Wargaming un BitPay Team Up, palīdz izplatīt Bitcoin

Viens no lielākajiem šķēršļiem, ar ko jāsaskaras Bitcoin, ir panākt plašu atzinību no lielākajiem uzņēmumiem. Kriptovalūtas populārā izmantošana tiešsaistes spēlēs ir ierobežota, jo tā joprojām ir tikai daļa no lielās iGaming nozares, pat ja azartspēles ir populāras.

Tas ir iemesls, kāpēc ir ļoti patīkami dzirdēt par Wargaming.net sadarbību ar BitPay. Viens no lielākajiem Bitcoin maksājumu apstrādes uzņēmumiem BitPay tagad ļauj ASV spēlētājiem, kuri spēlē bezmaksas MMO spēles, nopirkt virtuālo zeltu pirkumiem spēlē, izmantojot Bitcoin.

Spēle var būt viena no tehnoloģijas “slepkavas lietotnēm”, un tā veicina ieviešanu un plašāku izmantošanu esporta popularitāte un citas tiešsaistes spēles. Kā vienkāršāku un lētāku veidu, kā veikt tiešsaistes uzņēmējdarbību, Bitcoin dod Wargaming spēlētājiem labāku alternatīvu stingriem kredītkaršu darījumiem.

Bezmaksas MMO spēles ir labi ar Bitcoin

Wargaming ir ieguvis slavu ar savu izcilo MMO stratēģisko kara spēļu bibliotēku. Uzņēmuma spēles ietver populāro World of Tanks spēli ar vairākām variācijām un spinoffiem, piemēram, World of Airplanes un World of Battleships. Šo spēļu cienītāju skaits ir miljoniem visā pasaulē.

Wargaming.net

Viena no svarīgām Wargaming produktu īpašībām ir tā, ka tās visas var spēlēt brīvi. Spēles tiek finansētas, iegādājoties virtuālo zeltu, ko izmanto spēlētāju spēka palielināšanai un transportlīdzekļu iegādei. Tā rezultātā uzņēmuma tiešsaistes veikals katru dienu apstrādā tūkstošiem maksājumu.

Bitcoin loma nesenajā partnerībā ir padarīt spēles iekšējo iegādi daudz ātrāku un ērtāku spēlētājiem. Veidojot ieročus vai pērkot papildinājumus, viņiem vairs nebūs jāsniedz finansiāla informācija, lai pārvērstu savu naudu par virtuālo zeltu. Izmantojot Bitcoin, viņi var sagaidīt drošus un ātrus procesus, izmantojot BitPay.

Ko BitPay nes pie galda

Šeit ienāk BitPay. 2011. gadā dibinātais Bitcoin maksājumu procesors ir bijis jaunajā Bitcoin maksājumu nozarē kopš tā uzplaukuma. Tas ir devis tai pieredzi, lai labāk integrētu Bitcoin maksājumu shēmas jau esošajā maksājumu infrastruktūrā. Kad ASV klientiem tiek ieviesti Bitcoin maksājumi, spēlētājiem būs vieglāk veikt pirkumus.

Turklāt BitPay izveido maksājumu protokolu maku izmantošanu Wargaming partnerības ietvaros. Pirmo reizi BIP 70 ieviests 2013. gadā, šis konkrētais Bitcoin standarts tika izstrādāts, lai padarītu Bitcoin maksājumus vēl ātrākus un drošākus.

Saskaņā ar BitPay emuāra ziņojumu:

“Mēs esam priecīgi palīdzēt nogādāt bitcoin Wargaming spēlētājiem. Bitcoin ir veidots tiešsaistes pieredzei, piemēram, spēlēm, un mēs esam apņēmušies palīdzēt uzņēmumiem, piemēram, Wargaming, izmantot šo tehnoloģiju, lai padarītu šīs iespējas lietotājiem vienmērīgākas, drošākas un jautrākas. “

Ir trīs pamanāmas atšķirības starp maksājumu protokolu maku un parasto Bitcoin maku izmantošanu.

Pirmkārt, maksājuma adreses vietā tiek nosūtīts URL. Klienti noklikšķina uz saites, un viņu Bitcoin maks automātiski nosūta maksājuma protokola pieprasījumu uz saiti. Tas novērš kļūdu iespējamību, kuras rezultātā var tikt nosūtīta nepareiza adrese vai summa. Otrkārt, maksājumu protokols padara apstrādi ātrāku, kopējot darījumu ierakstu un atkārtoti raidot to caur BitPay serveri. Tas nodrošina darījuma ātrāku apstrādi.

Treškārt, maksājumu protokola izmantošana ļauj ātrāk atmaksāt naudu. Kaut arī Bitcoin darījumus nevar atcelt, var tikt veikti papildu darījumi, lai atgrieztu izmantotos bitkoīnus (galvenais šķērslis ātrai naudas atmaksai ir pārbaudītas adreses noteikšana). Izmantojot maksājumu protokola standartus, klienta maks ar katru maksājumu automātiski nosūta pārbaudītu atgriešanās adresi, kas turpina samazināt parasto klientu atbalstu..

BitPay

Palielinot Bitcoin pieņemšanu tiešsaistes spēlēs

Palielināta iedarbība uz Bitcoin var būt tikai labas ziņas. Tas jo īpaši notiek tad, kad cilvēki to redz darbībā. Šī partnerība starp Wargaming un BitPay ir tikai aisberga virsotne, jo Bitcoin iegūst lielāku akceptu.

Tiešsaistes spēles ir ideāls iestatījums Bitcoin, lai pilnībā izmantotu savu veiklību, ja iGaming kopiena visā pasaulē turpina augt. Tas jau atspoguļojas pieaugošajā uzmanībā un pieprasījumā pēc Bitcoin laika nišām, galda spēlēm un pat Bitcoin eSports derības. Lai gan pieeja atšķiras no pārējām tiešsaistes spēļu vietnēm, piemēram, Leet, Wargaming jau vairāk jaunās paaudzes patērētāju pakļauj Bitcoin priekšrocībām.

No otras puses, BitPay turpina pievienot vairāk vārdu savam uzņēmējdarbības un organizāciju sarakstam, un tas ir palīdzējis pakļauties Bitcoin maksājumu tehnoloģijai. Uz kuģa atrodas arī gan PayPal, gan NETELLER, kurus var izmantot, lai nosūtītu Bitcoin depozītus noteiktiem tiešsaistes kazino, pievienojoties vairāk nekā 60 000 tirgotājiem, izmantojot BitPay.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me