Kā Ķīna lēnām dominē visā Bitcoin tirgū

Ķīnas Bitcoin tirgus

Ķīnu savulaik sauca par guļošo pūķi, taču, kad tā kļuva par Āzijas ekonomisko spēku, kāda tā ir šodien, tā izrādījās pretēji. Ar milzīgiem resursiem, neierobežotu darbaspēku un novatoriskām tehnoloģijām tas ātri kļuva par globālu spēlētāju, kas spēj ietekmēt tirgus kustības un lēmumus.

Tās ietekme izplatās daudzās nozarēs, un tas netaupīja Bitcoin tirgu. Pašlaik Ķīnai pieder ievērojama daļa no pasaules kriptovalūtas darījumiem, un ziņojumos Ķīnas Bitcoin tirgus veido vairāk nekā 80 procentus no Bitcoin un altcoin darījumiem..

Tāpēc nelielas izmaiņas Ķīnas tirgū var būtiski ietekmēt globālo situāciju un tās var izpausties kriptovalūtas vidē.

Bitcoin glābšanai pēc juaņa devalvācijas

Pirms dažām dienām bija acīmredzamas Bitcoin cenas izmaiņas, kad Ķīnas Tautas banka (PBOC) pazemināja juaņas procentu likmi, kā rezultātā tā devalvējās. Investori izvēlējās apmainīt juaņu pret Bitcoin, cenšoties ietaupīt summas ekvivalentu vērtību, tādējādi reģistrējot spēcīgu kustību BTC / CNY diagrammā.

Bitcoin cena starp juaņa devalvāciju

Analītiķi redz, ka juaņas īpašnieki konvertēs savu fiat naudu uz Bitcoin, pēc tam, iespējams, apmainīs tos vai nu juaņās, vai ASV dolāros. Izvēle būs atkarīga no digitālās valūtas veiktspējas tirgū, kur pozitīva kustība liks investoriem konvertēt Bitcoin juaņos, savukārt cenu samazināšanās par labāku variantu parādīs ASV dolāru konvertāciju.

Tā kā juaņa devalvācija ietekmē pasaules tirgu, Ķīnas spēks kļūst acīmredzams. Tas tālāk tiek realizēts Bitcoin tirgū uzliktajos efektos, par kuriem Ķīnas bitkoīnu lietotāji lielā mērā ir atbildīgi par tuvināšanos digitālās valūtas mērķu sasniegšanai.

Nav šaubu par Ķīnas būtisko lomu Bitcoin panākumos, un tas rada bažas par to, vai jāregulē kriptonauda..

Vai Ķīna ir gatava Bitcoin regulēšanai?

Dažiem vārds “regula” vien, lietojot to Bitcoin kontekstā, ir pietiekams pamats, lai atrastos aizsardzības mērķī. Tas izskaidro sentimentus pēc tam, kad Huobi izpilddirektors Leons Li publicēja žurnālu, kas to mudina Bitcoin regulēšana Ķīnā.

Li teica, ka PBOC noteiktie juridiskie šķēršļi kavē Ķīnas Bitcoin tirgus izaugsmi vietējā mērogā. Tās tirgus, kurā atrodas pasaules lielākās tirdzniecības un ieguves operācijas, ir piepildīts ar potenciālu, un tas ir iemesls, kāpēc viņš uzskata, ka Bitcoin regulēšanai ir pēdējais laiks.

Viņa žurnālā bija rakstīts:

“Būtu jāveicina un stingri jāatbalsta Bitcoin un blockchain izpēte. Ķīnas regulatoriem ir jāaplūko, kā citas jurisdikcijas, piemēram, ASV, atver savu prātu labākas digitālās valūtas nozares politikas veidošanai … Tas samazinātu noteiktus riskus gan uzņēmumiem, gan patērētājiem. “

Viena no lielākajām Bitcoin biržām Ķīnā, Huobi turpina sniegt pakalpojumus pēc PBOC aizlieguma, un tās izpilddirektors ir apņēmības pilns pārsūtīt drošas maksājumu sistēmas, kas tirgotāju un patērētāju beigās maksā mazāk..

Izņemot šo Bitcoin apmaiņa, BTC China un OKCoin ir daži no galvenajiem spēlētājiem Ķīnas Bitcoin tirgū, kuriem vēl jāpauž atbalsts Bitcoin un kriptovalūtas regulēšana.

Bitcoin regula Ķīnā

Tirgus izmaiņu ietekme uz Bitcoin azartspēļu sektoru

Ķīnas spēks Bitcoin tirgū ir acīmredzams, taču joprojām ir jautājums, kā tas darbosies Bitcoin azartspēļu nozarē valstī un ārpus tās..

Āzijas gigants ir pazīstams ar savu stingro azartspēļu politiku, neskatoties uz nelegālo azartspēļu tirgu, kas turpina atņemt ievērojamus ienākumus no valdības. Makao darbojas kā jaunākais azartspēļu centrs, savukārt Honkonga turpina kļūt par legālu ārzonu azartspēļu atbalstītāju.

Tomēr Bitcoin azartspēļu nozare Ķīnā vēl nav pilnībā izveidojusi stingru pamatu, kas izskaidro, kāpēc regula var vēl vairāk kavēt tās izaugsmi. Neatkarīgi no tā, Ķīnas ietekme uz tirgus cenu, pat uz Bitcoin, rada neskaitāmas iespējas plaukstošajai nozarei paplašināties Āzijā.

Ja Ķīnas Bitcoin tirgus pierāda sevi kā lielāko kriptovalūtas atbalstītāju un veicinātāju, kāda būs Bitcoin un kriptovalūtas nākotne kopumā, ir patiešām vērts gaidīt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me