Vai 10 000 USD ir Bitcoin jaunais stāvs?

Kopš 2020. gada 11. maija notikuma uz pusi samazināšanās Bitcoin cena turpina nepārtraukti pieaugt. Ņemot vērā koronavīrusu pandēmijas sākumā sasniegto cenu zemāko līmeni – 3100 USD, fakts, ka Bitcoin tagad flirtē ar 10 000 USD atzīmi, nozīmē investorus ar labu laiku jau ir trīskāršojuši savus ieguldījumus tikai dažu mēnešu laikā.

Pat ņemot vērā visu optimismu, kas ir saistīts ar Bitcoin un visiem altkoīniem, kuru vērtība pieaug līdzās, šķiet, ka katru reizi, kad digitālais zelts kļūst tuvu 10 000 ASV dolāru, lāču tirgotāji cenšoties cenu atkal samazināt. Tomēr ir pienācis laiks apsvērt svarīgu jautājumu: vai 10 000 USD drīz būs jauns Bitcoin līmenis? Apspriedīsimies.

Kas ir jāaplūko tirgum, lai pamatotu 10 000 USD zemāko līmeni

Fakts, ka šobrīd Bitcoin pat flirtē ar 10 000 dolāru atzīmi, ir mazs brīnums, ņemot vērā to, kas notiek ar cenu koronavīrusa pandēmijas laikā. Tas nozīmē, ka ir daudzas lietas, kas tirgum ir jāredz, pirms kāds attaisno 10 000 USD kā jauno grīdu, jo jaunā minimālā cena, kuru mēs vairs nekad nepārkāpsim.

Uz brīdi apsveriet atšķirību starp 3100 USD un 10 000 USD cenu svārstībām, kas līdz šim notika 2020. gadā. Tagad padomājiet par to, ka 2017. gada decembrī visu laiku augstākā līmeņa Bitcoin valūta flirtēja ar 20 000 dolāru atzīmi.

Tagad, kad trešais Bitcoin uz pusi samazināšanas pasākums ir pienācis un pagājis, daudzi eksperti uzskata, ka 20 000 dolāru atzīme ir krietni robežās, lai to līdz gada beigām atkal varētu pārsniegt. Bet ir arī iemesli uzskatīt, ka cena vienkārši var kristies.

Vienkārši nepietiek ar īslaicīgu 10 000 ASV dolāru pārsniegšanu. Raugoties no fundamentālā viedokļa, jauno bitkoīnu skaita samazināšanās, kas nonāk apgrozībā, pateicoties pēdējam uz pusi samazinātajam notikumam, būtībā padara par 50% mazāk izdevīgu palikt kriptogrāfijas ieguves biznesā. Tas nozīmē, ka mazākas ieguves kompānijas norīs lielākas. Šāda veida konsolidācija efektīvi centralizē kontroli un mazina Bitcoin galveno mērķi. Lai vērtību apmaiņa būtu demokrātiska visiem. Tas nozīmē arī to, ka jūsu datori atbalsta tīklu un, iespējams, zemāku cenu.

Vairāk institucionālās izmantošanas

Mazāku kriptogrāfijas ieguves uzņēmumu, kas, iespējams, vispār atstāj nozari, ietekme varētu nozīmēt tikai to, ka Bitcoin cenai nepieciešami lielāki institucionāli ieguldījumi, lai stabilizētos virs 10 000 USD. Jaunākās ziņas liecina, ka pat iestādes, kas iepriekš ir lēcušas Bitcoin, sāk to nopietni uztvert kā veidu, kā ierobežot tirgu, kā arī kā līdzekli esošo uzņēmējdarbības modeļu aizsardzībai..

Viens šāds piemērs ir J. P. Morgans. Izpilddirektors Džeimijs Dimons bija ļoti atklāts par to, ka Bitcoin cenu pieaugums 2017. gadā bija nekas cits kā spekulatīvs burbulis un ka kriptonauda gandrīz nav raksturīga. Vēl nesen, šķiet, ka banka to sauc par likumīgu, un ir gandrīz nenoliedzami, ka kādā brīdī jebkurai lielākai bankai, kas jūtas digitālo valūtu apdraudēta, nebūs citas izvēles kā pirkt šajā nozarē.

Tā kā šādām bankām ir pieejami lieli likviditātes apjomi, būtu lietderīgi izmantot digitālās valūtas un izmantot jebkuru iespēju gūt peļņu..

Lai gan lielākā daļa valdību, banku un lielāko investīciju uzņēmumu, šķiet, ir priecīgi nākt klajā ar savām digitālajām valūtām, lai mēģinātu pārliecināt patērētājus, ka viņu digitālais marķieris ir tikpat labs kā Bitcoin vai jebkura cita patiesi decentralizēta valūta, patiesība ir šiem komponentiem galu galā būs jāpērk blokķēdēs, kas nepieder nevienam. Patērētāji ir pietiekami gudri, lai redzētu šo nepieciešamību iekļūt tūlīt.

Ko azartspēles var darīt, lai atbalstītu Bitcoin grīdu

Lai gan vidējais kriptogrāfiskais spēlmanis, iespējams, nav valis ar miljoniem dolāru, ir viens veids, kā azartspēļu kopiena var palīdzēt nostiprināt digitālo valūtu cenas. Tas ir jābūt pie galdiem uz vietas. Bitcoin tīklā katru dienu tiek apmainīti miljoniem dolāru vērti azartspēļu darījumi, kā arī citi blokķēdes, piemēram, Ethereum un Tron, lai nosauktu dažus.

Kad cenas novērtē to veidu, nav labāka laika nekā tagad, lai sasniegtu galdus. Pat azartspēlētājiem, kuri zaudē derībās, vajadzētu būt iespējai ilgtermiņā uzvarēt ar cenas pieaugumu, ja vien vecmodīgā naudas summa paliek neskarta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me