Prognozes par palēninošiem kriptogrāfijas tirgiem

Runājot par kriptovalūtu tirgiem un to raksturīgo lielo nepastāvību, ir ierasts pievērsties ikdienas cenu svārstībām. Bieži vien tie var ienirt tikpat viegli, cik vien tie var pieaugt, kas varētu būt milzīgs uztraukums ikvienam, kurš tikai aktīvi darbojas šajā jomā, piemēram, kāda cilvēka lomā, kurš iesaistās Bitcoin ieguldījumos. Dažiem izmaiņas varētu būt par daudz, lai tās varētu apstrādāt, tāpēc nereti cilvēki tiek pamesti no tirgiem tikai pēc dažām stresa nedēļām pēc pastāvīgas kriptogrāfijas cenu sekošanas.

Tomēr ekspertiem ir padoms visiem tiem, kas nonāk šajā situācijā, vai tiem, kuri vienkārši domā savu naudu ienest šajā investīciju jomā. Lai arī visu kriptovalūtu kopējais tirgus ierobežojums 2017. gadā ir pieaudzis virs 100 miljardiem USD, tirgi ir jāuztver saistībā ar to ilgtermiņa ceļu un tā trajektoriju.

Tā vietā viņi riskē kļūt pārāk aizrautīgi ar šo brīdi, un tie var būt ļoti problemātiski ikvienam, kurš vēlas gūt ilgtermiņa ieguvumus šajā uzņēmumā. Neatkarīgi no tā, vai noskaņojums pārvēršas lēcienā vai kļūst pārāk spokains, rezultāti būtībā ir vienādi: peļņas zaudēšana un saspringta dinamika, kas lielākajai daļai investoru ir ļoti nepatīkama.

Lai izvairītos no šī kriptogrāfisko ieguldījumu krituma, šeit ir sniegts tirgus potenciālās nākotnes sadalījums, it īpaši tagad, kad beidzot iestājās gaidāmais izaugsmes palēninājums.

Koncentrēšanās uz tehnoloģijām, nevis cenām

Blokķēdes tehnoloģija, kas nodrošina līdzekļus kriptogrāfijas tirgu pastāvēšanai, ir revolucionāra, un par to pastāv nozares mēroga vienprātība. Blokķēdes spēja izstrādāt un darbināt sadalītās virsgrāmatu sistēmas nozīmē, ka monetāro mehānismu kontroli pirmo reizi garantē persona, kas nav cilvēks, vienlaikus nodrošinot lielu pārredzamību vienam un tam pašam procesam..

Tas ir neticami ne tikai attiecībā uz digitālajām un tradicionālajām valūtām, bet arī daudziem citiem masu ierakstu veidošanas veidiem. Izmantojot blokķēdi, sistēmas, kas pastāv desmitiem, ja ne simtiem gadu, tagad var uzlabot un pilnveidot līdz līmenim, kas nav sasniedzams ar citiem līdzekļiem. Tas ir iemesls, kāpēc tik daudz cilvēku, uzņēmumu un pat valstu centrālās bankas ar tādu biežumu un dzīvesprieku izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Tajā pašā laikā tie, kas iegulda kriptogrāfijas tirgū, neatkarīgi no tā, vai viņi izvēlējās bitcoīnu vai ethereum kā lielākās digitālās valūtas, kādu citu notikumu veidu vai pat ICO uzņēmējdarbība, ļoti maz uzsver to pašu tehnoloģiju. Šeit tehnoloģijas jēdzienu pamatā apkopo jautājums – platforma, kuru viņi izmanto stabili un droši pret trešo personu iespējamiem uzbrukumiem. Ja tie ir ieviesti, blokķēdei pēc būtības un jaudas būtībā nav nozīmes.

Tomēr šajā domāšanā ir liela problēma, un tā ir tieši saistīta ar veidu, kā cilvēki īstermiņā zaudē naudu. Metaforiski runājot, tas ir tāpat kā novērot mehāniskā transportlīdzekļa fenomenu un uzskatīt, ka vissvarīgākais tajā ir riteņi, jo tie faktiski ceļo attiecībā pret ceļu.

Arī šeit lielās ziņas nav bitcoin pašreizējā vērtība, bet gan tas, ka šāda veida naudas līdzekļi var veiksmīgi pastāvēt pasaulē. Šajā faktā slēpjas vienas un tās pašas parādības raksturīgā vērtība un galvenais iemesls, kāpēc cilvēkiem tajā jāiegulda. Kaut arī cenas mainīsies un svārstīsies, šī milzīgā inovācijas vērtība turpinās veidot mūsdienu pasauli nākamajās desmitgadēs.

Ethereum pret Bitcoin

Daudzi kriptogrāfijas tirgu investori iegūst ilgtermiņa domāšanas nozīmi un būtisko lomu, kāda būs šai tehnoloģijai, taču viņi joprojām vēlas saprast, kas domēnam priekšā. Tuvākajā nākotnē viens no vissvarīgākajiem faktoriem noteikti būs ethereum tīkls.

ETH kriptovalūtas pievilcības pieaugums ir ļoti skaidrs arī 2017. gadā. Tā kā tīkls sāka darboties tikai divus gadus, tam bija gan liela krīze, gan izdevās no tā izkļūt, lai gan tas nozīmēja tīkla sadalīšanu . Tagad tas lēnām sasniedz bitcoin tirgus vērtību, kaut arī tikai pirms sešiem mēnešiem tas bija jūdzes un jūdzes aiz tā.

To nosaukt par aktīvāko pretendentu uz augstāko pozīciju nav pārspīlēts. Turklāt, tiklīdz pašreizējais palēninājums atkal būs straujš, ir pārliecība, ka tas ievilks daudz naudas ETH, it īpaši tagad, kad atkal sākas bloku lieluma jautājums.

Potenciāla izpārdošana

Protams, tajā pašā kriptogrāfiskajā kopienā pastāv pilnīgi pamatotas bailes, un viena no tām ir liela izpārdošanas perioda potenciāls. Šeit iepriekš minētās diskusijas par mērogošanu ir viens no galvenajiem ieguldītāju prāta faktoriem. Tīkla dakšas iespējamība palielina jutīgumu un līdz ar to arī izredzes uz lielu izgāšanos.

Daudziem tirgotājiem un ekspertiem viskritiskākais brīdis, visticamāk, iestāsies augusta sākumā. Tajā brīdī visā tirgū varētu būt ļoti nestabils periods, kas varētu ietvert lielus zaudējumus, kas noteikti veicinās visas esošās problēmas atsevišķos tīklos..

Ir grūti saprast, kā tas nenovedīs pie tā, ka tirgotāji kļūst spokaini un gatavi izmest lielu daļu savu aktīvu un tādējādi samazina zaudējumus. Šāda veida lēmuma ietekme pulsēsies visā kriptogrāfijas domēnā un samazinās lielāko daļu, ja ne visas digitālās valūtas par lielu procentuālo daļu.

Iemesli būt cerīgiem

Protams, digitālo valūtu stāvoklis nebūt nav problemātisks, pat īstermiņā. Beidzot pilnīgai juridiskajai likumībai tādās vietās kā Japāna un Ķīnai atbloķējot biržas, bizness kripto jomā plaukst.

Kaut arī vasara noteikti rada nestabilitāti dažos bitcoin veidos, ko miljoniem cilvēku izmanto jebko no tiešsaistes BTC azartspēles lai veiktu blokķēdes eksperimentus, kriptogrāfijas pieauguma tendence neapstāsies. Tāpēc ilgtermiņa attēla uztvere būs dominējošā domāšana visiem tiem, kas gatavojas to izdarīt šajā laukā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me