Bitcoin Cash (BCH) cenu prognoze: prognozēta 2019. un 2020. līdz 2024. gada analīze

Bitcoin Cash un pārējām galvenajām kriptovalūtām ir bijis radioaktīvs 2019. Kaut arī atveseļošanās no aprīļa līdz jūnija beigām bija ārkārtēja, pēdējos pāris mēnešos nācās tikt galā ar paaugstinātu svārstīgumu. Citiem vārdiem sakot, tas ir bijis brauciens ar kalniņiem.

Investīcijas kriptovalūtās joprojām ir sarežģīta ideja, kuru saprot nedaudz cilvēku visā pasaulē. Pareizas informācijas un norādījumu trūkums ieguldītājiem apgrūtina iesaistīšanos tirgū, nezaudējot naudu kopumā vai paliekot tajā pašā sūdīgajā stāvoklī ilgāk, nekā paredzēts.

CoinMarketCap ir uzskaitīti simtiem kriptovalūtu, tomēr ne visas šīs monētas un žetoni ir galvenie ieguldījumi. Šī iemesla dēļ šis raksts iegremdēsies Bitcoin Cash sīkumā un demistificē tā izaugsmes spēku, un, protams, kas to kavē.

darbina Coinlib

Kas ir Bitcoin Cash?

BCH ātri faktiAttēla avots: Finder.com

Bitcoin Cash ir vienādranga elektroniskā skaidra nauda, ​​kas “ļauj jaunajām ekonomikām ar maziem mikrouzņēmumiem, lieliem biznesa darījumiem un bez atļaujas tērēt”.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šī piecu galveno kriptonauda ir cieta Bitcoin (BTC) dakša. Bitcoin Cash dzimis 2017. gada 1. augustā pēc stingras Bitcoin kodēšanas. Citiem vārdiem sakot, cietā dakša ir process, kā iegūt jaunu monētu no oriģinālās blokķēdes, šajā gadījumā – Bitcoin Cash. Neskatoties uz to, jaunajā blokķēdē vienmēr ir modifikācijas, kas padara to atšķirīgu no vecāku blokķēdes.

BCH izveide bija nepieciešama, lai pārvarētu pāris izaicinājumus Bitcoin ietvaros. Pirmais ir mērogojamība; darījumu skaita pieaugums vienā blokā. Otrkārt, lai samazinātu darījumu izmaksas. Piemēram, Bitcoin prasa vidēju maksu 1,31 USD, lai apstrādātu darījumu, savukārt Bitcoin Cash prasa tikai aptuveni 0,125 USD.

Bitcoin Cash (BCH) un Bitcoin SV (BSV)

Sākotnējā Bitcoin Cash blokķēde (Bitcoin (BTC) blokķēdes dakša) tika sadalīta 2018. gada novembrī. Tas izraisīja jaunas kriptonauda izveidi; Bitcoin Satoshi Vision vai Bitcoin SV (BSV). Sadalījums notika pēc nesaskaņām sabiedrībā par plānoto Bitcoin Cash tīkla jaunināšanu, kas apzīmēta kā Canonical Transaction Ordering (CTOR) un OP_CHECKDATASIG.

Daļa kopienas, kuru vadīja pretrunīgi vērtētais Kreigs Raits un Kalvins Ajērs, kategoriski iebilda pret atjauninājumiem, jo ​​tie bija pretrunā ar Bitcoin sākotnējo redzējumu. Viņu centieni noveda pie tīkla sadalīšanas ar jaunu monētu – Bitcoin SV – ar 128 MB bloka lielumu.

Vairākus mēnešus pēc dramatiskā sadalīšanās Bitcoin SV tirgo 132,17 USD. Tā tirgus kapitalizācija ir USD 2,3 miljardi, un tā ieņem devīto pozīciju tirgū.

Bitcoin Cash ceļvedis

Bitcoin ir uzdevums kļūt par izmantojamu kriptovalūtu visā pasaulē. Ceļveža galvenais mērķis ir “ļaut Bitcoin Cash mērogot no ~ 100 Tx / s līdz vairāk nekā 5 000 000 Tx / s”. Izstrādātāji arī strādā, lai panāktu tūlītējus un uzticamus darījumus, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi. Turklāt plašs protokols padara uzlabojumus nākotnē mazāk traucējošus un veido spēcīgu pamatu uzņēmumiem, uz kuriem balstīties.

BCH ceļvedisBitcoin Cash ceļvedis. | Attēla avots: BCH org

Bitcoin Cash Price Prognoze 2019. un 2020. gadā

Bitcoin Cash ballistiskais rādītājs 2017. gadā bija no sākotnējās cenas USD 310 1. augustā līdz augstākajam līmenim aptuveni USD 3656 apmērā 2017. gada 20. decembrī. Nepilnu sešu mēnešu laikā Bitcoin Cash investori pieauga par vairāk nekā 1000%.

Bitcoin Cash cenu diagrammaBitcoin Cash ilgtermiņa veiktspējas diagramma CoinMarketCap

Tomēr sniegums 2018. gadā nebija tik rožains. 2018. gada novembra cietā dakša dēļ visā pasaulē bija milzīgs paralizējošs kritums, un Bitcoin Cash sasniedza zemu aptuveni 75 USD.

Kriptogrāfijas tirgus ir ļoti svārstīgs, izmaiņas notiek negaidīti. Tomēr mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai iegūtu precīzu prognozi. Tomēr šīs prognozes nevajadzētu izmantot kā ieguldījumu konsultācijas. Ieteicams meklēt finanšu eksperta pakalpojumus.

Bitcoin Cash cena pašlaik cenšas noturēt virs 300 USD. Tomēr, pieaugot tīkla ieviešanai un attīstībai, BCH ir milzīgs potenciāls koriģēt augstākos līmeņos līdz 2019. gada beigām. Ir ļoti iespējams, ka Bitcoin Cash gadu noslēdz virs 800 USD. Pašreizējie notikumi, kuru mērķis ir uzlabot tīkla stabilitāti un padarīt platformu biznesam draudzīgu, varētu dot monētai stimulu visā 2020. gadā, paredzot, ka gada beigas būs no 800 līdz 1200 USD.

Jūs varētu vēlēties apskatīt arī: Bitcoin cenu prognoze 2019. gadam un vēlāk

Eksperti uzņemas Bitcoin Cash Price Prognozi

Mēs esam apkopojuši prognozes no vairākiem nozīmīgiem nozares rādītājiem, ieskaitot citu publikāciju prognozes.

Rodžers Ver

Viņš ir visu laiku Bitcoin Cash atbalstītājs, ko bieži dēvē par Bitcoin Jesus. Lai gan šī nav tieša Bitcoin Cash cenu prognoze, viņa uzskati par kriptogrāfijas nākotni ir pozitīvi. Intervijā ne tik sen Ver teica: “Es esmu ļoti vērīgs pret Bitcoin Cash, tāpat kā es biju tad, kad es pats biju pirmais Bitcoin ieguldītājs 2011. gadā.” Viņš prognozēja, ka līdz 2019. gada beigām Bitcoin Cash tirgos vērtību, kas divas reizes pārsniedz pašreizējo tirgus vērtību. Viņš joprojām pozitīvi vērtē Bitcoin Cash, jo to ir viegli iztērēt un uzglabāt kā parasto skaidru naudu.

Rodžers Vers uzņemas BCH

Finder.com

Šī ir vietne, kas regulāri dalās ar kriptovalūtas prognozēm. Finder.com savā jaunākajā Bitcoin Cash prognozē saka, ka projekts saskarsies ar spēcīgu citu monētu, piemēram, Bitcoin, Litecoin un Dash, konkurenci. Publikācija piebilst, ka “Bitcoin Cash ir ļoti interesants projekts, un, tā kā viena no pasaules digitālās valūtām ar visaugstāko tirgus cenu, nepārprotami tāda, kuru daudzi kriptogrāfijas entuziasti ar interesi vēro. Ja tas var panākt plašu ieviešanu ne tikai kriptonauda kopienā, bet arī sabiedrībā, var būt izaugsmes potenciāls, un tas piedāvā dažus galvenos atšķirības punktus salīdzinājumā ar bitcoin. ”

Maka ieguldītājs

Wallet Investors prognoze par Bitcoin Cash cenu ir lācīga. Viņi prognozē kritumu par -47,724% no pašreizējās tirgus vērtības līdz aptuveni 149 USD. Zemāk ir Bitcoin Cash diagrammas tendences:

BCH īstermiņa diagrammaBCH / USD prognožu diagramma Maka ieguldītājs BCH prognožu diagrammaBCH cenu ilgtermiņa prognožu diagramma Maka ieguldītājs

Monētu slēdzis

Vadošais kriptovalūtu apmaiņas apkopotājs, kas nodrošina vārteju vairāk nekā 300 monētām un 45 000 tirdzniecības pāriem, regulāri izlaiž arī kriptovalūtu cenu prognozes. Platforma uzskata, ka Bitcoin Cash nākamajos piecos gados būs stingra izstrādes fāze. CoinSwitch saka, ka BCH nākotne turpināsies tandēmā ar Bitcoin (BTC), jo abām monētām ir daudz kopīga. Kas attiecas uz prognozi, “2019. gadā galvenokārt būs saule. Tikai otrajā ceturksnī BCH varētu būt neliels pieaugums, pēc kura tas lēcīs pāri un sasniegs USD 2K līmeni. ”

Bitcoin Cash Beyond 2020

Bitcoin Cash veiktspēja nākamajos piecos gados būs atkarīga no attīstības tīklā, tehnoloģiju attīstības un vispārējās ieviešanas. Plāns padarīt Bitcoin Cash par viedu līgumu atbalstošu platformu, piemēram, Ethereum, varētu pavērt ceļu plašākai ieviešanai un izmantošanai uzņēmumos. Turklāt sagaidāmais Bitcoin rallijs pēc kalnrūpniecības atlīdzības samazināšanas uz pusi 2020. gada maijā, iespējams, virzīs BCH lielāku augstumu. Tāpēc līdz 2024. gadam ievērojami pieaugs Bitcoin Cash cenu līmenis, kas pārsniedz 5000 USD.

Bitcoin Cash kā ieguldījums

Kad mēs ņemam vērā šo rakstu, ir grūti ignorēt Bitcoin Cash. Kripta, kas ir Bitcoin dakša, nozīmē, ka tai ir stabilas tehnoloģijas un drošības funkcijas. Citiem vārdiem sakot, ir maz ticams, ka Bitcoin Cash sabruks un nākotnē tiks iznīcināts.

Platforma arī gatavojas jaunākiem notikumiem. Tās ceļvedis ir skaidrs attiecībā uz palielināmu mērogojamību un funkcijām uzņēmumos. Kā gudra līgumu platforma, Bitcoin Cash varēs tieši konkurēt ar Ethereum un citiem decentralizētu lietojumprogrammu (dApp) tīkliem.

Vai Bitcoin Cash ir labs ieguldījums?

Ņemot vērā iepriekš minēto, Bitcoin Cash ir labs ieguldījums. Īstermiņā varētu šķist lācīgs, bet ilgtermiņā BCH vērtība pieaugs. Kamēr Bitcoin turpina augt, ir sagaidāms pulsācijas efekts ar pārējiem kriptotajiem, it īpaši tiem, kas ir pirmajā desmitniekā.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Kāda ir pašreizējā Bitcoin Cash cena?

Kāda ir pašreizējā Bitcoin Cash cena?

Vai Bitcoin Cash atkal pieaugs?

Bitcoin Cash ir gatavs izaugsmei atlikušajos 2019. gada mēnešos. Tomēr investoriem būs jāpacieš tirgū šobrīd esošā lielā nepastāvība. Kriptogrāfija jau ir parādījusi spēju atgūt pat sasniegto līmeni virs 500 USD. Tāpēc 2019. gada beigās ir izaugsmes potenciāls, kur BCH varētu sasniegt līmeni aptuveni 800 USD.

Ja jūs pērkat BCH?

Pamatojoties uz iepriekšminētajām prognozēm, Bitcoin Cash iegāde ilgtermiņa turēšanai būtu izdevīga. Lai gan īstermiņa periods ir lācīgs, Bitcoin Cash galu galā uzņems impulsu. Viena skaidra norāde ir tā; BCH gadu noslēgs augstākā līmenī nekā pašreizējā tirgus vērtība.

Vai BCH izdzīvos?

Bitcoin Cash ir stabila tehnoloģija, un tā ir Bitcoin dakša (BTC), un tā iegūst daudz spēka no sākotnējā Bitcoin koda. Tas nozīmē, ka BCH pastāvēs ilgu laiku. Tās nākotne vienā vai otrā veidā ir saistīta ar Bitcoin nākotni.

Kas par BCH spekulācijām?

Kriptogrāfijas tirgus svārstības ir tieši saistītas ar tirgus spekulatīvo raksturu. Investori un tirgotāji derēja par cenu kāpumu un kritumu. Tāpēc spekulācijas arī turpmāk būs galvenais faktors Bitcoin Cash nākotnē. Tomēr ilgtermiņa izaugsme joprojām ir faktors, kad runa ir par ieguldījumiem Bitcoin Cash.

Atjauninājums: 2019. gada 5. septembris

  • Lielā pārdevēju koncentrācija par 300 ASV dolāriem ierobežo bullish avansu.
  • Elliot Wave Oscillator parāda virkni lāču sesiju, kas, iespējams, beigsies ar izlaušanos.

Atjauninājums: 2019. gada 26. septembris

Pēc postošā 10% krituma otrdien, Bitcoin atvēra Pandora lodziņu, paverot ceļu pārejai no bullish tendences uz bullish tendenci. Nākamais mērķis negatīvajā pusē ir 7200 USD. Dienas diagrammā redzami kritumi, kas zem 200 mainīgā vidējā līmeņa (MA) ir novērsti vai ir īslaicīgi. Šobrīd BTC Coinbase apmainās ar rokām ap USD 8400. Joprojām 8 000 ASV dolāru atbalsta aizstāvēšana ir 200 dienu MA.

No īstermiņa viedokļa Bitcoin ir lācīgs aizspriedums. Slīdošā vidējā konverģences atšķirība (MACD) parāda spēcīgu negatīvu ainu. Lielā atšķirība norāda uz lāču kontroli pār cenu. Gaišākā pusē ar samazinošu tilpumu kritumi, visticamāk, būs sekli.

Krītošā ķīļa modeļa veidošanās ir ilgtermiņa sudraba odere Bitcoin investoriem. Izlaušanās varētu aizņemt kādu laiku, bet tā pieeja varētu virzīt Bitcoin virs 10 000 USD un pat 11 000 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me