Binance Coin (BNB) cenu prognoze 2021. gadam: vai BNB / USD turpinās pieaugt arī 2021. gadā? Galvenie faktori izskaidroti!

Binance cena februāra vidū bija absolūti strauja, jo tā pieauga no aptuveni 50 līdz 370 ASV dolāriem. Tas atdeva pusi no peļņas februāra pēdējā nedēļā, taču šķiet, ka tas atkal sāk vērsties lēcienā. Binance monēta BNB bija pirmais, kurš signalizēja par kriptovalūtas ralliju pagājušā gada septembrī, kad tas pieauga no aptuveni USD 18 līdz USD 33, un šobrīd tas ir visvairāk, cenā trīskāršojoties kopš decembra vidus. Janvāra atkāpšanās bija vāja un īslaicīga, savukārt februāra pirmās divas nedēļas līdz šim bija ārkārtas, un Binance vērtība gandrīz dubultojās, palielinoties no apmēram 40 USD līdz nedaudz zem 100 USD un pēc tam turpinot virs 145 USD, savukārt bullish impulss kļūst tikai stiprāks. Tas notiek produktu izstrādes diska vidū, kurā Binance izlaiž vairākus jaunus kriptonauda produktus.

Binance ir digitāls aktīvs, kuru uzsāka Binance birža. Lietotāji var samaksāt Binance maksu BNB, un viņi pretī saņem atlaides. Šīs atlaides ir spēkā četrus gadus, un to vērtība katru gadu samazinās uz pusi: 50% pirmajā gadā, 25% otrajā, 12,5% trešajā un 6,25% ceturtajā. Binance Coin primārais mērķis ir maksu samaksa, lai gan to var iztērēt arī dažādos tiešsaistes un fiziskos veikalos visā pasaulē. Bez tam var arī ieguldīt BNB in Initial Coin Offerings (ICO), kas tika dibināti Binance’s Launchpad programmas ietvaros.

Līdz šim pasaules 10. lielākās kriptovalūtas Binance Coin (BNB) tirgus kapitalizācija ir 4 378 824 720 USD. Binance Coin (BNB) sākotnēji tika izveidota Ethereum tīklā 2017. gada jūlijā, padarot to par 3. paaudzes kriptonauda un ERC-20 marķieri.. 

Binance Monētu izveidoja populārā Ķīnas kriptovalūtas birža Binance. “Binārā” un “finansu” portfelis Binance parasti 24 stundu laikā tirgo aptuveni 5 184 160 910 USD, un tā ir pasaulē lielākā šifrēšanas birža. Tās panākumus varētu attiecināt uz iekšējo saskaņošanas dzinēju, kas atbilst lietotājiem, kuri vēlas pirkt un pārdot to pašu aktīvu. Tādā veidā Binance, visticamāk, pāriet no spēka, bet kā ir ar Binance Coin?

Nesenās izmaiņas BNB / USD cenā 

Periods Mainīt ($) Mainīt%
30 dienas +9,48 USD +21,39%
6 mēneši +21,18 ASV dolāri +91,55%
1 gads +25,07 USD +130,23%

 

 

BNB / USD – Prognozes kopsavilkums

Binance prognoze: 2021. gada 1. ceturksnis

Cena: 350 USD – 400 USD

Cenu virzītāji: Double Top Breakout, Bullish MACD, 10 & 20 EMA atbalsts

Binance prognoze: 2021. gada 2. ceturksnis

Cena: 500 – 600 ASV dolāri

Cenu virzītāji: Lāču korekcija, Fibonacci aizvietošana, Peļņas ņemšana.

Binance prognoze: 1 gads

Cena: 1000 USD

Cenu virzītāji: 50 EMA atbalsts, ABCD Pattern pabeigšana

 

BNB / USD – faktori, kas ietekmē Binance Monētas cenu:

Šie faktori, kas ietekmē Binance Coin cenu, palīdzēs jums izprast tirgu un prognozēt izaugsmes vai lejupslīdes periodus, pamatojoties uz pašreizējiem notikumiem. Prognozes parasti balstās uz tehniskās analīzes principiem. Neskatoties uz to, mums visiem ir jāsaprot dažādi faktori, kas var ietekmēt konkrēta aktīva cenu, kas savukārt ļauj mums pieņemt saprātīgus lēmumus par ieguldījumiem, pamatojoties uz mainīgiem notikumiem.

Daudzas kriptovalūtas pašlaik nav pakļautas valdību un centrālo banku kontrolei. Tomēr, ja nākamajos gados notiks kādas izmaiņas, tas varētu ietekmēt Binance Coin vērtību. Apskatīsim trīs vissvarīgākos faktorus, kas var ietekmēt Binance Monētas cenu:

Piedāvājums un pieprasījums:

Attiecību starp piedāvājumu un pieprasījumu varētu uzskatīt par visu aptverošu faktoru, kas vienmēr ietekmēs Binance Coin cenu. Ir arī vērts atzīmēt, ka pašas piedāvājuma un pieprasījuma attiecības ir atkarīgas no daudziem dažādiem faktoriem. Vienkārši sakot, aktīva cena samazināsies, ja piedāvājums pārsniedz pieprasījumu, un savukārt tas palielināsies, ja pieprasījums būs lielāks par piedāvājumu. 

Binance monētas piegāde:

Binance samazina monētas uz pusi, un šis notikums notiek aptuveni reizi gadā. Tas samazina atlīdzību par jaunu bloku ieguvi uz pusi. Tāpat kā Bitcoin, arī Binance Monētu maksimālais kopējais daudzums ir pieejams. Kad tas pirmo reizi tika palaists tirgū, kopējais piedāvājums bija aptuveni 200 miljoni; tomēr Binance birža laika gaitā tīši iznīcina Binance Coin žetonus.

 Parasti tas tiek darīts, lai kontrolētu kriptovalūtas piegādi, kas palīdz Binance monētu cenām noturēties stingri. Vienkārši sakot, Binance var pārvaldīt attiecības starp piedāvājumu un pieprasījumu, samazinot kopējo piedāvājumu, kas pozitīvi ietekmē Binance Coin cenu. 

SIO panākumi:

Vēl viens nozīmīgs faktors, kas var ietekmēt Binance Coin cenas, ir ICO panākumi, kas piedalās Binance’s Launchpad shēmā. Ja Binance atbalsta jaunu populāru kriptovalūtu sērijas palaišanu, tas nozīmē, ka Binance Coin lietotājiem ir vairāk iespēju tirgot savus žetonus. Tas savukārt pamato pieprasījumu pēc Binance Coin, jo tas rada vairāk iemeslu tirdzniecībai Binance platformā un tāpēc pieder BNB. 

ASV dolārs & Binance monēta:

Binance Coin dominējošais pieaugums varētu būt saistīts arī ar vājāku ASV dolāru, ko izraisīja progress, lai panāktu vienošanos par nākamo ASV fiskālo stimulu kārtu, kas ir mazinājis pieprasījumu pēc drošiem patvērumiem, piemēram, ASV dolāram, un veicināja ieguvumus. Binance monētā.

Kāpēc pirkt Binance monētu? BNB īpašības:

Parunāsim par dažiem lieliskiem Binance (BNB) monētu iegādes iemesliem.

Pieejamība – Salīdzinājumā ar citām monētām, piemēram, Bitcoin, BNB ir labvēlīga pirkšanas ziņā, jo tā ir diezgan pieejama. Binance platformā varat viegli tirgot BNB monētas.

Piedāvājums un pieprasījums – Piedāvājums un pieprasījums nosaka valūtas vērtības pieaugumu digitālajā apmaiņā. Bitcoin vērtība pieauga, pateicoties tā 21 miljona piegādes vāciņam. Tikmēr tirgū ir jau 99 miljoni BNB monētu, un, tā kā slava izplatās, piedāvājums samazināsies, kas savukārt pozitīvi ietekmē cenas.

 Kopienas uzticēšanās – Binance Coin tiek uzskatīta par vienu no uzticamākajām monētām tirgū, pateicoties ērtajai darbībai un augstajam izņemšanas limitam 30 000 USD. Investori gūst lielāku uzticību BNB, pateicoties zemam drošības jautājumu līmenim. 

 Izaugsme – Tā kā Binance platforma ar laiku pieaug, BNB valūta aug tādā pašā tempā. Infrastruktūra ir tikpat spēcīga kā Bitcoin protokols.

Tehniskā analīze – vai mēs varam sagaidīt bullish tendences turpināšanos – BNB / USD? 

Tirgus tehniskajā pusē Binance tirgo ar spēcīgu bullish aizspriedumiem, pakāpjoties līdz $ 92.55. Nedēļas laika grafikā Binance ir pārkāpis dubultās augšējās pretestības līmeni 33,66 USD, un tas ir arī pāri nākamajam 47 USD pretestības apgabalam. Lokveida svecīšu aizvēršana nedēļas laika grafikā norāda uz lielām izredzēm turpināt pirkšanu Binance. 

Aplūkojot Binance ilgtermiņa prognozi, kripto pāris liecina par spēcīgu bullish aizspriedumu. Augšējā pusē Binance var atrast savu nākamo pretestību ap $ 103 un 125.100, ko pagarina ikmēneša pagrieziena punkta pretestības līmeņi. 

BNB / USD bullish engulfing, RSI un MACD – visi iesaka pirkt

Dienas diagrammā 10 & 20 periodi Eksponenciālie slīdošie vidējie rādītāji arī atbalsta spēcīgu bullish tendenciozitāti, bet tajā pašā laikā tas arī norāda uz nopietnām lāču korekcijas iespējām, jo ​​vērtība paliek līmenī, kas ir tālu no pašreizējās BNB $ 94 tirgus cenas.

Apakšējā pusē BNB / USD var atrast atbalstu $ 88.10 un 79.44 līmenī, kas ir pagarināts par 23.60% un 38.20% Fibonacci retracement līmeņiem. MACD uzrāda bullish crossover, un tā ir sākusi slēgt histogrammas virs 0, atbalstot bullish aizspriedumus tirgotāju vidū. Mēs varam sagaidīt nelielu korekciju BNB līdz 79,44 dolāriem, tiklīdz pāris būs ārkārtīgi pārpirkts un buļļi, šķiet, ir izsmelti. Šis atjauninājums pārbaudīja daudzas elpu aizraujošas projekcijas un idejas, ko veica daži vadošie speciālisti kriptogrāfijas telpā. Katram no viņiem ir lielisks arguments, padarot jo interesantāku novērot to, kas notiks 2021. gada sākumā. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me