Ethereum Blockchain izmantošana ziņu mediju nozarē

Aicinājums veikt būtiskas izmaiņas mediju industrija, bet jo īpaši ziņu industrija iepriekšējos gados ir kļuvusi arvien skaļāka. Vislielākais atgriešanās no sabiedrības līdz šim notika 2016. gadā, kad virkne globāli nozīmīgu notikumu acīmredzami radās no nekurienes, norāda galvenie mediji. Šajā kategorijā plašsaziņas līdzekļu iesaistīšanās forma nebija tik aktuāla – izskatījās, ka visi, sākot no milzīgām korporācijām, kas kontrolē dažādus kanālus, līdz maziem, vienotu tirdzniecības vietu uzņēmumiem nepareizi nolasīja tādas lietas kā ASV prezidenta vēlēšanas vai Brexit balsojums.

Tajā pašā laikā tādas parādības kā viltus ziņas, kuras mūsdienās šausmīgi ļaunprātīgi izmanto virkne frakciju, kļuva par mājsaimniecības terminiem, lēnām nolaižoties sava veida kara miglā, uztverot pasaules auditoriju. Tagad, 2017. gadā, ziņu mediju nozares jautājumi ir sāpīgi acīmredzami un acīmredzami liela problēma sabiedrībai.

Tomēr spiediens, kas tiek izdarīts uz plašsaziņas līdzekļiem gan no ārpuses, gan iekšpuses, radīja negaidītus pozitīvus rezultātus. Viena no tām ir iniciatīva izmantot ethereum blockchain žetonus, lai izjauktu šīs nozares darbību un mainītu to uz labo pusi. Šeit ir detalizēta informācija par šo projektu un arī pārbaude, kur tas varētu vadīt nozari, ja tā ir veiksmīga.

Civilie viedie līgumi

Cilvēks iniciatīvas ar nosaukumu Civil ir Toms Makgeverans, bijušais Politico ģimenes loceklis. Tagad Makgeverans ir pievienojies projektam, kura mērķis ir mainīt veidu, kādā reportieri strādā un mijiedarbojas ar auditoriju. Civil, kas atrodas Ņujorkā, mēģina kodēt dažus blokķēdes elementus, precīzāk sakot, ethereum, standarta ziņu zāles funkcijās.

Izmantojot marķiera viedā līguma funkciju, funkcijas ietekmētu vairāk nekā vienu plašsaziņas līdzekļu nodaļu, cenšoties veidot aprites, reklāmu pārdošanas, abonēšanas un mārketinga darba veidu. Tas pats veidotos kā virkne pašnodarbināto kodu, kas atrodas ethereum tīkla augšpusē. Tā mērķis ir izgriezt mediju birokrātijas starpnieku figūras.

Tas krasi ietekmē žurnālistu spēju strādāt un auditoriju iegūt informāciju, pēc kuras viņi vēlas; to izņemšana no vienādojuma būtu ļoti izdevīga visiem pārējiem procesā iesaistītajiem. Tas praktiski nozīmētu, ka žurnālistiem un viņu ziņojumiem būtu pieejamas labākas alternatīvas, savukārt sabiedrība spētu apbalvot viņus visvairāk interesējošos stāstus un arī virzīt turpmāko satura veidošanu tajā pašā plašsaziņas līdzekļos..

Plānotā ICO

Civilam pašlaik ir plāni par sākotnējais monētu piedāvājums vai SIO vēlāk šajā gadā un cer, ka šādā veidā indivīdiem tajos pašos mediju uzņēmumos būs tikai ierobežota vadības uzdevumu uzraudzība. Pārējie lēmumi tiktu izveidoti, sadarbojoties viedajiem līgumiem, žurnālistiem un auditorijai, kas seko viņu darbam.

Kriptogrāfijas ekonomikas izmantošana ir tikai līdzeklis, lai ļautu auditorijai “iepirkties” ziņu birokrātijas un ikdienas pārvaldības procesā. Tādējādi process būtu decentralizēts un tajā pašā laikā spētu samazināt pamatpakalpojumu izmaksas. Auditorija spētu stimulēt žurnālistus izpētīt viņu intereses, kā arī mazinātu trešo pušu spēju iesaistīties savās darba kārtībās, kas bieži ir pretrunā ar visu iedzīvotāju darba kārtību..

Vēl viens veids, kā izskaidrot šo Civic iezīmi, ir gleznot to kā anti-lobēšanas mehānismu, kas ierobežotu to cilvēku varu, kuriem ir monetāri līdzekļi, ietekmēt ziņu ciklu. Šobrīd tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc pēdējo gadu laikā sabiedrības uzticība mediju institūcijām ir kļuvusi tik zema.

Pilsoniskās sabiedrības iespējamā ietekme

Ja projekts būs veiksmīgs, tas ikvienam topošajam ziņu punktam sniegtu lielisku iespēju izveidot savu biznesu. Līdzīgi digitālo valūtu priekšrocībām, kad runa ir par aizdevumu saņemšanu, priekšmetu pirkšanu un pārdošanu vai pat azartspēles tiešsaistes kazino, ethereum blokķēde var ātri un viegli izveidot finansējuma plūsmu. Sākotnējo izmaksu ietaupījums būtu milzīgs, savukārt vēlāk tiktu mazinātas arī uzturēšanas prasības.

Ja tas tiek apvienots ar ideju padarīt saturu, kas ir gan nozīmīgāks kopienai, gan izdevīgāks ziņu organizācijai, kopējais tā pievilcīgums ir skaidrs. Papildu priekšrocība, ko varētu iegūt no šīs pieejas, ir ideja apdzīvot vietu, kuru parasti ignorē lielāki, galvenie mediji.

Tādā veidā plašsaziņas līdzekļu domēnā tiktu ieviests gandrīz nišai līdzīgs mērķtiecīgu iespēju process. Atšķirībā no iepriekš, kad tā pati niša bija apgrūtinoša monetizācijai, šoreiz tai būs pilnībā izstrādāti līdzekļi, lai iegūtu ne tikai nepieciešamos līdzekļus, lai projekti būtu dzīvotspējīgi, bet arī lai tie kļūtu rentabli..

Nav pārsteidzoši, ka daudzi plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir izrādījuši interesi par šo projektu, bet arī izmantojuši atbalstu tā tālākai attīstībai. Tas arī parāda, ka Civil un tās pamatkoncepcijai ir savi atbalstītāji starp tiem profesionāļiem, kuriem viņu platformai galu galā vajadzētu palīdzēt.

Iespējamās problēmas

Pirmā un visvairāk biedējošā lieta par Civil projektu un jebkuru līdzīgu projektu ir sākotnējais monētu piedāvājums. Šobrīd tas ir viens no visbiežāk izmantotajiem un ļaunprātīgi izmantotajiem veidiem, kā uzņēmumi cenšas iekasēt naudu ethereum cenu pieaugumā, kā arī veids, kā viņi var iegūt kapitālu ārpus parastajām finansēšanas procedūrām.

Kaut arī Civic ir viens no tiem retajiem projektiem, kam faktiski ir nozīmīgs iemesls veikt ICO, tas tomēr var viņiem beigties ar katastrofu, ja lielāko daļu žetonu paņem tikai nedaudzas personas vai pat uzņēmumi. Tas nekavējoties negatīvi ietekmētu visu iniciatīvu, jo tā ir tieša nobraukšana no sliedēm visā tās decentralizācijas posmā.

Tāpēc tās ICO ir jābūt ārkārtīgi labi organizētam un izpildītam. Tā vietā visa iniciatīva varētu beigties ar mērķa sasniegšanu, pirms tā pat nonākusi pie pilsoņiem un žurnālistiem, kuras mērķis ir dot iespēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me