Vai Bitcoin nes atpakaļ Maulingam?

BTC USD tagad ir strauji lācīgs, un tam seko lejupslīde 2019. gada septembrī, oktobrī un novembrī. Dominējošā cena svārstās ap 7 350 USD par BTC vienību, kas ir ievērojami zemāka nekā 50 dienu slīdošais vidējais rādītājs 8 331,03 USD un 200 dienu mainīgais vidējais rādītājs 9416,32 USD. Balstoties uz pašreizējiem tehniskajiem rādītājiem, BTC USD pāra pagrieziena punkti norāda šādus līmeņus: pagrieziena punkts ir 7 903,55 USD, ar pirmo pretestības līmeni (R1) – 9 246,96 USD un otro pretestības līmeni (R2) – 10 922,16 USD. Pirmais atbalsta līmenis (S1) ir 6,228,35 USD, bet otrais atbalsta līmenis (S2) – 4884,94 USD.

Avots: StockCharts BTC USD Bollinger joslas

Bollinger Bands (20,2) ir svarīgs tehniskais rādītājs arī kriptovalūtu tirdzniecībā. Šīs joslas parasti uztver aptuveni 90% no digitālās valūtas cenu darbības un, kad cenu tendences pārsniedz joslu, tas norāda, ka Bitcoin ir pārpirkts. Tas ir spēcīgs signāls, ka notiks korekcija, un ir iespējama pārdošanas darbība. Kad Bitcoin cenas ir virs joslas, ir ieteicams pārdot kriptonauda. Pašreizējo Bollinger Bands vidējā cena ir 7 722,10 USD, savukārt dominējošā cena ir aptuveni 7 350 USD par vienību. Bollingera joslu augšējais gals svārstās ap 8 752,36 ASV dolāriem, un apakšējās joslas cena ir 6 691,83 USD.

Šķiet maz ticams, ka BTC USD pulcēsies uz 200 dienu MA, ņemot vērā, ka tagad pastāv ievērojamas atšķirības starp dominējošo cenu un īstermiņa un ilgtermiņa mainīgo vidējo. BTC USD cenas sāniski konsolidācija nav notikusi, ja tirgotāji, visticamāk, redzētu, ka Bollinger Bands noslēdzas ap Bitcoin cenu. Mēs varam sagaidīt cenu izlaušanos, kad Bollingera lentes pievilksies ap BTC USD cenu – pagaidām tas, visticamāk, nenotiks, un pēdējo reizi tas bija liecinieks oktobra vidū, kad Bitcoin konsolidējās ap 8300 dolāru atzīmi. Tajā brīdī mēs dažu nedēļu laikā, pirms notika papildu konsolidācija, un novembra beigās cena samazinājās līdz 7 000 ASV dolāriem, dramatisks sasniegums sasniedza 9 416 USD.

Kāpēc Bitcoin Trending ir lācīgs?

Lāču impulss, kas ir pārņēmis kriptovalūtas arēnu, ir noticis kopš 2019. gada 26. jūnija, kad Bitcoin sasniedza augstāko līmeni – aptuveni 12 800 USD par BTC vienību. Kopš tā laika pasaules reitinga kriptonauda ir vienmērīgi un konsekventi samazinājusies līdz pašreizējam apmēram 7350 USD par vienību. Tomēr BTC USD 2019. gadu sāka neraksturīgi – 3761 USD par vienību. Ja kā kritēriju izmantojam decembra sākumā dominējošo cenu, šī digitālā valūta ir radījusi 100% peļņu līdz šim datumam. Skaidrs, ka tas nav nekas cits kā iespaidīgs Bitcoin sniegums, neraugoties uz vairākiem trūkumiem 2019. gada 3. un 4. ceturksnī. Tehniskie rādītāji ir tendence uz lēnām, un lielākā daļa analītiķu piedēvē Bitcoin pārdošanas vai neitrālu vērtējumu..

Daži analītiķi norāda, ka decembris ir īpaši nozīmīgs Bitcoin mēnesis. Atgādināsim, ka 2018. gada decembrī Bitcoin sasniedza zemāko punktu, jo cena sasniedza 3166 USD par vienību. Ja mēs atgriezīsimies līdz 2017. gada decembrim, Bitcoin pārsniedza USD 20 000 par vienību. Lielais jautājums ir, kas notiks 2019. gada decembra laikā? Jau tagad pierādījumi ir tendence samazināties, cenām virzoties ievērojami zemāk. Lieta ir tāda, ka tirgotājiem BTC USD pietrūkst pēc vairāku nedēļu ilgiem zaudējumiem un noraidījumiem vairākos galvenajos pretestības līmeņos. Tie, kas uzskata, ka Bitcoin ir zaudējis augstumu, viņu viedokļos noteikti ir pamatoti, un RSI (Relative Strength Index) atbalsta lāču jēdzienu..

Daži spekulanti uzskata, ka Bitcoin dramatiskais kritums ir saistīts ne tikai ar Ķīnas centieniem samazināt kriptonauda. Digitālā valūta nedaudz vairāk nekā mēneša laikā no 2019. gada oktobra līdz novembrim zaudēja 3000 ASV dolāru. Ķīnas valdība ir ļoti pakļauta to uzņēmumu darbības ierobežošanai, kuri strādā ar kriptonauda. Tas iezīmē dramatisku pagriezienu no premjerministra vēlmes veicināt lielāku blokķēdes tehnoloģijas pieņemšanu. The Ķīnas Tautas banka (PBOC) ir pieņēmis stingru pieeju kriptovalūtu apmaiņai, un tas ir licis tirgiem plosīties. Saukts par “China Crackdown”, šis jaunais uzbrukums Bitcoin ļoti spēcīgi ietekmē digitālo valūtu. Par laimi, Bitcoin nav svešinieks ar pātaga darbību finanšu tirgos. Tas paceļas un krīt, atsakoties, un tas ir līdzvērtīgs pasaules reitinga kriptovalūtas kursam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me