Nedēļas perspektīvas, 28. oktobris – 1. novembris: FOMC, IKP, PCI un NFP uzmanības centrā

Priecīgu svētdienu, tirgotāji.

Šī nedēļa Amerikas Savienotajās Valstīs notiks ar daudzām darbībām, un provizoriskie IKP rādītāji trešajam ceturksnim trešdien tiks izmantoti tirgū, dažus mirkļus pirms Fed beigām. Personīgo ienākumu un tēriņu skaitļi sekos ceturtdien kopā ar PCE galveno indeksu septembrim, pirms piektdien tiks publicēts vissvarīgākais nefarmu algu saraksts oktobrim. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir ISM ražošanas PMI, kas var piesaistīt vislielāko uzmanību, ņemot vērā tirdzniecības kara grūtības.

Pirmdiena – 28. oktobris

MPC loceklis Tenrejo runā – 17:00 GMT

Pirmdien tirgus, visticamāk, paliks izslēgts, taču Anglijas Bankas locekles Silvanas Tenrejo runa paliks spilgta. Tenrejo ir paredzēts runāt par monetāro politiku un starptautisko makroekonomiku Džona Flemminga piemiņas lekcijā Londonā. Gaidāmi auditorijas jautājumi, un visas piezīmes par MPK politikas gaidām būs vērts tirgot.

Otrdiena – 29. oktobris

USD – CB patērētāju uzticība – 14:00 GMT

Investori uzraudzīs CB patērētāju uzticību. Stipendiāti, šiem datiem otrdien būs liela nozīme, jo tas parasti tirgū rada lielisku tirgojamu svārstīgumu. Paredzams, ka tā būs 128,2 pret 125,1, kas mums dod vēl vienu iemeslu dolāra lēcienam.

Trešdiena – 30. oktobris

EUR – vācu sākotnējā PCI – visu dienu

Destatis publicēs Vācijas Prelim PCI rādītājus, kas veido lielāko daļu no kopējās inflācijas. Inflācija ir nozīmīga valūtas vērtēšanai, jo cenu pieaugums liek centrālajai bankai paaugstināt procentu likmes, ievērojot inflācijas ierobežošanas pilnvaras. Pēdējā laikā Vācijas PCI ir bijusi niecīga, jo rādītājs samazinājās no 0,5% jūlijā līdz -0,2% septembrī. Eiropas Centrālā banka ir veikusi izmaiņas monetārajā politikā, lai atbalstītu ekonomiku, un šī mēneša skaitlis var būt pirmais signāls, lai saprastu, vai dovish politika ir sākusi darboties vai nē. Katrā ziņā ekonomisti sagaida inflācijas līmeņa pieaugumu par 0%.

USD – ADP izmaiņas ārpus lauku saimniecībām – 12:15 GMT

Šie dati sniedz agrīnu ieskatu nodarbinātības pieaugumā, parasti 2 dienas pirms valdības publiskotajiem nodarbinātības datiem, kurus tas paredzēts atdarināt. Avots mainīja sērijas aprēķināšanas formulu 2007. gada februārī, 2008. gada decembrī un 2012. gada novembrī, lai labāk saskaņotos ar valdības datiem.

Paredzams, ka Automatic Data Processing, Inc. oktobrī izlaidīs nelielu datu kritumu no 135K līdz 125K. Darbavietu radīšana ir būtisks patērētāju tēriņu galvenais rādītājs, kas veido lielāko daļu no kopējās ekonomiskās aktivitātes. Vājāki dati var izraisīt lāču noskaņojumu gaidāmajiem ASV NFP rādītājiem, kuru termiņš ir piektdien.

ASV Federālo rezervju monetārās politikas lēmums – 18:00 GMT

Tiek gaidīts, ka Fed trešo reizi pēc kārtas samazinās likmes, tirgotājiem norādot 90% iespēju šādai rīcībai. Tādējādi tirgus reakcija galvenokārt būs atkarīga no signāliem, ko politikas veidotāji sūtīs attiecībā uz plānotās rīcības iespēju, nevis no pašas likmes samazināšanas.

Paredzams, ka Federālo rezervju likme samazināsies par 25 bāzes punktiem, kas ir trešais šogad. Iepriekš mēs domājām, ka Fed izmantos šo sanāksmi, lai apspriestu santehnikas problēmas un politikas īstenošanu. Tā vietā sanāksmēs tā paziņoja par saviem rēķinu pirkumiem.

Nākamajā nedēļā dolāra kurss var būt lācīgs, jo tirgotāji cenu noteikšanas likmi samazina no 2% līdz 1,75%.

Ceturtdiena – 31. oktobris

JPY – BOJ monetārās politikas lēmums – provizorisks

Japānas jena augusta beigās sasniedza gandrīz trīs gadu augstāko līmeni, kas Japānas Banku bija nostādījis smagā stāvoklī. Pēdējo trīs nedēļu laikā drošā Japānas jena ir bijusi vājākā valūta pasaulē, zaudējot 2,5% pret dolāru. Tieši to Japānas Banka vēlas no savas valūtas.

Vājāka jena palīdz palielināt eksportu un samazināt importu, galu galā līdzsvarojot tekošā konta un tirdzniecības bilances deficītu. Tādējādi BOJ var saglabāt monetāro politiku nemainīgu 31. oktobrī.

Piektdiena – 01. novembris

USD – Darba tirgus pārskats – 12:30 GMT

ASV NFP (Nonfarm Employment Change) un bezdarba līmenis paliks uzmanības centrā. Abas šīs ekonomisko datu kopas tiks uzraudzītas plkst. 12:30 pēc GMT. Paredzams, ka iepriekšējā mēnesī NFP būs nedaudz pozitīvs ar 90K un 136K.

Tā kā bezdarba līmenis, visticamāk, pieaugs no 3,5% līdz 3,6%, kas var ietekmēt ASV dolāru.

Tiek pieņemts, ka iepriekš vidējā stundas izpeļņa pieaugs par 0,3% salīdzinājumā ar 0,0%. Vājākie dati piedāvās iespēju saīsināt Greenback ātrai 60-100 kauliņai un otrādi.

ISM Manufacturing PMI – 14:00 GMT

Piektdien ISM ražošanas PMI joprojām būs uzmanības centrā, īpaši pēc tam, kad indekss pirmo reizi pēdējo trīs gadu laikā septembrī nokritās zem 50, pēkšņi paaugstinot bažas par lejupslīdi. Tomēr varētu būt zināma atelpa, ja PMI oktobrī atjaunosies līdz 49.0, kā prognozēts.

Pagaidām tas ir viss, taču sekojiet līdzi mūsu ekonomiskajam kalendāram par tiešraides tirgus atjauninājumiem un forex tirdzniecības signāliem.

Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me