Iesācēju ceļvedis pasaules pokera sērijā

Šī gada Pasaules sērijas pokers oficiāli sākas rīt, un pokera sabiedrība gatavojas mēnesi, kas piepildīts ar pokera darbībām.

Tas būs liels gads, kopš organizatori pārkāpa bortu un sarīkoja vairāk nekā 69 pasākumus visai sērijai. Visa šī gada sērija ir spēles svētki, un spēlētājiem, kuri vēlas piedalīties, būs iespēja spēlēt iecienītākās pokera variācijas.

Sākot ar 1970. gadu, World Series of Poker mērķis bija popularizēt spēli. Kādreiz bijis tikai ielūgumiem paredzēts pasākums, World Series ir kļuvis no vienkāršas naudas spēļu sērijas par galvu reibinošu satelītturnīru un lielu naudas pasākumu klāstu..

Tomēr tā joprojām saglabā savu mistiku. 2000. gada tiešsaistes pokera uzplaukumu var tieši nolikt pie Krisa Moneimakera uzvaras pēdām 2003. gada pasaules pokera sērijā. Atšķirībā no citiem sporta turnīriem, balva par uzvaru kādā no pasaules pokera sērijas notikumiem nav trofeja, bet gan zelta rokassprādze. Īpašnieks un lepni izlikusi uzvarētāja aproci ir lepnums par pagātnes uzvarētājiem un viņu prasmju apliecinājums..

Sērijas pokera pasaule 101

Pokera mīļotājiem pievienošanās ir sapņa piepildījums. Tomēr tas var būt nogurdinošs vingrinājums. Tiem, kas vēlas reģistrēties, ir daži fakti, kas viņiem jāzina.

WSOP Notikumi

Pirmkārt, spēlētāji var izvēlēties, kurai no spēlēm viņi pievienojas. 69 notikumiem ir dažādas variācijas, kas ikvienam dod plašu izvēles iespēju. Dažas spēles notiek, izmantojot Texas Hold ’Em noteikumus, taču ir arī citi turnīri, izmantojot citus noteikumus, piemēram, Omaha, Lowball un Stud. Ir pat turnīri. Iesācējiem nav jāuztraucas par palikšanu malā, ja netiek izmantoti viņu iecienītie noteikumi.

Otrkārt, spēlētāju galvenais mērķis katram turnīram ir būt pēdējam stāvošajam. Tas nozīmē, ka spēlētājiem ir jābūt piesardzīgiem attiecībā uz savu bankrollu. Vislabāk, ja spēlētājam būs liela naudas summa, taču rūpīga vadība un prasmīga spēle var padarīt mazu bankrotu par lielu.

Visbeidzot, spēlētājs, kura mērķis ir piedalīties galvenajā turnīrā, var to izdarīt visgrūtāk, piedaloties dažādos satelīta turnīros. Tas tomēr nav vajadzīgs. Lai pievienotos galvenajam turnīram, spēlētājam ir jādara tikai 10 000 ASV dolāru un jāpiedalās. Ja potenciālajam spēlētājam nav naudas, viņam būs jāpievienojas satelīta turnīram, kurā ir mazāka dalības maksa..

Lai pievienotos daudzi pokera notikumi

Galvenais notikums parasti ir aptuveni jūlija sākumā, pēc šausmīgā spēles mēneša. Pašam pasākumam spēlētāji izmantos savu dalības maksu, lai iegūtu žetonus, kurus spēlēt. Spēlētāji nevar apmainīt šos žetonus pret naudu, taču tie norāda, vai spēlētājs joprojām piedalās turnīrā. Ja viņiem beigsies mikroshēmas, tie tiks izslēgti.

Tad dalības maksa tiek pievienota balvu fondam, kas tiks piešķirts labākajiem finišētājiem. Tikai 10 procenti saņems izmaksu. Ņemot vērā, ka parastais spēlētāju skaits galvenajā turnīrā pārsniedz tūkstoš spēlētāju, naudu saņem tikai ap simts no viņiem.

Kad sāksies galvenais turnīrs, spēlētāji tiks grupēti tabulās. Kad spēlētāji tiek izslēgti, cilvēki tiks pārvietoti no galda pie galda, lai saglabātu viņu līdzsvaru. Normāla spēle turpināsies, līdz būs palicis tikai viens galds ar deviņiem. Šis nav īstais fināls.

Viens piliens

Pēdējie deviņi spēlētāji sastāv no pamatturnīra pēdējās tabulas. 2008. gadā ESPN vēlējās izveidot nelielu turnīra buzzu, un tā rezultātā fināla galds tika aizkavēts līdz oktobrim.

World Series of Poker ir notikums, kuru neviens spēlētājs nedrīkst palaist garām. Spēlētāji var viegli pieskatīt Kolosu no 2. līdz 4. jūnijam vai atrast savu likteni attiecīgi Senioru čempionātā un Monster Stack attiecīgi 17. un 24. jūnijā. Tomēr galvenais notikums ir paredzēts tikai 9. jūlijā, un tam sekos One Drop no 12. līdz 14. jūlijam.

Bitcoin pokers un WSOP

Piešķirot, ka ne visi var būt šogad ierindotajos pasākumos, pokera cienītāji joprojām var izjust darbības pokeru, spēlējot Bitcoin pokeru tiešsaistē. Vēl labāk, viņi var uzmanīties no dažādiem Pasaules pokera sērijas akcijas kas dod lieliskas izmaksas un pat iespēju apbalvot galveno turnīru jūlijā.

Pagājušajā gadā vairākas Bitcoin pokera vietnes uzsāka savus WSOP iedvesmotos bonusus un akcijas, Amerikas kontinentālajai istabai ieviešot savu Džekpotu sēriju pasaule.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me