Pēc sērijveida uzņēmēja Marvina Šteinberga domām, STO ir nākotne

Ziedojumu vākšana vienmēr ir bijis grūts uzdevums iesācējiem un pat dibinātiem uzņēmumiem. Tomēr tagad mēs virzāmies uz laikmetu, kurā piekļuve kapitālam vairs nav ierobežota tikai elitē. 

Blokķēdes industrija ir kļuvusi par galveno pārmaiņu tajā, kā jaunizveidotie uzņēmumi var piesaistīt līdzekļus bez birokrātijas, kas saistīta ar tradicionālajām finansēm, kas bieži vien ierobežo agrīnās stadijas riskus. Žetonu pārdošanas radīšana privātiem ieguldītājiem ir ļāvusi piekļūt ieguldījumiem tādā apjomā, kāds iepriekš nebija iespējams.

Sākotnējie monētu piedāvājumi, sadalīti pa tīmekli labākais ICO saraksts, ir pieaugušas. Tomēr pēdējā laikā viņi ir pārveidojušies sākotnējie maiņas piedāvājumi. Kaut arī IEO un ICO ļauj jaunuzņēmumiem piesaistīt kapitālu bez maz vai bez normatīviem ierobežojumiem, investoru riskā tie darbojas kā divvirzienu zobeni. Tie ļauj jaunuzņēmumiem piesaistīt kapitālu bez uzticības atbildības ieguldītājiem.  

Kopš 2017. gada SIO ir savākuši vairāk nekā 15 miljardus ASV dolāru, taču SIO likumība nav noteikta, jo īpaši tāpēc, ka liela daļa no tām ir tikai izkrāpšana. Ar ICO saistītais risks ir milzīgs, un tas notiek ne tikai juridisko aspektu, bet arī krāpšanas un izkrāpšanas iespēju dēļ. Nesenie pētījumi ir parādījuši, ka lielākajai daļai SIO (un pat IEO) nav izdevies, vai arī tie bija klaji izkrāpumi. 

Bet nav jābaidās kā par vērtību blockchain tehnoloģija nodrošina reālu, un vienkārši ir nepieciešams regulētāks žetonu pārdošanas veids. Tas ir STO ienāk. STO (Drošības žetonu piedāvājumi) ir visu ICO radušos problēmu risinājums. 

Mārvins Šteinbergs, STO eksperts un CPI Technologies dibinātājs, uzņēmums, kas piedāvā baltas etiķetes STO risinājumus, saka, ka blokķēdes tehnoloģija ir ātri kļuvusi par risinājumu lielākajai daļai problēmu, ar kurām jāsastopas tradicionālajā finanšu nozarē, un STO ir optimālākais veids, kā piesaistīt līdzekļus. 

Kā darbojas drošības žetona piedāvājums?

STO būtiski atšķiras no SIO, jo tie ir pilnībā regulēti. Tie ir daudz drošāki un uzticamāki ieguldītājiem, kas savukārt nodrošina uzņēmumiem drošāku ceļu uz finansējumu, vienlaikus izsniedzot žetonu, kas ir pievilcīgs pat institucionāliem investoriem. 

Drošības žetonus nodrošina reāli aktīvi, piemēram, privāti fondi, akcijas, nekustamais īpašums utt. Drošības žetoni ieguldītājiem dod iespēju gūt labumu no dividendēm un kapitāla daļām. Būtībā STO ir līdzīgs IPO, taču sabiedrībai pieejamāku piedāvājumu kā žetonus var iegūt ar lielāku vieglumu un vienkāršību.  

Mārvins Šteinbergs paskaidro, kā STO ir ne tikai drošāki, bet arī daudz elastīgāki un ērtāki nekā IPO. Tomēr, tā kā STO ekosistēma joprojām ir sākuma stadijā, STO saraksti nav tik populāri un STO ziņas vēl nav sasniedzis plašsaziņas līdzekļus.

Priekšrocības salīdzinājumā ar citiem līdzekļu vākšanas veidiem

STO piedāvātajiem drošības žetoniem ir patiesa un reāla vērtība, ko nodrošina uzņēmuma aktīvi. Kaut arī ICO ir bijuši ārkārtīgi veiksmīgi visu 2017. un 2018. gadu, jaunākās tendences rāda, ka investori ātri saprata, ka regulējuma nenoteiktība ir vienkārši pārāk riskanta. 

STO ir visuzticamākais līdzekļu piesaistes veids bloku ķēdes nozarē, pat virs IEO (Initial Exchange Offerings). Turklāt STO spēj piesaistīt vairāk līdzekļu ātrāk, bez grūtībām, kas saistītas ar citām tradicionālām līdzekļu vākšanas metodēm, ieskaitot IPO. 

Galvenā pievienotā vērtība ir tā, ka atšķirībā no IPO STO izpilde ir daudz lētāka, jo nav jāpievēršas birokrātijas un investīciju baņķieru problēmai, kas ir gandrīz obligāta IPO. STO arī padara vērtspapīru emisiju daudz pieejamāku masām, ļaujot uzņēmumiem apvienoties ļoti daudzu cilvēku interesēs. Šis faktors pats par sevi var dot iespēju biznesam virzīt savu paplašināšanos, kas ir lielisks bonuss papildus milzīgam finansējuma apjomam, ko STO var palīdzēt piesaistīt, un tas arī par zemām izmaksām. 

Tajā pašā laikā STO ieguldītāju aizsardzība ir daudz augstāka, salīdzinot ar SIO. Mārvins Šteinbergs, kuru CPI Tech ir daļa no Times Square 700 miljonu ASV dolāru vērtībā, paskaidro, ka STO izmanto labāko gan no IPO, gan no ICO un nodrošina to ar labāku līdzekļu piesaistīšanas taktiku. Mārvins Šteinbergs uzskata, ka STO ir nākotne, jo tie ļauj ikdienas cilvēkiem gūt labumu no ieguldījumiem, kurus nekad iepriekš nebūtu varējuši sasniegt. 

Mārvins Šteinbergs apgalvo, ka pieejamība ļāva STO ļauj drošības žetoniem piesaistīt vairāk kapitāla, nesabojājot nevienu no likumīgi ievērotajiem drošības ieguldītājiem, kuri saņemtu IPO.

Kā CPI tehnoloģijas palīdz jaunajiem uzņēmumiem gūt panākumus, izmantojot STO

Lai gan STO var būt ļoti spēcīga līdzekļu vākšanai, ir svarīgi izmantot nozares veterānu palīdzību, lai izvairītos no nelikumīgiem pasākumiem. 

Lai gan lielākā daļa bloku ķēdes sektora ir vērsta uz ICO un lietderību, Mārvins Šteinbergs meklē nākotni, un tā acīmredzami ir robeža, kurā dominē STO. Tādējādi pēc vairāku miljonu dolāru iziešanas no sava personīgā uzņēmuma Vācijas enerģētikas nozarē, Mārvins ir uzsācis vadošos STO baltās etiķetes risinājumus bloku ķēdes telpā. 

CPI Tech piedāvā visus STO resursus, kas būtu nepieciešami drošības marķiera piedāvājumam. Mārvins Šteinbergs ir izvēlējies šādu produktu komplektu, jo tas ļauj lielākam skaitam iesācēju un uzņēmumu izmantot blokķēdes tehnoloģiju priekšrocības, meklējot kapitālu. CPI Technologies ir guvis lielus panākumus un ir palīdzējis gūt panākumus vairāk nekā 40 projektiem. Patiesībā CPI savā programmatūrā ir apstrādājis vairāk nekā 32 000 bitkoinu. 

Būtiska CPI Tech panākumu iezīme ir tā apmaiņas platforma, kas ikvienam dod iespēju sākt savu apmaiņu, vienlaikus nodrošinot mārketinga stratēģijas, kas nepieciešamas, lai pēc iespējas ātrāk gūtu panākumus un ienesīgumu.. 

Galvenais iemesls Mārvins Šteinbergs un viņa uzņēmums ir kļuvis tik veiksmīgs, ir fakts, ka Mārvins darbojas tikai ar uzņēmumiem, kuriem ir reāls produkts vai pakalpojums un kuri vēlas mainīt pasauli. Tas ir arī iemesls koncentrēties tikai uz STO, kas ieguldītājiem ir daudz drošāki.

Lai virzītos uz priekšu STO pieņemšanu un pievērstu lielāku interesi par blokķēdes tehnoloģiju, Mārvins Šteinbergs ir izveidojis vieglu 2 minūšu viktorīnu, kas ikvienam var palīdzēt iepazīties ar drošības žetonu izsniegšanas pamatiem. Izmēģiniet Mārvins2 minūšu viktorīna šeit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me