Litecoin (LTC) cenu prognoze 2021. gadam: vai Litecoin saglabā drošā patvēruma statusu?

Litecoin – prognožu kopsavilkums

Litecoin prognoze: H1 2021. gads

Cena: 350 USD – 400 USD

Cenu virzītāji: COVID-19 otrais vilnis, tehniskā atkāpšanās, drošā patvēruma atkāpšanās

Litecoin prognoze: 1 gads

Cena: 500 – 600 ASV dolāri

Cenu virzītāji: Post COVID-19, Hawkish centrālās bankas, USD maiņa, Pozitīvs riska noskaņojums

Litecoin prognoze: 3 gadi

Cena: 1000 USD – 2 000 USD

Cenu virzītāji: ekonomikas atveseļošanās, pēckoronavīruss, stingrāka monetārā politika, augstākas obligāciju peļņas likmes

 

Litecoin pievienojās lielajai kriptogrāfijas ballītei nedaudz novēloti, tuvojoties 2020. gada decembra beigām, taču tas ir izlīdzējis vēlu iestāšanos, jo ir salūzis virs 247 USD līdz februāra vidum. Lai gan februāra pēdējā nedēļā notikušajā lielajā atkāpšanās reizē tas atdeva gandrīz trešdaļu vērtības, kas, starp citu, šķiet, ir beidzies, bet Litecoin tagad veic darījumus ar zemāko līmeni, atkal pārsniedzot 200 ASV dolārus. Novembrī tas kļuva lēcīgs, bet galvenie ieguvumi bija no decembra līdz janvāra pirmajai nedēļai. Lai gan februāra pirmajās divās nedēļās tas atkal atpalika. Bet straujš impulss atkal atsākās ar komentāriem no Elona Muska, un Litecoin, šķiet, drīzumā virzās uz 250 un 300 ASV dolāriem, neskatoties uz vieglo atkāpšanos 22. februārī, par Muska komentāriem par Bitcoin vēlreiz. Tātad tas joprojām ir vērojams, jo pēc 50 ikdienas SMA atlēciena tas turpina tuvoties iepriekšējiem maksimumiem.

Litecoin, kas sāka savu dzīvi 2011. gada oktobrī, kā otrā kriptovalūta, kas izaicina Bitcoin, joprojām ir top 10 altcoin tirgus ierobežojuma ziņā, kas šobrīd ir aptuveni 9 miljardi USD. Bet tas ir diezgan dinamisks, tāpēc mēs varam sagaidīt, ka tas nepārtraukti mainīsies. Tas tika palaists pie $ 0.1 un palika diezgan zems, bet 2017. gada beigās tas pieauga līdz $ 420. Tad mēs redzējām vēl vienu mēģinājumu pagriezt Litecoin cenu bullish 2019. gadā, kas cenu paaugstināja līdz $ 145, bet tehniskie izstrādājumi to nolaida un turēja tur līdz 2020. gada otrajai pusei, kad sākās otrā kriptogrāfiju “zelta drudzis”. Litecoin ir guvis lielu labumu no atjaunotā pieprasījuma pēc digitālajām valūtām, un mēs redzējām, ka tā 2021. gada janvārī pakāpās līdz 185 USD. Tomēr janvāra beigās tas sāka atkāpties, taču tas ir atradis stabilu atbalstu 20 SMA ikdienas diagrammā, kas ir turēja kopš 11. janvāra, un tagad tas ir sasniedzis jaunus maksimumus.

 

Pašreizējais LTC / USD Cena: $

Jaunākās Litecoin cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
3 mēneši +102 +110%
6 mēneši +149. lpp +287%
1 gads +127 +158%
3 gadi -38 -23,3%
Kopš 2011. gada +205 +9999%

Faktori, kas ietekmē Litecoin

Līdzīgi kā Bitcoin, arī Litecoin ir kriptovalūta ar ilgtermiņa prognozētu izaugsmi, kā apgalvo Litecoin komanda, lai gan to apgalvo arī daudzi citi kriptogrāfijas izstrādātāji. Bet Litecoin kā digitālā valūta bija katalizators, kas aktivizēja visu kriptovalūtu nozari. Darījumu ātrums bija galvenā Litecoin priekšrocība salīdzinājumā ar Bitcoin. Tas ievietoja Litecoin kriptogrāfijas tirgū kā spēcīgu finanšu aktīvu ar ilgtermiņa izaugsmes potenciālu, kas realizējas līdz ar jaunajiem notikumiem.

Litecoin pagājušā gada jūnijā paziņoja par pāreju no darba pierādīšanas uz likmju pierādīšanu. Tas palielina mērogojamību un padara to lētāku raktuvju iegūšanu, kas piesaistīja Flare, mudinot to integrēties ar Litecoin un padarīt Litecoin darījumus iespējamus, izmantojot Flare tīklu, vienlaikus piešķirot Litecoin turētājiem bezmaksas Spark (Flare) žetonus. PayPal ir pievienojis arī Litecoin kā maksāšanas līdzekli, kas padara šo kriptogrāfiju arvien pievilcīgāku ikdienas lietošanai, līdz ar to kopš 2020. gada oktobra vērtības pieaugums ir 450%, līdz pat augstākajam līmenim 185 USD, saskaņā ar mana brokera teikto. Tomēr noskaņojums kriptogrāfijas tirgū ir kļuvis mīkstāks, kad mēs virzāmies uz februāri, un Litecoin tagad ir vērsts pret 50 SMA pa ceļam uz leju, pēc tam, kad mainījās šī mēneša sākumā..

 

Litecoin Live Chart

Litecoin cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Kriptovalūtu tirgus kopš 2020. gada oktobra ir kļuvis ļoti vērojams. Kriptogrāfijas tirgus vērtība vairāku mēnešu laikā ir palielinājusies vairākas reizes. Tas ir saistīts ar nenoteiktību attiecībā uz ekonomisko un politisko situāciju visā pasaulē, kas digitālajām valūtām ir piešķīris patvēruma statusu. Šī mēneša sākumā Bitcoin pieauga virs 40 000 USD, Ethereum sekojot šim piemēram, pēkšņi pievēršot visu uzmanību finanšu tirgos. Kaut arī noteiktas akcijas, piemēram, Amazon un Tesla, šajos COVID-19 laikos ir darbojušās ārkārtīgi labi, kriptogrāfijas tirgus ir pārspējis visu. Šajā rakstā mēs aplūkosim faktorus, kas uztur LTC / USD bullish, un nākotnes prognozes.

Vai Litecoin paliks drošs patvērums?

Nesen kriptovalūtas ir saņēmušas lielu investoru uzmanību, jo materiālā pasaule kļūst pārāk nestabila. Viņi jau iepriekš ir bijuši uzmanības centrā; tuvojoties 2017. gada beigām, finanšu pasaules uzmanība pirmo reizi pievērsās kriptovalūtu tirgum. Līdz tam kriptonauda bija tikai jauna interneta lieta, taču pēc šī straujā pieauguma tās izpelnījās atzinību kā atsevišķs tirgus, savukārt nesenais pieaugums 2020. gada beigās un 2021. gada janvārī viņiem vismaz nopelna svarīga tirgus statusu un drošs patvērums lielākajai daļai tirgotāju un investoru.

Digitālās valūtas agrāk tika uzskatītas par augsta riska tirgu, kas piesaistīja tirgotājus, kuri meklēja augstas investīcijas ar augstu atdevi, ņemot vērā tirgus nestabilitāti, lielo svārstīgumu un lielās starpības. Tradicionālie dārgmetāli, piemēram, zelts un sudrabs, kas savulaik darbojās kā patvērums, saglabāja šo statusu līdz pagājušā gada augustam. Bet kopš tā laika tie ir samazinājušies, pat ja USD ir strauja lejupslīde. Sakarā ar globālās ekonomikas un, iespējams, arī globālās politikas pārveidošanu, nekas nav droši nopērkams un turams kā ieguldītājiem veids, kā glabāt savu naudu. Tā rezultātā kriptonauda tagad izskatās drošāka, ņemot vērā to decentralizēto un anonīmo raksturu.

Rezultātā viņi kopš 2020. gada oktobra darbojas kā drošas patvērums, piesaistot līdzekļus no lieliem investoriem un uzņēmējiem / uzņēmumiem. Bitcoin ir vadījis straujo pieaugumu, bet Litecoin pievienojās pusei novembrī, un Ethereum joprojām turpina ballīti rīkoties pēc kriptogrāfijas, jo tā turpina veidot jaunus augstākos līmeņus. Tomēr Litecoin pieaugums apstājās pie 185 USD, kas ir tālu no 420 USD augstākā skaitļa, ko tas sasniedza 2017. gada decembrī. Faktiski cena kopš 10. janvāra ir kļuvusi lācīga, un tagad tā tirgo 120 USD . Ar visu šo svārstīgumu tikai dažu dienu laikā pieaugt un pazemināties par 30–40%, ir grūti saglabāt drošības zonas statusu. Bet, kad viss ir pateikts un izdarīts, Litecoin joprojām ir trīs reizes lielāks nekā pagājušā gada oktobrī, tāpēc drošā patvēruma statuss paliek.

Litecoin pamati un jaunākie sasniegumi

Litecoin pēdējā gada laikā ir bijuši diezgan daudz notikumu. Tajā aktivitāte pieauga pagājušā gada septembrī, kad tika palaists jaunais MimbleWimble atjauninājums. Pagājušā gada augustā Litecoin 24 stundu laikā bija vairāk nekā 92 278 aktīvi maki, norāda fonda direktors Deivids Švarcs, kurš sacīja, ka kriptonauda Litecoin ir vairāk nekā gan Bitcoin Cash, gan BSV kopā – 90 446. Tas liecināja, ka Litecoin atsāk investīciju, darījumu un pārskaitījumu ziņā. MimbleWimble palaišana nodrošināja Litecoin privātuma funkcijas. To ieviesa septembrī, un to vadīja galvenais izstrādātājs Deivids Burkets. Jaunais MimbleWimble nodrošinās privātuma priekšrocības un ļaus ātrāk veikt darījumus Litecoin tīklā. Tāpēc MimbleWimble būs atšķirīgs verifikācijas mehānisms nekā Bitcoin.

Papildus tam Cardano radītājs un IOHK izpilddirektors Čārlzs Hoskinsons atklāja nodomus nodibināt sadarbību ar Litecoin radītāju Čārliju Lī. Viņš nodomus nosūtīja, izmantojot čivināt, norādot, ka viņam patīk ideja par starpķēdes komunikāciju starp Litecoin un Cardano. Viņš piebilda, ka ir daudz iespēju apspriest idejas. Atbildot uz to, Litecoin veidotājs atbildēja ar vārdu “pārliecināts”, norādot, ka viņš piekrīt kopīgas sadarbības idejai. Tāpēc ir sagaidāms, ka attiecīgās personas no abiem fondiem drīzumā sanāks.

Un ne tikai Cardano plāno sadarboties ar Litecoin; Flare Networks arī plāno integrēties ar tiem. Mērķis ir ieviest decentralizētus finanšu pakalpojumus (DeFi) viņu valūtā, ļaujot LTC “bez uzticības izmantot Flare ar Ethereum stila viedajiem līgumiem” un solot tam “savietojamību un savietojamību”. Uzņēmums Flare Networks šā mēneša sākumā paziņoja, ka pirms lidojuma sākšanas šajā gadā vēlāk Litecoin īpašniekiem viņi izlidos Spark (FLR) žetonus. Mēs jau iepriekš minējām, ka PayPal ir arī pieņēmis Litecoin, sākot no šī gada sākuma. Pēc viņu domām “Migrācija uz digitālajiem maksājumiem un vērtības digitālajiem attēlojumiem turpina paātrināties, ko nosaka COVID-19 pandēmija un centrālo banku un patērētāju pastiprinātā interese par digitālajām valūtām.”

Tehniskā analīze, Litecoin – vai LTC / USD atleks no 50 SMA?

Kā jau minējām iepriekš, Litecoin 2011. gadā uzsāka savu dzīvi pie 0,10 ASV dolāriem un tirgojās aptuveni 5 ASV dolāru vērtībā līdz 2017. gadam, kad tas sāka vērsties lēcienā, paceļoties šī gada beigās un sasniedzot 420 USD. Pēc lielā straujā pieauguma liela avārija, un Litecoin samazinājās līdz 22 USD pēc īslaicīgas atlēciena no 20 SMA (pelēkā), kas redzama zemāk redzamajā mēneša diagrammā. 2019. gadā pircēji mēģināja atkal padarīt Litecoin vēršu, un viņiem izdevās cenu paaugstināt līdz 45 USD, taču viņi nevarēja salauzt 20 SMA, neraugoties uz to īsu caurduršanu. Tātad šis mainīgais vidējais rādītājs no atbalsta pārvērtās pretestībā un atkal noraidīja cenu 2020. gada sākumā. Bet tas pieauga 2020. gada beigās un 2021. gada sākumā, lai gan pašreizējais janvāra svečturis izskatās kā apgriezts tapa, kas ir lācīgs reverss signāls pēc spēcīgā bullish kustības. Tātad, pagaidīsim un redzēsim, kā šī svečturis aizveras.

20 SMA, iespējams, kļūs par atbalstu ikmēneša diagrammā

 

Zemāk redzamajā nedēļas diagrammā Litecoin 2018. gada maijā izveidoja pretestību 185 ASV dolāru apmērā, kas, šķiet, atkal turas pēc tam, kad cenu noraidīja agrāk 2020. gada janvārī. Zemajos 20 ASV dolāros ir izveidojusies bāze, kas ir darbojusies kā atbalsts. Slīdošie vidējie rādītāji, piemēram, 100 SMA (zaļš) un 200 SMA (purpursarkani), nodrošināja Litecoin zināmu pretestību, taču tie tika salauzti 2020. gada novembrī un nekavējoties pārvērtās par atbalstu, kas liecina par turpmāku strauju impulsu, kas nāca nākamajās nedēļās. Bet izturība pret 185 ASV dolāriem saglabājās, un tagad cena samazinās. Pirmais lācīgs svečturis bija diezgan liels, bet pārējie divi izskatās diezgan mazi, tāpēc pārdevējiem ir grūti nospiest zemāk, kas ir vēl viens bullish signāls.

Apskatīsim, cik tālu Litecoin atkāpsies

Ikdienas grafikā 200 SMA (purpursarkana) septembrī sniedza atbalstu šai digitālajai valūtai, kad cena joprojām tirgojās uz sāniem. Bet sākās straujš pieaugums, un mazākā perioda slīdošie vidējie rādītāji pārvērtās par atbalstu – 20 SMA (pelēks) un 50 SMA (dzeltens) to darīja 2020. gada decembrī. 50 SMA atkal pārvērtās par atbalstu 2021. gada janvārī, un mēs redzējām atlēcienu. augstāk. Bet pēc otrādi apgriezta svečtura, kas liecināja par lāču maiņu, cena atgriezās atpakaļ un atkārtoti pārbaudīja 50 SMA. 50 SMA atkal turējās, bet galu galā salūza līdz janvāra beigām, kas ir lācīgs signāls. Tomēr Litecoin joprojām tirgojas virs zemākā līmeņa, salīdzinot ar iepriekšējo janvāra kritumu, tāpēc, kamēr šis zemais līmenis nav salauzts, situācija joprojām ir bullish.

Pēc 50 SMA pārtraukuma durvis ir atvērtas turpmākām noraidījumiem

Litecoin Live Rate

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me