Forex Signals ASV sesijas īss ziņojums, 11. novembris – Apvienotās Karalistes ekonomiskie dati izkrita, bet GBP salidojumi notika pēc Farage komentāriem

Cenu darbība finanšu tirgos šodien ir bijusi diezgan klusa, un es gaidīju, ka tā kļūs vēl klusāka un galu galā izmirs, kad mēs virzīsimies uz Eiropas sesijas beigām, jo ​​Ziemeļamerikas tirgi ir slēgti uz atceres dienu. Lai gan Eiropas sesijas laikā mēs esam redzējuši dažas pienācīgas cenas GBP pāros. GBP / USD iepriekš pieauga aptuveni par 120 kauliņiem. Bet tas nenāca no IKP ziņojuma, kas parādīja, ka Apvienotās Karalistes ekonomika turpina vājināties, jo visi komponenti neatbildēja cerībām, un daudzi no tiem bija negatīvi.

Lielbritānijas IKP saruka augusta un septembra laikā, bet 3. ceturksnī kopumā Lielbritānijas IKP pieauga par 0,3%, kas nozīmē, ka Lielbritānija pēc 0,2% sarukuma 2. ceturksnī gandrīz izvairījās no tehniskas lejupslīdes. Bet, kā liecina pēdējie divi mēneša IKP pārskati, ekonomika turpina vājināties. Turklāt septembrī rūpniecība, rūpnieciskā ražošana un būvniecība atkal saruka, savukārt uzņēmējdarbības investīcijas 2. ceturksnī samazinājās.

Tātad GBP uz šiem skaitļiem daudz nepārvietojās, bet Nigel Farage komentāri par Apvienotās Karalistes vēlēšanām palielināja GBP kāpumu. Šī mēneša sākumā mēs dzirdējām Brexit partijas līderi Farage sakām, ka viņa Brexit partija cīnīsies visās frontēs Apvienotās Karalistes vēlēšanās, kas notiks 12. decembrī. Bet šodien viņš teica, ka viņš neapstrīdēs Konservatīvās partijas vietas un tā vietā koncentrēsies uz vietu aizņemšanu prom no leiboristiem. Tas nāk par labu torijiem un pazemina nepāra pakārto parlamentu pēc vēlēšanām. Lai arī situācija nav tik skaidra, GBP ar šiem komentāriem aizbēga.

Eiropas sesija

  • Francijas rūpnieciskā ražošana – Rūpnieciskā ražošana Francijā ir bijusi nestabila, un pēdējos trīs mēnešos divos no tiem bija vērojams liels kritums. Pagājušā mēneša ziņojums parādīja, ka rūpnieciskā ražošana augustā samazinājās par 0,9%, savukārt šomēnes sagaidāms, ka septembrī produkcija būs palielinājusies par 0,4%. Bet tas neatbildēja cerībām, kas sasniedza 0,3%. Privāto algu skaits sasniedza 0,3%, kā paredzēts tajā pašā mēnesī, bet augusts tika pārskatīts zemāk līdz 0,2% no 0,3%. Arī tirdzniecības bilances deficīts šodien vēl vairāk pieauga.
  • Pompeo uzstāšanās Berlīnē – Berlīnē uzstājas ASV valsts sekretārs Pompeo, sakot vācu auditorijai, ka jūsu pašu izlūkošanas vadītājs ir teicis, ka Huawei nevar uzticēties. Atsaucoties uz Nord Stream 2 gāzes vadu, Pompeo teica, ka mēs nevēlamies, lai Eiropas enerģijas piegāde būtu atkarīga no Putina kaprīzēm. Mēs meklējam visu valstu palīdzību, lai Teherāna atgrieztos pie sarunu galda. NATO ir jāaug un jāmainās, pretējā gadījumā pastāv risks, ka tā kļūs novecojusi. Mēs vēlamies lielāku tirdzniecību ar Eiropu. Iracionāli domāt par Krieviju kā par cienīgu partneri Tuvajos Austrumos. ASV virsnieki joprojām atrodas uz zemes Sīrijā, mēs neatstājāmies. Ķīna šodien apspiež cilvēkus ar taktiku.
  • RBNZ, lai samazinātu procentu likmes nākamajā sanāksmē? – Jaunzēlandes Rezervju banka pēdējās vairākās sanāksmēs ir divreiz samazinājusi procentu likmes, samazinot tās par 75 bāzes punktiem. Viņi ir pārtraucuši likmju samazināšanu, bet izredzes tiek liktas uz citu likmes samazināšanu nākamajā sanāksmē. RBNZ
  • Skotijas premjerministrs, runājot par Brexit – Skotijas pirmā ministre Nikola Stērdžena šodien izteica komentārus. Viņa sacīja, ka, ja būs pakārts parlaments, viņas partija centīsies izveidot progresīvu aliansi, lai izslēgtu konservatīvos no valdības. Ja SNP uzvarēs vēlēšanās Skotijā, jautājums Apvienotās Karalistes parlamentam būtu šāds: “Kas jums dod tiesības pārtraukt balsojumu par neatkarību?” SNP centīsies veidot alianses Parlamentā, lai apturētu Brexit. Būtu grūts darījums, lai sniegtu atbalstu partijai valdības izveidošanai.

ASV sesija

  • Kanādas mājokļu ziņojums – Kanādā būvatļauju skaits samazinājās vairāk nekā paredzēts, septembrī sasniedzot -6,5%, salīdzinot ar aplēsto -2,0%. Iepriekšējais mēnesis arī tika pārskatīts zemāk līdz 5,6% no 6,1%. Arī uzturēšanās atļaujas septembrī bija negatīvas – -10,7%, vienas ģimenes atļaujas -8,7% un vairākkārtējas – 12,1%.
  • Kanādas nodarbinātības ziņojums – Canda ir publicējis nodarbinātības ziņojumu, un bezdarba līmenis, kā paredzēts, palika nemainīgs – 5,5%. Bet neto nodarbinātības izmaiņas bija -1.8k, salīdzinot ar aplēstajām 15k. Iepriekšējais mēnesis nemainījās 53.7 tūkst. Pilna laika nodarbinātība bija -16.1k salīdzinājumā ar + 2.5k paredzamo. Tā ir negatīva zīme, taču tā nāk pēc spēcīga mēneša, kad pilna laika nodarbinātība pieauga par aptuveni 70 tūkst. Dalības līmenis nemainījās – 65,7%, salīdzinot ar aplēsto 65,7%.
  • FED’s Bostic Speaking – Atlantas FED prezidents Bostičs pirms kāda laika runāja Bloomberg TV, sakot, ka, viņaprāt, FED ir nedaudz atsaucīgs. Mums nav tik daudz vietas lejupslīdes laikā, un riski ekonomikai joprojām pastāv, daudz kas nav atrisināts. Sākotnējo darba vietu aizpildīšana ir ārkārtīgi konkurētspējīga. Mēs redzam konkurenci, un tas parādās algu un atalgojuma lēcienos cilvēkiem, kuri maina darbu. Es, iespējams, nebūtu domājis par oktobra likmju samazināšanu.

Tirdzniecība redzeslokā

Lācīgs GBP / USD

  • Šonedēļ tendence ir bijusi lācīga
  • USD ir kļuvis bullish
  • MA izvirza cenu zemāk

200 SMA šodien tiek nodrošināta stingra pretestība GBP / USD

Pēdējo nedēļu laikā GBP / USD ir bijis diezgan vērojams, jo Brexit bez darījuma scenārija izredzes ir ievērojami pasliktinājušās. Bet tendence šonedēļ ir mainījusies, jo uzmanība tika pievērsta USD. Slīdošie vidējie rādītāji ir nodrošinājuši pretestību šim pārim, atgriežoties augstāk, virzot tendenci zemāk. Šodien mēs redzam nelielu atgriešanos augstāk, kas vairāk izskatās pēc konsolidācijas. Bet 200 MA (violets) ir pārvērties par pretestību, kas neļauj šim pārim kāpt augstāk. Tātad, es domāju, ka konsolidācija varētu drīz beigties.

Noslēgumā

USD visu nedēļu ir bijis vērojams, un tas šodien uzrāda jaunus augstākos līmeņus, tāpēc šķiet, ka Buks nedēļu noslēgs uz pareizā pamata. Lai gan pēdējās stundās drošie patvērumi ir piesaistījuši arī dažus piedāvājumus. Tāpēc šķiet, ka tirgus gatavojas pirms nedēļas nogales, jo tirgotāji pozicionējas tikai tāpēc, lai būtu piesardzīgi, jo nedēļas nogalē var notikt jebkas – varētu sākties karš.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me