Ekskluzīva intervija ar vadošā blokķēdes tehnoloģiju risinājumu nodrošinātāja ChainUP EXUP līdzdibinātāju

Hailongs Duans, EXUP līdzdibinātājs, ChainUP finanšu atvasinājumi. Ar daudzu gadu pieredzi interneta finanšu jomā Duans savulaik vadīja komandu labi pazīstamā maksājumu uzņēmumā, lai sasniegtu miljardu juaņu gada veiktspēju. Pašlaik viņš ir EXUP līdzdibinātājs, koncentrējoties uz blockchain finanšu atvasinājumu izstrādi.

Ekskluzīvā intervijā ar vadošo blokķēdes risinājumu piegādātāju EXUP līdzdibinātāju Hailongu Duanu, ChainUP Financial Deratives, viņš paskaidroja, kā viņi spēja nodrošināt apmaiņu pret hackiem un kā viņš redz Āzijas tirgu kā vienu no izcilākajiem bloka ķēdes / kriptovalūtas ekosistēmas ieguldītājs.

  1. Vai varat īsi iepazīstināt mūsu skatītājus ar ChainUP un to, kā jūs dodat ieguldījumu kriptogrāfiskās ekosistēmas veidošanā?

Jā, protams. Dibināta 2017. gada septembrī, Ķēde UP ir blokķēdes tehnoloģiju risinājumu nodrošinātājs un viņam pieder astoņas labi attīstītas produktu līnijas. Tajos ietilpst digitālā valūtas tirdzniecība, seifs, situācijas apzināšanās, publiskās ķēdes un konsorcija blokķēde, kalnrūpniecības baseins, blokķēdes mākoņu mediji, likviditāte, brokeris. Mēs esam izveidojuši rūpniecisku slēgtu ciklu no tehnoloģiju pakalpojumiem līdz satiksmei un satiksmes komercializācijai. 

Pēdējo 2 gadu laikā mēs esam apkalpojuši vairāk nekā 300 apmaiņas klientus, vairāk nekā 100 digitālā maka klientus, 150 un vairāk likviditātes pakalpojumu klientus, tostarp 50 miljonus lietotāju vairāk nekā 20 valstīs no Āzijas, Eiropas, Amerikas un Okeānijas. 

Komandas locekļi, kas darbojas aiz ChainUP, ir strādājuši augstākajos blokķēdes vai interneta uzņēmumos un institūcijās tehnoloģiju attīstības un operāciju pārvaldības jomā, un viņiem ir liela pieredze bloku ķēdes nozarē. Mūsu dibinātājs Žongs Gengfa iepriekš bija Baidu SNS nodaļas tehniskais direktors, nodibinot tā tehnisko komandu; kā arī viņš darbojās arī kā CTO pazīstamajā Ķīnas P2P automašīnu nomas platformā START.

Aptuveni pagājušajā gadā ir pieredzējuši daudzu blokķēdes jaunizveidoto uzņēmumu izslēgšanu, cīnoties ar POC, MVP piegādi un kopumā īstenojot blokķēdes risinājumus, kas darbojas. Mūsu mērķis ir nodrošināt tehniskos risinājumus, kas ļoti nepieciešami kriptobloku ķēdes ekosistēmai, tādējādi dodot ieguldījumu šajā topošajā nozarē. Mēs cenšamies nodrošināt visaugstāko pieredzi, nepieciešamo zinātību, piedāvāt dažādus risinājumu veidus un nodrošināt izcilu atbalstu un pakalpojumus blokķēdes kopienai.

  1. Jūs nesen palaidāt ETF sistēmas risinājumu, ieslēgts EXUP. Vai jūs varētu mūs par to informēt?

Nesen mūsu jaunajā bloku ķēdes finanšu atvasinājumu platformā EXUP tika palaists ETF (biržā tirgoto fondu) sistēmas risinājums. ETF ir svarīgs ieguldījumu instruments, ko izmanto, lai realizētu aktīvu pieaugumu. Tradicionālajos finanšu tirgos piesaistītie ETF ir ļoti populāra atvasināto finanšu instrumentu forma. Uzskatot par jauninājumu salīdzinājumā ar tradicionālajiem ETF, ar piesaistītiem ETF ir priekšrocības, kas saistītas ar tūlītēju tirdzniecību, nav maržas prasību, procentu vai riska kontroles palielināšanas. Ja to izmanto saprātīgi, piesaistītie ETF var konsekventi pastiprināt pamatā esošā indeksa atdevi. 

Mūsu ETF sistēmas risinājums, kas tika palaists mūsu jaunā blockchain finanšu atvasināto finanšu instrumentu zīmola EXUP aizmugurē, tāpat kā visi citi mūsu EXUP risinājumi, ir apņēmies nodrošināt klientus ar drošiem, stabiliem un efektīviem atvasināto finanšu ķēdes ķēdes pakalpojumiem. Pašlaik EXUP komanda ir sniegusi atvasināto finanšu instrumentu tehnoloģiju pakalpojumus 60 uzņēmumiem vairāk nekā 10 valstīs un reģionos visā pasaulē.

  1. Nulles drošības incidenti kopš tā laika, kad jūs esat sācis darboties, turpretī pat slavenās biržās bija daudz uzlaušanas gadījumu. Kā jums tas izdevās? 

Drošība ir ChainUP prioritāte, jo mēs saprotam, ka līdzekļu drošība ir galvenā uzmanība apmaiņai un to lietotājiem. Pēdējo divu gadu laikā, kopš esam izveidoti, esam apkalpojuši vairāk nekā 300 biržas klientus, nodrošinot vienmērīgu funkcionalitāti bez nulles drošības incidentiem. Tas ne mazākā mērā ir veicinājis šo apmaiņu izrāvienu, kas ir izcēlies no tūkstošiem platformu.

Maiņas darījumiem ChainUP ir īpašu riska kontroles sistēmu kopums, visaptveroša sistēmas riska pārvaldība. Tas nodrošina arī finanšu trīspusēju saskaņošanu, reālā laika fondu drošības uzraudzību makos, aktīvas drošības iejaukšanās, inteliģentu aktīvu aprites uzraudzību, izņemšanas blokus, aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem, satiksmes tīrīšanu un 30 citus aizsardzības mehānismus. 

ChainUP patentētā AUROR situācijas apzināšanās sistēma veic liela mēroga datu analīzi par lietotāju uzvedību, daudzdimensionālu uzraudzību, reāllaika risku un draudu noteikšanu, aktīvi novērš augsta riska uzvedību un veic sistēmas uzbrukumu analīzi un pārtveršanu.

ChainUP uztur arī padziļinātu sadarbību ar vairāk nekā duci globālu blokķēdes drošības institūciju. Šīs organizācijas klientiem izsniedz profesionālas revīzijas ziņojumus, pieņem oficiālu verifikācijas tehnoloģiju un automātiski skenē drošības kodus. Lai novērstu drošības riskus, izvairītos no uzlaušanas un nodrošinātu viedo līgumu drošību, ir veikti vairāki desmiti drošības testu.

Turklāt ChainUP arī izolē atļaujas un veic vairākus apstiprinājumus augsta līmeņa operācijām. Tas pats pārbauda administratora rīcību, piemēram, neparastas pieteikšanās revīzijas, neatļautu darbību mēģinājumus, piekļuvi augstas frekvences serveriem un nenormālu priekšpasūtīšanas uzvedību..

Pateicoties pilnīgai riska kontroles un drošības sistēmai, mēs priecājamies teikt, ka mums ir izdevies nodrošināt divus gadus ilgu drošu ekspluatāciju un apkopes pakalpojumus 300 klientiem visā pasaulē bez jebkādiem drošības incidentiem.

Kā jau minējām iepriekš, ChainUP piemīt spēcīgs tehniskais pamats ar vairāk nekā 100 “tehnoloģiju gēnu” komandu no vadošajiem interneta uzņēmumiem un citiem labi izveidotiem blokķēdes uzņēmumiem, kas tirgū piedāvā labākos tehnoloģiju pakalpojumus.

  1. Kā jūs redzat Āzijas tirgu attiecībā uz potenciālu un attīstību?

Kriptovalūtu izmantošanas un popularitātes pieaugums ir novedis pie dinamiskiem kriptogrāfijas tirgiem. Šis ieguldītāju entuziasms ir pakāpeniski novirzījis interesi uz atvasināto instrumentu tirdzniecības tirgu, it īpaši pieprasījumu pēc sviras un līgumu darījumiem. Mēs ļoti labi zinām tirgus tendences, tāpēc mēs esam izlaiduši EXUP, mūsu meitas bloku ķēžu atvasināto finanšu instrumentu zīmolu.

Tā kā lielākā daļa uz blokķēdēm vērstu atvasināto finanšu instrumentu attīstību notiek Eiropā un ASV, Āzijas tirgū ir daudz attīstības iespēju, un mēs ceram, ka mūsu blockchain atvasināto finanšu instrumentu platformas EXUP izlaišana atvērs jaunus ieguldīšanas un tirdzniecības kanālus mūsu klientiem Āzijā. 

  1. Vai jūs domājat, ka 2020. gadā būs jauns kriptovalūtu un bitkoinu līmenis?

Papildus bitkoina samazināšanas uz pusi un institucionālo līdzekļu ieplūdei kriptogrāfijas aktīvos makroekonomiskā situācija būs spēcīgs BTC cenas virzītājspēks. Kā žetonu tirgus līderis bitkoina cena pēc tam ietekmēs citas kriptovalūtas. 

Svaru parādīšanās ir izraisījusi galveno kriptovalūtu uzmanību visā pasaulē un, vēl svarīgāk, starp valdībām, lai attīstītu CBDC (centrālās bankas digitālās valūtas). Kad CBDC īsteno valdības, starptautiskās korporācijas (multinacionālās korporācijas), visticamāk, tos pieņems, izmantojot tīkla efektu, tāpat arī MVU (mazie un vidējie uzņēmumi). Tas nodrošinās vairāk iespēju izplatīt digitālo valūtu masas. Tā kā pazīstamie zīmolu nosaukumi pieņem blokķēdes tehnoloģiju vai izstrādā savus stablecoīnus, ne-kriptogrāfiski ticīgie arvien vairāk pieņem kriptonauda.

Citā pusē daudzās jaunattīstības valstīs, kur vietējās valūtas ir nepastāvīgas, mēs redzam pieaugošu kriptovalūtu lietderību, lai ierobežotu šo svārstīgumu. 

Visi šie faktori var veicināt Bitcoin un kriptonauda kā nozīmīgu stimulu kā alternatīvu aktīvu klasi.

  1. Kas būs nākamais Chainup?

Mēs atrodamies savu internacionalizācijas plānu vidū. ChainUP ir aktīvi sadarbojies ar daudznacionālām regulatīvām un licencētām atbilstības aģentūrām, lai veicinātu mūsu bloku ķēdes tehnoloģiju B2B sektoru, lai paātrinātu mūsu rūpniecības attīstību.

2020. gadā ChainUP Group koncentrēsies uz šo piecu biznesa virzienu attīstību, proti, 

pielāgoti risinājumi uzņēmumiem, SaaS cloud (ChainUp Cloud) risinājumi, digitālās bankas risinājumi (HiCoin), likviditātes risinājumi (BitWind) un atvasināto finanšu risinājumi (EXUP).

Īstenojot 1 + 5 + N stratēģiju, tas ir, 1 galveno zīmolu + 5 neatkarīgas biznesa vienības + N kopuzņēmumus un stratēģiskas partnerības, mēs plānojam sasniegt izaugsmi no ‘viena produkta’ uz ‘produkta matricu’. Tā kā mēs visaptveroši veidojam savu ekosistēmu blokķēdes tehnoloģiju pakalpojumu nozarē, mūsu mērķis ir būt vadošajam pretendentam uz šī biznesa globālo tirgus daļu. 

Kā vienmēr, mūsu galvenā prioritāte ir klienti, un tāpēc mums ChainUP vienmēr būs galvenā uzmanība, nodrošinot vislabāko tehnoloģiju un pakalpojumu jomā.!

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me