Scalping 101: Pareizas tirdzniecības psiholoģijas sasniegšana

Pēdējā mēneša laikā esmu daudz runājis par veiksmīgu skalpa veidošanos. Sākot ar mērķauditorijas atlasi pareizajos tirgos un beidzot ar uzlabotas riska pārvaldības principiem, Scalping 101 sērija ir aptvērusi dažādas tēmas. Piektdienas tiešajā tirgus atjauninājumā es izklāstīju WTI jēlnaftas skalinga plānu. Tas bija lielisks galvas ādas paraugs un piemaksa. Ja neesat to redzējis, pārbaudiet to šeit.

Šodien es aizņemšu dažas minūtes un runāšu par emociju ietekmi uz tirdzniecību. Ne vienmēr “emocionālās tirdzniecības”, piemēram, pārmērīgas tirdzniecības vai sliktas riska pārvaldības, slazdi, bet reālās dzīves ietekme uz sniegumu. 

Tirdzniecības psiholoģija: uzvarošas domāšanas sasniegšana

Atšķirībā no daudziem citiem tirdzniecības veidiem, lai veiktu skalpingu, tirgotājam ir jābūt aktīvam, uzmanīgam un rūpīgam visā tirdzniecības dienā. Koncentrēšanās un disciplīnas pārtraukumi parasti maksā naudu, apdraudot rezultātu. Tirdzniecības atlasei un pārvaldībai tiek piešķirta piemaksa – ar maz iespēju kļūdīties.

Atšķirībā no ilgtermiņa stratēģijām, skalpošana prasa no tirgotāja maksimālu efektivitāti. Lai kvalificētu galvas ādu, tirgus stundās ir jābūt šādai domāšanai:

  • Fokuss: Tirgam jābūt vienīgajam, kas ir svarīgs
  • Veiklība: Spēja ātri un bez atrunām pieņemt lēmumu pārpilnību
  • Vienmērīgs ķīlis: Vienmēr uzturiet stingru, mierīgu temperamentu

Šie trīs tirdzniecības psiholoģijas aspekti ir svarīgi jebkuras stratēģijas pozitīvai īstenošanai. Protams, reālā dzīve ne vienmēr ļauj mums pareizi parādīties tirgū. Dažreiz nokļūšana tur, kur mums jābūt, prasa laiku un pūles. Tālāk ir norādītas divas ierīces, kas var palīdzēt sasniegt uzvarētāju domāšanu:

  • Gulēt: Uzturēšanās visu nakti, studējot diagrammas un spēļu plānošanu, ir neproduktīva. Adekvāta atpūta ir galvenā uzmanības centrā.
  • Pirmspārdošanas iesildīšana: Veicot aritmētisku ilgroku vai veicot dažus pamata aprēķinus, mēs nonākam kvantitatīvā prāta stāvoklī.

Viņi nešķiet daudz, bet pietiekami daudz gulēt un veikt kādu garīgo vingrošanu var būt ļoti noderīgi, lai sasniegtu pozitīvu tirdzniecības psiholoģiju.

Daudzi tirgotāji izvēlas pilnībā izvairīties no garīgās sastāvdaļas un automatizēt vai kopēt citu cilvēku tirdzniecību. Patiešām nav svarīgi, kādu pieeju jūs izmantojat – vienīgais noteikums ir tas, ka tas pelna naudu.

darbsLai sasniegtu uzvaru, domājat par darbu – dariet to!

Domāšanas slepkavas

Ja jūs tirgojāt kādu laika periodu, tad esat informēts par emocionālās tirdzniecības nepilnībām. Pārmērīga tirdzniecība un neapdomīga riska pārvaldība ir pāris slikti ieradumi, kas izriet no destruktīvām emocijām. Bet kas mūs noved pie šī negatīvā domāšanas veida?

Lielākā daļa tirgotāju teiks, ka naudas zaudēšana viņus nostāda sliktā vietā. “Es pazaudēju naudu, tāpēc gāju uz leju, pārspīlēju un dzinu zaudējumus.” Tas noteikti ir biggie – bet kāpēc jūs esat emocionāls pēc zaudēšanas?

Atbildes tirdzniecības psiholoģija ir sarežģīta un unikāla katram no mums. Papildus finanšu spriedzei, kas saistīta ar naudas zaudēšanu, šeit ir daži vainīgie aiz negatīvām ar tirgu saistītām emocijām:

  • Konflikts: Iekšējās nesaskaņas vai konflikts ar citu nozīmīgu personu var mazināt jebkura tirgotāja potenciālu. Jums un visiem apkārtējiem jābūt vienā un tajā pašā lapā.
  • Traģēdija: Mīļotā zaudējums var radīt neskaitāmas psiholoģiskas problēmas. Diemžēl ar šo var būt ārkārtīgi grūti tikt galā, un tas var aizņemt daudz laika, lai to pareizi risinātu.
  • Ķīmiskā atkarība: Narkotikas un alkohols var būt monstrs visiem, ne tikai aktīviem tirgotājiem. Tie neiznīcina katru tirgotāju, bet noteikti var kaitēt skaidrībai un pozitīvai domāšanai.

Šie ir tikai daži diezgan acīmredzami priekšmeti, kas darbojas, lai izkropļotu mūsu realitātes uztveri. Diemžēl aktīvajā tirdzniecības pieejā, piemēram, skalpā, šie nelabvēlīgie faktori tiek eksponenciāli palielināti.

Problēmas identificēšana

Ja jūs cīnās ar zaudējumiem emocionālas tirdzniecības dēļ un neesat pārliecināts, kāpēc, speriet soli atpakaļ un pārbaudiet savu pašreizējo situāciju. Var gadīties, ka tajos notiek negatīva ietekme ārpus tirgiem. Saknes problēmas atrašana ir atslēga tās risināšanai – neatkarīgi no tā, vai tā ir saistīta ar tirgu.

Ar nelielu laika un pūļu palīdzību ir iespējams sasniegt pareizu tirdzniecības psiholoģiju. Ejiet dziļi, dariet darbu un tuvojieties tirgum no spēcīgas pozīcijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me