Super Jellena ietaupa dolāru, USD / JPY izvirza strauju dienu!

Kāda diena tirgos, puiši! Man ļoti patīk tas, ko šodien redzu. Beidzot mēs iegūstam pienācīgus rezultātus nepastāvība. Rakstot šo tirdzniecības plānu, ir daudz tirgotāju, kuri šobrīd grauž nagus, kuri ir noķerti nepareizajā tirgus pusē, iestrēguši zaudējot darījumus. Citi tirgotāji jau ir apturēti no zaudētajām pozīcijām, un tāpēc mēs varam turpināt. Monētas otrā pusē daži puiši veica ražas novākšanu kauliņi pa kreisi, pa labi un centrā!

Tātad, kā mēs zinām, ka šodien tika noķerti daudzi tirgotāji? Turpiniet lasīt, un jūs uzzināsiet kaut ko interesantu par pasūtījumu plūsmu un to, kas notiek, kad mēs redzam noteiktu veidu veidošanu svečturi. Pirms mēs iedziļināmies šajās detaļās, apskatīsim USD / JPY ikdienas grafiku:

 

USD / JPY – uzmanieties no lāčiem!

Super Jellena ietaupa Buku 1USD / JPY dienas grafiks

ASV dolārs guva lielu labumu no tā Dženeta JellenaRunas šodien, bet tas bija īpaši redzams USD / JPY valūtas kursā.

Apskatiet šo USD / JPY ikdienas grafiku. Šeit mēs redzam ievērojamas USD / JPY tehniskās izmaiņas. Mēs ne tikai redzējām viltus lūzumu zemāk (vai viltus) pirms dažām dienām, taču pārim izdevās arī noslēgties virs 20 dienu eksponenciālā līmeņa slīdošais vidējais vakar un šodien. Ikreiz, kad redzam pāri tuvu virs šī kustīgā vidējā līmeņa, mums jābūt īpaši piesardzīgiem attiecībā uz tā tirdzniecību īsajā pusē.

Lai atgrieztos pie tirgotājiem, kuri šobrīd sēž uz savu sēdvietu malas – aplūkojot noteiktas svečtura formas, mēs varam izdarīt vērtīgus secinājumus par to, kas faktiski notika viņu veidošanās laikā. Apmācītā acs uzreiz uzzinās, kāda bija pasūtījuma plūsma un kas šīs pasūtījuma plūsmas rezultātā varētu notikt tālāk. Kā piemēru izmantosim šodienas sveci USD / JPY. Šeit ir tā pati diagramma ar pēdējām trim palielinātajām svecēm:

Super Jellena ietaupa Buku 2USD / JPY dienas grafiks

Vispirms apskatīsim otro pēdējo sveci šajā diagrammā. Tam ir salīdzinoši liels augšējais dakts, kas kopā ar atrašanās vietu diagrammā pārdevējus mudināja atkārtoti ienākt tirgū, domājot, ka buļļi tika uzvarēti. Tas, un, iespējams, daži citi faktori pārvietoja cenu, lai samazinātu zem šīs sveces zemās vērtības.

Kad cena noslīdēja zem 20-EMA, pārdevēju pārliecība pieauga un tirgū ienāca papildu pārdevēji. Vēlāk dienas laikā lāču impulss pēkšņi pārtrauca agresīvu pirkšanas spiedienu. Tas daudzus lāču tirgotājus aizķēra no tirgus un nepareizajā tirgus pusē. Pieaugot cenai, arvien vairāk īso tirgotāju bija spiesti slēgt savas īsās pozīcijas, kas tikai palielināja pirkšanas spiedienu. Tirgotāji, kas pārdeva netālu no šodienas sveces zemākā līmeņa, vai nu jau tika apturēti, vai nu turas zaudēt pozīcijas. Šodienas svece ir ieslodzījusi daudzus lāču tirgus dalībniekus, kuri domāja, ka viņi kontrolē šo tirgu.

Bieža parādība ir vērojama vērojama sekošana pēc a bullish pārņem diena kā šodien. Ja mēs to zinām, mēs varam sevi pozicionēt, lai to izmantotu. Bet kur mēs ienāktu un kā mēs pārvaldītu savu risks?

Pirmais veids, kā tirgot šo uzstādījumu, būtu tirgot augšpusi izlausties no šodienas sveces. Apskatiet šo diagrammu:

Super Jellena glābj Buku 3USD / JPY dienas grafiks

Šīs iestatīšanas priekšrocība ir apstiprinājuma izmantošana. Ja mēs neredzam turpmāku šī valūtas kursa kāpumu, mūsu tirdzniecība netiks aktivizēta. Trūkums ir tāds, ka mēs izmantojam lielu pārtraukt zaudējumu, un pērkot par salīdzinoši augstu cenu. Šeit mērķis ir divreiz lielāks par pieturas zaudējumu.

Cits veids, kā to tirgot, ir gaidīt, kamēr jūsu ieejas laiks ir šodienas vēršu sveci pārņemošā svece. Apskatiet šo diagrammu:

Super Jellena ietaupa Buku 4USD / JPY dienas grafiks

Ja jūs ievietojat a pirkšanas limits Pasūtiet pie sveces 50% retracementa, tāpat kā iepriekš redzamajā diagrammā, tas ļaus jums izmantot daudz stingrāku stop loss, un jūs varētu sasniegt labāku riska un atlīdzības attiecību. Šajā iestatījumā mērķis ir trīs reizes lielāks nekā pieturas zaudējuma attālums. Ievērojiet, ka, lai arī mērķis ir trīs reizes lielāks par pieturas zaudējuma attālumu, šis mērķa attālums ir daudz mazāks kauliņos nekā pirmajā piemērā, kur mērķis ir tikai divas reizes lielāks par pieturas zaudējuma attālumu. Tas padara otro tirdzniecības sistēmu ar stingrāku pieturas zaudējumu un labāku sākuma cenu ļoti pievilcīgu, lai gan tas ir riskantāks, jo ir stingra apstāšanās un nav apstiprinājuma par bullish breakout. Ja izmantojat šo retracement stratēģiju, jums ir arī iespēja, ka cena pieaugs augstāk, neizraisot pirkšanas pasūtījumu.

Daži tirgotāji labprāt apvieno šos divus tirdzniecības stratēģijas un sadaliet to sākotnējo stāvokli divās daļās, lai pārliecinātos, ka tie tiek aktivizēti vismaz vienā no iestatījumiem.

Šāda veida vērpšanai līdzīga cenu darbība šodien bija vērojama ne tikai USD / JPY. Daudzi citi instrumenti veica dažus vardarbīgus kustības vienā virzienā, lai pēc kāda laika mainītos pretējā virzienā. Mēs zinām, ka FED priekšsēdētāja Dženetas Jellenas runa izraisīja lielu daļu šī pātaga. Mēs to redzējām arī kapitāla tirgos, lai gan tas varbūt bija mazākā mērogā nekā USD / JPY. Apskatīsim S&P 500:

 

S&P 500 – tas ir neticami!

Super Jellena ietaupa Buku 5S&P 500 stundas diagramma

Izdariet sev labu un apskatiet S ikdienas diagrammu&P 500. Ja kādreiz esat domājis, kā izskatās spēcīga augšupejošā tendence, apskatiet S&P!

Cenas darbība zilajā aplī ir daļa no Dženetas Jellenas runas ietekmes. Galu galā buļļus sita lāči, kā rezultātā krāšņi atleca augstāk.

Atcerieties, ka mums rīt pulksten 15:00 pēc GMT ir vēl viena šīs kundzes runa. Mums ir arī Lielbritānijas nodarbinātības numuri plkst. 9:30 pēc GMT, bet ASV PCI un mazumtirdzniecības numuri – pulksten 13:30 pēc GMT. Piesaistiet sevi, lai iegūtu lielāku svārstīgumu!

Veiksmi puišiem, es ceru, ka jums rīt būs izdevīga diena!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me