Loģika aiz daudzsološiem jauniem Bitcoin ieguves uzņēmumiem

Lai arī bitkoīnam ir bijis neticami gads, kad jāpaņem virsraksti, daļa no tās ekosistēmas paliek populārās apziņas perifērijā. Tā kā rekordu sasniegšana turpinās vai to palēnina pretestības punkti, bet tas joprojām ir augšupejošs impulss, lietotāji un plašāka sabiedrība joprojām ir mazāk uzmanīgi par procesu, kas ļauj tam visam notikt – kriptonauda ieguve.

Šodien, tāpat kā tajā brīdī, kad bitcoin P2P tīkls tika palaists tiešsaistē, bitcoīna ieguve ir galvenais iemesls, kāpēc tas var turpināt darboties. Vienā brīdī, pirms ieguves grūtības nonāca tur, kur tas ir šodien, kalnrūpniecība bija viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc kāds pat sāka interesēties par kriptonauda.

Tagad ar miljoniem jaunu Bitcoin investoru BTC galvenā seja ir tirdzniecība un tās cena. Tomēr raktuves joprojām ir tas pats, kas darbina visu tīklu. Neskatoties uz šo acīmredzamo patiesību, daudziem nav skaidrs, kādas uzņēmējdarbības iespējas kalnrūpniecībā ir šobrīd. Lai padarītu to pašu mīkla mazāk sapinušos, šeit ir daži no būtiskākajiem faktiem par jauniem un gaidāmajiem bitcoin ieguves uzņēmumiem.

Jauna Eiropas raktuve

Japānas uzņēmums GMO Internet nesen paziņoja, ka uzsāk jaunu kriptovalūtas ieguves uzņēmumu. Tas pats uzņēmums tika izveidots Japānā 1990. gadu sākumā un kriptonauda domēnā ienāca šī gada maijā. Novēlotu ienākšanu digitālās valūtas jomā, visticamāk, veicināja Japānas lēmums atzīt BTC par maksāšanas līdzekli valstī.

Tagad tas pats uzņēmums, kas piedāvā virkni digitālo pakalpojumu, piemēram, tīmekļa mitināšanu, nolēma paplašināt savu portfeli ar kalnrūpniecības darbību. Paredzams, ka ieguves sliedes sāks darboties 2018. gada pirmajā pusē. Interesanti, ka uzņēmums vēl nav norādījis, kurā Eiropas valstī raktuve atradīsies, taču tā teica, ka tā darbosies ar atjaunojamiem hidroelektriskajiem un ģeotermālajiem enerģijas avotiem. Uzņēmums arī teica, ka iekārta atradīsies “Ziemeļeiropā”.

Tas nozīmē, ka tādas vietas kā Islande un Zviedrija, šķiet, ir visticamākās izvēles iespējas, jo īpaši tāpēc, ka tās jau bija iecienītas kalnrūpniecības vietas. Tādu pašu priekšrocību nodrošina dabiski aukstā laika apstākļu kombinācija, pateicoties Ziemeļu polārajam lokam un dažādiem enerģijas avotiem. Šajā ziņā ģeotermālie avoti ir priekšrocība, kurai šajā mērogā nedalās daudzas citas Eiropas valstis.

ĢMO objekta specifikācijas

ĢMO paziņoja, ka viņu jaunā ieguves iekārta radīs 500 petahashes sekundē (PH / s). Pašlaik BTC tīkla jaukšanas ātrums ir aptuveni 5,6 eksahaši sekundē (EH / s). Papildus iespaidīgajām objekta specifikācijām ir arī fakts, ka ĢMO ir labi pazīstams uzņēmums, kas ir publiski kotēts.

Tā arī ir atklājusi, ka ir plāni izpētīt un attīstīt ieguves vajadzībām specializētas pusvadītāju mikroshēmas, kurās tiktu izmantota 7 nm tehnoloģija. ĢMO ir partneris šajā uzņēmumā, taču līdz šim tas nav atklāts vārdā. Uzņēmums plāno attīstīt kalnrūpniecības pakalpojumus un piedāvāt tos sabiedrībai, ļaujot to lietotājiem piešķirt mākoņa jaukšanas jaudu digitālās valūtas iegūšanai.

Savas jaunās raktuves gadījumā ĢMO vēlas to izmantot, lai sniegtu atbalstu kriptogrāfijas valūtas maiņai, kuru tā darbojas. Tas darbotos, piešķirot iegūtās monētas biržai, kur tās nodrošinātu likviditāti.

Visbeidzot, iespaidīgajā kriptovalūtas projektu klāstā ĢMO nesen ir izveidojis arī autoratlīdzības projektu, kura pamatā ir blokķēde. Ar šo pilnas pieejas pieeju digitālās valūtas arēnā redzams, ka nākamajos gados uzņēmums plāno ieguldīt līdzekļus šajos uzņēmumos.

Iekļūšana kalnrūpniecības biznesā

Iesākums kalnrūpniecības darbībā kā BTC ieguldījums, iespējams, lielākajai daļai investoru un uzņēmumu šķiet neprātīgs pasākums. Jaunu monētu ieguves grūtības pastāvīgi pieaug, kamēr kalnrūpniecības platformām vēl nav jāseko savam sasniegumam. Tomēr ĢMO rāda, ka tā tam nav jābūt.

Tā vietā ir rūpīgi jāizvērtē fiziskā, finansiālā un tehnoloģiskā vide, lai ikvienam topošajam mīnu operatoram sniegtu visefektīvāko risinājumu. ĢMO jaunā raktuve ļoti racionalizēti aptver visas tās bāzes. Tas ņem vērā laika apstākļus, kur dabiski aukstu gaisu var izmantot kalnrūpniecības platformu dzesēšanai, kurām ir tendence regulāri pārkarst. Tad tiek ņemta vērā arī konkrētās valsts piekļuve enerģijai, kur Eiropas ziemeļu valstīm ir daudz atjaunojamo resursu.

Visbeidzot, uzņēmums nopietni izskatīja arī jautājumu par iegūto monētu izmantošanu un to, kā ar tām rīkoties. Šeit viņu iepriekšējais digitālās valūtas maiņas uzņēmums lieliski iekļausies raktuvēs, nodrošinot tai tiešu atbalstu to pašu monētu iegūšanai. Tās pašas monētas tiks laistas apgrozībā, kur monētu īpašnieki tās var izmantot azartspēles tiešsaistē, iegādāties preces un pakalpojumus vai vienkārši tajos ieguldīt.

Tādējādi ĢMO parādīja, ka faktiskajai vietai vietējās ekonomikas ziņā nav izšķirošas nozīmes. Gan Zviedrija, gan Islande nav galvenās izvēles apstrādes rūpniecībā un daudzās citās nozarēs darbaspēka un nekustamā īpašuma izmaksu dēļ.

Bet digitālā valūtas raktuve necieš nevienu no šīm neveiksmēm. Tam nepieciešamais darbaspēks ir minimāls, savukārt nekustamais īpašums, kur tas atrodas, iespējams, aiziet prom no apdzīvotām vietām. Tas nozīmē, ka tā izmaksas nebūs ne tuvu tik augstas kā tās tirdzniecības vietas, kas atrodas tuvāk lielākiem iedzīvotāju centriem. Tādā veidā, ieročojot svarīgākos ieguves aspektus, ĢMO ir izdevies izveidot ļoti daudzsološu biznesa plānu.

Vispārējie ieguvumi

Kā tika teikts, saistīts ar jautājumu par to, vai bitcoin un citi digitālās valūtas ir burbulis, to jaukšanas centri atspoguļo to fizisko vērtību. Tāpēc jaunu raktuvju ierīkošana ir laba ziņa ikvienam, kurš nodarbojas ar kriptovalūtas izstrādi, lietošanu un tirdzniecību.

Sekojot efektivitātes paaugstināšanas procesam katrā procesa stūrī, varētu un vajadzētu izveidot jaunas raktuves. Ar pārējās attīstības kopienas atbalstu topošie ogļrači varētu ieviest digitālās valūtas tīklus, vienlaikus radot sev lielu peļņu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me