Neskatoties uz krāpšanas apsūdzībām, daži mediju kanāli turpina reklamēt Karatbars

Nauda nav viss, bet tā ir pārliecināta, ka, kā pie velna, elli padara ciešanas daudz vieglāk panesamas. Kripto mediju vietnes to zinātu. CoinDesk nesen publicēja gabalu, kas izsita skaidru MLM krāpšanos ar nosaukumu Karatbars; CoinCurb publicēja pilnu laika grafiku vietnē Karatbars. Pēc tam tādi plašsaziņas līdzekļi kā Cointelegraph un CCN izvilka reklāmas, kuras viņi bija ievietojuši Karatbars.

Tomēr būtība ir tāda, ka Cointelegraph un CCN prasīja ievērojamas naudas summas, lai veicinātu skaidru MLM shēmu. Faktiski Cointelegraph bija agresīvs Karatbars popularizētājs. Kriptovalūtas telpā liela daļa siltuma tiek piešķirta ICO dibinātājiem, taču realitāte ir tāda, ka vissliktākie projekti nevar sasniegt masas bez tādu uzņēmumu kā Cointelegraph palīdzības, kas neveica pat minimālu pienācīgu rūpību, lai izvairītos no naudas izņemšanas no krāpšanas.

Tomēr šķiet, ka dažiem uzņēmumiem ir daži atlikušie dolāri, kurus izspiest no iecienītākās naudas govs: MLM krāpšana ar nosaukumu Karatbars.

Patiesībā vakar, Bitcoinists publicēts atļauts reklāmas raksts, kas aizstāv Karatbāru. Tas nav pirmo reizi Bitcoinists ir aizstāvējis Karatbāru. Kaut arī Cointelegraph un CCN ir Karatbars reklāmas kanāli, šķiet, ka Bitcoinist ir aizsardzības advokāts. Tomēr šie mediji nav vieni; Jaunumi BTC ir nepārtraukti centies veicināt Karatbars krāpšanu.

Kaut arī daži plašsaziņas līdzekļi ir atzinuši savu kļūdu, News BTC joprojām ir stingrs attiecībā uz Karatbars reklamēšanu līdzās vadošajiem Amerikas biznesa medijiem, Forbes, kas turpināja pasludināt Karatbars ir vadošais projekts Āzijā. Ironiski, ka Karatbars atrodas ārpus Vācijas. Kvalitatīva žurnālistika.

Dažas nezināmas vietnes, piemēram, Netcoo.com un BusinessforHome.org, arī ir reklamējušas Karatbars.

Kas ir Ponzi shēma?

Per Vikipēdija, Ponzi shēma ir…

“Krāpšanas veids, kas vilina investorus un maksā peļņu agrākajiem investoriem, izmantojot līdzekļus, kas iegūti no jaunākiem investoriem.”

Veiksmīga biznesa uzsākšana ir grūta. Likumīgais bizness paļaujas uz veiksmīgiem uzņēmējiem. Tomēr ponži ir atšķirīgi. Lai gan ir diezgan acīmredzami pamanīt pārāk labu, lai būtu patiesa iespēja, daži cilvēki joprojām izvēlas Ponzi shēmas.

Vēl 1920. gados Čārlzs Ponzi, ar visu ažiotāžu un ziedošajiem vārdiem vairāk nekā gadu rīkoja krāpšanos, pirms tā sabruka, un viņa “investoriem” izmaksāja 20 miljonus dolāru. Viņš nodibināja Ponzi koncepciju, kas atkal un atkal tika regurgitēta jaunos formātos.

Šogad tā pati koncepcija tika atskaņota ar Karatbars vārdu, kā to ir darījuši daudzi apsūdzēts. Šoreiz šī MLM kompānija pārdeva zelta dārgmetālus! Tas izklausās traki, jo dārgmetālu pārdošana ir īsts bizness. Tomēr Karatbars ieradās ar nozveju. Pircējiem iepriekš bija jāmaksā milzīgas vienreizējas summas, lai pēc gada iegūtu gandrīz 40x lielāku peļņu. Diezgan stāvoklis.

Karatbars International, kuru Forbes pasludināja par vienu no 10 Blockchain uzņēmumiem, ko skatīties 2019. gadā, investoriem solīja 40x atdevi gada laikā. Skaidrs, ka Vorens Bafets nesaņēma piezīmi.

“Lai radītu pārmaiņas mūsu maksājumu sistēmā ar blokķēdes spēku un nodrošinātu” drošu zeltu “cilvēkiem kā ieguldījumu mehānismu. Tas ir Karatbars dibinātāji Haralds Seizs, Josips Heits, Alekss Bodi un Ovidiu Toma pārāk labi, lai būtu īsts solījums viņu investoriem.

Viņi apgalvoja, ka ir izveidojuši jaunu digitālo valūtu, kuru viņi sauca KaratGold monēta (KBC) Viņi lepojas, ka izceļas no citiem ICO, jo to atbalsta zelts, kā tas bija valdības valūtās vecajos laikos.

Karatbars solīja 40% komisijas maksa saviem radniecīgajiem uzņēmumiem un papildu “atlikušie pasīvie ienākumi”. Zelta pārdošana, kas darbojas ar matiem mazām robežām, nekad nevar likumīgi piedāvāt neko tuvu tam. Tomēr tas acīmredzami nav tik grandiozs sarkanais karogs kā fakts, ka uzņēmums solīja 40x peļņu. Tomēr tas nebija dīvaini Cointelegraph, kad tas izvēlējās stingri popularizēt Karatbāru.

Hype Mārketings

Liela daļa jebkura Ponzi stratēģijas ir hipotēkas radīšana. Kā daļu no savas hiping mārketinga stratēģijas viņi pārdēvē savu vietējo marķieri, kas sākotnēji bija “KaratBank Coin”, un pārslēdziet to uz “KaratGold Coin”..

Viņi pagājušajā gadā ir paziņojuši, ka 2019. gada 4. jūlijā kļūs par “Zelta neatkarības dienu”, kur cilvēki var apmainīt KBC monētas pret tīru fizisko zeltu ar likmi 100 KBC = 1g

“Mēs ļoti smagi strādājam, lai visā Zelta neatkarības dienā, kas notiks 2019. gada 4. jūlijā, visā pasaulē tiktu ieviesta pilna apjoma zelta apgrozība, un frāze” Es maksāšu KBC “nozīmē” Es maksāšu ar zeltu “..

“Mēs veidojam pasaules finansiālo nākotni un priecājamies, ka jūs esat blakus.” – izpilddirektors Haralds Seizs

Tas var būt viens no labākajiem viņu mārketinga stilu uzplūdiem.

Tā kā šis video un komandas pārredzamība ir būtiska šāda veida shēmā, izpilddirektors Haralds Seizs un valdes priekšsēdētājs Josifs Heits pat izteica šo video ar vairāk nekā 1,6 000 skatījumiem un paziņoja, ka viņi iegādāsies un glabās 5 tonnas īsta zelta, lai kalpotu par pamatu jaunai maksājumu sistēmai, kā arī atbalstītu Karatbar monētas.

Un, lai beidzot izpildītu savu plānu, viņi samaksāja vairākiem uzticamiem plašsaziņas līdzekļiem, lai reklamētu Karatbars ar reklāmkarogiem, sponsorētu saturu un pat dabisku saturu ar reklāmas spraudņiem. Viņi pat ieguva nezināmas vietnes, piemēram, Netcoo.com un BusinessforHome.org, lai tās reklamētu.

3. jūlijā KBC sasniedza maksimumu līdz 12,6 centiem. 24 stundu tirdzniecības apjoms īsi pārkāpa 12 miljonu ASV dolāru barjeru.

Un tad … labi, notika tas, ko jūs varētu sagaidīt no MLM monētas. KBC sāka smagi izgāzties. Šodien tas sēž nedaudz zem 5 centiem. Un, lai iepriecinātu un atgūtu dusmīgos investorus, valdes priekšsēdētājs Josips Heits izlaida video 8. jūlijā.

Izpilddirektors Haralds Seizs atcēla savu iepriekšējo solījumu un apgalvoja, ka filiāles ir nepareizi sapratušas, ka tās varēs tikai pieprasīt savu zeltu. Viņš arī atrādīja MLM kriptogrāfiju, attaisnojot lielākos hitus, tostarp “scammers” un “KYC”. 11. jūlijā izpilddirektors Haralds Seizs izveidoja sev Q&Stila video, kas tika augšupielādēts uzņēmuma amatpersonā YouTube kanāls, Seizs mēģināja nomierināt savus investorus.

Video laikā pēc pieprasījuma “Kas notiek ar mūsu monētu?” bez šaubām, Seizs atzina, ka aiz KBC monētām nav vērtības, jo “tām nav nekāda biznesa”. Citiem vārdiem sakot, tas ir nevērtīgs.

Interesanti, atbildot uz “Kas tagad ir izdevīgāk: nomainīt KBC pret zeltu vai turēt KBC?”, Seizs izvairās no jautājuma un saka saistītajiem uzņēmumiem: “Neviens vairs neredzēs, tas ir atkarīgs no tā, ko tu dari”.

Tad vēlāk viņš joprojām centās kaitināt cilvēkus, izsakot vēl vienu lielu melu par vēl lielāku atdevi investoriem, mudinot viņus turēties pie monētas, lai viņu vērtība vairs nesamazinātos.

Tomēr tas arī izskaidro, kāpēc Karatbars nekad nepildīs Seisa solījumu. Viņš tikai pierādīja, ka KBC nemaz nav atbalstījis zelts, ka Haralda Seiza, Josipa Heita, Aleksa Bodi un Ovidiu Toma impērija ir īsta Ponzi shēma. Tas bija viss mārketinga blēņas, lai izvietotu Karatbars saistītos investorus, kuri kopumā ir zaudējuši miljonus, ieguldot KBC.

Viņu Hype mārketings bija nepārsteidzoši ārkārtīgi efektīvs, tomēr, pateicoties dažiem vērīgas acis monētu telpā, viņi jau ir atzīmējuši sevi sarkanā krāsā. Turklāt vācu mediji ir izlaiduši šādus paziņojumus par Karatbars neseno kursu:

“Karatbārs ne tikai iebilda pretrunā ar viņa agrāko tiesas paziņojumu, bet arī raksturoja žetonus kā” nevērtīgus “- tikai lai samazinātu strīdīgo summu pēc zaudētā juridiskā strīda.” – Augstākās apgabaltiesas tiesnesis Dr. fon Gumperts

Karatbars dibinātāji Haralds Seizs, Josips Heits, Alekss Bodi un Ovidiu Toma mēģināja iesūdzēt konsultantus un apakšuzņēmējus par patiesības atklāšanu, ka monētas ir nevērtīgas, pieprasot dažādas informācijas prasības, grāmatvedības prasības un arī KBC nodošanu. Tomēr augstās izmaksas uzskatīja, ka viņu pieteikums nav pamatots, un noliedza Karatbars to, ko tā prasīja (ZPO 935., 940., 917.f.§)

Neskatoties uz to visu Ponzi pierādījumi, joprojām ir daži cilvēki, kuri iekritīs vēl vienā Karatbars naudas sagrābšanā. Uzņēmums plāno sākt darbību KaratNet šī gada oktobrī, un tā ir vēl viena milzīga problēma. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me