Cardano (ADA) cenu prognoze 2021. gadam: pārspriegums šoreiz izskatās ilgtspējīgs

Cardano – prognožu kopsavilkums

ADA prognoze: H1 2021. gads

Cena: 1,50 USD – 1,80 USD

Cenu virzītāji: tehniskie rādītāji, kriptogrāfijas tirgus noskaņojums, Voltaire attīstība.

ADA prognoze: 1 gads

Cena: 2–3 USD

Cenu virzītāji: Voltaire izlaišana, ERC20 Token Converter, tehniskās diagrammas

ADA prognoze: 3 gadi

Cena: 10–15 USD

Cenu virzītāji: Cardano attīstās, kriptogrāfijas tirgus noskaņojums, starptautiskie tiesību akti

 

ADA, kas ir Cardcha blokķēdes dzimtā valūta, ir kļuvusi par vienu no lielākajām kriptovalūtām tirgus kapitalizācijas ziņā pēc nesenā straujā pieauguma. Kopš 2020. gada novembra šī digitālā valūta ir palielinājusies par vairāk nekā 1300%, savukārt 85% no peļņas ir gūti tikai februārī, un šķiet, ka tā drīz neapstājas. Cardano turpina veikt jaunus augstākos līmeņus, pārejot uz USD 1,55, savukārt pārējais kriptonauda tirgus atrodas dziļas korekcijas vidū, kas, starp citu, bija jau sen nokavēts.

Cardano tika izlaists 2017. gadā, un sākotnēji tā tirdzniecība bija diezgan zema – aptuveni 0,05 USD centi – līdz tā gada novembra sākumam, kad kriptovalūtu “Zelta drudzis” lika tām pieaugt. Digitālās valūtas, kuru cena bija ļoti zema, piemēram, ADA, absolūti pieauga, un ADA / USD pieauga līdz 1,40, kā parādīts manā kriptogrāfijas brokerī. Bet tad pārspriegums beidzās, un Cardano nonāca atpakaļ tur, kur sākās ar 0,001. Tas palika šajā diapazonā līdz 2020. gada novembrim, kad sākās bullish solis, un šobrīd tas virzās uz 2018. gada janvāra augstāko līmeni, ko tas drīz veiks, kā norāda cenu darbība.    

 

Pašreizējais ADA Cena: $

Nesenās Cardano ADA cenas izmaiņas

Periods Mainīt ($) Mainīt%
1 mēnesis +0,16 +17,6%
3 mēneši +0,90 +530%
6 mēneši +0,97 +645%
1 gads +1.05 +790%
Kopš 2017. gada  +0,60 +130%

Faktori, kas ietekmē Cardano ADA / USD

 Kardano (ADA) ietekmē kriptogrāfijas tirgus, tāpat kā visu pārējo digitālo valūtu, noskaņojums, kas 2020. gada beigās un 2021. gada sākumā tos paturēja ļoti spēcīgi. Lielāko investoru un uzņēmēju, piemēram, Elona, ​​komentāri par digitālajām valūtām Muskus veicina noskaņojumu šajā tirgū. Lai gan ADA ir ignorējusi kriptogrāfijas tirgus noskaņojumu februāra pēdējā nedēļā, jo tā turpina soļot augstāk, bet pārējais tirgus ir atkāpies zemāk. Viens no iemesliem tam ir jaunie Cardano jauninājumi, piemēram, Mary Hard dakša, kas tikko sāka darboties 1. martā. Viņi ir piesaistījuši uzmanību un līdzekļus, kas turpina paaugstināt ADA / USD. 

Cardano Live Chart

Cardano ADA cenu prognoze nākamajiem 5 gadiem

Cardano bloku ķēdes tīklu dibināja vadošā zinātnieku un inženieru komanda, kas to izceļ no pūļa, jo tas vada kriptogrāfijas tirgu jauno attīstības ziņā. Tas ir viens no iemesliem nepārtrauktajam straujajam impulsam, kamēr citi kriptokrāti ir atkāpušies zemāk. Pēc tirgus kapitalizācijas tā tagad ir kļuvusi par trešo lielāko kriptovalūtu, pārsniedzot 38 miljardus USD, sekojot [[Bitcoin]] un [[Ethereum]]. Šī kriptonauda ir balstīta uz salīdzinošās pārskatīšanas pētījumiem, kas mēģina to tuvināt sabiedrībai, padarot to pielāgojamāku. Tā rezultātā tajā pastāvīgi notiek nelielas izmaiņas. Tātad kriptogrāfijas tirgus februāra beigās ir atkāpies zemāk, bet ADA turēja lielāko daļu peļņas.

“Mary” cietā dakša palaišana

ADA monēta darbojas uz Cardano blokķēdes. Tas beidzot 1. martā uzsāka “Mary” cietās dakšas jaunināšanu, kas nozīmē, ka tā ar savu cieto dakšiņu kļūst par vairāku aktīvu ķēdi. Cietā dakša ļaus lietotājiem izveidot jaunus marķierus, kas darbojas Cardano blokķēdē kā vietējā platforma šiem žetoniem, tāpat kā ADA. Jaunu monētu / žetonu iespējošana bija viens no pirmajiem lielajiem lietošanas gadījumiem, kas aizķērās Ethereum, ļaujot plosīties 2017. gada sākotnējā monētu piedāvājuma (ICO) daudzu miljardu dolāru vērtībā. Ethereum līdzdibinātājs Čārlzs Hoskinsons sacīja: “mezglu operatoriem pārejai jābūt diezgan vienkāršai. Viņiem vienkārši jāatjaunina sava programmatūra, un visam vajadzētu darboties labi. “Mēs to pārbaudījām gandrīz mēnesi, un tests izskatās labi. Maiņas ir laimīgas ”. Marija beidzot tagad ievieš Cardano viedos līgumus, kas ir liels solis.

Vairāk Cardano izstrādājumu

Cardano ir uz blockchain balstīta platforma, kurai nav nepieciešams maku, kas konkurē ar citām līdzīgām platformām, piemēram, Ethereum un EOS, bet Cardano Foundation izpilddirektors Frederiks Gregaards nesen izteica šādu paziņojumu:

“Es domāju, ka lielākie konkurenti patiešām ir lielākie tehnoloģiju uzņēmumi, kas darbojas šodien, lielās tehnoloģiju platformas, piemēram, Google, Amazon, Tencent, Alibaba, šāda veida spēlētāji.”

Viņa mērķis ir apvienot visas šāda veida valūtas, lai klientiem piedāvātu pilnu pakalpojumu klāstu, nevis lai viņi sacenstos savā starpā un nokavētu lielo uzņēmumu laivu. Čārlzs Hoskinsons arī minēja, ka viņu mērķis ir piesaistīt lielos uzņēmumus viņu blokķēdei.

Nesen Cardano dibinātājs Čārlzs Hoskinsons piebilda, ka Cardano ir piedalījies sarunās ar potenciālajiem partneriem un daudziem nozīmīgiem nozares uzņēmumiem, piemēram, Prime Trust, Celsius, Fireblocks utt..

Cardano komanda strādā pie vairākiem notikumiem visās jomās, no kurām viena ir Volatire. Voltera mērķis, kas saistīts ar blokķēdes pārvaldības jomu, ir attīstīt Cardano par izcilu inovāciju pārvaldības platformu. Cardano atbrīvos arī Goguen – sākotnējā metadatu darījumu iezīme jau ir izlaista. Nākamais pārejas posms no viena aktīva sistēmas uz vairāku aktīvu sistēmu notiks nākamā gada sākumā, ļaujot lietotājiem izveidot savus marķierus. Bez tam komanda izstrādā arī ERC20 Token Converter funkciju, kas atvieglos migrāciju no Ethereum uz Cardano. Voltaire nodrošināja atbildību par Cardano finansējumu. Ar Voltaire, blockchain pārvaldības laikmets, Cardano galu galā pārtaps par vienu no labākajām inovāciju pārvaldības platformām tirgū, jo tūkstošiem cilvēku piedalīsies blockchain atbildības procesā.

Noskaņojums Cardano novirzīšanai no kriptogrāfijas tirgus

Kardāno noskaņojums agrāk bija diezgan līdzīgs noskaņojumam kriptogrāfijas tirgū. Bet februāra pēdējā nedēļā tie, šķiet, diezgan ātri atšķiras. Kriptogrāfijas tirgū pēdējo mēnešu laikā ir bijusi viena no visvairāk lāča nedēļām, savukārt Cardano turpina pieaugt augstāk. Kriptogrāfijas traku laikā 2017. gada beigās, kas noveda pie ADA / USD pieauguma līdz 1.40 un 2018. gada sākumam, kad Cardano sabruka, noskaņojums atbilda plašākam kriptogrāfijas tirgum. Turpmākos divus gadus šis jaunais tirgus tirgojās uz sāniem, konsolidējoties netālu no apakšas, tāpat arī Cardano.

Galvenie kriptokrāti sāka strauji augt novembrī, kamēr ADA / USD guva tikai nelielu peļņu. Cardano sāka panākt noskaņojumu kriptogrāfijas tirgū janvārī un februārī, kad strauji atkal atsākās. Bet februāra pēdējā nedēļā Cardano un pārējais tirgus, šķiet, atšķiras. Lai gan lielākajā daļā digitālo valūtu mēs esam redzējuši dziļu atkāpšanos, Cardano turpina pieaugt, izvirzot jaunus augstākos līmeņus, kad tas pārcēlās uz 1,55. Viens no galvenajiem pozitīvā noskaņojuma iemesliem Cardano ir jaunais EDO jauninājums, kā mēs iepriekš paskaidrojām. Tas attiecas uz labu Cardano, jo, kad noskaņojums atkal kļūs lecīgs, šī kriptonauda gūs vēl lielāku labumu.  

Cardano ADA tehniskā analīze – vai 20 SMA drīzumā panāks? 

ADA / USD sāka dzīvi diezgan zemu un dažus mēnešus, līdz 2017. gada novembrim, tirgojās tuvu USD 0.10, kad pieprasījums pēc kriptovalūtām izraisīja Bitcoin šaušanu līdz 20 000 USD, savukārt ADA pieauga līdz 1,40. Cena sāka kristies 2018. gada janvārī, jo zelta drudzis pēc kriptogrāfijas beigām beidzās, un līdz tā gada beigām šī kriptonauda bija zaudējusi visus ieguvumus. Atbalsta zona izveidojās ap 0.02 apakšā, savukārt slīdošie vidējie rādītāji nodrošināja pretestību augšpusē, līdz jūlijam, kad pircēji cenu paaugstināja līdz 0.1550, jo pieprasījums pēc kriptovalūtām atgriezās. Cena galu galā atgriezās, tomēr ADA neatdeva gandrīz visus savus ieguvumus, tāpat kā dažus citus kriptogrāfijas. Tā vietā atdošana uz leju apstājās pie 50 SMA (dzeltena), kas, šķiet, no pretestības ir pārvērtusies par atbalstu. Lai gan tagad pēc straujā pieauguma būs vajadzīgs zināms laiks, lai mainīgie vidējie sasniegtu cenu, it īpaši pēc pagājušās nedēļas straujā pieauguma, kura cena sasniedza 1,55 USD.  

 

ADA / USD šoreiz veica jaunus augstākos līmeņus 

Mēneša diagrammā attēls ir vēl vienkāršāks. Šajā attēlā redzams liels U ar lielu strauju pieaugumu 2017. gada beigās un vēl notiekošo otro pieaugumu. Šajā laika posmā 20 SMA (pelēks) pārvērtās par atbalstu 2020. gada beigās, un cena stipri atleca no šī mainīgā vidējā līmeņa. Ir mazliet pāragri pateikt, vai Cardano atkārtos iepriekšējo scenāriju, taču, ņemot vērā, ka tas saglabā peļņu, kamēr citi kriptotipi ir atdevuši 20–25%, es domāju, ka Cardano mēs redzēsim jaunus sasniegumus.

Būs vajadzīgs laiks, lai mainīgie vidējie rādītāji tagad sasniegtu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me