Populārākie kriptogrāfijas tirgotāji, kas seko līdzi jūsu tirdzniecības spēlei

Kriptogrāfijas nozare ir milzīga. Pieaugot monētu skaitam nozarē, strauji aug arī tirgotāju un analītiķu skaits. Tomēr mēs esam izveidojuši sarakstu, kas atklāj nozares galvenos kriptogrāfijas tirgotājus, kuriem var sekot līdzi viņu tirdzniecības spēlei. 

Pirms vairāk nekā desmit gadiem kriptogrāfijas nozares izveidi uzsāka Satoshi Nakamoto, kurš pasauli iepazīstināja ar Bitcoin. Laika gaitā simtiem citu monētu ienāca tirgū kopā ar vairākiem dažādiem cilvēkiem. Šifrēšanas industrija šodien lepojas ar daudzām valūtām, kā arī ar entuziastiem. Lielākā daļa no šiem kriptogrāfijas entuziastiem ir tirgotāji, jo kriptogrāfijas nozare ir ieguvusi tirgotājus, kas plosās no visietekmīgākajām slavenībām līdz vidējam Džo.

Kaut arī tirdzniecība nav ikviena tējas tase, daži tirgotāji / analītiķi kriptogrāfijas iecienītākajā sociālo mediju platformā, Twitter ir virzījuši cilvēkus pareizā veidā tirgot kriptogrāfijas aktīvus. Bitcoin ir cīnījies par 10K pārkāpšanu, savukārt altkoni ir pārspējuši pašu karaļa monētu. TikTok un Elona Muska Dogecoin apstiprinājums ir palielinājis ne tikai monētas popularitāti, bet arī tās cenu.

Šeit ir saraksts ar populārākajiem kriptogrāfijas tirgotājiem Twitter, kas jāievēro tiem, kuri vēlas izmantot alt sezonu vai pat Bitcoin stabilo cenu kustību.

Kripto suns [@TheCryptoDog]

Kripto suns ir vairāk nekā 198,4 tūkstoši sekotāju čivināt un ir aktīvs kriptogrāfijas tirgus skatītājs, kā arī dalībnieks. Šis tirgotājs ir bijis nozares sastāvdaļa visilgāk, jo viņš sāka kalnrūpniecību Bitcoin vēl 2011. gadā. Lai gan viņa galvenā uzmanība sākotnējiem gadiem bija veltīta Bitcoin, tik ilgi tirgotājam ir ieguldījumi DeFi, kā arī blokķēdes tehnoloģijās. Kā ziņots, saskaņā ar viņa jaunāko grafiku ETH sasniegs 241 USD.

$ ETH nākamā pietura $ 241 imo pic.twitter.com/lKiG2tZElX

– Kripto suns? (@TheCryptoDog) 2020. gada 20. jūlijs

Kripto mūks [@thecryptomonk]

Kripto mūks ir tikai 69,7 tūkstoši sekotāju, tomēr viņa diagrammas neaprobežojas tikai ar BTC, viņa tehniskās analīzes diagrammās ir arī altkoīni. Turklāt viņam ir sava vietne, kas veltīta tehniskai analīzei, jaunumiem un pārskatiem, kā arī informācijai par tirdzniecību. Laiku pa laikam šis tirgotājs izceļ savus viedokļus par dārgmetāliem un precēm. Vienā no viņa diagrammām atklājas, ka Chainlink [LINK] mērķis bija ATH.

$ LINK mērķējot uz šo ATH uz BTC pāri. pic.twitter.com/17htvx4WoU

– Kripto mūks @ (@thecryptomonk) 2020. gada 23. jūnijs

LINK bija bijis viens no vislabāk darbojošajiem altkoīniem, un pēdējā alt sezonā pat sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 8,74 USD.

Andželo ฿ TC [@AngeloBTC]

Ar sekotāju skaitu 152,6 tūkstoši čivināt, AngeloBTC neapšaubāmi ir viens no labākajiem nozares tirgotājiem. Iepriekš viņš tika nominētajā kriptovalūtas biržā Bitmex ierindots pirmajā vietā pēc nosacītās peļņas. Viņš arī dalās ar savām tehniskās analīzes diagrammām vietnē Trading View. Vēl maijā viņš bija paredzējis, ka līdz šim oktobrim Bitcoin varētu pieaugt līdz 16 000 ASV dolāriem.

"Līdz oktobrim 16 000 USD. Diagrammas nekad nemelo." $ BTC pic.twitter.com/fu9a8prU7T

– Angelo ฿ TC (@AngeloBTC) 2020. gada 21. maijs

Nevajadzētu aizmirst arī memes. AngeloBTC nekad nespēj likt saviem sekotājiem smieties. Bez viņa TA šis tirgotājs ir nepilna laika meme kungs.

Avots – Twitter

UB [@CryptoUB]

Šis tirgotāja Nesaskaņu pakalpojums tiek reklamēts kā viens no labākajiem. Šeit atrodamais mācību materiāls ir piemērots cilvēkiem, kuri tikko uzsākuši tirdzniecību. Viņam vietnē Twitter kopumā ir 24,6 tūkstoši sekotāju. Viņa diagrammas galvenokārt svārstās no Bitcoin līdz ievērojamiem altkoīniem. Viņš ir arī daļa no kriptovalūtu tirdzniecības grupas The Haven. Viņa jaunākais tvīts atklāj viņa nostāju par kriptogrāfijas tirgus nākotni. Tvīts lasīts,

Imo Bitcoin smagi noārdās, altāri smēķē, dzimst kopienas locekļi vai viņi pārņem paniku.

Tikai tāpēc, lai dažas dienas vēlāk dublētos viss, ieskaitot Bitcoin.

– UB (@CryptoUB) 2020. gada 19. jūlijs

Nikola Hercoga [@NicTrades]

Šis saraksts nebūtu pilnīgs bez sievietes. Kaut arī lielākā daļa tirgotāju kriptovārdā pārsvarā ir vīrieši, Nikola Hercoga ir tirgotājs no Londonas, kuram Twitter ir aptuveni 94,9 tūkstoši sekotāju. Izņemot čivināt, Hercogs aktīvi darbojas arī Facebook, kā arī YouTube. Ar 10 gadu pieredzi tehniskajā analīzē Duke diagrammas atšķiras no Bitcoins līdz dažādiem altcoins.

Avots

Katru pirmdienas vakaru viņa dzīvo savā YouTube kanālā, apspriežot cenu izmaiņas un analizējot dažādu kriptogrāfisko aktīvu diagrammas.

Džeikobs Kanfīlds [@JacobCanfield]

Jēkabs Kanfīlds ir viens no populārākajiem kripto-pantiņu tirgotājiem. Viņa sekotāju skaitam gan Twitter, gan YouTube nav tik lielu atšķirību. Viņam pakalpojumā YouTube ir 61,2 tūkstoši abonentu un 60 000 sekotāju Twitter. Šim Bitcoin analītiķim ir aktīvs YouTube kanāls, kurā viņš sniedz auditorijai padomus par kriptovalūtu tirdzniecību. Kanfīlds ir parādījies pat Forbes un CNBC. Kopā ar diagrammām viņš arī tweet par kriptogrāfijas jaunumiem. Viņa pēdējais čivināt bija izrakt nesenā čivināt Twitter Tvīts lasīts,

Iedomājieties, ko hakeri būtu varējuši izdarīt, ja viņi ierakstītu čivināt "Bitcoin ETF apstiprināts"

– Džeikobs Kanfīlds (@JacobCanfield) 2020. gada 15. jūlijs

CryptOrca [@CryptOrca]

Ar milzīgiem 100 000 sekotājiem čivināt, KriptaOcra ir bijis kriptogrāfijas jomā kopš 2013. gada. Kaut arī viņš paliek anonīms, daudzi viņa kriptogrāfijas pantos ir ļoti slavēti. Viņš ne tikai aktīvi darbojas čivināt, bet arī turpina publicēt savu tehnisko analīzi vietnē Trading View. Viens no viņa agrīnajiem tvītiem viņš uzsver Bitcoin un Gold līdzību.

Ja $ BTC tiešām ir kā $ GOLD … .. wtf mēs gaidām. pic.twitter.com/TKB9M7R8mA

– CryptOrca (@CryptOrca) 2015. gada 25. februāris

Kurš ir jūsu iecienītākais kriptogrāfijas tirgotājs? Dariet mums to zināmu komentāru sadaļā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me