstrādāt jaunu platformu ar vispārīgāku skriptu valodu

“Es domāju, ka [tie, kas atrodas Bitcoin kopienā], netuvojās problēmai pareizi. Es domāju, ka viņi iet pēc individuāliem pieteikumiem; viņi centās tieši atbalstīt katru [lietošanas gadījumu] sava veida Šveices armijas nažu protokolā. ”

Šī Vitalika doma bija galvenā motivācija, kas viņu mudināja attīstīt Bitcoin lielāko konkurentu.

Oficiāla programmatūras Ethereum projekta izstrāde sākās 2014. gada sākumā, izmantojot Šveices uzņēmumu Ethereum Switzerland GmbH (EthSuisse). Laikā, kad publiski paziņoja 2014. gada janvārī, Ethereum galvenā komanda bija Vitāliks Buterins, Mihajs Alisī, Entonijs Di Jorio un Čārlzs Hoskinsons..

Tas, kas sekoja tālāk un turpinājās tur vairākus gadus, bija vienkārši ceļazīmi.

Ethereum RISE

2013. gada sākums: Vitaliks Buterins vispirms uz papīra apraksta Ethereum

2013. gada beigas: Buterins ierosina izstrādāt jaunu platformu ar vispārīgu skriptu valodu

2014. gada sākums: Šveices uzņēmums EthSuisse izstrādā pirmo Ethereum programmatūru

2014. gada 22. jūlijs: Ethereum uzsāk publisku ETH iepriekšēju pārdošanu.

2014. gada 2. septembris: Pirmspārdošanas investori saņem 60 miljonus ETH, no kuriem 12 miljoni tiek piešķirti dev komandai

2014. gada oktobris: Ethereum protokols ļauj izveidot 5 ETH katram izraktajam blokam

2015. gada maijs: izlaists pēdējais prototips ar nosaukumu Olympic.

2015. gada 30. jūlijs: Frontier, tiek palaista pirmā Ethereum versija.

2016. gada 14. marts: Homestead, tika palaista pirmā stabilā Ethereum versija

2016. gada maijs: DAO pūļa pārdošanas rezultātā iegūst rekordlielu summu USD 150 miljonu apmērā.

2016. gada 18. jūnijs: DAO uzlauzusi anonīma grupa, nozagti 50 miljoni dolāru. Pasākums izraisa diskusijas sabiedrībā.

2016. gada 2. jūlijs: Tā rezultātā mazāk nekā gadu pēc to palaišanas tīkls sadalās divās grupās: Ethereum (ETH) un Ethereum Classic (ETC).

2016. gada 28. jūlijs: Ethereum fonds, izstrādātāji, biznesa partneri, kalnrači un Ethereum ekosistēmas lietotāji norobežojas no ETC.

2017. gada februāris: Ethereum pirmo reizi sasniedz 1 miljardu tirgus ierobežojumu.

2017. gada marts: Izveidota Uzņēmumu Ethereum alianse (EEA).

2017. gada 19. maijs: ETH cena pirmo reizi pārsniedz 100 ASV dolāru atzīmi.

2017. gada jūnijs: Krievija atbalsta Ethereum, kas pārsniedz 400 ASV dolāru atzīmi straujā pieauguma rezultātā.

2017. gada 16. oktobris: “Metropolis 1. daļa: Bizantija” – platformas trešās versijas pirmā daļa.

2017. gada decembris: Sākas labākais kriptovalūtas mēnesis. Ethereum pārtrauc 800 ASV dolāru atzīmi.

2018. gada 14. janvāris: Sasniedz visaugstāko kriptovalūtas novērtējumu. Dienas cena ir 1418 USD, bet dienas tirdzniecības apjoms sasniedz 10 miljardus USD, savukārt tirgus ierobežojums ir astronomiski 135 miljardi USD.

2018. gada 6. aprīlis: Sasniegts 2018. gada zemākais punkts. Monētas cena zem 400 USD.

2018. gada maijs: Tirgus atgriežas. Ethereum atkal pārsniedz 800 ASV dolāru atzīmi, lai gan ikdienas tirdzniecības apjoms ir 3 miljardi USD.

2018. gada 30. jūlijs: Laimīgu trešo dzimšanas dienu Ethereum

Galvenie notikumi Ethereum laika skalā

Uzņēmumu Ethereum alianse (EEA): 2017. gada martā dažādi bloku ķēdes jaunizveidoti uzņēmumi, pētniecības grupas un Fortune 500 uzņēmumi paziņoja par Enterprise Ethereum Alliance (EEA) izveidošanu ar 30 dibinātājiem. Līdz maijam bezpeļņas organizācijā bija 116 uzņēmuma locekļi, tostarp ConsenSys, CME Group, Kornela universitātes pētniecības grupa, Toyota Pētniecības institūts, Samsung SDS, Microsoft, Intel, JP Morgan utt. Līdz 2017. gada jūlijam aliansē bija vairāk nekā 150 biedru, ieskaitot nesenos MasterCard, Cisco Systems, Sberbank un Scotiabank papildinājumus.

DAO pasākums: 2016. gadā anonīms hakeris nozaga Ēterā 50 miljonus dolāru, kā rezultātā radās jautājumi par platformas drošību. Šis notikums kripto kopienā izraisīja diskusijas par to, vai Ethereum vajadzētu veikt strīdīgu “cieto dakšiņu”, lai atkārtoti piesavinātu ietekmētos līdzekļus. Strīda rezultātā tīkls sadalījās divās daļās. Pēc cietā dakšas, kas saistīta ar DAO, Ethereum pēc tam divreiz dūrēja 2016. gada ceturtajā ceturksnī, lai tiktu galā ar citiem uzbrukumiem. Līdz 2016. gada novembra beigām Ethereum bija palielinājis savu DDoS aizsardzību, bloķējis ķēdes uzpūšanos un kavējis hakeru papildu surogātpasta uzbrukumus..

Lasiet arī: Ethereum Volume Skatīt pēkšņu lēcienu, kas pārsniedz Bitcoin

Kas vēl priekšā, Ethereum jāsastopas ar spēcīgu konkurenci

Ja tam, kam jātic un jādzird, šķiet, ka šāds ceļvedis ir Vitālikam Buterinam un viņa izstrādātāju komandai ar termiņu līdz 4. un 5. dzimšanas dienai

  • Ethereum ceļveža Bizantijas fāzes stiprināšana; Metropolis posma pirmo daļu, pirms pāriet uz nākamo daļu.
  • Plazmas atjaunināšana un stiprināšana, lai noliegtu darījumu laika palēnināšanos, īpaši ICO laikā
  • Sharding izstrāde, lai padarītu lietu ātrāku nekā esošie darba pierādīšanas blokķēdes
  • Pārejam uz Konstantinopoli un ieviešam Casper jauninājumu, kas pašlaik tiek testēts
  • Kaspers būs pilnā sparā līdz brīdim, kad Ethereum pāriet uz Serenity, kas ir pēdējais atskaites punkts Ethereum ceļvedī.

Pašlaik izstrādātāji sagaida, ka Sharding, Casper un Plasma Ethereum mērogojamību pārnes uz nākamo līmeni. Šie mērogošanas risinājumi varētu būt eliksīrs, lai paaugstinātu Ethereum jaunos augstumos un jaunos potenciālos. Cīņa nebūs tikai pašattīstība, tajā ietilps arī sacīkstes ar laiku, un Ethereum būs jācenšas konkurēt ar īpaši tādiem konkurentiem kā EOS, kurus bieži dēvē par Ethereum killer.

Kamēr viss vēl nav ieviests, mēs novēlam Ethereum laimīgu 3. dzimšanas dienu!

Vai nākamajos gados Ethereum būs neapstrīdama kriptovalūta un blokķēde? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me