Bitcoin veidojamības uzbrukums uzsver lietotāju naivumu

Bitcoin tagad ir viena no ievērojamākajām vienībām, kas apdzīvo internetu. Šī kriptonauda jau ir progresējusi un sasniegusi vairākus neticamus varoņdarbus, kas agrīnā stadijā tika uzskatīti par neiespējami. Līdz šim šī kriptonauda pamazām kļūst par būtisku lietotāja ikdienas sastāvdaļu.

Tomēr, neskatoties uz to, ka Bitcoin ir pasaulē pazīstams un izmantots, tas joprojām praktiski atrodas attīstības stadijā. Tāpēc tas joprojām ir neaizsargāts pret pēkšņiem šķēršļiem un visa veida tehniskām kļūdām.

Kaut arī šādi gadījumi ir normāli kaut kam, kas tiek izstrādāts, lietotāji mēdz uztvert lietas nepareizi.

Gadu gaitā Bitcoin klienti vienmēr nonāk panikā katru reizi, kad ar viņu darījumiem notiek negaidīta neatbilstība.

Lai gan šāda reakcija ir normāla kaut kam tik nozīmīgam kā nauda, ​​tā tomēr uzdod jautājumu par to, kā parastie lietotāji ilgtermiņā rīkosies ar Bitcoin.

CoinKite uzbruka

Pēkšņs satraukums – vēlreiz

Pavisam nesen Coinkite, a Bitcoin maks pakalpojumu sniedzējs, kas var lepoties ar vairāku parakstu bankas līmeņa drošības protokolu, piedzīvoja maināmības uzbrukumu, kas izraisīja sajaukšanu ar klientu darījumu kvītīm.

Šis kaļamības uzbrukums Bitcoin apdraudēja katra blokķēdes tīklā ierakstītā darījuma autentiskumu. Pārskati liecina, ka lietotāji savā darījumu žurnālā ir saskārušies ar pārkāpumiem, kas parādījās tā, it kā viņu Bitcoin tiktu sūtīts divas reizes vai tiktu “iztērēts divreiz”.

Pēc šādas anomālijas novērošanas lietotāji tika satriekti un pieprasīja ātru labošanu. Lietotāji nekavējoties dalījās savās sajūtās par neveiksmīgo notikumu dažādos Bitcoin veltītos forumos, piemēram, BitcoinTalk. Viens lietotājs pat apgalvoja, ka ir uzbrukuma veicējs joprojām neskaidru iemeslu dēļ.

Saistībā ar šo jautājumu Coinkite izstrādātāji nekavējoties atbildēja ar šīm bažām.

Pārstrādājot pašreizējās sistēmas, lai izvairītos no līdzīgiem notikumiem nākotnē, Coinkite apliecināja saviem klientiem, ka šis uzbrukums neietekmē nevienu viņu veiksmīgo darījumu un ka viņu līdzekļi joprojām ir neskarti:

“Izmaiņas neietekmē līdzekļu avotu, galamērķi vai summas, tāpēc nav skaidrs, kad tas notiek.”

Tomēr patiesībā kriptovalūtu kopienai šis uzbrukums nav tehniski jauns. Patiesībā Čārlijs Lī, Litecoin veidotājs, ir dalījies savās domās par šāda virtuāla uzbrukuma apkarošanu, jo viņš arī pats piedzīvojis vienu roku.

Zināšanas ir vienīgā atslēga, lai lietas nenotiktu

Ņemot vērā, ka Bitcoin veidojamības uzbrukums lietotājiem nav svešs, Bitcoin operatori, piemēram, tie, kas atrodas aiz Coinkite, nevar palīdzēt domāt, kāpēc kopiena joprojām rada lielu satraukumu par šo jautājumu, nevis risinot to mierīgi, loģiski.

Parasti lietotāji to var nemanīt, bet ar Bitcoin darbināmas platformas darbojas sarežģītā sistēmā, kur ir paredzami tādi jautājumi kā kaļamības uzbrukums.

Bitcoin darījumu drošība un drošība

Šādu reakciju iemesls ir tas, ka lietotāji joprojām nezina par viņu izmantotās kriptovalūtas sarežģītību. Ja tikai lietotāji atzīst un uztver Bitcoin līdzību ar tradicionālās naudas funkcijām, lietas tiktu nokārtotas ar lielu vieglumu.

Piemēram, ņemiet vērā Bitcoin azartspēļu nozari. Šī nodaļa piedzīvo arī vairākus kiberuzbrukumus. Viens no tiem ir bēdīgi slavenais Bitcoin izspiešana uzsāka ar DDoS uzbrukumu sēriju.

Slāpekļa sports ir viens no Bitcoin azartspēļu centriem, kuru ietekmēja izspiešanas uzbrukums. Par laimi, šī Bitcoin sporta grāmata nekavējoties atvairīja uzbrukumu, pirms tika nodarīti nelabvēlīgi zaudējumi. Tas galvenokārt tāpēc, ka tā operatori un lietotāji ir informēti par Bitcoin un nepieciešamajām darbībām, kas jāveic, saskaroties ar šāda veida tiešsaistes draudiem.

Ņemot vērā šāda veida scenāriju, kriptovalūtas kopienai acīmredzami ir iespējams pārmērīgi reaģēt uz tādiem apstākļiem kā kaļamības uzbrukums. Ar pareizām zināšanām un izpratni par to, kā darbojas Bitcoin, ilgtermiņā lietas noteikti tiks nodotas mierīgi.

Tagad izaicinājums, kas attiecas arī uz Bitcoin kazino tirgu, ir ikvienam, kas ir iesaistīts Bitcoin un citās kriptovalūtās, strādāt roku rokā, virzot šo tehnoloģiju, lai tā kļūtu par stabilu sistēmu, kas uzbrukumu laikā veicina darījumu un tīkla drošību..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me