Kriptovalūtas maiņa

Kriptovalūtu tirgus uzplaukst, tāpat arī kriptovalūtu biržas. Lielākā daļa biržu veic svarīgu uzdevumu, pārveidojot fiat valūtas kriptovalūtās un otrādi, savukārt dažas no tām apstrādā tikai kriptovalūtas. Dažas biržas piedāvā kriptovalūtu tirdzniecību ar maržas kontiem, un tām ir uzlabotas tirdzniecības platformas, kas līdzīgas kriptovalūtu tirdzniecības platformām, ko piedāvā forex brokeri.

* Vai nezināt, kas ir kriptonauda? Iepazīstieties ar “Kas ir kriptonauda”.
Izmantojot maržas kontu, jūs varat tirgot kriptovalūtas ar pārnesumu (sviru).

FX līderi ar lepnumu iepazīstina ar objektīvu pārskatu par dažādām kriptovalūtu apmaiņām, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, tostarp klientu līdzekļu drošību, piedāvāto pakalpojumu un instrumentu dažādību un klientu apkalpošanu.

Daži jautājumi, kurus bieži uzdod potenciālie kriptovalūtu lietotāji un tirgotāji, ir šādi:

 • Kāda ir labākā kriptovalūtas apmaiņa, ko varu izmantot?
 • Kāda ir labākā digitālās valūtas maiņa?
 • Kāda ir labākā pieejamā kriptovalūtas apmaiņas platforma?
 • Kuru Bitcoin apmaiņu man vajadzētu izmantot?
 • Kur es varu atrast lielisku ethereum apmaiņu?
 • Kāda ir labākā bitcoin apmaiņas platforma, kas šobrīd pieejama?

Ja kādreiz esat domājis par dažiem no šiem punktiem, skatiet šo tabulu, kurā ir liela daļa informācijas, kas jums nepieciešama, lai izvēlētos labāko kriptogrāfijas valūtas maiņu:

Kriptogrāfijas valūtas maiņa Ieguvumi Kriptogrāfijas valūtas pieejamas Depozīta metodes Atveriet kriptogrāfijas kontuMonētu bāzes logotips

 • Droša kriptogrāfijas apmaiņa
 • Saprātīga maksa
 • Veiktās kriptovalūtas un noguldījumi ir apdrošināti
 • Iesācējiem draudzīgs
 • Tūlītēja pārsūtīšana starp lietotājiem
 • Pieejama maržas tirdzniecība

Bitcoin

Ēteris (Ethereum)

Litecoin (LTC) bankas pārskaitījumi

Kredītkartes / debetkartes

Bankas vadi

Sepa depozīti

KriptovalūtaAtveriet Coinbase Crypto

Konts tūlīt!Kraken logotips

 • Ļoti dažādas tirgojamas kriptovalūtas
 • Zema darījumu maksa
 • Pieejama maržas tirdzniecība
 • Tirgot dažādas kriptovalūtas / fiat valūtas un kriptogrāfijas / kriptogrāfijas pārus

Bitcoin

Ēteris (Ethereum)

Ethereum Classic (ETC)

Litecoin (LTC)

Domuzīme

Bitcoin nauda (BCH)

Dažādas citas kriptovalūtas Bankas pārskaitījumi

KriptovalūtaAtveriet Kraken Crypto

Konts tūlīt!CEXIO

 • Negatīva līdzsvara aizsardzība
 • Starpplatformu tirdzniecība: vietne, mobilā lietotne, REST API un FIX API
 • Ātra pasūtījuma izpilde
 • Zema izplatīšanās

Bitcoin

Ēteris (Ethereum)

Bitcoin nauda (BCH)

Domuzīme

Zcash (ZEC)

Bitcoin goldBank pārskaitījumi

Kredītkartes / debetkartes

KriptovalūtaAtveriet Cex.io kriptogrāfiju

Konts tūlīt!Poloniex logotips

 • Zema darījumu maksa
 • Plašs kriptovalūtu klāsts
 • Maržas tirdzniecība ir pieejama galvenajos kriptos un daudzos altkoīnos
 • Augsta likviditāte

Bitcoin

Bitcoin nauda (BCH)

Ēteris (Ethereum)

Domuzīme

Zcash (ZEC)

Plus daudzas citas kriptogrāfijas valūtasAtveriet Poloniex Crypto

Konts tūlīt!

Papildu informācija par kriptovalūtas apmaiņu

Monētu bāze

Coinbase ir stabila kriptovalūtas apmaiņa, kurai uzticas vairāk nekā 7 miljoni lietotāju. Coinbase lietotāju noguldītos līdzekļus un glabātās kriptovalūtas sedz Coinbase apdrošināšana, kas ir lielisks drošības ieguvums.

Coinbase klientiem tagad ir papildu ērtības saņemt atbalstu pa tālruni (papildus e-pasta atbalstam). Coinbase parasti piedāvā labu klientu apkalpošanu, neskatoties uz milzīgo jauno lietotāju skaitu.

Ļoti steidzoties iegūt kādu kriptovalūtu? Coinbase var būt labs risinājums jums.

Coinbase ir patiešām laba iespēja kriptogrāfijas iesācējiem, jo ​​tā ir viegli lietojama saskarne. Lai nopirktu kriptovalūtu ar fiat valūtu, arī Coinbase ir ātrāk nekā ar lielāko daļu citu kriptogrāfijas valūtas maiņu, jo darījumus var veikt, tiklīdz lietotāji ir pārbaudījuši savus kontus un kredītkartes datus.

* Vai ‘pirkt un turēt’ ir gudrs veids, kā tirgot kriptonauda?

SpectroCoin

SpectroCoin ir cienījama kriptovalūtas apmaiņa, kurā lietotāji var veikt depozītus daudzos un dažādos veidos, ieskaitot depozītu debetā un kredītkartē. Lieliska SpectroCoin iezīme ir viņu priekšapmaksas debetkarte, kas ir ērts veids, kā tērēt vai izņemt līdzekļus visā pasaulē..

Spectrocoin pieņem noguldījumus daudzās fiat valūtās un ir patiešām ērta kriptogrāfijas apmaiņa. SpectroCoin bezmaksas Bitcoin maks ir pieejams arī mobilajā versijā, kas vēl vairāk uzlabo tā lietotājam draudzīgo pazīmi.

Coinmama

Coinmama ir cienīgs konkurents kriptogrāfijas apmaiņas biznesā. Tas ļauj lietotājiem acumirklī likt rokas kriptonauda. Fiat valūtas maiņu pret kriptovalūtu var veikt, vienkārši aizpildot viņu maksājuma formu un veicot depozītu. Pēc šīm ātrajām darbībām jūs saņemsiet savu kriptogrāfiju savā makā, tiklīdz depozīts būs notīrīts.

Coinmama piedāvā bitcoīnu un ēterus, un tā ir viena no nedaudzajām kriptogrāfijas biržām, kas pieņem skaidras naudas iemaksas.

Krakena

Kraken izmanto visaptverošu pieeju drošībai. Krakenas drošības eksperti ir ieviesuši vairākus sarežģītus drošības pasākumus, lai novērstu naudas un informācijas zādzību.

Kas attiecas uz drošu monētu glabāšanu, lietotāju kontu drošību, sistēmas drošību, finansiālo drošību un atbilstību likumībai, Kraken ir īsts nozares līderis.

 • Lielākā daļa monētu tiek droši uzglabātas aukstos maciņos, pilnībā izolētas no jebkuras tiešsaistes sistēmas.
 • Vienīgās monētas, kas tiek glabātas karstajos makos (tiešsaistē), ir vajadzīgas operatīvās likviditātes uzturēšanai.
 • Visi kriptovalūtas maki ir šifrēti.
 • Kraken serveri tiek aizsargāti augstākā līmeņa profesionālā datu centrā ar video novērošanu, tīklenes skenēšanas sistēmu un bruņotiem aizsargiem.
 • Klientu naudas līdzekļi tiek droši glabāti atsevišķos bankas kontos.

Krakenas drošība ir diezgan iespaidīga – bruņoti sargi, tīklenes skenēšana utt.

Kraken ir izbaudījis arī milzīgu daudzumu jaunu lietotāju kontu, un tā ir spēcīga un dinamiska kriptovalūtas apmaiņa ar zemām nodevām un plašu piedāvāto kriptovalūtu klāstu..

Cex.io

Cex.io ir lieliska kriptovalūtas apmaiņa, kas pieņem vispopulārākās depozīta metodes, piemēram, Visa, Mastercard, bankas pārskaitījumus un kriptonauda.

Cex.io piedāvā savus pakalpojumus lielākajā daļā pasaules valstu. Tā komisijas maksa ir zema, un tirdzniecības platformas ir ļoti piemērotas institucionālai un algoritmiskai tirdzniecībai. Cex.io dziļā likviditāte apvienojumā ar izcilajām tirdzniecības platformām un rīkiem padara to par lielisku iespēju veidot tirgu, skalpēt, veikt augstas frekvences un liela apjoma tirdzniecību..

Maržas tirdzniecība ir pieejama arī vietnē Cex.io ar sviras koeficientu līdz 1: 3.

* Viena tirdzniecības pieeja ir izturējusi laika pārbaudi pat revolucionārajā kriptovalūtu tirgū. Mācies par cenu darbība kriptonauda tirdzniecība tagad!

Poloniex

Iespaidīgākā Poloniex iezīme, iespējams, ir liels skaits kriptovalūtu, kādas tai ir pieejamas – apmēram 100. Lielāko daļu šo kriptovalūtu var savienot pārī ar bitcoin, ēteris, Monero un piesiet.

*Kas ir Bitcoin valūta?

Poloniex tirdzniecības apjoms parasti ir visu kriptonauda biržu desmitniekā.

Poloniex tikai atvieglo kriptonauda-kriptovalūtas tirdzniecību, un depozīti un izņemšana jāveic ar kriptovalūtām.

Poloniex ļoti rūpējas, lai nodrošinātu savu klientu līdzekļus, no kuriem lielākā daļa tiek turēta aukstā gaisa telpā (bezsaistē).

Secinājums

Kriptovalūtu tirgū ieplūst arvien vairāk kapitāla, un daudzas kriptovalūtas strauji novērtē. Tajā pašā laikā arvien vairāk uzņēmumu un privātpersonu sāk veikt darījumus ar kriptovalūtām un tajā arī ieguldīt vai ar tām spekulēt.

Lai gan var šķist grūts iesaistīties kriptovalūtu tirgū, tas patiesībā ir patiešām vienkārši – atveriet kontu ar kriptovalūtas biržu, iemaksājiet līdzekļus un konvertējiet savu naudu vajadzīgajās kriptovalūtās vai tirgojiet dažādus kriptovalūtu pārus pēc savas izvēles. Nepalaidiet garām, iegūstiet savu kriptovalūtas tirgus daļu jau šodien!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me