Zelta dienas prognoze – turpinās tirdzniecība uz sāniem, nostipriniet izlaušanos

Labrīt, tirgotāji.

Pirmdienas Āzijas tirdzniecības sesijas laikā dzeltenā metāla cenas neizdevās pagarināt to sākuma dienu uzvaru sēriju. ZELTS samazinājās ap 1724 dolāru līmeni, galvenokārt pateicoties optimistiskajam tirgus noskaņojumam, ko izraisīja jaunāko ASV stimulēšanas pasākumu pieņemšana. Jāatzīmē, ka ASV prezidents Džo Baidens pagājušajā nedēļā parakstīja likumā 1,9 triljonu ASV dolāru stimulu paketi, kas virzīja ienesīgumu uz etalonu 10 gadu obligācijām uz augšu. Valsts kases ienesīguma kāpums tika uzskatīts par vienu no galvenajiem faktoriem, kas grauj zelta cenas.

Tikmēr nepārtrauktais optimisms par ASV ekonomikas atveseļošanos pēc COVID-19, kā arī Ķīnas optimistiskās mazumtirdzniecības un rūpnieciskās ražošanas detaļas, kas liecina par ievērojamu atveseļošanos pasaules otrajā lielākajā ekonomikā, uztur tirgus noskaņojumu optimistiski, kas savukārt samazinās drošā tirgus pieprasījumu un veicina dzeltenā metāla zaudējumus.

Atšķirībā no tā, ilgstošais ASV un Ķīnas cīņa pārbauda riska noskaņojumu, kas var dot zināmu atbalstu drošā patvēruma zeltam. Uzrakstīšanas laikā dzeltenā metāla cenas pašlaik tirgojas 1726,88 līmenī un konsolidējas robežās no 1742,33 līdz 1734,08.

Tirgus tirdzniecības noskaņojumam izdevās uzlabot pozitīvo sniegumu agrā dienā, un tas joprojām mirgo zaļā dienā kā S pozitīvais izskats&P 500 Nākotnes līgumi mēdz uzsvērt riska noskaņojumu. Iemesls varētu būt saistīts ar ASV prezidenta Džo Baidena optimistiskajiem komentāriem un AstraZeneca noraidījumu apgalvojumiem, ka vakcīna izraisa asins recēšanu.

Datu frontē Ķīnas janvāra-februāra mazumtirdzniecības apgrozījums bija 33,8% salīdzinājumā ar gaidāmajiem + 32,0% un iepriekšējiem – 4,6%, rūpnieciskās ražošanas YOY ​​rādītājs bija gaidāms + 35,1% un + 30,0% un iepriekšējais + 7,3%. . Tikmēr pamatlīdzekļu ieguldījumu YoY nemainījās – 35.0% salīdzinājumā ar gaidāmajiem + 40.0% un iepriekšējiem – 2.9%. Pāri okeānam ASV stimuls un cerības uz lielāku fiskālo atvieglojumu arī spēlēja galveno lomu tirgus noskaņojuma stiprināšanā. Atbalstīt noskaņojumu varētu arī pļāpāšana, ka Tokija nemeklē vīrusa izraisītas ārkārtas situācijas pagarināšanu. Tādā veidā pozitīvais tonis ap tirgus noskaņojumu ierobežo zelta cenu pieaugumu.

Neskatoties uz riskanto noskaņojumu, plašā ASV dolārs pagarināja savu iepriekšējās sesijas uzvaru sēriju un šajā dienā veica vēl dažus piedāvājumus, iespējams, pateicoties piektdien publiskotajiem optimistiskajiem ASV datiem – ražotāju cenu indekss (PPI) pieauga par 0,5% februārī salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi atbilstoši prognozēm. Salīdzinot ar prognozēto 2,7%, tas salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 2,8%. Galvenais PPI salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi pieauga par 0.2% un gada griezumā – par 2.5%. Tas tika uzskatīts par vienu no galvenajiem faktoriem, kas ir ASV dolāra pamatā. Tikmēr pieaugošās tirgus likmes par ātrāku ASV ekonomikas atveseļošanos pēc pandēmijas arī sniedz papildu atbalstu ASV dolāram. ASV dolāra pieaugums tika uzskatīts par vienu no galvenajiem faktoriem, kas saglabāja vāku visiem papildu zelta cenu pieaugumiem, jo ​​dārgmetāla cena ir apgriezti saistīta ar ASV dolāra cenu. ASV dolārs pret jenu pakāpās par 0.1% līdz 109.125 jenām, dreifējot tuvu augstākajam kopš 2020. gada jūnija.

Citur zelta cenu zaudējumi varētu būt īslaicīgi vai īslaicīgi, jo ilgstošās bažas starp ASV un Ķīnu pārbauda riska noskaņojumu, gaidāmajai ASV valsts sekretāra Antonija Blinkena vizītei Āzijā svaigā vidē. Ķīniešu-amerikāņu cīņa.

Tā kā dienā nav nozīmīgu datu / notikumu, tirgus tirgotāji uzmanīs plašāku tirgus riska noskaņojumu un USD cenu dinamiku, kas var sniegt dažas tirdzniecības iespējas nākotnē.

Zelta dienas prognoze - turpinās tirdzniecība uz sāniem, nostipriniet izlaušanos

Ikdienas atbalsts un pretestībaS1 1658.18

S2 1688.49

S3 1708

Pagrieziena punkts 1718.8

R1 1738.31

R2 1749.11

R3 1779,42

ZELTS turpina tirdzniecību ar neitrālu neobjektivitāti pie 1723, parādot spēcīgu bullish retracement virs atbalsta līmeņa 1722. Augšpusē bullish crossover 1739 var pagarināt turpmāko pirkšanas tendenci līdz 1754 līmenim. Dārgmetāla zelts nesen ir šķērsojis 50 periodus, EMA, kas liecina par bullish aizspriedumiem. Šodien pirkumu var redzēt no 1723 līdz 1739 līmenim. MACD un RSI šodien neitrāla pirkšanas tendence; tāpēc dārgmetāls var virzīties vēl augstāk līdz 1739. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me