Bybit apskats: vai Bybit ir drošs un likumīgs 2021. gadā

Bybit, kas dibināts 2018. gadā un reģistrēts Britu Virdžīnu salās, ir kriptovalūtas nākotnes līgumu platforma.

Patiesībā to pastāvīgais mijmaiņas nākotnes līgums ir viņu vienīgais produkts!

Kaut arī Bybit ļauj veikt apmaiņu starp četrām valūtām, kuras viņi atbalsta savā platformā, viņi neļauj saviem lietotājiem iegādāties kriptonauda ar fiat maksājuma metodēm.

Šī šaurā koncentrēšanās uz mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem tomēr labi darbojas Bybit, un pēdējā gada laikā viņu tirdzniecības apjoms ir stabili pieaudzis. Bybit galvenie konkurenti ir citas kriptogrāfisko atvasinājumu platformas, piemēram, FTX un Bitmex.

Bybit Pros

 • Neviens KYC nepadara reģistrāciju par brīzi, ir ļoti viegli sākt tirdzniecību ar Bybit.
 • Atšķirībā no dažām citām kriptovalūtu biržām, Bybit ir mobilā lietotne, kas atvieglo tirdzniecību, atrodoties prom no datora.
 • Bybit ir viena no nedaudzajām biržām, kas piedāvā mūžīgus mijmaiņas nākotnes līgumus par monētām, piemēram, XRP un EOS.
 • Vietnē Bybit ir iespējams tirgoties ar ārkārtīgi lielu kredītplecu, it īpaši ar Bitcoin produktiem.
 • Zema tirdzniecības maksa, ieskaitot atlaidi tirgus veidotājam.
 • Apdrošināšanas fonds Bybit garantē, ka zaudējumi nebūs jāsabalansē visā Bybit ekosistēmā.
 • Vairāki pasūtījumu veidi padara Bybit piemērotu pieredzējušiem tirgotājiem un investoriem.

Bybit Cons

 • Bybit ir iespējams tirgot tikai četras monētas, un birža nav paziņojusi par savu nodomu vairāk atbalstīt.
 • Bybit ir bloķēts ASV pilsoņiem.
 • Ir grūti pārbaudīt, vai Bybit apjoma statistika ir patiesa, tāpēc ir grūti precīzi zināt, cik liela tirdzniecība faktiski notiek platformā.
 • Bybit neatbalsta kriptovalūtas pirkumus.

Uzņēmums Bybit

Kaut arī Bybit ir reģistrēts Lielbritānijas Virdžīnu salās, viņu galvenā mītne atrodas Singapūrā. Viņiem ir arī biroji Honkongā un Taivānā.

Kaut arī viņu klientūra galvenokārt ir Āzijas, Bybit rūpējas arī par Eiropas kriptovalūtu tirgu. Bybit izpilddirektors ir Bens Džou, un uzņēmums mudina savus lietotājus sazināties ar viņu čivināt.

Tirdzniecība ar Bybit ir vienkārša, jo tām ir lielisks lietotāja interfeiss, kā arī visaptverošs tirdzniecības skats. Reģistrācija ir vienkārša un aizņem tikai dažas minūtes. Lai sāktu šo pārskatīšanu, mēs pievērsīsimies vienam no jautājumiem, kas par Bybit tiek uzdots visvairāk…

Vai Bybit Legit?

Tā kā daudzi kriptovalūtu tirgotāji nekad nav dzirdējuši par Bybit, ir normāli jautāt, vai Bybit ir drošs?

Atbilde ir jā, Bybit ir ļoti likumīgs. Viņi nekad nav uzlauzti, un Bybit veic vairākus piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu optimālu tirdzniecības drošību savā platformā.

Piemēram, viņiem ir politika, kas nosaka, ka kriptovalūtu var izņemt tikai trīs reizes dienā. Tas neļauj hakerim piekļūt kontam un uzreiz to iztukšot. Atļaujot izņemt naudu tikai dažas reizes dienā, personai, kuras konts ir apdraudēts, tiek dots laiks to bloķēt, lai nevarētu izņemt naudu. Bitmex ir līdzīga funkcija, tomēr tie ļauj izņemt naudu tikai vienu reizi dienā.

Bybit ir arī ļoti uzmanīgs ar to, kā viņi glabā savu kriptonauda. Piemēram, kad lietotāji iemaksā līdzekļus vietnē Bybit, kriptogrāfija tiek nosūtīta tieši uz saldētavas maku. Saldētavas seifa priekšrocība ir tā, ka to ir eksponenciāli grūtāk uzlauzt nekā a "karsts maks." Lielāko daļu laika, kad līdzekļi tiek nozagti biržā, tie tiek nozagti apmaiņas karstais maks.

Vai ASV pilsoņi var izmantot Bybit?

Diemžēl Amerikas pilsoņi nevar izmantot Bybit. Tas ir saistīts ar regulējuma skaidrības trūkumu Amerikas Savienotajās Valstīs un bailēm, ka viens no Amerikas regulatoriem, piemēram, SEC, iesūdzēs tiesā.

Amerikāņu aizliegumu īsteno ar IP adrešu aizliegumu. Tas ir, jebkurai amerikāņu IP adresei tiek automātiski bloķēta apmaiņas izmantošana. Daži uzņēmīgi lietotāji ir sapratuši, ka ir iespējams apiet šo aizliegumu, izmantojot VPN. Lai gan tas ir iespējams, tas ir arī riskants.

Ja Bybit atklāj, ka konts ir amerikāņu un kuram ir piekļuve biržai, izmantojot VPN, viņi var iesaldēt kontu, un tirgotājs, iespējams, nevarēs atgūt savus līdzekļus.

Starptautiskais atbalsts

Bybit lepojas ar savu starptautisko lietotāju bāzi, un šobrīd viņu platformā ir reģistrēti vairāk nekā 100 000 lietotāju. Lai apmierinātu šo starptautisko pūli, Bybit var piekļūt šādās valodās: angļu, ķīniešu, tradicionālā ķīniešu, korejiešu un japāņu.

Tā kā Bybit galvenā mītne atrodas Āzijā, ir loģiski, ka viņu klienti galvenokārt ir aziāti. Diemžēl Bybit nevar piekļūt ne tikai amerikāņi.

KYC Bybit un valstīs, kurām aizliegts izmantot biržu

Bybit nav KYC politikas, viņi īsteno savu ģeogrāfisko aizliegumu, pārbaudot savu lietotāju IP adreses. Bez amerikāņiem ir vairākas citas valstis, kurām ir aizliegts izmantot Bybit.

Kvebekas (Kanāda), Singapūras, Kubas, Krimas, Sevastopoles, Irānas, Sīrijas, Ziemeļkorejas un Sudānas pilsoņi nevar izmantot apmaiņu.

Kādus pakalpojumus Bybit piedāvā?

Kā jau minēts, Bybit atšķiras no citām kriptovalūtu biržām, jo ​​to vienīgais produkts ir mūžīgā mijmaiņas nākotnes līgumi.

Tradicionālam nākotnes produktam ir derīguma termiņš. Tajā dienā līgums tiek slēgts un tiek izmaksāta jebkura cenu atšķirība. Tomēr pastāvīgajam mijmaiņas nākotnes produktam nav derīguma termiņa, lai tirgotājs to varētu turēt tik ilgi, cik vēlas.

Pašlaik Bybit piedāvā pastāvīgu mijmaiņas nākotnes produktu uz četrām dažādām monētām: Bitcoin, EOS, Ether un Ripple XRP. Lai gan tas ir ļoti ierobežots tirdzniecības iespēju skaits, šos tirdzniecības produktus ir diezgan grūti atrast, un daudzās citās tirdzniecības platformās to nav.

Maržas tirdzniecība

Vēl viena no Bybit interesantajām iezīmēm ir to tirdzniecība ar svirām. Bybit piedāvā augstus kredītplecu darījumus, līdz pat 100x lielāku par viņu Bitcoin mūžīgo mijmaiņas darījumu nākotnes līgumu.

Ar tik lielu sviru tikai par 1 dolāru uz leju tirgotājs tiek pakļauts 100 USD Bitcoin nepastāvībai. Tas ir vienkāršs veids, kā ātri nopelnīt naudu, un vēl vienkāršāks veids, kā ātri zaudēt naudu. Pat mazākā cenu maiņa var iznīcināt tirgotāja pozīciju, kad viņi izmanto simtkārtīgu sviru.

Neskatoties uz to, pieredzējušam tirgotājam liela ietekme var būt tieši tas, ko viņi meklē. Plašāka informācija par maržas tirdzniecību vietnē Bybit ir pieejams šeit.

Maržas tirdzniecības limiti

Lai gan Bybit piedāvā ļoti augstu sviras tirdzniecību, pastāv ierobežojumi. Piemēram, vienīgā pieejamā 100x sviras tirdzniecība ir paredzēta Bitcoin mūžīgajai mijmaiņas nākotnei, un šai tirdzniecībai ir maksimālais ierobežojums 150 BTC. Maksimālais sviras apjoms, ko var izmantot Ethereum, ir 50x, un šai tirdzniecībai ir ierobežojums 3000 ETH.

Tas pats 50x sviras limits attiecas arī uz Ripple XRP un EOS tirdzniecību. Iespējams, ka šī robeža ir ieviesta, jo Bybit uzskata, ka šie altkoīni ir nepastāvīgāki nekā Bitcoin un pārāk daudz sviras būtu vienkārši pārāk riskanti.

Pērkot ar Fiat vietnē Bybit

Pašlaik Bybit nepieņem nekādus fiat depozītus. Nav debetkaršu, pārskaitījumu vai bankas pārskaitījumu. Daži cilvēki ir jautājuši, kā iegādāties vietnē Bybit, taču tas nav iespējams. Vienīgais veids, kā tirgoties ar Bybit, ir kriptovalūtas nosūtīšana uz tirdzniecības platformu.

Tāpēc labākais veids, kā tirgoties ar Bybit, ir iegūt kriptogrāfiju biržā, piemēram, Coinbase vai Kraken, un pēc tam nosūtīt to uz Bybit biržu.

Viena laba Bybit lieta ir tā, ka viņi pieņem noguldījumus visās valūtās, ar kurām viņi tirgojas, BTC, ETH, XRP un EOS. Tas atšķiras no Bitmex, kas pieņem tikai BTC depozītus, kaut arī viņi savā platformā tirgo vairākas dažādas valūtas.

Kāpēc Bybit ir īpašs?

Bybit noteikti nav jūsu vidējā kriptovalūtas apmaiņa, un ir vairākas funkcijas, kas tos atšķir no citām platformām. Pirmā no šīm funkcijām ir saistīta ar to, kā viņi veic darījumus.

Bybit Matching Engine

Atbilstošs dzinējs ir viena no tām lietām, par kuru vairums tirgotāju nedomā, līdz tas sāk noiet greizi. Par laimi iespējamība, ka Bybit dzinējs kādreiz neizdosies, ir ļoti zema. Bybit tirdzniecības sistēma ir paredzēta, lai veiktu vairāk nekā 100 000 darījumu sekundē, kas ir pietiekami, lai apstrādātu pat visintensīvāko datplūsmu. Bybit arī apgalvo, ka darījumi tiek veikti 10 mikrosekunžu laikā, lai novērstu slīdēšanu.

Šī izcilā tehnoloģija nodrošina lielisku darbspēju, un Bybit apgalvo, ka to apmaiņas pieejamība pašlaik ir 99,99%. Ja kaut kas noiet greizi vai ja atbilstošais dzinējs nepareizi veic tirdzniecību, Bybit sola segt jebkuras kļūdas izmaksas.

Saistītā programma

Bybit ir saistītā programma mudināt savus lietotājus pieņemt darbā draugus un ģimenes locekļus uz platformu. Kad tirgotājs pieņem platformai kādu citu, viņš saņems līdz 30% no šīs personas tirdzniecības peļņas.

Ir pat apakšuzņēmēju programma, lai, kad kāds pierakstās draugā un šis draugs pieraksta kādu citu, sākotnējais tirgotājs saņem 10% no tirdzniecības maksām no drauga ieteikuma.

Bybit cenšas atvieglot cilvēku pieņemšanu darbā, kā arī viņi sola 60 USD prēmiju jaunajiem lietotājiem ar nosacījumu, ka viņi atbilst noteiktiem nosacījumiem. Šajā gadījumā, lai saņemtu bonusu, jaunam lietotājam savā kontā ir jāiemaksā vismaz 6 ETH vai 0,2 BTC. Bybit piedāvā arī virkni citu mazāku prēmiju. Plašāka informācija par viņu bonusu programmu ir pieejams šeit.

Līdz šim Bybit ir izmaksājis vairāk nekā 200 BTC komisijas atlīdzības, kas parāda, ka viņu saistītā programma nav paredzēta tikai izrādīšanai, tā ir svarīga Bybit personāla atlases stratēģijas sastāvdaļa.

Tirdzniecības sacensības

Vēl viena interesanta iezīme, kas atšķir Bybit no citām apmaiņām, ir viņu rīkotie konkursi. Bybit regulāri rīko tirdzniecības konkursus. Lietotāji var pievienoties šiem konkursiem, un viņiem vienīgais, kas viņiem jādara, lai kvalificētos, ir minimālā konta atlikuma turēšana, parasti 0,05 BTC.

Konkursi ir komandas pasākumi ar norīkotu vadītāju. Ja komanda uzvar, komandas vadītājs parasti saņem 30% no naudas balvas, un pārējie laimesti tiek sadalīti vienmērīgi starp visiem pārējiem komandas dalībniekiem. Atkarībā no konkursa noteikumiem un no tā, cik cilvēku tajā iekļūst, balvu fonds var sasniegt 100 Bitcoin.

Bybit regulāri rīko šos konkursus, un tas ir jautrs veids, kā lietotāji var potenciāli uzvarēt nedaudz Bitcoin, labi tirgojoties. Lai iegūtu vairāk informācijas, ir iespējams apskatīt paziņojumu lapas par dažiem iepriekšējiem konkursiem, tostarp BTC cīņas sacensības un Japānas tirdzniecības sacensības.

Tirdzniecība ar Bybit

Pirmais, kas jāņem vērā, aplūkojot Bybit tirdzniecību, ir tas, cik liela ir biržas likviditāte. Saskaņā ar viņu pašu metriku viņi šobrīd veic aptuveni 500 000 000 USD ikdienas tirdzniecības apjomu. Ir ļoti grūti uzzināt, vai šis skaitlis tomēr ir precīzs. Šis tirdzniecības apjoms nozīmētu, ka viņi ir populārāki nekā Binance, ko parasti uzskata par lielāko kriptovalūtas biržu pasaulē.

Papildus apgalvojumam par tik lielu apjomu, CoinMarketCap nepaziņo par Bybit apjomu, kas ir nedaudz aizdomīgs. CMC ir apjoma rādītāji lielākajai daļai lielāko apmaiņu, un tas nav dīvaini.

Tas viss tiek teikts neatkarīgi no tā, vai Bybit dzēš 500 000 000 USD dienā vai 50 000 000 USD dienā, tas, iespējams, maz ietekmē vidējo mazumtirgotāju tirgotāju, kurš lasa šo Bybit pārskatu. Tirgojot dažus simtus dolāru vienlaikus, likviditāte reti rada problēmas. Precīzas likviditātes noteikšana sāk būt nozīmīga tikai tad, kad tirdzniecības apjoms sāk kļūt nozīmīgs.

Tirdzniecības maksa Bybit

Bybit ir diezgan unikāls tirdzniecības maksas grafiks. Tirgus ņēmējs maksā 0,075% maksu par tirdzniecību, savukārt tirgus veidotājs par darījumu saņem 0,025% atlaidi.

Šāda veida tirdzniecības maksas shēma mudina cilvēkus noteikt ierobežotos darījumus, nevis slaucīt tirgus pirkšanas vai pārdošanas pogu. Tas ir tirdzniecības maksas grafiks, ko visbiežāk redz atvasinājumu biržās. Kriptogrāfijas-kriptogrāfijas biržas reti izmanto šāda veida tirdzniecības maksas grafiku.

Runājot par Bybit maksu par izņemšanu, biržā tehniski nav. Kas viņiem ir ir "kalnraču maksa." Tas ir, maksa, kas paredzēta, lai apmaksātu darījuma izmaksas tīklā. Kalnraču maksa ir šāda: 0,0005 par BTC, 0,01 par ETH, 0,25 par Ripple XRP, 0,1 par EOS un 5 par USDT.

Protams, šīs kalnraču maksas ir augstākas nekā vidējās darījumu izmaksas par attiecīgajām monētām, un Bybit ar prieku ieliek starpību.

Bybit apdrošināšanas fonds

Apdrošināšanas fonds ir paredzēts zaudējumu segšanai gadījumā, ja pozīcija tiek slēgta plkst, "sliktāka par bankrotējušo cenu." Praksē tas nozīmē, ka, ja darījums ir mazāks par nulli, pirms to var noņemt, apdrošināšanas fonds sedz šos zaudējumus.

Dažās biržās apdrošināšanas fonda vietā tiek izmantota socializēto zaudējumu shēma. Tā ir shēma, kurā zaudējumi no darījumiem tiek izņemti no visu biržā esošo tirgotāju peļņas. Nopietnu iemeslu dēļ socializētie zaudējumi ir ārkārtīgi nepopulāri, tāpēc ir labi, ka Bybit ir apdrošināšanas fonds.

Plašāka informācija par Bybit apdrošināšanas fondu ir pieejama viņu tīmekļa vietnē.

Krusta starpība

Krusta starpība ļauj Bybit izmantot visu tirgotāja atlikumu savā makā, lai izvairītos no likvidācijas. Tas ir noderīgs rīks, jo dažās situācijās tā var būt atšķirība starp likvidāciju vai nē. Plašāka informācija par precīzu šķērsmargu darbību var atrast šeit.

Pasūtījumu veidi

Kā vajadzētu jebkurai profesionālai atvasināto instrumentu apmaiņai, Bybit piedāvā plašu dažādu pasūtījumu veidu klāstu. Protams, viņiem ir ierobežojuma orderis un stop loss rīkojums, bet ārpus tā viņiem ir daži sarežģītāki pasūtījumu veidi.

Piemēram, tikai pēc pasūtījuma pasūtījums tiks veikts tikai tad, ja tas nonāks pasūtījumu grāmatā, lai tirgotājs saņemtu atlaidi. Ja pasūtījums izlaidīs pasūtījumu grāmatu un tirgos (par maksu) kā tirgus rīkojums, tas netiks izlikts.

Noslēguma aktivizēšanas rīkojums ir paredzēts izpildei neatkarīgi no tā, pat ja tirdzniecībai nav pietiekamas rezerves. Tas tiek darīts, atceļot citus grāmatu darījumus, atbrīvojot papildu rezervi šai svarīgākajai tirdzniecībai.

Ir pieejama plašāka informācija par šiem, kā arī citiem pasūtījumu veidiem Bybit vietnē.

Mobilā lietotne

Bybit nesen izlaida pavisam jaunu mobilā lietotne gan Android, gan Apple. Lietotne ir īpaši izstrādāta, lai piedāvātu gandrīz tikpat daudz funkciju kā parastā Bybit platforma.

Izmantojot lietotni, ir iespējams tirgot jebkuru no četriem kriptogrāfijas nākotnes produktiem, ko piedāvā Bybit, kā arī apmainīties starp četrām valūtām. Lietotnē ir visi standarta tirdzniecības rīki, tāpat kā platforma, ieskaitot stop loss un peļņas gūšanu no ieejas opcijas.

Varbūt divas ērtākās lietotnes funkcijas ir šādas. Viens no tiem ir iespēja saņemt paziņojumus par cenām, ļaujot viegli sekot līdzi jaunākajām cenu darbībām. Otrs ir tūlītējs klientu atbalsts tieši no lietotnes. Bybit ar lepnumu paziņo, ka tagad viņiem ir klientu atbalsts šādās valodās: angļu, ķīniešu (mandarīnu un kantoniešu), japāņu, korejiešu un krievu.

Kaut arī jaunajām lietotnēm ir tendence būt kļūdainām un ne vienmēr darboties, kā solīts, līdz šim Bybit lietotnes atsauksmes ir labi un tirgotājiem tas noteikti šķiet noderīgi.

Klientu atbalsts

Papildus mobilajai lietotnei ir iespējams saņemt arī Bybit klientu atbalstu, izmantojot viņu e-pasta adresi: [e-pasts aizsargāts] vai sazinoties ar diennakts klientu atbalsta komandu.

Pirms sazināties ar komandu, tomēr var būt noderīgi pārbaudīt Bybit atbalsta lapa. Šeit ir desmitiem rakstu par visdažādākajām tēmām, lai uz visiem jautājumiem, uz kuriem jums rodas, šeit jau varētu atbildēt.

Visbeidzot, ir Bybit tirdzniecības tērzēšanas grupa pa telegrammu. Iespējams, ka šī drīzāk ir neformāla grupas tērzēšana un nav īsti paredzēta atbalsta vajadzībām, tomēr citi tirgotāji, iespējams, spēs atrisināt vieglas problēmas.

Sāciet tirdzniecību ar Bybit šodien

Mēs nolēmām uzrakstīt šo Bybit pārskatu, jo tirgotāji arvien vairāk interesējas par kriptogrāfijas atvasinājumiem. Tā kā tādas biržas kā Coinbase un Kraken jau nodrošina izcilus kriptogrāfijas-kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumus, biržām, piemēram, Bybit.com, ir atļauts piedāvāt nākotnes produktus, īpaši mūžīgos mijmaiņas nākotnes līgumus..

Lai gan Bybit nav tāds vispārpieņemts vārds kā Coinbase, viņi darbojas jau vairākus gadus, nekad nav uzlauzti un tiem ir izcils drošības rādītājs. Viņiem ir arī diezgan dziļa pasūtījumu grāmata, kas var nodrošināt lielu likviditāti visiem, izņemot lielākajiem privātajiem investoriem.

Varbūt vislabākā Bybit īpašība ir tā, ka tā vietā, lai piedāvātu tikai BTC / ETH nākotnes produktus, viņi ir izveidojuši arī XRP un EOS nākotnes līgumus. Ikvienam, kurš vēlas tirgot šo monētu nākotnes darījumus, Bybit ir lieliska iespēja. Pateicoties vairākiem pasūtījumu veidiem, apdrošināšanas fondam un izcilam atbilstošam dzinējam, Bybit noteikti ir laba tirdzniecības platforma, ar kuru strādāt, neatkarīgi no tā, vai esat jauns tirgotājs, vai jums jau ir gadu pieredze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me