Redakcija: Augoša institucionālā FOMO padara Bitcoin [BTC] ļoti zemu cenu

Bitcoin ir bijis uzmanības centrā kopš tā laika, kad tā cena sāka kāpt, sasniedzot tuvu iepriekšējam visu laiku augstākajam līmenim. Buļļu skrējiens sākās oktobra beigās, kad augstākās kriptovalūtas cena cīnījās, lai pārietu pāri galvenajai pretestībai 13 000 ASV dolāru apmērā, un, tiklīdz tas izdevās, rallijs pacēlās pāri 19 700 USD, ar nelielu pretestību vai bez pretestības.

Mazumtirgotāji tirgoja 2017. gada cenu ralliju, kamēr institucionālie spēlētāji turējās drošā attālumā, kā aktīvu minot augstu svārstīgumu un mazāku termiņu. Tomēr 4 gadu laikā šī perspektīva ir krasi mainījusies, un tie paši kritiķi, šķiet, tagad ir pārliecināti, ka Bitcoin ir nākotne. Lielākā daļa finanšu gigantu un aktīvu pārvaldīšanas firmu, piemēram, JP Morgan un BlackRock, kas savulaik sauca bitkoinu par Ponzi shēmu, šķiet, ir mainījuši savas domas un tagad uzskata, ka Bitcoin varētu potenciāli aizstāt Zeltu tā tehniskā pārākuma dēļ. BlackRock izpilddirektors Lorenss D. Finks, kurš savulaik apgalvoja, ka bitcoīns ir naudas atmazgāšanas rīks, tagad tic, ka tas varētu labi pārveidoties par globālo tirgu. Viņš nesen teica,

“Bitcoin ir piesaistījis daudzu cilvēku uzmanību un iztēli. Mēs to uzlūkojam kā kaut ko reālu. Vai tā var attīstīties globālā tirgū? Iespējams. ”

Milži nevar iegūt pietiekami daudz Bitcoin

PayPal sāka piedāvāt bitkoīnu pirkšanu un pārdošanu kopā ar 3 citām kriptovalūtām, paverot vārtus saviem 283 miljoniem klientu, un daudzi uzskata, ka maksājumu apstrādes giganta lēmums izraisīja notiekošo cenu pieaugumu. Uzņēmuma izpilddirektors Daniels Šulmans pagājušajā nedēļā apgalvoja, ka lielākā daļa viņu klientu savā platformā vairs nevēlas rīkoties ar skaidru naudu, un ir īstais laiks, lai Bitcoin pārietu uz galveno.

MicroStrategy, programmatūras gigants, augustā nolēma daļu no savas kases pārvērst Bitcoin un viņi nopirka gandrīz 500 miljonu ASV dolāru vērtībā Bitcoin vairākos pirkumos. Tomēr biznesa risinājumu nodrošinātājs, šķiet, ir sapratis ierobežotā digitālā aktīva patieso potenciālu un nesen piesaistīja vēl 650 miljonus ASV dolāru, izmantojot parāda vērtspapīru piedāvājumu, lai iegādātos vairāk bitcoin. Tagad MicroStrategy savās lapās ir vairāk nekā 1 miljards dolāru vērts bitcoin, un tie nav vienīgie. Faktiski vairāk nekā 10 publiski tirgotiem uzņēmumiem savās lapās pieder bitkīns.

Saraksts ar publiski tirgotiem uzņēmumiem, kas tagad pieder #Bitcoin:

MicroStrategy Inc..

Galaxy Digital Holdings

Square inc.

Hut 8 Mining Corp

Voyager Digital LTD

Riot Blockchain, Inc.

Bit Digital, Inc..

Monētu citadele Inc.

DigitalX

BIGG Digital Assets Inc..

MassMutual

– Bloqport (@Bloqport) 2020. gada 10. decembris

Maikls Teilors, MicroStrategy izpilddirektors, apgalvoja, ka lēmums pārvērst viņu kases aktīvus bitcoin bija pārdomāts plāns, jo skaidras naudas vērtība visā pasaulē pasliktinās. Pēc viņa teiktā, Bitcoin ir viens īsts investīciju klases drošs patvērums, kas daudziem uzņēmumiem nākotnē kļūtu par valsts kases izvēli.

Katram investoram draud zaudēt savu bagātību lielās monetārās inflācijas dēļ. Mums visiem ir vajadzīgs vērtības krājums, kura pamatā nav fiat. #Bitcoin ir Risinājums – ieguldījumu kategorija, drošs patvērums, valsts kases rezerves aktīvs. #BTC ir mūsu labākais https://t.co/Rvf2JvyHMb.

– Maikls Teilors (@michael_saylor) 2020. gada 11. decembris

MicroStrategy nav vienīgā firma, kas Bitcoin uzskata par inflācijas riska ierobežošanu, 170 gadus veca apdrošināšanas firma MassMutual Insurance ar vairāk nekā 235 miljardu ASV dolāru portfeli tikko ieguldīja 100 miljonus dolāru bitcoin. Square Inc. maksājumu bizness, ko veicis Džeks Dorsijs, Grayscale un daudzi citi, šobrīd lielākoties pērk bitcoīnu.

Bitcoin šobrīd ir ļoti nepietiekami novērtēts

Bitcoin pieprasījums pašreizējā tirgū ir pārāk augsts un viegli aizēno piedāvājumu, jo finanšu giganti pērk vairāk bitcoin nekā kalnrači katru dienu ražo. Tomēr Bitcoin cena patiesībā neatspoguļo pieaugošo pieprasījumu, tāpēc daudzi analītiķi uzskata, ka Bitcoin šobrīd ir ļoti zemu cenu. Citibank analītiķis ir paredzējis, ka līdz 2021. gada beigām bitcoin cena pieaugs virs 300 000 USD.

Alaster Milne, populārs Bitcoin investors un analītiķis rakstīja,

“Pelēktoņu pirkšana >100% no ieguves, MicroStrategy pirkšana, Square lietotāju pirkšana, riska ieguldījumu fondu pirkšana, PayPal lietotāju pirkšana…. … Un #Bitcoincena nav visu laiku augstākā? ”

B plāns – vēl viens plaši pazīstams Bitcoin pārstāvis, kas slavens ar savām akciju plūsmas diagrammām, ir paredzējis 5 ciparu cenu 2 gadu laikā pēc uz pusi un, ņemot vērā pašreiz augošo institucionālo FOMO, cenu skaitlis izskatās pilnīgi iespējams. Populārais analītiķis ir apgalvojis, ka bitcoīna piegāžu trūkums drīz parādīsies tirgū un cena, pēc tam, kad tiksim pāri 20 000 ASV dolāru atzīmei, ievērojami palielināsies. B plāns savā jaunākajā čivināt citēja pseidoanonīmo dibinātāju Satoshi Nakamoto par to, kā bitkoīns, ja tam būtu jēga pietiekami daudziem cilvēkiem, pārvērstos par “sevi piepildošu pareģojumu”.

"Varētu būt jēga tikai iegūt dažus [#bitcoin] gadījumā, ja tas aizķeras. Ja pietiekami daudz cilvēku [un uzņēmumu] domā tāpat, tas kļūst par sevi piepildošu pareģojumu." – Satoshi Nakamoto https://t.co/6tlXNIUYgP

– PlanB (@ 100 triljoni USD) 2020. gada 12. decembris

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me