Trīs iemesli, kādēļ kriptonauda veido pokera nākotni

Bitcoin un citām kriptovalūtām būs liela loma pokera nākotnes veidošanā. Lai gan pokera spēlētāji un tiešsaistes pokera galda operatori agrāk daudz lēnāk izmantoja kriptonauda, ​​šī tendence paātrinās daudzu dažādu iemeslu dēļ. Uzzinot vairāk par šiem iemesliem, redzēsit, ka nākotne ir gaiša spēlei, kas, pateicoties ESPN, kļuva par popkultūras fenomenu 2000. gadu sākumā un turpinās atkal radīt viļņus, pateicoties kriptovalūtām.

Pirmo reizi Bitcoin un pokers tika sasaistīti kopā

Lai gan pokera spēlētājiem un pokera vietņu operatoriem ir vajadzīgs zināms laiks, lai iesildītos idejā par spēlēšanu ar kriptovalūtu, bitkoina raksta autore Satoshi Nakamoto faktiski kodēja plānus iekļaut pokera spēles blokķēdē sākotnējā kodēšanas struktūrā. Nakamoto nekad nav pabeidzis darbu, taču pat pirmsākumos ir skaidrs, kas kļūs par Bitcoin, ka noslēpumainais blokķēdes tehnoloģijas izgudrotājs azartspēles saprata kā derīgu kriptovalūtu lietošanas gadījumu..

Azartspēles par izmantošanas gadījumu uzskatīja ne tikai kodēšanas struktūra. Agrīnie Bitcoin lietotāji arī atzīst šo iespēju. Pirmais Bitcoin pokera spēle notika 2010. gadā. Iegāde bija 50 BTC, kas mūsdienās ir astronomiska vērtība.

Ņemot vērā to, ka kopš tā laika ir pagājuši 10 gadi, ir pienācis laiks, kad viena no populārākajām azartspēļu spēlēm, kas jebkad ir izgudrots, aptver Bitcoin un kriptonauda, ​​un ir daudz iemeslu uzskatīt, ka Bitcoin būs dramatiski pozitīva ietekme uz pokera nākotni.

Arvien vairāk pokera spēlētāju redz vērtību, pārvēršot bankrollu par Bitcoin

Pastāv labas izredzes, ka nekad neesat dzirdējuši par MicroStrategy Inc., tas ir publiski tirgots biznesa konsultāciju uzņēmums, kas pēdējo trīs mēnešu laikā ir palielinājies par 21% no saviem Bitcoin īpašumiem. Cik liela vērtība ir uzņēmumam, kas tur Bitcoin? Aptuveni 500 miljoni USD. MicroStrategy ir tikai viena no institūcijām, kas rada viļņus, lai ieguldītu lielu kapitālu Bitcoin.

Džeks Dorsija, gan Twitter, gan maksājumu uzņēmuma Square izpilddirektors, tajā tikko ielēja 50 miljonus dolāru. Ja miljardieri un Fortune 500 smagsvari var redzēt vērtību ieguldījumiem Bitcoin, kāpēc pokera spēlētāji neuzņemtos par to azartā? Ieguldījumi Bitcoin ir gadiem ilgi salīdzināti ar azartspēlēm. Kurš gan labāk ieguldīt, nekā pokera spēlētāji ar lielu bankrotu, kuriem tomēr ir tendence riskēt?

Anonimitāte un darījumi bez robežām ļauj vairāk pokera spēlētājiem iegūt Bitcoin

Pokers neapšaubāmi ir populārs Ziemeļamerikā. Šajā okeāna pusē mēs izmantojam spēju pieteikties tiešsaistes azartspēļu vietnē un likt likmes par pašsaprotamu. Daudzas pasaules valstis cenzē tiešsaistes azartspēles. Spēja izmantot Bitcoin, lai spēlētu pokeru, nozīmē, ka jums nav nepieciešama valdības atļauja, un jūs varat izveidot savu bankrotu, neuztraucoties par naudas atņemšanu..

Anonimitātes saglabāšana papildina vēl vienu aizsardzības līmeni pokera spēlētājiem, kuriem, iespējams, būs jābūt īpaši piesardzīgiem attiecībā uz to, ko viņu valdība var viņiem darīt, ja viņi tiktu atklāti ne tikai tiešsaistes azartspēļu dēļ, bet vienkārši tāpēc, ka viņiem vispirms pieder kriptonauda. Bitcoin ir izturīgs pret cenzūru.

PayPal un citi trešo pušu maksājumu nodrošinātāji pievienojas Bitcoin Frenzy

PayPal paziņo ka 2021. gadā maksājumu nodrošinātāju mērķis ir nodrošināt saviem klientiem un tirgotājiem piekļuvi Bitcoin un citām kriptovalūtām starptautiskā mērogā. Kādreiz gan pokera spēlētāji, gan azartspēļu operatori bija trešo pušu maksājumu pakalpojumu sniedzēju žēlastībā attiecībā uz to, ka viņiem jāmaksā nodevas, lai piekļūtu finanšu sistēmai, iegūtu šādu pakalpojumu sniedzēju apstiprinājumu, lai veiktu uzņēmējdarbību un spēlētu, un galu galā tā ir spiesta norādīt personas identifikāciju, lai veiktu darījumus.

PayPal vai citu trešo pušu maksājumu pakalpojumu sniedzēju izmantošana kriptovalūtas iegādei ne vienmēr piešķir jums anonimitāti, bet tas ļauj jums darīt to, ko vēlaties darīt ar savu kriptogrāfiju, tiklīdz to iegādājaties. Tas nozīmē, ka jums vairs nav jāuztraucas par to, ka banka bloķē jūsu kredītkarti. PayPal solis ir lielisks signāls kriptogrāfijas pieņemšanai. Tas parāda, ka maksājumu gigants, kurš savulaik kategoriski bija pret Bitcoin pieejamības nodrošināšanu, izmantojot savu platformu, tagad ievēro filozofiju “ja tu nevari viņus pieveikt, pievienojies viņiem”..

Secinājums ir tāds, ka neatkarīgi no tā, vai spēlējat Texas Hold’em, 3 Card Poker vai jebkuru citu spēles stilu, kamēr spēlējat tiešsaistē, ideja par to, ka pokera spēlētāji, kas izmanto Bitcoin, lai iegādātos dalību, drīz kļūs par ierastāku nekā jebkad agrāk pirms.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me