BTC apmaiņa gūst labumu no AlphaPoint platformas

AlphaPoint apmaiņas platforma

Kad Bitcoin virzās uz vispārēju pieņemšanu, pieprasījums pēc tādiem uzņēmumiem kā Bitcoin apmaiņa aug. Tas prasa pakalpojumu sniedzējus, kas var atbalstīt jaunuzņēmumus, un pat izveidotus uzņēmumus, kas apmierina šādas tirgus vajadzības.

Tas ir tad, kad attēlā iekļūst AlphaPoint – uzņēmums, kas piedāvā balta etiķetes digitālās valūtas maiņas un atkārtotā mārketinga platformu. Mūsu CoinPoint korespondents runāja ar AlphaPoint izpilddirektoru Vadimu Telyatņikovu, kurš pastāstīja, kā viņa bizness ietekmē Bitcoin ekosistēmu.

Izpilddirektors Vadims TelyatņikovsViņš pat pauda interesi par “pārredzamību un pierādāmu godīgu spēli”, ko nodrošina digitālā valūta, kas liecina par domām par AlphaPoint apmaiņas platforma ar Bitcoin azartspēlēm un pat Bitcoin forex tirgū nākotnē.

Sveiks, Vadim. AlphaPoint darbojas Bitcoin tirgū. Kā jūs ļāvāties Bitcoin vai kriptovalūtai kopumā?

Drīz pēc sava pēdējā uzņēmuma pārdošanas OpenX es palīdzēju dibināt Admire Capital, kas ir sistēmiskas vērtības un aktīvistu riska ieguldījumu fonds. Mēs sākām tirgoties ar Bitcoin pie Admire, taču nolēmām, ka nav pietiekami daudz likviditātes, lai to īstenotu kā atsevišķu stratēģiju. Lai gan mēs neapmeklējām Bitcoin pie Admire, es iemīlējos blokķēdē un pamatā esošajā tehnoloģijā. Redzot milzīgo potenciālu, es galu galā liku man izlemt, ka man vajadzēs veltīt 100% enerģijas.

Kā jūs raksturotu attiecības starp savu jaunāko ieguldījumu un kriptonauda?

AlphaPoint uzdevums ir izveidot un uzturēt uzticamu, mērogojamu infrastruktūru biržām un uzņēmumiem, kuriem nepieciešama piekļuve likviditātei. Nodrošinot apmaiņas tehnoloģiju un infrastruktūru, mēs palīdzam nodrošināt, ka ikvienam cilvēkam pasaulē ir viegli pieejama digitālās valūtas pirkšana un pārdošana.

Mūsu misija ir atvieglot uzņēmējdarbību digitālās valūtas maiņas uzsākšanā, mērogošanā un pārvaldīšanā visā pasaulē. Mēs piedāvājam SaaS platformu, kas ļauj uzņēmējiem ātri uzsākt savu digitālās valūtas maiņu un palīdz reģistrētajām firmām pievienot atbalstu digitālajām valūtām viņu pašreizējiem piedāvājumiem. Galu galā mūsu mērķis ir palīdzēt mainīt uzņēmējdarbības un ikdienas cilvēku darījumus.

Kādi ir bijuši ievērojami sasniegumi, strādājot ar savu biznesu kopš tā sākuma?

Pirmā klienta palaišana 2014. gada sākumā un piecpadsmitā klienta sasniegšana bija lielie agrīnie sasniegumi. Nesen mēs bijām neticami satraukti, kad Bitfinex, pasaulē lielākajā BTCUSD biržā, izvēlējās pāriet uz mūsu platformu.

Bitfinex

Kā būtu ar galvenajiem izaicinājumiem, ar kuriem jūs sastopaties, lai sekmētu savu lietu?

Mūsu agrīnās problēmas bija tehniska rakstura, un galvenā uzmanība tika pievērsta iespējami ātrākas un mērogojamākas platformas izveidošanai. Lielākā daļa izaicinājumu, ar kuriem mēs šodien saskaramies, ar klientu starpniecību sastopas netieši. Bieži vien viņi saskaras ar regulējuma nenoteiktību un izaicinājumiem nodrošināt banku darbību. Atbildot uz to, mēs esam veikuši pasākumus, lai palīdzētu klientiem automatizēt atbilstības procesus, izglītotu apmaiņu par normatīvajiem jautājumiem un, ja iespējams, palīdzējuši banku attiecībās..

Tirgū ir notikušas būtiskas izmaiņas, nekā tas bija iepriekš, piemēram, pagājušajā gadā. Kā jūs raksturotu Bitcoin ekonomiku šodien?

Šobrīd mēs redzam, ka nākamajam lietojumprogrammu ciklam tiek veidots infrastruktūras slānis. Līdz šim uzņēmumi, kas ir ieguvuši vislielāko saķeri Bitcoin telpā, ir orientēti uz infrastruktūru (tādas apmaiņas kā Bitfinex vai maka pakalpojumi, piemēram, Coinbase), un mēs esam redzējuši, ka šodien virs šī slāņa ir veiksmīgi ieviestas tirgotāju lietojumprogrammas, vairāk nekā 80 000 tirgotāji pieņem Bitcoin. Nākamais solis ir piesaistīt pieaugošo infrastruktūras bāzi, lai izveidotu novatoriskas, patērētājiem pielāgotas lietojumprogrammas plašākai ieviešanai.

Mēs uzskatām, ka, izlaižot noderīgākas lietojumprogrammas, palielināsies pieprasījums pēc Bitcoin un ka tas ilgtermiņā samazinās svārstības. Mēs arī uzskatām, ka lietojumprogrammu izmantošana, kas bloķē Bitcoin pašreizējām valūtām (piemēram, Tether, Bitreserve vai Coinapult Locks), turpinās pieaugt popularitātei kā veids, kā pārvaldīt svārstības.

Vai tomēr esat nonācis pie Bitcoin cenu prognozes?

Šajā brīdī man ir 50/50, ka tas stabilizēsies ap 100 vai 400 dolāriem.

Kā jūs domājat, kādā veidā AlphaPoint pozitīvi ietekmē Bitcoin globālo popularizēšanu un ieviešanu?

Lai Bitcoin turpinātu augt un attīstīties, ir svarīgi, lai to varētu ātri un viegli apmainīt pret jebkuru fiat valūtu, un otrādi. Tas tā ir neatkarīgi no tā, vai galalietotājs ir individuāls vai daudznacionāls uzņēmums. Mēs piedāvājam tirgum pārbaudītu, drošu arhitektūru šo apmaiņas risinājumu veidošanai.

AlphaPoint citātsKā jūs vērtējat altkoīnu vai Bitcoin 2.0 tehnoloģijas ietekmi uz Bitcoin nākotni?

Tāpat kā pārējā sabiedrība, mēs ļoti vēlamies uzzināt, kas notiek ar Sidechains, Ethereum, Omni un līdzīgiem projektiem. Mēs esam satraukti par lietojumprogrammu veidiem, kurus var veidot uz Bitcoin 2.0 tehnoloģijas, un uzskatām, ka tie tiks plaši izmantoti nākotnē.

Kādi ir jūsu plāni attiecībā uz jūsu uzņēmējdarbību? Vai jūs drīz plānojat paplašināties??

Šobrīd mūsu plāns ir turpināt veidot AlphaPoint tajā, ko mēs visi uzskatām, ka tā var būt “Intel Inside” tehnoloģija, kas darbina pasaules pirmizrādes digitālo valūtu apmaiņu.

Dažu pēdējo mēnešu laikā mēs esam strauji palielinājuši savu komandu, un ir gatavi vairāki jauni projekti, par kuriem mēs paziņosim visu 2015. gadu. Mēs esam priecīgi par savu jauno priekšgalu, kuru mēs demonstrējām pagājušajā mēnesī FinovateEurope. Šis ir pilnīgi jauns, uz logrīkiem balstīts rīku komplekts, kas klientiem ļauj izmantot savu lietotāja pieredzi ar gandrīz nulles apgrozījuma laiku.

Tagad, kad Bitcoin pievērš lielāku uzmanību, kādu padomu jūs varat dot tūkstošiem Bitcoin entuziastu, īpaši jaunajiem lietotājiem un uzņēmējiem?

Šīs joprojām ir sākuma dienas. Daudzas problēmas joprojām gaida atrisinājumu, un sabiedrība vienmēr ir alkusi pēc jauninājumiem un izpratnes. Ir svarīgi paturēt prātā, ka pat tad, kad tiek veidota vairāk infrastruktūras, kas paver ceļu nākamajam lietojumprogrammu vilnim, joprojām nav slepkavas lietotnes Bitcoin vai blockchain. Uzņēmējiem vajadzētu koncentrēties uz šīs slepkavas lietotnes izveidi.

Pirms mēs aizveramies, viens no spēcīgākajiem Bitcoin tirgiem joprojām ir Bitcoin azartspēles. Vai jums ir kādi viedokļi par šo nozari?

Mēs nestrādājam tieši azartspēļu telpā, bet esam priecīgi par iespējām, kuras redzam pārredzamībai un pierādāmai godīgai spēlei. Bieži apmaiņa tiek izmantota kopā ar azartspēļu vietnēm Bitcoin / fiat konvertēšanai.

Jebkura papildu informācija, kuru vēlaties kopīgot ar pasauli?

Es paredzu, ka blokķēdes ietekme uz maksājumu nozari galu galā konkurēs ar interneta ietekmi uz plašsaziņas līdzekļiem un saturu. Spēja spēlēt lomu un palīdzēt virzīt nozari uz priekšu ir neticami aizraujoša.

Es novēlu jums visiem panākumus ar AlphaPoint un liels paldies.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me