S&P un Dax pārvietojas pirkšanas zonās, taču šeit esiet ļoti piesardzīgs!

Sveiki, tirgotāji! Es šodien runāju ar vienu no maniem klientiem un dzirdēju dažus stāstus par tirgotājiem, kuri cieta neveiksmi, un par tirgotājiem, kuri nopelna kaudzes naudas. Es patiesībā neko jaunu nedzirdēju.

Veiksmīgi tirgotāji bija tie, kas apvienoja gudru tirdzniecību, labu naudas pārvaldību un neatlaidību. Vairumā gadījumu laba naudas pārvaldība un gudra tirdzniecība notika tikai vēlāk, un tur viņu neatlaidība viņus vilka.

Tirgotāji, kas to nepadarīja, bija tie, kas izmantoja pārāk daudz sviras, sadedzināja pirkstus un padevās, pirms varēja apgūt sevi un tirgus.

Punkts, ko es mēģinu pateikt, ir šāds: nav viegli iemācīties tirgoties. Jums būs jāpiedzīvo daudzas grūtības, un, iespējams, šajā procesā jūs zaudēsiet nedaudz naudas. Bet nepadodies un nekad nepārtrauc mācīties. Turpiniet tirdzniecību, līdz kļūsiet rentabls. Ja esat pazaudējis visu savu naudu, kādu laiku tirgojieties demonstrācijas kontā. Jūsu neatlaidība beigās atmaksāsies.

Pārbaudīsim, ko tirgi piedāvā …

 

S&P 500 – cik asa korekcija!

S&P 500 dienas diagramma

Man nepatīk šāda veida lejupslīde, kad meklēju pirkšanas iespējas. Lai gan šī zaļā kaste ir ideāla vieta pirkšanai, mums jāņem vērā, ka šodienas lāču svece ir viena no agresīvākajām sarkanajām svecēm šajā ekrānuzņēmumā. Paskaties uz tā ķermeņa izmēru. Vai tiešām mēs tūlīt vēlamies iegādāties šo iestatījumu? Protams, ja esat agresīvs tirgotājs, dodieties uz to! Bet konservatīvā metode būtu gaidīt skaidru signālu, ka šī pirkšanas zona saglabāsies kā atbalsts. Tas, kā šodienas lāču svece impulsīvi iesita šajā pirkšanas zonā, man liek šaubīties, vai tā paliks par atbalstu. Būtu bijis ideāli, ja cena apmēram četrās līdz piecās tirdzniecības dienās novirzītos šajā pirkšanas zonā un pēc tam sāktu parādīties jauna pirkšanas spiediena pazīmes. Dažas lejupslīdes 4 stundu vai dienas grafikā būtu bijušas ideāls. Neskatoties uz to, apskatīsim, kā cena reaģēs uz šo pašreizējo līmeni dažu nākamo dienu laikā. Varbūt buļļi mūs pārsteigs ar jaunu uzbrukumu nesenajiem visu laiku rekordiem.

 

Daks – joprojām tiek atbalstīts

Dax ikdienas diagramma

Arī Dax šodien samazinājās, bet ne tik agresīvi kā S&P. Jūs ievērosiet, ka cena nav skārusi 20-EMA un joprojām ir lielās sveces (ceturtās sveces no labās) diapazonā. No otras puses, šodienas kritums uz S&P ir izņēmis tās sveces zemāko daļu. Tātad šobrīd Dax izskatās kā labāks pirkums nekā S&P, lai gan mums joprojām ir nepieciešams derīgs cenu darbības signāls uz Dax, pirms iesaistāmies garās pozīcijās.

 

Nikkei 225 – joprojām pārvietojas uz sāniem

Nikkei 225 ikdienas diagramma

Nikkei ir atpalicis no S&P un Dax. Šobrīd neesmu ieinteresēts iegādāties šo Japānas akciju indeksu, īpaši pēc tam, kad tas šodien noslēdzās zem 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā līmeņa.

 

USD / JPY – atkal neizdodas

USD / JPY dienas grafiks

USD / JPY šodien atkal noraidīja savu 20 dienu eksponenciālo slīdošo vidējo rādītāju. Šis mainīgais vidējais rādītājs pēdējo dažu nedēļu laikā ir bijis milzīgs dinamiskās pretestības līmenis. Pagaidām tehniskās norādes norāda uz vēl kādu sānisku kustību vai pat valūtas kursa kritumu. Tomēr rīt BoJ (Japānas Banka) ir ar lēmumu par procentu likmēm, monetārās politikas paziņojumu, perspektīvas ziņojumu un preses konferenci. Tas varētu izraisīt izšķirošu izlaušanos no diapazona, kurā šis pāris šobrīd tirgojas. Iepriekš mēs esam redzējuši milzīgus soļus BoJ sanāksmju rezultātā, tāpēc redzēsim, vai rīt tie nesīs kaut ko nozīmīgu.

 

WTI jēlnafta – pagaidām uz sāniem

WTI jēlnaftas ikdienas diagramma

Pagaidām jēlnaftas cena joprojām tiek atbalstīta, it īpaši, ja cena saglabā vilci virs 52 USD par barelu.

Iepriekš redzamajā diagrammā jūs varat redzēt, ka pēdējās pāris nedēļās ir izveidojies trīsstūra modelis. Šāda veida konsolidācija bieži noved pie augstākas pakāpes, kā parādīts šajā diagrammā. Ja jūs gatavojaties tirgot šo instrumentu šādā veidā, pirms sākat savu garo pozīciju, pārliecinieties, ka katru dienu gaidāt stingru virs trijstūra augšdaļas. Jūs vēlaties pēc iespējas novērst viltus izlaušanos. Vienkārši atcerieties, ka cena varētu arī izlauzties cauri trijstūra apakšai, lai gan vēlamais virziens ir uz augšu.

Es šodien nerakstīju par zeltu, bet to darīja viens no mūsu analītiķiem Rona Rabinova kungs. Apskatiet viņa rīta īso informāciju par šī dārgmetāla uz vietas veiktu analīzi un arī to, kur ir paredzēts ASV dolārs. Šeit ir saite: https://www.fxmarketleaders.com/forex-blog/january-30th-morning-brief

 

Jaunumi

Rīt vissvarīgākais notikums ir BoJ sanāksme, taču sekojiet līdzi arī Kanādas IKP skaitlim, kas ir plkst. 13:30 GMT.

Mums ir arī ECB prezidenta Mario Dragi runa plkst. 8:30 GMT un Eiropas PCI un IKP skaitļi pulksten 10:00 GMT.

Vēlāk dienā mums plkst. 15:00 pēc GMT ir CB patērētāja uzticības numurs.

Tas ir viss, tirgotāji. Sekojiet jaunumiem, jo ​​šīs nedēļas laikā mums vēl ir daudz darbības!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me