Vai dolāra vidējās vērtības noteikšana ir vērtīga azartspēle?

Ikviens, kurš iegulda naudu neatkarīgi no tā, vai ieguldījums ir kopfonds, akcijas vai kriptonauda, ​​jums pateiks, ka ieguldīšana ir saistīta ar noteiktu risku un atlīdzību. Tas var būt tikpat liels azarts kā derību likšana pie ruletes rata vai ar bitcoin sporta totalizatoru.

Viens no galvenajiem panākumiem gan ieguldījumos, gan azartspēlēs ir bankas naudas pārvaldīšana. Ir daudz stratēģiju un veidu, kā to izdarīt. Viena no populārākajām riska pārvaldīšanas metodēm tomēr ir saistīta ar jēdzienu, kas pazīstams kā dolāru vidējo izmaksu aprēķināšana.

Kas ir dolāru izmaksu vidējā vērtība?

Dolāra izmaksu vidējā līmeņa noteikšana būtībā ir tāda, ka tiek potenciāli pirkts vai vēlamais ieguldījumu līmenis vidēji nedēļas vai mēnešu periodā, nevis vienlaikus ieguldīta visa vienreizējā summa. Dolāra izmaksu vidējās vērtības noteikšanas mērķis ir īstermiņā samazināt nestabilitātes sekas, vienlaikus sasniedzot savus ieguldījumu mērķus ilgtermiņā un ieguldot tādā veidā, kas nodrošina vēlamo riska pakāpi tirgum un tādējādi vēlamo cenu līmeni. risks pret atlīdzību.

Azartspēles uz Bitcoin, riska ierobežošana ar dolāru izmaksu vidējo rādītāju

PlanB ir Twitter lietotāja lietotājvārds, kas pazīstams kā viens no vaļiem / vadošajiem investīciju konsultantiem Bitcoin telpā. PlanB ir pazīstams arī kā indivīds, kurš izveidoja populāru hipotēzi par Bitcoin nākotnes cenu. Akciju plūsmas cenu noteikšanas modelis. Krājumu plūsmas hipotēze liek domāt, ka jaunā Bitcoin piedāvājuma samazināšanās laika gaitā, ko paātrina Bitcoin uz pusi samazinošs notikums, kas notiek aptuveni ik pēc četriem gadiem, ilgtermiņā nepārtraukti paaugstinās cenu..

PlanB atzīmē, ka ikviens, kurš ieguldījis Bitcoin, izmantojot bīdāmās skalas sistēmu no 2017. gada līdz šim gadam, būtu devis peļņu pat 70% šajā laika posmā. Ņemot vērā vidējo gada atdevi labi diversificētā akciju tirgus portfelī vai ieguldījumos nekustamajā īpašumā parasti ir aptuveni 10%, septiņas reizes lielākas peļņas gūšana, izmantojot dolāra izmaksas, vidēji novērtējot pozīciju Bitcoin, ir milzīga peļņa.

70% atdeve Bitcoin Gamble

Stratēģija darbojas šādi: ieguldītājs pērk Bitcoin 2017. gadā, kad cena pieaug, lēnām palielinot savus ieguldījumus. Tā kā cena gada beigās sasniedz savu maksimumu, regulāri turpināsies ieguldījumu pieaugums, taču summas tiktu pazeminātas, samazinoties cenai (ko gudrs investors noteikti darītu, ņemot vērā to, cik daudz aplauzumu bija ap Bitcoin un fakts, ka uztraukums sasniedza smieklīgi augstu līmeni).

Konsekventi ieguldot visu 2018. gadu, vienlaikus samazinot mēneša summu (vai jebkuru izvēlēto maksājumu biežumu, un pēc tam atkal palielinot savu ieguldījumu visā 2019. gadā, trīs gadu laikā jūsu kopējais pamatieguldījums būtu devis 70% atdevi.

Jūs būtu izpletis savu azartu trīs gadu laikā un redzētu, ka jūsu bankroll ievērojami palielinās.

Vai Bitcoin spēlētāji un investori var turpināt dolāra izmaksu vidējo rādītāju?

Kā saka ieguldījumos un azartspēlēs ar bitcoin: pagātnes vēsture ne vienmēr nosaka nākotnes rezultātus. Tātad liels jautājums ir, vai tie, kas apsver iespēju doties uz lielu Bitcoin, var turpināt dolāra izmaksu vidējās aprēķināšanas stratēģiju un joprojām būt veiksmīgi?

Atbildei uz šo jautājumu ir jābūt pārliecinošai jā. Kaut arī Bitcoin ir salīdzinoši jauns investīciju un azartspēļu jomā, salīdzinot ar citiem abu darbību veidiem, dolāra vidējo izmaksu jēdziens vienmēr ir bijusi pārbaudīta, pārbaudīta un patiesa riska un atlīdzības pārvaldīšanas metode.

Padomājiet par to loģiski, vai labāk ir iegremdēt pirkstu ūdenī un lēnām nokļūt ūdenī, kad saprotat, ka ap jums peld haizivis? Vai arī labāk vispirms lēkt galvā un ļaut haizivīm redzēt jūs dzīvu?

Labāka pieeja nepārprotami ir riska pārvaldīšana. Ieguldījumos un azartspēlēs ir svarīgi ne tikai izvēlēties uzvarētājus. Tas ir izdzīvojis pietiekami ilgi, lai uzzinātu, un tam ir atlikusi nauda, ​​lai turpinātu ieguldīt Bitcoin, tiklīdz jūs zināt, ko darāt. Daļēji tāpēc dolāru vidējā vidējā aprēķināšana darbojas tik labi.

Laika gaitā ieguldiet Bitcoin. Pārvaldiet nepastāvību un gūstiet labumu ilgtermiņā, nevis saglabājiet īstermiņa uzmanību. Tā ir veiksmes atslēga.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me