Litecoin (LTC) cenu prognoze 2020. gada 4. ceturksnis: Vai LTC / USD augšupejošā tendence ir beigusies?

Litecoin, digitālās sudraba atbildes uz Bitcoin, pēdējās nedēļās ir palielinājusies aktivitāte, jo jaunais MimbleWimble atjauninājums ir jāuzsāk šī gada septembrī. 6. augustā Litecoin fonda direktors Deivids Švarcs sacīja, ka kriptovalūtai Litecoin pēdējās diennakts laikā bija vairāk nekā 92 278 aktīvi maki, kas bija vairāk nekā gan Bitcoin Cash, gan BSV kopā – 90 446. Tas norādīja, ka Litecoin atsāk investīciju, darījumu un pārskaitījumu ziņā. Nozīmīgais spēcīgās aktivitātes iemesls varētu būt gaidāmā MimbleWimble palaišana, kas nodrošinās Litecoin privātuma funkcijas. Īstenošana notiks septembrī, kā norādījis vadošais izstrādātājs Deivids Burkets, kurš to apstiprināja jūlija projekta atjauninājumā. Jaunais MimbleWimble nodrošinās privātuma priekšrocības un ļaus ātrāk veikt darījumus Litecoin tīklā. Tāpēc MimbleWimble būs atšķirīgs verifikācijas mehānisms nekā Bitcoin.

Izlasiet jaunāko atjauninājumu vietnē Litecoin cena 2021. gada prognoze

 

Turklāt Cardano radītājs un IOHK izpilddirektors Čārlzs Hoskinsons atklāja nodomus nodibināt sadarbību ar Litecoin radītāju Čārliju Lī. Viņš nodomus nosūtīja, izmantojot čivināt, norādot, ka viņam patīk ideja par starpķēdes komunikāciju starp Litecoin un Cardano. Viņš piebilda, ka ir daudz iespēju apspriest. Atbildot uz to, Litecoin veidotājs atbildēja ar vārdu “pārliecināts”, norādot, ka viņš piekrīt kopīgas sadarbības idejai. Tāpēc ir sagaidāms, ka attiecīgās personas no abiem fondiem sanāks kopā, lai drīz apspriestu šo jautājumu.

Pašreizējais LTC / USD Cena:  $

Jaunākās Litecoin cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas -18.20 -41,3%
3 mēneši -5.13 -11,7%
6 mēneši +5.40 +12,3%
1 gads -14.30 -24,8%
3 gadi -17.20 -28,2%

 

Litecoin šonedēļ zaudējumus radīja pēc peļņas gūšanas iepriekšējās divās nedēļās pēc kārtas. Pēdējo divu nedēļu laikā vērtība pieauga par 45,13%. Tomēr šonedēļ tas samazinājās par 5,18%. LTC / USD pāris iepriekšējā nedēļā pirmo reizi pēc sešiem mēnešiem sasniedza maksimumu 65.098. Litecoin tirgus kapitāls visaugstākajā līmenī bija 14 099 miljardi ASV dolāru.

Pašreizējā sesijā Litecoin samazinājās, jo tas saskārās ar milzīgu pretestību pret izrāvienu. Pēdējā sesijā LTC izdrukāja tā saukto lāču apņemošo sveci, kas liecināja par kriptovalūtas negatīvo risku. Tagad rodas jautājums, kāda varētu būt Litecoin cenu prognoze?

Litecoin prognoze: 2020. gada 4. ceturksnis Litecoin prognoze: 1 gads Litecoin prognoze: 3 gadi
Cena: $ 84 – $ 100

Cenu virzītāji: Nemierīgs tirdzniecības diapazons, palielināta zelta patvēruma piesaiste, Bullish Bitcoin (pozitīva korelācija).

Cena: 145,235 ASV dolāri 

Cenu virzītāji: Bullish Breakout, dubultdibena atbalsts

                                                                      

Cena: 221 USD

Cenu virzītāji: W modeļa pabeigšana, ABCD modeļa pabeigšana, vairāk nekā Fibonači atlēciena 61,8% atbalsts

Litecoin Live Chart

LTC / USD

 

LTC / USD – faktori, kas ietekmē Litecoin cenas

 

Litecoin ir kriptonauda ar milzīgu ilgtermiņa prognozētu izaugsmi, tāpat kā Bitcoin. Pirmā kriptonauda, ​​kas izraisīja visu altkoīnu nozari, bija Bitcoin; tomēr visizplatītākais Bitcoin uzlabojums, ko mēģināja Litecoin, bija darījumu ātrums. Litecoin bija pirmais kriptogrāfijas aktīvs, kas to veiksmīgi izdarīja. Tas ir ievietojis Litecoin kriptogrāfijas tirgū kā spēcīgu finanšu aktīvu ar ilgtermiņa izaugsmes potenciālu. Apspriedīsim Litecoin cenu prognozes no dažādiem avotiem 2020. – 2025. gadam un pēc tam.

 

WalletInvestor – Litecoin projekcija

 

WalletInvestor ir sniedzis negatīvu ilgtermiņa Litecoin cenu prognozi, sakot, ka līdz 2020. gada beigām Litecoin samazināsies līdz 40 USD par monētu. Attiecībā uz 2021. gadu viņi ierosināja, ka LTC sāks pakāpeniski samazināties un augustā sasniegs 4 USD. Tomēr 2021. gada decembrī LTC atkal sāks pieaugt līdz 25 USD, ziņo WalletInvestor. 

 

2022. gada beigās viņi paredzēja 10 USD un – 3 USD par 2023. gadu. Viņu prognoze 2024. gadam bija – 2 USD un 2025. gadam – 2 USD. Pēc WalletInvestor prognozes skaidri redzams, ka viņi uzskata, ka LTC nākotnē neaugs. Tomēr FXLeaders analītiķi domā citādi, un mēs šī atjauninājuma beigās dalīsimies savās domās.

 

Digitālā monētas cena – Litecoin projekcija 

Digitālā monētas cena deva mērenu cenu prognozi Litecoin, sakot, ka monēta pieaugs gadu no gada nākotnē. Lai gan to prognozes liecina, ka cenas var stipri samazināties, taču tendence saglabājās pozitīva.

Šīs ir Litecoin cenu prognozes pēc digitālās monētas cenas 2020. – 2025. 2020. gadā – 58 USD, 2021. gadā – 59 USD, 2022. gadā – 66 USD, 2023. gadā – 62 USD, 2024. gadā – 61 USD, 2025. gadā – 69 USD

 

Longforecast – Litecoin prognoze 2020.-2023

 

Longforecast uzskata, ka Litecoin līdz 2020. gada beigām samazināsies līdz 40 ASV dolāriem, un tā visa gada garumā svārstīsies no 25 līdz 50 ASV dolāriem. Tomēr 2021. gadā LTC turpinās samazināties, gadu noslēdzot aptuveni par 20 ASV dolāriem. Attiecībā uz 2022. gadu LongForecast prognozē LTC izaugsmi, sakot, ka tā virzīsies diapazonā no 18 līdz 46 ASV dolāriem. LTC bullish solis turpināsies 2023. gadā, saskaņā ar LongForecast, sasniedzot 58 USD 2023. gada decembrī.

 

Tirdzniecības zvēri – Litecoin prognoze 2020. – 2023

Nākamos četrus gadus Trading Beasts uzskata Litecoin par labu aktīvu. Tomēr 2020. gada decembrī viņi prognozē, ka Litecoin cenas pazemināsies līdz 32 ASV dolāriem. 2021. gadā LTC pieaugs līdz 52 USD, un pozitīvais impulss turpināsies arī nākamo divu gadu laikā. Tirdzniecības zvēri liek domāt, ka 2022. un 2023. gadā LTC cenas pieaugs attiecīgi līdz 53 USD un 80 USD.

 

CoinPrice – Litecoin prognoze 

CoinPrice sniegtā ilgtermiņa Litecoin prognoze 10 gadu periodā liecina, ka Litecoin līdz desmitgades beigām sasniegs 136 USD. Viņi sniedza šo prognozi atbilstoši Bitcoin cenām, kas arī paredzams, ka nākotnē pieaugs. 2020. gadā līdz 57 USD, 2025. gadā līdz 100 USD un 2030. gadā līdz 136 USD.

 

Kripto izpētes ziņojumu grupa – Litecoin prognoze

Kriptovalūtu pētījumu firma ar nosaukumu Crypto Research Report Group desmit gadus ir sniegusi savu prognozi par Litecoin. Šī firma ir sniegusi spēcīgu LTC prognozi, jo tā uzskata, ka digitālā valūta tikai piecu gadu laikā pārsniedz USD 1000 un 10 gadu laikā tā pieaugs virs USD 2000. Crypto Research Report Group prognoze par Litecoin cenām ir šāda:

2020. gadā 83 USD, 2025. gadā – 1200 USD un 2030. gadā – 2250 USD.

 

GovCapital – Litecoin prognoze

Tiek prognozēts, ka turpmākās Litecoin cenas pēc gada 2021. gadā būs 87,407 ASV dolāri, un sagaidāms, ka 2025. gadā tās pieaugs strauji, sasniedzot 641,899 USD, liecina GovCapital prognozes.

 

Bitcoin pret Litecoin

Pēdējās trīs nedēļas pēc kārtas Bitcoin ir palielinājies, sasniedzot 2020. gada augstāko līmeni – 11 392 USD. Tendence joprojām ir pozitīva attiecībā uz Bitcoin, jo pasaules ekonomika saskaras ar COVID-19 pandēmijas izraisītiem traucējumiem, un investori meklē drošākus ieguldījumu aktīvus, piemēram, zeltu vai kriptovalūtas. No otras puses, pēdējo trīs nedēļu laikā arī Litecoin ir pieaudzis, taču trešā nedēļa nebija tik vērša, jo cenas sāka samazināties. Pagājušajā nedēļā LTC / USD pieauga virs 60 USD, bet pēc tam tas atkal atkāpās līdz gandrīz 57 USD, iespējams, tehnisku korekciju vai peļņas gūšanas dēļ. 

 

Saskaņā ar monētu prognozētāju Bitcoin un Litecoin korelācija ir 0,83; šī korelācija tika aprēķināta, pamatojoties uz abu kriptovalūtu cenu dinamiku iepriekšējo 100 dienu laikā. 

 

Bloomberg komanda izmantoja aktīvo BTC adrešu skaitu, lai prognozētu vērtību 12 000 USD. Litecoin fonda projekta direktors Deivids Švarcs izmantoja to pašu analīzi, bet ar LTC darījumiem. Viņš teica, ka ikdienas Litecoin darījumu skaits ir sasniedzis līmeni, kas pēdējo reizi tika novērots 2017. gada decembra sākumā. Saskaņā ar viņa veikto analīzi Litecoin lietošana laika gaitā turpinās pieaugt, un LTC cenai vajadzētu iet līdzīgā virzienā uz augšu.

 

Gaidāmais Litecoin atjauninājums MimbleWimble, kas nosaukts pēc Harija Potera burvestības, padarīs tīklu privātāku, atšķirībā no Bitcoin, kas ir publiski skatāma blokķēde. Šis faktors ir padarījis Litecoin pievilcīgāku, un investori ir sākuši to uztvert nopietni. Litecoin dibinātājs Čārlijs Lī par šiem tīkla uzlabojumiem runāja jau 2019. gada sākumā, un tagad tas ir paredzēts nākamajā mēnesī, 2020. gada septembrī. Iespējams, ka pēc šī atjauninājuma – digitālā sudraba uz Bitcoin – Litecoin iegūs lielāku vilces spēku tirgū.

 

Litecoin dibinātājs Čārlijs Lī sacīja, ka digitālais sudrabs Bitcoin atkal jūlija pēdējā nedēļā kalpoja kā vadošais Bitcoin cenu rādītājs. Tas nozīmē, ka Litecoin virzījās uz priekšu Bitcoin, nevis aiz muguras aiz pioniera. Viņš pat ievietoja ekrānuzņēmumu savā twitter kontā, pierādot, ka Litecoin ir ieradums vadīt BTC. 

 

Tikmēr iepriekšējās nedēļās Grayscale Investments, Ņujorkas firma, kas kriptonauda ir pieejama krājumu veidā, paziņoja, ka regulatori ir devuši atļauju divu jaunu kriptovalūtu pārdošanai sabiedrībai..

 

Nesen uzskaitītās akcijas pārstāvēja Litecoin un Bitcoin Cash akcijas, kas ir pretrunīgi vērtējams Bitcoin posms. Saskaņā ar Coinmarketcap datiem Litecoin ir 9. pozīcijā, un Bitcoin Cash ir 5. vietā – padarot to par lielāko kriptovalūtu, ar tirgus ierobežojumu USD 3,71 B un USD 5,52 B. Krājumi tiks tirgoti ar LTCN un BCHG simboliem, un tie būs pieejams plašākai sabiedrībai pēc 1-2 nedēļām. 

Tehniskā analīze – acis uz sānu diapazona sadalījumu – LTC / USD? 

Kas attiecas uz tirgus tehnisko pusi, Litecoin tirgo neitrālā veidā, sāniski tirgojoties diapazonā no 25 līdz 145. Mēneša laika posmā Litecoin saskaras ar dubultdibena atbalstu 25.33 un Doji un bullish slēgšanu. apņemošās sveces apstiprina turpmākās pirkšanas tendences LTC / USD pārī. 

 

Apskatot Litecoin ilgtermiņa prognozi, vadošais kriptogrāfijas pāris šķiet bullish, it īpaši W modeļa dēļ, kur daļēja W jau ir pabeigta. Augšējā pusē Litecoin var atrast nākamo pretestību 85 USD diapazonā, savukārt vērojams 85 USD krustojums Litecoin cenas varētu novest līdz 145 USD. Zemāk, visticamāk, 85 USD darbosies kā atbalsta līmenis.. 

LTC / USD sānu modelis – tirgotāji skatās uz izlaušanos 

Mēneša diagrammā MACD norāda uz neitrālu aizspriedumu starp tirgotājiem – patiesībā tam ir neizlēmība, jo tirgotāji gaida strauju vai lācīgu izlaušanos LTC / USD. Rūpīgāk aplūkojot ikmēneša diagrammu, šķiet, ka pāris izcelsies augstākajā pusē. Pēc gada prognozes mērķa sasniegšanas 145 ASV dolāru līmenī cenas var atkal samazināties līdz 85 ASV dolāriem, lai sasniegtu 61,8% Fibonacci retracement, līdz 85 ASV dolāriem. Tas ir tas pats līmenis, kuram iepriekš vajadzētu būt pagarinātam pretestībai pret Litecoin, bet vēlāk, pēc izrāviena, šis līmenis, iespējams, darbosies kā atbalsts. 

LTC / USD Fibonači atkārtošana 

Runājot par Litecoin cenu prognozi līdz 2023. gadam, mēs varam sagaidīt, ka Litecoin cenas turpinās paaugstināties līdz 145 USD, kur vērojams krustojums 145 USD apmērā varētu novest LTC / USD pāri vēl uz augšu, līdz 221 USD, kas ir līmenis, kuru paaugstina augstais 2018. gada 1. marts. Tur, iespējams, LTC / USD pabeigs ABCD un W modeļus. Daži no slavenajiem speciālistiem kriptogrāfiskajā telpā ir iemetuši daudz aizraujošu aspektu. Katrai komandai, šķiet, ir nopietni argumenti, tāpēc ir vēl aizraujošāk vērot, kas tuvākajā laikā notiks 2020. gada beigās. Tie, kas redz bullish notikumu, šobrīd spēlē virves vilkšanu ar tiem, kas paredz lācīgu attīstību. Sagatavosimies gada otrajai pusei, uzmanīgāk sekojot līdzi tirgus fundamentālajai pusei, lai atspoguļotu jebkādas izmaiņas Litecoin noskaņojumos. Veiksmi! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me