Kas ir Bitcoin valūta?

Kas ir Bitcoin valūta? Daudziem cilvēkiem, kas pirmo reizi dzird par bitcoin, ir grūti saprast, kas tas patiesībā ir un kā tas darbojas kā valūta. Tas ir diezgan normāli, jo bitcoin ( BTC, XBT) vispār nav parasta valūta vai ieguldījumu instruments.

Būdams pirmais no daudzajām kriptovalūtām, bitcoīns ir piesaistījis miljardiem dolāru investīciju kapitālu no visas pasaules, un tā revolucionārā blokķēdes tehnoloģija dažādos veidos maina mūsdienu sabiedrības procesus..

Kāpēc bitcoin ir tik ārkārtīgi populārs? Ja meklējat bitcoīna ceļvedi vai visaptverošu skaidrojumu par bitcoin, šis raksts ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Kas ir Bitcoin 1. valūta (bitcoin attēls)

Šādi Bitcoin attēli tikai simbolizē reālo bitcoin valūtu, kas ir pilnīgi digitāla un neredzama.

Kas ir Bitcoin / Bitcoin paskaidrots

Bitcoin ir digitāla vai virtuāla valūta, kas tiek izveidota (iegūta), uzglabāta, tirgota un pārsūtīta elektroniski. Bitcoin ( BTC, XBT) neregulē neviena centrālā banka vai centrālā iestāde, un to var viegli pārsūtīt starp privātpersonām vai uzņēmumiem visā pasaulē.

Ar SHA-256 samazinošā piegādes algoritmu tiek ierobežots bitcoīna ieguves temps un arī tā maksimālais daudzums. Tas būtībā nozīmē, ka arvien grūtāk un grūtāk iegūt bitcoin. SHA-256 algoritms arī ierobežo iegūstamā bitcoīna daudzumu līdz 21 miljonam vienību.

Šis mehānisms ir pozitīvs attiecībā uz bitcoin cenu, jo tas novērš tirgus pārplūšanu ar bitcoīnu, kas būtu negatīvs attiecībā uz tā cenu.

Bitcoin ir kļuvis par spēcīgu finanšu instrumentu, ar kuru katru dienu tiek tirgoti un tiek spekulēti arvien vairāk.

Bitcoin vēsture

Kas izgudroja Bitcoin?

Daži inteliģenti matemātikas meistari ar pseidonīmu Satoshi Nakamoto 2009. gadā izgudroja jaudīgu vienaudžu naudas pārskaitīšanas sistēmu, kuras pamatā ir decentralizēta blokķēdes virsgrāmatas tehnoloģija.

* Blokķēdes virsgrāmata ir digitāla, decentralizēta virsgrāmata, kas tiek izplatīta starp daudziem mezgliem (datoriem), kur konkrēta darījuma ierakstu nevar mainīt ar atpakaļejošu spēku, nemainot nākamos blokus, kas ir saistīti ar bloku, kurā atrodas šī konkrētā darījuma ieraksts. Blokķēdē veiktās transakcijas un procedūras regulē noteikti noteikumi un iestatījumi, kurus normālos apstākļos nevar mainīt.

Šajā procesā šī persona izveidoja decentralizētu kriptonauda un gudru maksājumu sistēmu, kas ir kļuvusi daudz vairāk nekā tikai rīki vērtības pārsūtīšanai starp draugiem, ģimeni un citām pusēm. Gan bitcoin, gan pamatā esošā blokķēdes tehnoloģija ir piesaistījusi neticami lielu interesi un ieguldījumu kapitālu, kopš to izgudroja un ieviesa leģendārais Satoshi Nakamoto, kurš 2009. gada janvārī ieguva bitkoīnu ģenēzes bloku..

Kāpēc tika izgudrots Bitcoin?

Bitcoin tika izgudrots, lai nodrošinātu līdzekļus elektroniskai naudas pārskaitīšanai bez centrālās iestādes pārvaldības. Mērķis bija ļaut ātri un lēti veikt naudas vienādranga veikšanu ar uzticamu decentralizētu sistēmu, kas efektīvi novērš dubultu tēriņu.

* Divkārši izdevumi vienkārši nozīmē vienu un to pašu bitcoin (vai bitcoīna daudzumu) tērēt divreiz. Divkārši izdevumi var būt problēma ar digitālās skaidras naudas darījumiem, jo ​​katrai digitālās valūtas daļai ir digitāls fails, kuru var dublēt un izmantot vienas un tās pašas “monētas” iztērēšanai vairāk nekā vienu reizi, ja netiek veikti atbilstoši piesardzības pasākumi. Izmantojot tradicionālo papīra naudu, tā nav problēma. Piemēram, bērns, kurš konfekšu veikalā izsniedz 10 USD rēķinu par dažiem saldumiem, nekādā gadījumā nevar atkārtoti iztērēt to pašu 10 USD rēķinu, jo pēc darījuma apstiprināšanas rēķins vairs nav viņa īpašumā.

Bitcoin izmanto patiešām efektīvu apstiprināšanas mehānismu, kas reģistrē katru blokķēdē veikto darījumu un piešķir tam laika zīmogu. Tādā veidā katrs darījums, kas jebkad ir veikts bitcoin tīklā, tiek organizēts hronoloģiski, un katru bitcoin valūtas ‘vienību’ pavada digitālo parakstu žurnāls, izsekojot īpašumtiesību ceļam, pa kuru valūta ir pārskaitīta. Ja kāds mēģina vienlaikus iztērēt vienu un to pašu bitcoin divas reizes, tiks apstiprināts tikai viens darījums, bet otrs tiks noraidīts. Visi bitcoin darījumi tiek izsekoti publiskā, decentralizētā virsgrāmatā, kuru var pārbaudīt ikviens.

Bitcoin mehānika

Blockchain tehnoloģija / Decentralizēta Blockchain virsgrāmata

Visu bitcoin tīklu pārvalda sadalīta virsgrāmata, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai saglabātu darījumu ceļu uzskaiti un novērstu dubultu tēriņu. Virsgrāmatu uztur tūkstošiem mezglu vai datoru, kas apstrādā darījumus tīklā un saņem atlīdzību (bitkoinu un dažos gadījumos darījumu maksu) par apstrādes darbībām (pēc tam, kad virsgrāmatas informācija ir sakārtota un ievietota jaunos blokos ķēdē un ir atrasts derīgs hash). Šie mezgli veic to, ko parasti sauc par bitcoin ieguvi.

Bitcoin blockchain virsgrāmata vienkāršota:

 • Atcerieties, ka virsgrāmata ir kontu grāmata, reģistrs vai žurnāls.
 • Dažādie datori (mezgli) visā pasaulē vienlaikus piekļūst visai bitcoin grāmatai vai darījumu reģistram.
 • Virsgrāmata tiek pastāvīgi atjaunināta, kas nozīmē, ka katrs dators vienmēr ‘meklē’ visjaunāko versiju.
 • Kad darījums tiek uzsākts bitcoin tīklā, darbība tiek sadalīta starp visiem tīkla datoriem.
 • Datoriem, kas apstrādā darījumu, tas jāpārbauda, ​​ņemot vērā īpašos nosacījumus un noteikumus, kas noteikti bitkoina protokolā.
 • Kad darījums ir beidzot pārbaudīts, tas tiek iesaiņots datu blokā, kas sastāv no vairākiem bitcoin darījumiem.
 • Bloki ir kā ķēdes saites. Kad bloks ir pabeigts, tas tiek hronoloģiskā secībā pievienots esošajai blokķēdei.
 • Kad darījumi tiek apstiprināti un pievienoti blokķēdei, tos nevar atcelt. Blokus nevar noņemt vai nomainīt. Kad bloks ir pievienots blokķēdei, tas ir galīgs.

Ierobežots Bitcoin piedāvājums

Piegādes samazināšanās algoritms, kas regulē bitcoīnu ieguvi un citas darbības, ierobežo bitcoīna ieguves tempu. Tas arī ierobežo kopējo bitcoīna piegādi līdz 21 miljonam. Tiek lēsts, ka pēdējais bitcoin tiks iegūts tikai 2140. gadā. Ierobežotais bitcoīna daudzums palīdz uzturēt tā cenu un ir tieši pretējs tam, kā daudzos gadījumos darbojas fiat valūtu piedāvājums..

Bitcoin tirgus kapitalizcija un tirdzniecbas apjoms

Bitcoin tirgus ierobežojums pastāvīgi svārstās. Vienā posmā 2017. gada oktobrī tas bija vairāk nekā 95 000 000 000 USD.

Bitcoin ikdienas iespaidīgais tirdzniecības apjoms ir aptuveni 1,95 miljardi USD (2017. gada oktobris). Lai gan tas ir liels skaitlis kriptonauda, ​​tas ir ļoti mazs, salīdzinot ar EUR / USD ar savu masveida dienas apgrozījumu, kas pārsniedz 1,1 triljonu ASV dolāru.

Bitcoin pārskaitījumi / darījumi

Bitcoin var pārskaitīt no viena bitcoin maka uz otru ar minimālām darījumu maksām, ja tādas ir. Bitcoins var nosūtīt mazās porcijās, kas ir daudz mazākas nekā viena bitcoin. Minimālā darījuma summa atšķiras starp dažādiem bitcoin maciņiem un biržām. Izmantojot Bitcoin maks, jebkuram darījumam, kas lielāks par 0,000055 Bitcoin, nevajadzētu būt problēmai. Bitcoin biržās bieži ir augstākas minimālās Bitcoin darījumu summas nekā makos, taču joprojām ir iespējami samērā mazi darījumi.

Kā Bitcoin…

Kā nopirkt Bitcoin ar Fiat valūtām (dolāri, mārciņas, eiro utt.)

Lai samaksātu par kaut ko ar bitcoin ( BTC, XBT) vai, lai kādam nosūtītu bitcoīnu, jums acīmredzami ir nepieciešams kāds bitcoin. Lai saņemtu Bitcoin maksājumu / pārskaitījumu, jums ir jāiestata tikai Bitcoin maks un jānodrošina Bitcoin sūtītājam sava maka adrese. Puses, kurām jāfinansē savi bitcoin maks, var konvertēt fiat valūtas uz bitcoin dažādos veidos:

 1. Kriptovalūta / Bitcoin apmaiņa – Atveriet kontu ar uzticamu bitcoin vai kriptovalūtas maiņa un iemaksājiet naudu, izmantojot savu kredītkarti, debetkarti vai pārskaitījumu (elektroniskais naudas pārskaitījums). Pēc dolāru, eiro, mārciņu vai citas fiat valūtas iemaksas jūs to varat apmainīt pret bitcoin biržā. Kad jums ir bitcoin, varat to nosūtīt ikvienam, kurš jums norāda derīgu bitcoin adresi. Jūs varat saņemt arī Bitcoin maksājumus kontā, kas jums ir ar kriptogrāfijas valūtas maiņu. Dažas kriptovalūtu biržas piedāvā iespēju konvertēt bitcoin un noteiktas fiat valūtas uz citām kriptovalūtām, izņemot bitcoin.
 2. Bitcoin tirgus vietas – Bitcoin var iegūt, izmantojot skaidru naudu, kredītkartes, pārskaitījumus utt., Bitcoin tirgos atrodot personas, kuras vēlas pārdot bitcoīnu. Protams, ja bitcoin tiek pirkts ar skaidru naudu, pircējam ir jāatrod pārdevējs viņa tuvumā. Pircējam acīmredzami ir jābūt gatavam saņemt Bitcoin maku, lai pēc darījuma veikšanas saņemtu Bitcoin pārvedumu no pārdevēja.

Kas ir Bitcoin 2. valūta (bitcoin pasūtījums)

Bitcoin var iegādāties dažādos veidos ar fiat valūtām bitcoin tirgos, ieskaitot skaidras naudas un bankas pārskaitījumus.
 1. Bitcoin bankomāti – Bitcoin bankomāti parādās visā pasaulē. Lai nopirktu bitcoin ar skaidru naudu Bitcoin bankomātā, ir jāveic šādas darbības:
 • Jūsu mobilā tālruņa numurs.
 • Saņemiet validācijas kodu un ievadiet to.
 • Atlasiet Bitcoin summu, kuru vēlaties iegādāties.
 • Atlasiet, vai jums jau ir vai nav Bitcoin konts / maks. Ja tas nenotiek, bankomāts var jums to ģenerēt un izdrukāt tā detaļas.
 • Skenējiet QR kodu, ja nepieciešams.
 • Ievietojiet skaidru naudu bankomātā un gaidiet darījuma apstiprinājumu. Iegādātais bitcoin tiks nosūtīts uz jūsu bitcoin maku, un tā atspoguļošana var ilgt stundu.
Kas ir Bitcoin 3. valūta (Bitcoin bankomāts)
Bitcoin bankomāti ļauj cilvēkiem iegādāties bitcoīnu ar skaidru naudu.

Par Bitcoin makiem un apmaiņu

Viena no galvenajām atšķirībām starp bitcoin maki un apmaiņa ir tāda, ka ar bitcoin apmaiņu fiat valūtas var konvertēt uz bitcoin un otrādi. Dažas biržas piedāvā arī bitcoin konvertēšanu uz citām kriptovalūtām un / vai konvertāciju starp fiat valūtām un citām kriptovalūtām, izņemot bitcoin. Puses, kas izmanto bitcoin apmaiņu, spēj nosūtīt bitcoīnu uz bitcoin maciņiem vai citām bitcoin biržām, kā arī var saņemt bitcoin maksājumus no bitcoin maciņiem un biržām.

No otras puses, bitcoin maku galvenokārt izmanto kā bitcoīna datu nesēju, kas var arī saņemt un nosūtīt bitcoin. Bitcoin maki veic darījumus ar citiem bitcoin maciņiem, bitcoin apmaiņu vai tirgotājiem, kuri pieņem Bitcoin maksājumus.

Bitcoin maku veidi

Darbvirsmas maki

Bitcoin klienti

Bitcoin klienti darbojas tāpat kā oriģinālais Bitcoin maks BitcoinQt, ko tagad sauc par Bitcoin Core. Bitcoin kodols ir “pilns klients” vai pilna mezgla klients, kuram nepieciešama spēcīga skaitļošanas jauda. Tas ir visuzticamākais Bitcoin klients, jo ar to jūs varat patstāvīgi pārbaudīt darījumus Bitcoin tīklā. Kad Bitcoin Core tiek lejupielādēts, visa blokķēde tiek lejupielādēta jūsu datorā. Vieglus klientus, piemēram, Electrum, ir vieglāk izmantot, un tos var vadīt pat no viedtālruņa.

Citi darbvirsmas maki

Darbvirsmas maki, kas nav Bitcoin klienti, ir Exodus, mSIGNA, Armory un daudzi citi.

Mobilie maki

Mobilie maki ir bitcoin maki, kas ir pielāgoti jūsu viedtālrunim, un viena no piedāvātajām priekšrocībām ir QR koda spēja, kas nodrošina tūlītējus bitcoin maksājumus.

Fiziskie maki

Papīra maki ir uzticams saldētavas veids, kur bitcoin var droši uzglabāt. Papīra makiem būtībā ir jūsu bitcoin maka publiskā adrese (kas jums nepieciešama, lai saņemtu bitcoin pārskaitījumus) un privātā atslēga, kas nepieciešama bitcoīna pārsūtīšanai uz citu adresi, uz tās drukāta vai uzrakstīta. Vienkāršs un ērts veids, kā izveidot papīra makus, ir izmantot tādas vietnes kā bitaddress.org. Lai izveidotu, nepieciešamas dažas sekundes, pēc tam papīra maku var vienkārši izdrukāt un uzglabāt drošā vietā.

Tiešsaistes maki

Izmantojot šo opciju, jūsu privātās atslēgas tiek saglabātas tiešsaistē. Tas piedāvā priekšrocību, jo tiem var piekļūt no jebkuras vietas jebkurā laikā. Tomēr jūs varat zaudēt kontroli pār savām privātajām atslēgām, ja tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs neveic nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai to aizsargātu.

Aparatūras maki

Aparatūras maki, piemēram, Trezor, var atvieglot drošus Bitcoin maksājumus un elektroniski saglabāt privātās atslēgas. Aparatūras seifa izmantošanas priekšrocība ir tā, ka drošus bitcoin darījumus var veikt datorā, kas, iespējams, nav drošs. Otra priekšrocība ir tā, ka puses ar lielu daudzumu bitkoīna var droši uzglabāt bitcoin un veikt bitcoin darījumus, drošībai nepaļaujoties uz trešajām pusēm..

Vai Bitcoin var būt pazaudēts vai nozagts?

Jā. Bitcoin īpašniekiem ir jāveic nepieciešamie piesardzības pasākumi, lai pasargātu savus bitkoina krājumus no hakeriem, zagļiem un privāto atslēgu vai seifu pazaudēšanas. Ja rīkojas pareizi, tomēr Bitcoin īpašniekiem nevajadzētu būt problēmām ar bitcoin zaudēšanu.

Kāpēc Bitcoin ir tik populārs?

 • Lēti un ātri darījumi – Bitcoin darījumi bieži ir bezmaksas vai nu tiešām lēti. Lai pārvietotu 1 000 000 ASV dolāru vērtu bitcoin no Dienvidāfrikas uz Havaju salām (Havaju salas galvenokārt ir antipodālas pret Dienvidāfriku), var izdarīt mazāk nekā par 10 ASV dolāriem … mazāk nekā stundas laikā. Tagad tas ir lieliski!
 • Anonimitāte
 • Galējā cenu svārstīgums un cenu eskalācija ir sniegušas lieliskas spekulācijas un ieguldījumu iespējas.
 • Arbitrāžas iespējas starp dažādām bitcoin apmaiņām un citām iespējām, kas saistītas ar bitcoin uzplaukumu, šī kriptonauda ir piesaistījusi lielu kapitālu.]
Kas ir Bitcoin 4. valūta (anotēts Maikls Šūmahers)
Ātrie bitcoin darījumi ir piesaistījuši daudzus lietotājus šai apbrīnojamajai kriptovalūtai.

Vai Bitcoin varētu sabojāties un sadedzināt?

Tas noteikti ir iespējams, taču, ņemot vērā pieaugošo uzticību bitcoin un tā milzīgo popularitāti, liela katastrofa, visticamāk, nenotiks drīz. Šobrīd ir būtiska kapitāla “tendence”, kas ieplūst Bitcoin, kas spītīgi atbalsta tā cenu. Iespējams, būs vajadzīga daudz enerģijas, lai apturētu šo tendenci un nokārtotu bitcoin cenu, lai gan ‘varenajam’ bitkoīnam ir ļoti maz iekšējās vērtības un tas ir labs kandidāts lielai avārijai.

Vai Bitcoin ir Safe-Haven aktīvs?

Daudzi cilvēki uzskata, ka bitcoīns ir lielisks vērtības krājums un nodrošinājums pret centrālās bankas neveiksmēm. Ņemot vērā Bitcoin svārstīgumu un relatīvi mazo likviditāti (it īpaši, ja salīdzina ar lielākajiem valūtu pāriem), lielākā daļa finanšu nozares profesionāļu neuzskata, ka tas ir drošs patvēruma aktīvs. Zelts un Japānas jena ir plaši atzītu drošu patvērumu piemēri.

Vēl viens būtisks bitcoīna trūkums ir tas, ka tam ir ļoti maz iekšējās vērtības, kā mēs jau minējām. Varbūt nākotnē tā kļūs vairāk par drošu patvērumu, it īpaši, ja tā svārstīgums samazināsies un palielināsies likviditāte. Vai varbūt bitcoin kaut kad nākotnē būs vēsture, kas to zina?

Bitcoin investīcijas / Bitcoin spekulācijas

Bitcoin ( BTC, XBT) ir bijis lielisks ieguldījumu instruments, kas daudzu investoru kabatas piepildījis ar skaistu peļņu. Pirkšana un turēšana ir bijusi populāra Bitcoin tirdzniecības stratēģija, kas līdz šim ir bijusi ļoti lieliska. Bitcoin var tirgot forex tirdzniecības platformās un bitcoin biržās spekulatīvu vai ieguldījumu nolūkos. Bitcoin biržās bitkoinu parasti var iegādāties ar fiat valūtām vai citām kriptovalūtām.

Tirgot bitkoinu forex tirdzniecības platformās, tirgotāji un investori parasti slēdz līgumus par starpības (CFD) darījumiem un “fiziski” nepieder Bitcoin. Peļņa vai zaudējumi tiek aprēķināti pēc pamatā esošās bitcoin cenas svārstībām un ieskaitīti vai norakstīti tirgotāju tirdzniecības kontos.

Bitcoin CFD tirdzniecībai ar forex brokeriem var būt priekšrocības salīdzinājumā ar tā tirdzniecību bitcoin biržās. Dažas no priekšrocībām ietver piekļuvi dziļākai likviditātei dažos gadījumos, pilnīgu drošību, jo bitkoīns nepieder (un tāpēc to nevar uzlauzt), pareizu brokera regulējumu, iespēju īsināt bitkoinu, piekļuvi zaudējumu apturēšanai, peļņas uzņemšanai un citus pasūtījumus, kā arī uzlabotus kartēšanas un tirdzniecības rīkus.

* Izmantojiet kriptonauda tirgu ar cenu darbību tirdzniecību!

Bitcoin var tirgot arī sociālās tirdzniecības platformās, piemēram, eToro un ZuluTrade ar CFD. Šajās platformās ieguldītāji var viltīgu tirgotāju darījumus tieši un automātiski iekopēt savos tirdzniecības kontos.

eToro piedāvā arī jaunu aizraujošu finanšu produktu ar nosaukumu CopyPortfolios, kas ļauj investoriem ieguldīt līdzekļus CopyPortfolios, kas sastāv no dažādām kriptovalūtām, ieskaitot bitcoin. Šo CopyPortfolios pārvalda profesionāli eToro komandas analītiķi, un, ja nepieciešams, tas tiek līdzsvarots katru mēnesi. Tas ir ērts un gudrs veids, kā vienlaikus iegūt iedarbību uz dažādām kriptovalūtām, pašiem to nepārvaldot. Minimālais CopyPortfolios ieguldījums ir 5000 USD. Izpildiet šo saiti, lai iegūtu padziļinātu informāciju par bitcoin un citu kriptovalūtu tirdzniecību ar eToro.

Bitcoin alternatīvas

Investori un spekulanti var tirgot neskaitāmas kriptovalūtas, izņemot Bitcoin. Dažas no ievērojamākajām kriptovalūtām ir ēteris, litekoīns, domuzīme, monero un pulsācija. Protams, ir arī citi veidi, kā ieguldīt vai spekulēt finanšu tirgos, un tirgotāji tiešsaistē var viegli piekļūt ārvalstu valūtas, akciju, obligāciju, procentu likmju, preču, opciju un nākotnes tirgiem..

Populāras Bitcoin baumas

Bieži tiek runāts, ka bitkoīns vai nu sabruks, vai arī kļūs daudz dārgāks. Bitcoin gadu gaitā ir veicis daudzas krasas atkāpes, bet turpināja tirgoties augstāk. Kas zina, kur nākotnē nonāks bitcoīna cena? Daži saka, ka bitcoin sasniegs USD 1 000 000 līdz 2030. gadam. Citi līdz 2027. gadam slēdz 100 000 USD. Apskatīsim, kas notiks …

Bitcoin perspektīvā

Viena lieta par bitcoin ir pārliecināta – kopš tā izgudrošanas tā ir pārspējusi visus ‘tradicionālos’ ieguldījumu produktus. Tomēr jāatzīmē, ka tas varētu nedarīt to pašu nākamajās desmitgadēs. Varbūt tas notiks, bet cik ilgi nauda ieplūdīs kādā nepāra virtuālajā valūtā, kuras vienīgā patiesā vērtība ir tās kā apmaiņas līdzekļa vērtība. Kas vēl ir bitcoin labs?

Kas ir Bitcoin 5. valūta (atlikums)
Pieredzējuši investori uztur līdzsvarotus portfeļus. Vai visa jūsu nauda ir Bitcoin?

Pirmkārt, bitcoinam ir daudz alternatīvu. Piemēram, ēteris, litekoīns, domuzīme un viļņošanās, lai tikai dažus pieminētu. Iespējams, ka liela daļa šobrīd bitkoinā ieguldītā kapitāla pakāpeniski ieplūdīs dažās no šīm citām kriptovalūtām. Liela daļa opozīciju, kas vērsta pret kriptovalūtām, ir vērsta uz bitkoinu, kas arī varētu veicināt alternatīvu kriptovalūtu izmantošanu..

Ir potenciāli daudz nezināmu faktoru, kas nākotnē varētu nomocīt bitcoīna cenu. Pēdējā lieta, kas ieguldītājiem būtu jādara, ir būt pārāk pārliecinātam par to, ko bitkoina cena darīs nākotnē. Galu galā bitcoin ir vērts tikai to, ko kāds ir gatavs maksāt vai dot apmaiņā pret to. Kas nosaka Bitcoin cenu papildus investīciju neprāts un tā kā apmaiņas līdzekļa vērtībai? Vai jūs varat ēst bitcoin vai kaut ko no tā pagatavot? Vai arī bitkoinu atbalsta kāda iestāde, fizisks aktīvs vai valdība? Vai kāds kādreiz ir redzējis bitcoin? Protams, ir maz vielas, kas neļautu bitkoinam gāzties līdz pat zemei.

Kad runa ir par tirdzniecību un ieguldījumiem bitcoin, vienmēr ir jāveic pareiza riska pārvaldība. Ar bitcoin tirdzniecību potenciāli var nopelnīt daudz naudas, taču tirgotājiem, to tirgojot, jāievēro piesardzība. Bitcoin cena ir patiešām nepastāvīga, un ar to jārīkojas uzmanīgi. Tirgojoties vai ieguldot bitcoin, jāpiemēro šādi ieguldījumu noteikumi:

 • Neriskējiet ar visu savu naudu ar bitcoin.
 • Investējiet vai tirgojieties tikai ar naudu, kuru varat atļauties zaudēt.
 • Tirdzniecība ar dominējošo tendenci.
 • Nelietojiet daudz sviras, ja tāda ir.

Noslēgumā

Pēc iekšējās vērtības un citiem aspektiem bitcoin pilnīgi atšķiras no tradicionālajiem aktīviem, piemēram, fiat valūtām, akcijām un precēm. Neskatoties uz to, bitcoin ir pārspējis visas šīs aktīvu klases un, iespējams, turpinās to darīt vēl ilgu laiku. Bitcoin ārkārtējā nepastāvība un pastāvīgā tendenču uzvedība padara to par lielisku čempionu tirdzniecības arēnā tiem, kam ir vēlme pēc eksponenciāliem ieguvumiem.

Tirgotāji, kuri vēlas iesaistīties fenomenālajā bitkoīnu tirgū, tiek aicināti izmantot FXLeaders rentablos bitcoīna signālus. Tie, kuriem nav piekļuves uzticamam Bitcoin brokerim, var izvēlēties vienu no šī kriptovalūtas brokeru saraksta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me