Bitcoin cena sasniedz jaunu rekordu – kas ir tālāk?

Bitcoin vērtība ir pārrāvusi vēl vienu atzīmi. Šoreiz cena sasniedza 1300 USD un sasniedza 1343 USD kā jaunu visu laiku augstāko līmeni un pārsniedzot rekordu no 2017. gada marta. Pārvietošanās notiek pēc vairāku nedēļu ilgas neskaidrības, kas saistīta ar BTC noraidīšanu kā potenciālu galveno ieguldījumu.

Ikvienam, kurš tur šo digitālo valūtu, ziņas ir labas, it īpaši tiem, kas izmanto tiešsaistes BTC kazino un citās vietās, kur pieņem BTC. Tas pats attiecas uz tiem, kas izgatavoja a ievērojamas investīcijas bitkoinā un plašāka izstrādātāju kopiena, kas strādā pie jaunām lietojumprogrammām ne tikai bitcoin, bet ir plašāka blokķēdes tehnoloģiju joma.

Tomēr, lai gan šīs ziņas, šķiet, valda dažās nesenajās bailēs, tas paver arī vairākus jautājumus par bitkoina cenas nākotni un tās impulsu. Galvenokārt daudziem rodas jautājums, kur tuvākajos mēnešos pazudīs cena un kādu ietekmi tas var atstāt uz ideju, ka bitcoin atrod ceļu citās jomās. Šis jēdziens ir īpaši svarīgs, ja runa ir par potenciālā konkurenta lomu ar citām lielajām tradicionālajām valūtām pasaules līmenī.

Paredzamais augšupejošais impulss

Šajā brīdī lielākā daļa analītiķu ir vienisprātis, ka bitcoīna cena turpinās stabili pieaugt un ka šis augšupejošais impulss tiks saglabāts vēl kādu laiku. Šīs idejas atbalstam tiek izmantoti vairāki faktori. Pirmkārt, plašākā kriptovalūtu telpā ir tehnoloģiskais progress, kas pielīdzinās patērētāju uzticībai. Otrkārt, bitkoins nonāk jaunattīstības tirgos ar pastāvīgu panākumu līmeni, kas sevi parāda arī kā virzību, kas paaugstina cenu.

Šie ir tikai daži no pozitīvajiem faktoriem, kas nodrošina platformu, kas ļauj BTC cenai gada laikā pakāpties par 200%. Bet vēsture rāda, ka tādi izaugsmes tempi kā ilgtermiņa nav ilgtspējīgi. Īsākajā gaidāmajā laika posmā daudzi uzskata, ka 1500 ASV dolāri būs griesti, ap kuriem BTC cena stabilizēsies. Bet šajā jautājumā nav stingras vienprātības.

Tā vietā daži norāda uz juaņu kā būtisku faktoru stabilas BTC cenas sasniegšanas procesā. Šeit 8 000 ,000 varētu būt svarīgs etalons psiholoģiskā līmenī, kas būtu aptuveni 1200 USD un nedaudz zemāks par pašreizējām tirdzniecības vērtībām.

Bullish projekcijas

Kaut arī daži ir konservatīvāki attiecībā uz potenciālo BTC cenu, citi ir bullish, kad runa ir par tā nākotni. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi novērtē 2000 USD cenu kā kaut ko tādu, kas būtu saprātīgs mērķis šim aktīvam.

1500 USD cena ir arī nedaudz vērsta uz to, ka nav skaidru rādītāju, ka domēns redzēs svarīgas pozitīvas izmaiņas, kas nākamajos mēnešos varētu paaugstināt cenu. Bet, kā skaidri parāda pašreizējā pieauguma gadījums, labas ziņas nav īpaši svarīgas dažiem cenu lēcieniem, kaut arī nav negatīvu ziņu no citiem ceturkšņiem, it īpaši likumdošanas un normatīvajām jomām.

Ķīnas tirdzniecības uzņēmumu un BTC biržu liktenis joprojām karājas līdzsvarā, taču tas acīmredzami satrauc tirgu arvien mazāk. Jebkura jauna Ķīnas Tautas Bankas pievilkšana varētu būt problemātiska, taču, šķiet, ir plaši izplatīts uzskats, ka tas nekādā veidā nevar atcelt cenas.

Pauze nākt

Īstermiņā, šķiet, tirgotāji kādu laiku apstāsies pašreizējā līmenī, mēģinot noskaidrot gaidāmo impulsu. Šī gaidīšanas un skatīšanās pieeja daudzos iepriekšējos gadījumos izrādījās ļoti noderīga, tāpēc nav pamata domāt, ka pašreizējā situācija būs atšķirīga.

Tajā pašā laikā ir sajūta, ka šī kustība būs ne tikai saprātīga, bet arī nepieciešama bitkoinu kopienai. Ja tas drīz nepiepildīsies, daudzi ir noraizējušies, ka cenu kāpums galu galā būs pārāk liels augšupejošais impulss, kas būs pārāk ātrs, lai noturētu. Turklāt nav vienprātības jautājumā par to, kad tirgotāji sāks gūt peļņu no šīm izmaiņām un kā tas ietekmēs cenu.

Pašlaik lielākā daļa Bitcoin tirgotāju uzskata, ka viņiem ir vērojama mentalitāte, runājot par ilgtermiņa stratēģijām. Tas nozīmē, ka viņiem cena var tikai pieaugt, un jebkura pauze ir vienkārši pieturas punkts nepārtrauktā un nemainīgā augšupejošā trajektorijā.

Alternatīva Fiat valūtām

Kamēr bitcoin vēl joprojām nav, ir skaidrs mērķis, kas ir kopīgs visiem, kas nodarbojas ar sabiedrību – panākot BTC līmeni, kurā to var uztvert kā likumīgu alternatīvu fiat valūtām. Šī ideja varēja būt smieklīga tikai dažus gadus atpakaļ, it īpaši ņemot vērā 2013. gada avāriju, bet tagad tas ir viss, izņemot.

Liels faktors tam ir ārpus bitcoin domēna – ēteris kopš tā izlaišanas ir guvis milzīgus vērtības pieaugumus, kas sabiedrībai skaidri parādīja, ka digitālā valūta nav viena tīkla darījums..

Tagad daudzi cenšas dažādot savu portfeli, pārejot uz digitālo valūtu, un atšķirībā no tikai pirms diviem gadiem viņiem ir divas spēcīgas alternatīvas. Tīkli, piemēram, Zcash un citi mazāki altkoīni, varētu būt nedaudz atpalikuši, taču tie noteikti brauc pa to pašu modrību, ko radījis bitcoin.

Tomēr pastāv spēcīga sajūta, ka pasaules valdībām joprojām ir milzīga teikšana šajā procesā, bet arī kontroles līmenis, pret kuru neviens tīkls nevar cīnīties. Piemēram, ES var izlemt, ka digitālo valūtu maciņiem jābūt savienotiem ar īpašnieka ID, padarot anonimitātes ideju bezjēdzīgu. Ķīnā valsts banka var apslāpēt lielu daļu tirdzniecības, kamēr tā izlemj, kā tā regulēs šo finanšu jomu.

Tāpēc vienmēr valda sajūta, ka digitālo valūtu cenu var viegli izjaukt negaidīts likumdošanas solis dažās no attiecīgajām valstīm. Tā kā cenu kāpums turpinās ar BTC, daudzi pārāk labi zina, ka tas varētu pēkšņi beigties, ja, piemēram, no Ķīnas iznāks īpaši sliktas ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me