Daži mārciņu pasākumi attiecībā uz kartēm šodien? Uzmanies no AK CPI numuriem! – 11. aprīļa rīta īsums

Bez šaubām, Apvienotās Karalistes patēriņa cenu indeksa rādītāji ir vissvarīgākie ekonomiskie dati šodienas situācijā. Protams, svarīgs ir arī Eiropas ZEW ekonomiskā noskaņojuma numurs un JOLTs Job Openings numurs no ASV, bet ne tuvu tik svarīgs kā šis Lielbritānijas inflācijas rādītājs.

Nesen Lielbritānijā ir vērojams ievērojams patēriņa cenu pieaugums. Patiešām īsā laikā viņu PCI numurs, kas ir viņu oficiālā inflācijas mērīšanas metode, ir samazinājies no zemā līmeņa 0,9% pagājušā gada novembrī līdz iespaidīgiem 2,3% šī gada martā.

Kas būtu izraisījis šo straujo inflācijas pieaugumu? Vai Brexit pārbaudījumam nevajadzētu radīt milzīgu spiedienu uz Lielbritānijas ekonomiku? Galu galā tam jābūt negatīvam attiecībā uz Lielbritāniju, jā. Un, protams, tas jau ir ietekmējis reģionu noteiktos veidos. Tomēr pēdējos gados Lielbritānijas mārciņa ir zaudējusi tik daudz savas vērtības, ka Lielbritānijas inflācijas atlēciens ir absolūti neizbēgams. Valūtas devalvācija ne vienmēr palielina šīs valsts inflāciju, taču pašreizējais Lielbritānijas ekonomikas stāvoklis to noteikti atbalsta. Kopš 2014. gada jūnija mārciņa zaudēja aptuveni 27.6% no vērtības attiecībā pret dolāru. Liela daļa šī krituma, protams, ir bijuši Brexit cenu noteikšana. Varbūt man jāsaka, ka nenoteiktība šajā jautājumā ievērojami vājināja mārciņu (galu galā pasaule īsti neticēja, ka briti nobalsos par izstāšanos no Eiropas Savienības). Neaizmirsīsim arī par pašu nodevīgo dienu, kad mārciņa zaudēja vairāk nekā 1100 kauliņus pret dolāru un 1800 pret Japānas jenu. Protams, mārciņa nezaudēja vērtību tikai attiecībā pret dolāru un jenu – tā bija plaša mārciņas vājināšanās attiecībā pret forex tirgu kopumā.

Lai atgrieztos pie inflācijas jautājuma un kā tas ir saistīts ar valūtas tirgu, īsi apskatīsim, kas notiek, ja inflācija pieaug pārāk daudz.

Anglijas Bankas inflācijas mērķis ir divi procenti. Kad tā paredz, ka inflācija tuvākajā nākotnē varētu izkļūt no kontroles, tai tai jāpalīdz, paaugstinot procentu likmi. Palielinoties procentu likmēm, izdevumi tiek samazināti, un cilvēki mēdz ietaupīt vairāk, jo ir lielāks stimuls nopelnīt augstāko procentu likmi. Šīs darbības neitralizē pārmērīgas inflācijas problēmu. Protams, ir vēl citi faktori, kas jāņem vērā pirms procentu likmju paaugstināšanas, tostarp algu pieaugums, bezdarba līmenis un ekonomikas stāvoklis, tikai daži piemēri. Tomēr inflācija ir svarīgs faktors, kas ietekmē centrālo baņķieru procentu likmju lēmumus.

Viens no augstākas procentu likmes Lielbritānijā efektiem, iespējams, būtu naudas plūsma mārciņā. Tas mums ir jāapzinās. Palielinoties inflācijai, iesaistītās valsts valūta parasti palielinās, jo pastāv perspektīvas par augstākām procentu likmēm. Liela daļa mārciņas nesenā atbalsta ir saistīta ar nesen notikušo Lielbritānijas inflācijas kāpumu. Tagad, pirms mēs kļūstam pārāk tehniski, apskatīsim dažas diagrammas:

Daži mārciņu pasākumi 1GBP / USD dienas grafiks

Kā redzat, GBP / USD ir iestrēdzis šajā lielajā diapazonā apmēram sešus mēnešus. Par laimi šis diapazons nav pārāk ierobežots, tāpēc mums vismaz bija dažas iespējas nopelnīt dažus dolārus šeit un tur.

Ja paskatāmies uz vakardienas sveci (pirmdiena), mēs varam redzēt, ka cena ietriecās 20-EMA, bet tajā pašā laikā sagādāja zināmu pretestību. Ļaujiet man nedaudz tuvināt, lai jūs to redzētu skaidrāk:

Daži mārciņas 2. darbībaGBP / USD dienas grafiks

Man patīk šis iestatījums īsai spēlēšanai šīs bijušās atbalsta zonas dēļ, kuru varētu viegli noturēt kā jaunu pretestību. Man ir svarīgi arī tas, ka mēs jau esam redzējuši cenu noraidīšanu ārpus šī līmeņa, kur atrodam arī 20-EMA. Atcerieties, ka 20-EMA bieži darbojas kā dinamisks atbalsts vai pretestība. Šajā gadījumā izskatās, ka tas varētu būt svarīgs pretestības līmenis. Starp citu, vienkārši paskatieties, kā 20-EMA ir noturējis dinamisku atbalstu pēdējo divu nedēļu laikā. Tas, ko mēs tagad meklējam, ir šīs lomas maiņa, redzot, ka cena piektdien ir spēcīgi pārtraukusi zem šī mainīgā vidējā līmeņa.

Apsvērt fundamentālos faktorus, kas varētu ietekmēt mārciņu; Brexit jautājums, protams, ir svarīga tēma, kas mums jāpatur acu priekšā, tirgojot šo galveno valūtu. Ja investori kāda iemesla dēļ atkal nobīsies, tas varētu darboties mūsu labā, ja mēs esam īsā mārciņas spēlē. Otrs faktors, kā jau minēju, ir CPI izlaišana, kas šodien plānota plkst. 08:30 GMT. Esiet uzmanīgs šeit. Patiešām laba druka varētu būt slikta īsai pozīcijai. No otras puses, ja mēs redzam, ka gaidāmais 2,3% rādījums ir nokavēts, mārciņa varētu izlaist ievērojamu skaitu kauliņu, it īpaši, ja tā ir liela garām.

Piezīmes par citiem instrumentiem

 

Zelts – uzmanies no tā Pinbar!

Ja jūs tirgojat zeltu garajā pusē, es ceru, ka jūs redzējāt, ka ikdienas diagrammā mirgo sarkanās gaismas. Ir bīstams sveces zvaigznītes svečturis, kas liek domāt, ka šis instruments drīz varētu laboties zemāk. Vēl viena problēma ir RSI rādītāja lāču atšķirība, kas izveidojusies pēdējās dienās. Es nesaku, ka jums šobrīd jāpārdod zelts, bet, ja esat zelta vērsts, jums jābūt uzmanīgam un gudri jāpārvalda risks. Apskatiet šo ikdienas grafiku:

Daži mārciņu pasākumi 3

Zelta dienas diagramma

 

AUD / USD – spēcīgs spiediens zemāk

AUD / USD ir pāris, kuru vērts pieminēt. Pēdējo pāris dienu laikā tas ir izdarījis pienācīgu soli zemāk. Ņemot vērā klusos tirdzniecības apstākļus, ar kuriem pēdējā laikā esam saskārušies visā FX tirgū, šis pāris, iespējams, mūsdienās, kā arī nākamajās dienās un nedēļās, varētu mums piedāvāt lieliskas pārdošanas iespējas. Tomēr tikai piesardzības vārds – neesiet šeit pārāk sasteigts, pāris šobrīd ir salīdzinoši pārpārdots. Varētu būt labāk gaidīt retracementu, lai iekļūtu par izdevīgāku cenu. Šeit ir pāra ikdienas diagramma:

 Daži mārciņu pasākumi 4AUD / USD dienas grafiks

Es varētu kļūdīties, un es ceru, ka kļūdos, bet es domāju, ka šodien un atlikusī nedēļa nepiedāvās milzīgu tirgus svārstīgumu. Kā jūs zināt, mums priekšā ir īsa nedēļa, un piektdiena ir brīvdiena lielākajā daļā lielāko finanšu centru visā pasaulē. Protams, pirmdiena ir arī brīvdiena, kas padara šo diezgan garo nedēļas nogali.

Vislabāko veiksmi tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me